Forum » Wolne Myśli

Kurs makijazu

 • 4 gru 2016

  Witam ;)
  Szukam indywidualnego kursu makijażu .Chodzi mi o jakiś kurs dla samej siebie nie żeby kogoś malować. Polecacie coś o jak cenowo ? :)

  1 Cytuj
 • 5 gru 2016

  Youtube?

  4 Cytuj
 • 15 maj 2018

  Po co jej excel skoro chce się nauczyć makijażu. Niestety nie wiem jak jest obecnie w Myślenicach, ale w Warszawie jest świetna szkoła "Mokotowska"

  Cytuj
 • 24 mar

  Otwieramy drzwi do świata piękna poprzez sklep internetowy z koreańskimi kosmetykami. Przeczytałam o nim w tym artykule https://www.zyciepabianic.pl/styl-zycia/jak-wubrac-powiedze-produktu-daeng-gi-meo-ri-dla-swojego-rodzaju-wlosow.html . Klienci zanurzeni są w magiczny świat innowacji i tradycji pielęgnacji skóry. Sklep ten oferuje ekskluzywną gamę produktów, których wybór opiera się na filozofii harmonii, wydajności i przystępności cenowej. Tutaj każdy znajdzie produkty idealne dla swojego rodzaju skóry, czy to kremy nawilżające, odżywcze serum, czy innowacyjne filtry przeciwsłoneczne. Wygoda zakupów online pozwala na wyszukiwanie i wybieranie produktów w miłej atmosferze, a szczegółowe opisy i recenzje pomagają dokonać świadomego wyboru. Ponadto sklep często zachwyca klientów promocjami, rabatami i prezentami, dzięki czemu zakupy stają się jeszcze przyjemniejsze i opłacalne.

  4 Cytuj

Odpowiedz