Forum » Wolne Myśli

bukmacherzy:)

  • 20 mar 2010

    Witam
    Założyłem temat dla ludzi interesujących się tzw"obstawianiem wydarzeń sportowych".
    Mam nadzieję że podystkutujemy tutaj nad typami i może uda się coś trafić:)
    W więć jakieś typy na dzisiaj?

    pozdrawiam

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    Na pewno Wisła Kraków(1,40)jest na dzisiaj pewnym typem.Po 4 kolejnych meczach bez zdobycia bramki i wygranej musi nastąpić przełamanie.Uważam ,że nastąpi to dzisiaj.Mecz w Krakowie na stadionie Hutnika,przy pełnych trybunach.Już w środę nie wyglądało to najgorzej.Jeśli dzisiaj strzelą tą premierową bramkę 2010 to pójdzie już z górki i gładko wygrają ten mecz.

    Do tego ciekawie wygląda typ na zwycięstwo Evertonu(1,55) w spotkaniu z Boltonem.Gospodarze nadal mają szansę na grę w europejskich pucharach.Warunkiem jest podtrzymanie formy i wygrywanie kolejnych meczów,a już na pewno z takimi przeciwnikami jak Bolton i to u siebie.

    AKO: 2,17

    Zastanawiam się jeszcze ale raczej tak będzie wyglądał kupon na dziś.Nigdy nie stawiam tripli.Najwyżej duble.Wolę mniejszy kurs,postawić za trochę więcej ,a wyjść na swoje.

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    Temat dobry ale raczej do nabijania sobie postuw aczkolwiek moge się mylić .Foróm Myślenice winno raczej być o sprawah dotyczoncyh miasta .Jesli jósz ktoś serio bardzo interesóje się bókhmaherkom to polecam http://www.forum.bukmacherskie.com/

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    Jeśli ktoś się z tym nie zgadza co myślę to śmiało olać Zóha i jehać dalej ;)

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    do nabijania sobie postów?
    hahhah i kto to mówi....
    dzisiaj arminia bielefeld-1
    St. Etienne-1
    Inter mediolan-2

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    na dziś odra wodzisław wygra i polonia warszawa wygra za 30zł

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    Testoboy
    wiała cieniutko,ale mam nadzieje że wygraja nigdy nie jest pewny kurs 1,40 takie są najgorsze i sie ich nie gra

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    [quote]na dziś odra wodzisław wygra i polonia warszawa wygra za 30zł[/quote]
    bardzo dobre typy , oby tak dalej

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    Manchester Utd AC Milan Montpellier piłka nożna
    2 kupon
    Vienna Vålerenga B. Bystrica wszystko hokej
    3kupon
    Drott Guif Ystads IF reczna

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    na dzis jeszcze Juventus2x Lyon 2 Anderlecht2

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    dla odważnych Cercle Brugge Genk St. Liege

    Cytuj
  • 9 mar 2012

    Witam
    CZY KTOŚ MOŻE OBSTAWIA W BE AT HOME, ZAŁOŻYŁEM KIEDYŚ TAM KONTO I DO NIE DAWNA WSZYSTKO BYŁO OK, A TERAZ OD DWÓCH DNIE NIE MOGĘ ZALOGOWAĆ SIĘ NA ICH STRONĘ, CO JEST GRANE???

    Cytuj

Odpowiedz