Forum » Wolne Myśli

uwagi dotyczace dzialalnosci forum

  • 25 sie 2019

    Z moich obserwacji: Jeśli na forum jest kilka tematów z nowymi odpowiedziami, to system powiadomień się gubi i mimo odczytania danego wątku nadal pozostawia ikonkę powiadomień aktywną.

    Cytuj
  • 13 paź 2019

    Droga redakcjo, wymodelowaliście mój komentarz bez jakiejkolwiek informacji czemu to zrobiliście. W moim komentarzu, nie padło nic co w jakikolwiek sposób narusza przepisy prawa oraz państwa regulamin - jeśli macie państwo na to dowody, proszę zaprezentować je publicznie, a nie cichaczem edytować komentarze. W moim komentarzu była zawarta informacja o doktorze Sobieraju, który jest w naszym mieście znanym specjalistą od szczęki oraz o wojewódzkim (PAŃSTWOWYM`) miejscu, gdzie na NFZ pomagają ludziom ze schorzeniami szczęki, w tym - wyrywać zęby.

    Wyedytowano mój komentarz, w zamian pozostawiając nadal użytkowniczkę, która jest jednym z wielu troll kont, które się tu panoszą i reklamują rzeczy, by pozycjonować się w sieci.

    Robię print screeny konwersacji w przypadku usunięcia - będę to drążyć dalej.

    Sprawa dotyczy tego wątku https://forum.miasto-info.pl/myslenice/4681,wyrywanie-zeba-madrosci.html

    DODATKOWO

    - tolerujecie troll konta, działające na zlecenie polityczne i uaktywniające się tylko w palących społecznie okresach
    - dziura zezwalająca na minusowanie i pulsowanie pozostaje nadal aktywna
    - NADAL kontakt z moderacją tego forum jest poprzez maila - przyciski "zgłoś" nie działają

    Również robie print screen tej wypowiedzi.

    8 1 Cytuj
  • Marta 13 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Droga redakcjo, wymodelowaliście mój komentarz bez jakiejkolwiek informacji czemu to zrobiliście. W moim komentarzu, nie padło nic co w jakikolwiek sposób narusza przepisy prawa oraz państwa regulamin - jeśli macie państwo na to dowody, proszę zaprezentować je publicznie, a nie cichaczem edytować komentarze. W moim komentarzu była zawarta informacja o doktorze Sobieraju, który jest w naszym mieście znanym specjalistą od szczęki oraz o wojewódzkim (PAŃSTWOWYM`) miejscu, gdzie na NFZ pomagają ludziom ze schorzeniami szczęki, w tym - wyrywać zęby.

    Wyedytowano mój komentarz, w zamian pozostawiając nadal użytkowniczkę, która jest jednym z wielu troll kont, które się tu panoszą i reklamują rzeczy, by pozycjonować się w sieci.

    Robię print screeny konwersacji w przypadku usunięcia - będę to drążyć dalej.

    Sprawa dotyczy tego wątku https://forum.miasto-info.pl/myslenice/4681,wyrywanie-zeba-madrosci.html

    DODATKOWO

    - tolerujecie troll konta, działające na zlecenie polityczne i uaktywniające się tylko w palących społecznie okresach
    - dziura zezwalająca na minusowanie i pulsowanie pozostaje nadal aktywna
    - NADAL kontakt z moderacją tego forum jest poprzez maila - przyciski "zgłoś" nie działają

    Również robie print screen tej wypowiedzi.

    Ludziom nie dogodzisz - moderują forum złe, nie moderują tez złe hehe Polska w pigułce ;)

    1 12 Cytuj
  • 13 paź 2019
    martazmyslenic napisał/a:

    Ludziom nie dogodzisz - moderują forum złe, nie moderują tez złe hehe Polska w pigułce ;)

    Najwyraźniej w żadnym wypadku nie zrozumiałaś tego co miałem do przekazania, ani tego co się stało. napisze ci w punktach, bo wierzę, że przekazanie wiadomości prostymi zdaniami z jednym czasownikiem ułatwi zrozumienie tematu.

    1. Napisałem komentarz.
    2. Wyśmiałem w nim opłaconego trolla z reklamy szeptanej.
    3. W komentarzu podałem nazwisko lokalnego lekarza.
    4. Komentarz został wymoderowany
    5. Nie zostałem poinformowany o wymoderowaniu komentarza.
    6. Nie ma adnotacji od redakcji, co się wydarzyło
    7. Nie ma znaku, że komentarz uległ modyfikacji.
    8. Redakcja cichaczem wpływa na treści publikowane przez użytkowników
    9. To manipulacja treściami użytkowników
    10. Należą mi się wyjaśnienia.

    10 1 Cytuj
  • 13 paź 2019
    martazmyslenic napisał/a:

    Ludziom nie dogodzisz - moderują forum złe, nie moderują tez złe hehe Polska w pigułce ;)

    chodzi o to aby moderować wszystko albo nic, gonić trolling, reklamy szeptane itp

    8 Cytuj
  • 15 paź 2019

    Minęło 48 godzin. Rozumiem dość intensywny czas wyborów, ale skoro nie otrzymałem odpowiedzi, a mój komentarz został zmanipulowany (wyedytowany) przez Redakcję, decyduje się na skasowanie konta.

    Proszę tego nie traktować w ramach focha - rozumiem, że "prywaciarz" ma prawo sobie zaprowadzać taki porządek jaki mu pasuje w swojej działaności gospodarczej. Ja jednak nie zamierzam swoim czasem, wyświetleniami nabijać :kabzy: przedsiębiorcy, który manipuluje i zmienia komentarz w pełni zgodny z regulaminem strony i obowiązującym prawem w Polsce.

    To już drugi raz, ponieważ w 2012 roku spotkała mnie podobna sytuacja i dlatego na ponad 3 lata przestałem się udzielać w serwisie.

    Pozdrawiam serdecznie forumowiczów, szczególnie tych z którymi pisałem najwięcej: Vivaldi, bono, Myśleniczanin, Seneka aka wkibic, taki_gość.

    5 1 Cytuj
  • 15 paź 2019

    Ach no tak, nie mogę nawet tego zrobić, bo przecież ten serwis to jeden wielki błąd IT:

    Błąd: Możesz zgłosić konto do usunięcia jeden raz w okresie 7 dni

    To zrobię to za 6 dni.

    Lub możecie od razu mi wykasować konto - jeden ch czy mi modyfikujecie komentarze, czy mi wykasujecie konto.

    Pzdr

    5 Cytuj
  • 15 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Pozdrawiam serdecznie forumowiczów, szczególnie tych z którymi pisałem najwięcej: Vivaldi, bono, Myśleniczanin, Seneka aka wkibic, taki_gość.

    ale, że aż tak Cię wybory sczochrały ? :-))) ....daj spokój XD

    4 Cytuj
  • 20 paź 2019

    Brakuje możliwości edycji lub kasowania postów przez autora.
    Trochę zmian ostatnio nastąpiło - wg. mnie niestety ale słabych.

    4 Cytuj

Odpowiedz