Forum » Wolne Myśli

Lech Kaczyński NIE ŻYJE !

  • 1 cze 2010

    kpt Janusz WIęckowski emerytowany pilot - TVN24 17:15

    Mówił, że od wysokości 150 m oni spadali. Od 150 m załoga miała samolot niesterowny.

    Nie wiem, czy TVN24 to jeszcze puści.

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    A dlaczego TVN ma tego nie puszczać? Że niby ma im to w czymś przeszkodzić? Nowa teoria spiskowa? Ze stenogramów wynika, że był nacisk na lądowanie i piloci podjęli błędną decyzję mając alternatywę. Koniec.

    Cytuj
  • stefania bednarz 2 paź 2010

    no i takie zyciew ktoś umiera i ktos się rodzi a ze prezydent ? przed obliczem wszyscy równi(ponoć)

    Cytuj
  • 9 gru 2010

    A może trzeba podejść do tematu w ten sposób: A kto to jest ten J Kaczyński ???? Jak się nie będzie o nim mówić i pisać to może będzie po problemie.

    Cytuj
  • 9 gru 2010

    adzygmuncie, w tym szaleństwie nie ma metody.

    1 Cytuj
  • 9 gru 2010

    Wbijam na główną, czytam "Lech Kaczyński NIE ŻYJE !" i rozkminiam czy mamy kwiecień czy grudzień, rozkmina. Ej ludzie czym Wy się przejmujecie, dla mnie osobiście JK może nawet w Myślenicach postawisz Leszkowi grób (na stradiomu, chociaź nie bo tam lipa z miejscem, więc polanka) luzik panowie, zdrowie ;)
    Peace & Love

    1 Cytuj
  • 9 gru 2010

    A mówią, że pisiory są takie zadziorne, jednak nie tylko !

    Lubicie odgrzewane kotlety bo świeżych nie ma ?

    Cytuj
  • adzygmunt 10 gru 2010

    Niby-grób to świeży news!

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    Jarek wstydź się. Pamięci rodzonego brata nie uszanuje, aby tylko coś ugrać, aby było o nim słychać. Wstyd.

    2 Cytuj
  • adzygmunt 20 gru 2010

    Dzisiejsze telewizyjne wystąpienie Jarosława, że nie rozpoznał brata w trumnie /na lotnisku w Polsce/ jest dla mnie wysoce niezrozumiałe.
    Za tymi słowami powinna iść konsekwencja w postaci ponownego zbadania szczątków pochowanych na Wawelu.
    A co jeśli okaże się, że to nie brat-prezydent? pocznie Jarosław?
    Pytanie ma chyba odpowiedź, którą kilka postów wyżej napisałem. Symboliczny grób czeka!
    Komu służy zatem teraz miejsce obok marszałka?

    Cytuj
  • 20 gru 2010

    Dla mnie w tym wszystkim chodzi o zwykłe jątrzenie, sianie zamętu. Jarek swoimi wypowiedziami pokazuje w tym wszystkim właśnie to co stara sie ukryć i to nie tylko przed swoimi wrogami. Przesiąknięty nienawiścią, apodyktyczny i pragnący władzy.

    1 1 Cytuj
  • 23 lis 2011

    czyżby ludzie nie chcieli dowiedzieć się prawdy...

    "Profesorowie, głównie specjaliści w dziedzinie mechaniki, chcieliby zbadać, dlaczego rządowy tupolew rozpadł się na tysiące drobnych części w konfrontacji z niewielkim drzewem. Według niektórych - to wbrew prawom fizyki."
    http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/tupolew-rozpadl-sie-wbrew-prawom-fizyki,1725258

    4 Cytuj
  • 23 lis 2011

    Jeżeli w mediach coś jest wyśmiewane to znaczy że jest coś na rzeczy ...

    1 Cytuj
  • 9 maj 2012

    Ludzie czym się przejmujecie - jarek robi przedstawienie pod publikę, buduje karierę na śmierci brata.osobiście go nie lubiłem i nie jest mi go żal, ale z szacunku nic przeciwko żałobie nie miałem. Ale święto żeby ustanowić?! Ludzie, jakby ktoś z waszej rodziny zginął w wypadku to nikt by palcem nie kiwnął, wszyscy mieli by tow dupie, bo jesteście tylko pionkami. A tu wielkie mi problemy po parę lat temu umarł prezydent i do dziś trąbią. Litości, postawa moherów i jarka już nawet śmieszna nie jest...

    7 4 Cytuj
  • 9 maj 2012

    rafrat, jesteś żałosny jak ten twój TVN, Polsat, Gazeta Koszerna i inni...

    Zginął PREZYDENT POLSKI, czy uważasz, że można ten przypadek porównać z kimś z czyjejś rodziny ?

    Obojętne, czy prezydent był z twojej, czy nie opcji politycznej - to był PREZYDENT Twojego kraju i należy Mu się szacunek i hołd.
    No ale takich mamy dzisiaj "patriotów" - kształtowanych przez dzisiejsze media. Żałośne

    1 10 Cytuj
  • 9 maj 2012

    Jestem za, a nawet przeciw by uczcić rocznice tygodniem pracy społecznej przy porządkowaniu mogił żołnierskich na cmentarzach poległych w walkach.
    Jestem za, a nawet przeciw by leniuchować świątecznie!!!

    5 Cytuj
  • 9 maj 2012

    Taki z ciebie Polak jak ze mnie Madagaskarczyk. Zasciankowy ksenofobie, prezydent to jedynie funkcja a człowiek jak inni. Rodziny ofiar otrzymały kupe kasy tytułem odszkodowania a ostatnio zona górnika który zginął nie może się doprosić o 300 zł zapomogi. Co za hipokryzja. Ja proponuje ustanowić święto za każdego kto zginął w katastrofie i będziemy świętować trzy miesiące !!! Jak czytam takie zajadłe wypowiedzi jak Twoja to mi dosłownie słabo !

    5 3 Cytuj
  • 9 maj 2012

    Jestem za by śmierć prezydenta uczcić pracą na cmentarzach wojennych w porządkowaniu mogił.
    Jestem przeciw by świętować lenistwem, podpierając się ideą oddawania czci zmarłemu prezydentowi

    9 1 Cytuj
  • 9 maj 2012

    ...a ja jestem za żeby nie wznawiać tematów, przynajmniej na tym forum typu - Kaczyński na Wawelu, Nie żyje, Rondo im. itd itd itd. Wystarczy że do tej pory co trzecie wiadomości w mediach dot. Smoleńska.

    3 2 Cytuj
  • 9 maj 2012

    [quote=gość: Gostek] Oda do Bronkaniech nam żyje drogi bronekco go wspiera putin, donek,co go wspiera też gazeta,żona grubsza od kotleta,wspiera bronka jaruzelskioraz dziadzio broniszewskiwajda andrzej, michnik adam,nawet deszcz dla niego pada.płynie z nurtem w dół platforma,bronek sobie myśli z wolna,trzeba odbić się do górybo z okrętu uszły szczurytonie piękna łajba bronkanie pomożeuśmiech donkabo irlandię powódź niszczyno i cuda pośród zgliszczyjakoś toną w tym odmęcienie chce działać już zaklęciechociaż w TVn-ie krzycząi sondaże nowe licząto niestety drodzy państwokończy już się chuligaństwojuż POprawność POlitycznanie jest wciąż tak samo ślicznabo gdy ludzka jest tragediapoklask tracą kiepskie mediachoćby lisy, olejnikiznów krzyczały tak jak dzikito już dosyć kłamstwa mamyi już się wam nie poddamyniech więc bronek na wyboryjedzie sobie do andorymoże rządzić też na kubieniech nas więcej już nie skubiewięc wraz z donkiem, palikotemnie wracają już z powrotem. [/quote]
    Gostek masz wene,wszystko to prawda,ale kto by się nie dorwał do koryta,patrzy tylko na siebie,a obywateli ma głęboko w.....:(

    1 2 Cytuj
  • 9 maj 2012

    Jestem za nie przedłużaniem watków politycznych ! Skończmy ten temat, bo zaraz nam nowo budowane rondo nazwą Rondo Leszka i dostanę szału!

    2 3 Cytuj
  • 10 maj 2012

    [quote=gość: cje] gość: Gostek napisał/a: Oda do Bronkaniech nam żyje drogi bronekco go wspiera putin, donek,co go wspiera też gazeta,żona grubsza od kotleta,wspiera bronka jaruzelskioraz dziadzio broniszewskiwajda andrzej, michnik adam,nawet deszcz dla niego pada.płynie z nurtem w dół platforma,bronek sobie myśli z wolna,trzeba odbić się do górybo z okrętu uszły szczurytonie piękna łajba bronkanie pomożeuśmiech donkabo irlandię powódź niszczyno i cuda pośród zgliszczyjakoś toną w tym odmęcienie chce działać już zaklęciechociaż w TVn-ie krzycząi sondaże nowe licząto niestety drodzy państwokończy już się chuligaństwojuż POprawność POlitycznanie jest wciąż tak samo ślicznabo gdy ludzka jest tragediapoklask tracą kiepskie mediachoćby lisy, olejnikiznów krzyczały tak jak dzikito już dosyć kłamstwa mamyi już się wam nie poddamyniech więc bronek na wyboryjedzie sobie do andorymoże rządzić też na kubieniech nas więcej już nie skubiewięc wraz z donkiem, palikotemnie wracają już z powrotem.
    Gostek masz wene,wszystko to prawda,ale kto by się nie dorwał do koryta,patrzy tylko na siebie,a obywateli ma głęboko w.....:( [/quote]

    kolego niech ci rydzyk zafunduje wizytę u psychiatry, bo takie przypadki sie powinno leczyć..

    3 3 Cytuj
  • 6 sie 2013

    W związku z nowymi faktami odnośnie wybuchu na pokładzie samolotu, jak "nowa" opcja dojdzie do władzy, ogłosi prawdę, że był zamach, że Rosjanie i Niemcy zamachnęli się na prezydenta z Polski, że lot był prawidłowy, przygotowania też, że nie złamano żadnych procedur bezpieczeństwa i że kancelaria prezydenta Kaczyńskiego przygotowała wzorowo tę wyprawę.
    Zaczniemy świętować katastrofę smoleńską jak dzień zwycięstwa , ogłosimy w tym dniu święto bohaterstwa i heroizmu narodowego, albo święto walki z przeciwnościami losu.
    -Sukcesów nie będziemy świętować, bo nie są naszą zasługą, tylko-" tych złodziei" .
    -Hasło " Uczciwy Polak, To Biedny Polak" musi być naczelnym hasłem gospodarczym,
    - a "prawdziwy Bohater to Nie Żywy Bohater" naczelnym hasłem prawicy polskiej, plus
    - "Każde zwycięstwo Dzięki Wstawiennictwu Kościoła", naczelnym hasłem sukcesu!

    12 56 Cytuj
  • 7 sie 2013

    Bono, póki co to tylko fikcja lecz po wyborach ludzie wspomną Twoje słowa, doczekamy się 95 kolejnych rond w mieście :) Duze piwo za wieszczenie! Pozdrawiam sympatyków partii ojca Tadeusza! Oby wam ziemia lekka była a teorie spiskowe wyrastały jak grzyby po deszczu!

    11 37 Cytuj

Odpowiedz