Forum » Wolne Myśli

Ulubione słodycze

  • 16 mar 2017

    Cześć ! Czy ktoś tutaj jest takim samym czekoladoholikiem jakim ja jestem ? :) Mój mąż się śmieje ze mnie,że byłabym w stanie pokroić się za czekoladę ( chociaż przyznam,ze ostatnio z racji diety jem trochę mniej ale i tak nie potrafiłam całkowicie z niej zrezygnować).
    Lubię karmellove ( szczegolnie z orzeszkami słonymi). No i tradycyjna mleczną czekoladę od Wedla :)
    Jakie są Wasze ulubione czekolady i inne słodycze?

    4 2 Cytuj
  • ania 16 mar 2017

    ulubione słodycze? stek, tatar, kaczka i schabowy z kapustą zasmażaną

    8 4 Cytuj
  • 17 mar 2017

    Daj spokój :D Poza tatarem to same tłuściochy :)
    Wszystko co czekoladowe. Grycany - czekoladowe. Czekolada - z kakao min 50%. Wedel - cymuś :)

    2 2 Cytuj
  • ania 17 mar 2017

    cukier to ZŁOOOOO :),

    2 4 Cytuj
  • 17 mar 2017
    anula napisał/a:

    cukier to ZŁOOOOO :),

    Zwłaszcza jego pochodne, uproszczone do formy C2H5OH ;)

    2 1 Cytuj
  • 17 mar 2017

    a ja uwielbiam chałwę mogłabym ją jeść i jeść ;) a z ,,gorzkości ,,czekoladę z min 75% kakao.

    3 2 Cytuj
  • Andrzej 25 mar 2017

    Myślę, że nie będzie zjadliwy.

    2 2 Cytuj
  • 30 mar 2017

    Hej moje ulubione słodycze to cukierki z FC Pszczółka, szczególnie jogusie, owocowo-jogurtowe niebo w ustach :) polecam!

    1 Cytuj
  • Anna Lipnicka 5 kwi 2017

    Ja uwielbiam milkę :) najlepiej zwykłą, mleczną :D

    2 1 Cytuj
  • Andrzej 5 kwi 2017

    O tak! Ja też! A od zwykłej, to jedynie lepsza jest ta 300 gramowa ;)

    1 Cytuj
  • 13 kwi 2017

    ja rowniez

    1 Cytuj
  • 11 sie 2017

    Ja mam słabość do kinder bueno... Mogłabym się nim ciągle zajadać.

    1 Cytuj
  • 13 wrz 2017

    od jakiegos czasu ograniczam slodycze wiec jem ich dosc malo. Jedyne przed czym nie mogę się oprzeć to tort bezowy

    1 Cytuj
  • 14 wrz 2017

    Ostatnio upodobałem sobie czekolady z zawartością kakao min. 70%. A najlepiej 90%. Trochę kosztują, ale są super. I w brew pozorom nie zawierają dużo cukru.

    2 1 Cytuj
  • 19 wrz 2017

    Czekolada nadziewana truskawkowa albo czekoladki z likierem i wiśniami

    1 Cytuj
  • 21 wrz 2017

    Wszystko na bazie czekolady. Powaga, jestem od niej uzależniony normalnie.

    Cytuj
  • 27 wrz 2017

    Ostatnio odkryłam taką piankę w kształcie myszki, oblane czekoladą, ale naprawdę całość bardzo dobra. Kupiłam to w netto.

    Cytuj
  • 6 mar 2018

    Nie wiem czy ktoś z was jadł i lubi holenderskie słodycze, ale ja np. je ubóstwiam. Najlepsze są stroopwafle ale też wszystkie słodycze mające coś wspólnego z marcepanem. W ogóle mam wrażenie że polski marcepan nie jest tak dobry ja właśnie ten w Holandii. Poza tym Holendrzy uwielbiają Nutellę i często można znaleźć fajne smakołyki z jej dodatkiem.

    2 Cytuj
  • 24 kwi 2018

    Ja najbardziej lubię Miller z bakaliami Okinawę buemo ale nie mogę tego często jeść bo bym była gruba jak beczka :-(

    1 Cytuj

Odpowiedz