Forum » Wolne Myśli

Czystość naszych ulic i parku na Zarabiu

  • 5 maj 2017

    czy ktoś może wpłynąć na nasze służby czyszczące miasto aby robiły to dokładnie i systematycznie , bo jak do tej pory to tylko rynek jest czysty a reszta to szkoda mówić :(

    10 1 Cytuj
  • 5 maj 2017

    Jaki pan, taki...

    7 4 Cytuj
  • 5 maj 2017

    Zastanawiam się tylko czy to burmistrz z dyrektorem i radnymi śmiecą ?????

    6 2 Cytuj
  • 5 maj 2017
    mysleniczanka 30 napisał/a:

    czy ktoś może wpłynąć na nasze służby czyszczące miasto aby robiły to dokładnie i systematycznie , bo jak do tej pory to tylko rynek jest czysty a reszta to szkoda mówić :(

    Nie ma się czym ekscytować, władza czeka aż przyjdzie powódź i posprząta. Działało doskonale w ubiegłych latach, zadziała i teraz. Trzeba uczyć się od zarządców umiejętnego wykorzystania sił natury. Po co więc komuś płacić za sprzątanie jak woda zabierze za darmo.
    Ciekawi mnie kiedy mieszkańcy zorientują się że woda ZABIERA WSZYSTKO i też skorzystają, cytując Hieraklita - "Panta Rhei"...

    7 Cytuj
  • 6 maj 2017

    A ja powtarzam niestety sami śmiecimy na potęgę, a potem pretensje do władzy, że brudno.....
    Przykład - most w Osieczanach, generalne porządki były chyba ze dwa, trzy tygodnie temu. Niestety już jakiś debil wywalił worek ze śmieciami, skutek - śmieci walają się na odcinku od mostu po wjazd na działki, a pod mostem resztki po jakimś remoncie..........
    Pewnie burmistrz wyrzucił śmieci (albo radny jak jechał na sesję), a starosta resztki po remoncie........

    8 5 Cytuj
  • 6 maj 2017
    mysleniczanka 30 napisał/a:

    czy ktoś może wpłynąć na nasze służby czyszczące miasto aby robiły to dokładnie i systematycznie , bo jak do tej pory to tylko rynek jest czysty a reszta to szkoda mówić :(

    A to kosze są pełne czy śmieci na placu i drogach

    2 2 Cytuj
  • 6 maj 2017
    t-34 napisał/a:

    A ja powtarzam niestety sami śmiecimy na potęgę, a potem pretensje do władzy, że brudno.....
    Przykład - most w Osieczanach, generalne porządki były chyba ze dwa, trzy tygodnie temu. Niestety już jakiś debil wywalił worek ze śmieciami, skutek - śmieci walają się na odcinku od mostu po wjazd na działki, a pod mostem resztki po jakimś remoncie..........
    Pewnie burmistrz wyrzucił śmieci (albo radny jak jechał na sesję), a starosta resztki po remoncie........

    Kierowników bez liku a sprzątać nie ma komu. A tu na bezrobociu tyle rąk do pracy. Mnietek powinien wiedzieć jak wykorzystać zasoby rąk do pracy, przecież był dyrektorem na urzędzie? Ma DOŚWIADCZENIE. No chyba że się mylę to proszę mnie wyprowadzić z błędu.

    5 4 Cytuj
  • 6 maj 2017

    Nie wiem dlaczego sądzisz , że ludzie na bezrobociu mają sprzątać ulice. Chyba prędzej więźniowie , którzy powinni zarobić na swoje utrzymanie.

    11 2 Cytuj
  • 6 maj 2017

    007 toż ci tłumaczę BYŁO WYSPRZĄTANE tylko elektorat naśmiecił .......

    5 1 Cytuj
  • 7 maj 2017
    t-34 napisał/a:

    007 toż ci tłumaczę BYŁO WYSPRZĄTANE tylko elektorat naśmiecił .......

    Mój drogi towarzyszu niedoli, "sprzątanie" to czynność dość uciążliwa która wykonuje się cyklicznie za którą rzadko otrzymuje się nagrodę. Zapytaj matkę, żonę. To że wysprzątano wokół mostu z okazji "iwentu" i "foto-op'u" to nie znaczy że już nikt tam wiecej nie naśmieci i będzie czysto i wspaniale. Słowo kluczowe które idzie w parze że sprzątaniem to "cyklicznie"- i nie ma to nic wspolnego z jazdą na rowerach. Problem zaczyna sie wraz z brakiem nadzoru, jak ktoś wyżej dobrze napisał- jaki pan, taki kram. A to że sprzątać nie ma komu to nie wina tych co śmiecą, bo tacy będą zawsze. Dobry zarządca ułatwi takim delikwentom utylizację i tym sposobem zlikwiduje dzikie wysypiska. O ile dobrze pamietam broszurę ZUO pisało tam o tanich śmieciach dla mieszkańców, sprawnym i szybkim odbiorze i utylizacji odpadów a jak jest, każdy wie. Czyli wracamy do punktu wyjścia - winisz mieszkańców że śmiecą a nie zastanawiasz sie dlaczego. Poszukaj rozwiazania w przyczynach a nie w skutkach a patenty znajdą sie same.

    8 2 Cytuj
  • 7 maj 2017

    Faktycznie do czyściochów to mieszkańcy Myślenic i okolic nie należą , ale mnie głównie chodzi o sprzątanie ulic, proszę popatrzeć na nasze ulice, zwłaszcza przy krawężnikach..... nie mówiąc o chodnikach w niektórych miejscach, aż strach przechodzić obok takiego brudu!

    7 1 Cytuj

Odpowiedz