Forum » Wolne Myśli

Auto Gaz

  • 11 paź 2017

    Dzień dobry wszystkim odwiedzającym post.
    Chcę w końcu założyć gaz sekwencyjny do swojego samochodu którym jest Audi 1.8 20v ADR ( z ogromnych opinii wiem że silnik idealny jest do gazu ) ale nie wiem gdzie zrobić ten gaz ? w Myślenicach oprócz AgroBud bo tam z doświadczenia wiem że wszystko jest złe.
    Co powiecie mi o Auto Gaz Siedlik ? gdzie możecie mi polecić zrobić gaz ? bo nie wiem gdzie u nas w Myślenicach robią czy może jechać lepiej do Krakowa bo przed matecznym jest wiele punktów gdzie robią Gaz do samochodów. W Dobczycach kiedyś był Splint Gaz coś takiego proszę się nie złościć jeżeli źle napisałem nazwę. Ale podobno bardzo się zepsuli dlatego omijam ten punkt. Czy możecie mi doradzić gdzie co i jak ?. Za polecenie mi kogoś naprawdę dobrego oczywiście osobę która ma uprawnienia itd do założenia gazu. To ja się odwdzięczę dobrym piwkiem albo winkiem :)

    11 2 Cytuj
  • 11 paź 2017

    Podjedź na Borzętę do Łukasza Serafina BORGAZ. Co prawda jest to samouk, ale posiada uprawnienia i nawet chyba autoryzację STAG, dobierze Ci bez problemu komponenty i zamontuje, Siedlika raczej nie polecę, jest to sieć warsztatów i ta osoba w Myślenicach może i zna się na rzeczy, ale podejście do klienta ma fatalne, tak jakby na niczym mu nie zależało :)

    5 1 Cytuj
  • 11 paź 2017

    ONLY CRACOV men nie zadne wiejskie ziomeczki z mlotkiem pamietaj gasss wali ino rasss

    2 5 Cytuj
  • 13 paź 2017
    kutq napisał/a:

    Podjedź na Borzętę do Łukasza Serafina BORGAZ. Co prawda jest to samouk, ale posiada uprawnienia i nawet chyba autoryzację STAG, dobierze Ci bez problemu komponenty i zamontuje, Siedlika raczej nie polecę, jest to sieć warsztatów i ta osoba w Myślenicach może i zna się na rzeczy, ale podejście do klienta ma fatalne, tak jakby na niczym mu nie zależało :)

    Dzięki właśnie się zbieram i jadę tam :) jak się uda i mi założy gaz i będzie wszystko OK :) to stawiam piwko lub winko dobre :D

    5 Cytuj
  • 31 paź 2017

    Mi montowali zestaw optima w Armar w Dąbrowie Górniczej, gdzieś bliżej pewnie też można to zrobić ale głównie na przeglądy instalacji jeżdżę i nie wiem jak tam jest z montażem szczerze mówiąc

    2 1 Cytuj
  • 21 gru 2017

    Nie czekaj z tym gazem, bo benzyna znowu droga.

    1 Cytuj
  • 22 gru 2017

    powiem o borgaz źle. też rok temu szukałem gazownika. borgaz może i cenowo atrakcyjny ale jakość ...... wszystko zależny od ciebie. pamiętaj że nie samym założeniem gaz żyje. ważne jest np. strojenie gazu do auta. nie silnik sam w sobie ale cały pojazd jest ważny. 99% gazowników stroi gaz na miejscu stacjonarnie bez jazdy po mieście. dlaczego ? bo tak jest prościej.

    ja zrobiłem gaz w krakowie. drożej o ok 400zł niż na powiecie ale jakość i obsługa PO instalacji - nie ma lepszej. poczytaj sobie forum o lpg o firmie - tu link

    http://autonagaz.net/

    piotr ficek z ul. beskidzkiej w krakowie. najlepszy fachmen od gazu w Małopolsce. ale jakość kosztuje. tu cię od razu ostrzegam. że jak chcesz tani i szybko to robisz na powiecie. jak chcesz dobrze ale dłużej to u ficka. samo za siebie mówi że gość nie ma terminów na jutro. u gościa na podjeździe nigdy nie jest pusto. skąd wiem. bo jeżdżę koło niego do roboty i widzę co się dzieje na placu. poczytaj sobie opinie o ficku w necie to zrozumiesz czemu tylko on do gazu dla myślącego osobnika.

    p.s. aha i jak będziesz pytał o instalację to zawsze pytaj o serwis po montażu. u ficka masz tak że pierwszy przegląd po 1000km jest za free - tu masz dostrojenie w ramach potrzeby i przegląd instalacji. potem co 10tys km nie ważne od czasu w jakim to przejedziesz (a większość gazowników chce abyś jeździł do nich co rok nie ważne że np auto stało bo masz dwa) dajesz 100zł i masz wszystko włącznie z wymianą filtrów gazu. jak ci coś klęknie w czasie jazdy - a może się tak stać bo różny gaz sprzedają na stacjach raz wyższy kalorycznie raz niższy - to on ci to poprawi (np. błąd mieszanki spalania) za free w zasadzie tylko musisz się umówić na termin ten jest szybko dostępny tak samo jak i na przegląd bo robi u niego chyba łącznie 3 macherów i jeden klepie instalki a drugi przeglądy).

    ja gościa polecam a sam gaz kładź jak najszybciej. jak cię dobrze wyregulują to spalanie masz max 10% wyższe i jak dużo jeździsz tak jak ja to do roku czasu koszt się dawno zwraca a potem tylko zarabiasz na gazie. ja benzynę widzę tylko jak wlewam co 2 msc na rozruch za 50zł. a tak to tylko gaz i nie wierz w to że to psuje silnik. bzdura.

    4 1 Cytuj

Odpowiedz