Forum » Wolne Myśli

Wystrój łazienki

  • 15 paź 2017

    planuję remont łazienki, chcę położyć płytki ścienne i podłogowe oraz zamontować prysznic. Nie wiem na jakie kolory się zdecydować, co jest teraz na czasie? Pochwalcie się jakie macie łazienki, może od was ściągnę. Moja łazienka jest bardzo mała, ale w mairę ustawna. Będę wdzięczny za podpowiedzi.

    2 9 Cytuj
  • 17 paź 2017

    Trochę wyobraźni i gustu... , nie patrz co jest trendy i co się podoba innym bo to twoja łazienka nie ludzi. Łazienkę i jak i inne pomieszczenia można w łatwy i szybki sposób samemu stworzyć w przytulne ale i nowoczesne wnętrze. Trochę wyobraźni, poza tym w internecie jest tego mnóstwo... aż tak się nie chce ruszyć trochę mózgiem ?

    13 1 Cytuj
  • 20 paź 2017

    Modne są szarości, oraz szarości połączone z bielą.
    Kolekcje takich płytek ma między innymi Tubądzin.
    Jeśli masz małą łazienkę to biel, moim zadaniem jak najbardziej.
    Może pooglądaj wizualizacje łazienek w takich kolorach?

    6 Cytuj
  • Tomek 24 paź 2017

    Potwierdzam zdanie poprzednika. Biel i szarości królują. Możesz to tego dodac np. fuksję aby ozywić nieco wnętrze.

    1 7 Cytuj
  • 16 sty 2018

    Ja zmieniłem jasne kolory w łazience na zdecydowanie ciemniejsze. Mam ją teraz urządzoną w różnych odcieniach brązu. Trochę rozjaśniłem ją jaśniejszymi elementami coś w stylu wanilii i powiem wam, ze zdecydowanie bardziej wolę tą aranżację niż wcześniejszą.

    6 Cytuj
  • 20 cze 2018

    Ja uwielbiam płytki szare, które przypominają beton. W połączeniu z drewnem i bielą prezentują się niesamowicie :)

    2 1 Cytuj
  • 28 cze 2018

    Beton bardzo modny, nie trzeba kleić płytek, które i tak odpadają.

    Cytuj
  • 18 lip 2018

    A mnie bardzo podoba się szkło lacobel. Mam już takie w kuchni i zastanawiam się czy dobrze wyglądałoby też w łazience?

    1 Cytuj
  • 18 lip 2018

    Można też po prostu ściany pomalować, coraz więcej moich znajomych widzę rezygnuje z płytek i może to dobry trop? bo beton jak dla mnie trochę za bardzo surowo wygląda, wolałabym właśnie szarą ścianę jak już. Oczywiście trzeba farbę do łazienek wziąć jak dulux easycare kuchnia i łazienka, zwykła się nie sprawdzi bo woda będzie wsiąkać w ścianę i grzyb murowany. Ale z dobrą farbą nic się nie będzie działo, co jakiś czas wystarczy przetrzeć i będzie ok. A szkło? na jednej ścianie bym sobie zrobiła na pewno, na wszystkich bym się wykończyła z wycieraniem i myciem :)

    3 Cytuj
  • Pablo 18 lip 2018
    dobro_1 napisał/a:

    Beton bardzo modny, nie trzeba kleić płytek, które i tak odpadają.

    To pojechałeś... Nie wiem kto ci robił łazienkę ale zmień fachowca, jak Ci coś z glazury odpadło. Takie rzeczy to 30 lat temu i nie opowiadaj proszę bzdur.
    A... No chyba że sam/a kładłeś/aś.... :-)

    6 Cytuj
  • Ania 29 mar 2019

    Ja wolę tradycyjne płytki w łazience. Resztę aranżacji dogrywam dodatkami :) problem taki, że jak wpadnę we wnętrzarski szał to nic mnie nie powstrzyma. Dajar już sporo na mnie zarobił w tym roku :D

    3 Cytuj
  • 1 kwi 2019

    Mi zawsze się marzyła czerwono - czarna łazienka ze złotym akcentem.

    Cytuj
  • 12 kwi 2019

    Na Twoim miejscu wstawiłabym do łazienki mnóstwo roślin doniczkowych.

    2 Cytuj
  • 29 paź 2020

    Elementy złota jak najbardziej są świetne.

    Otyta napisał/a:

    Mi zawsze się marzyła czerwono - czarna łazienka ze złotym akcentem.

    Lustra sporo dają jeśli łazienka jest mała i trzeba ją powiększyć. Czym większe lustro tym lepiej. Najlepiej jeśli po przeciwnej stronie będzie biała ściana.

    1 Cytuj
  • Beata Lisek 22 lut 2021

    Na etapie projektowania łazienki warto uwzględnić meble łazienkowe. Ja ten elementem pominęłam i teraz nie mam gdzie trzymać ręczników i kosmetyków. ;/

    Cytuj

Odpowiedz