Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 18 mar 2011

    @ lolo od kiedy sałąta w bułce to kebab ? :D

    1 Cytuj
  • 19 mar 2011

    może nie kebab ale tortilla najlepsza w dagrasso dzisiaj jedliśmy 3 sztuki rewelka taka troche przypieczona w piecu takiej nie ma nigdzie indziej!!!

    1 Cytuj
  • 28 mar 2011

    Nie polecam Neo. Bylem tam dzis pierwszy i ostatni raz. Obsługa beznadziejna, zachowujaca sie jakby za kare tam pracowala. Wrzeszcząca na klientów np. o to że wyjeli swoj wlasny napoj. Przepraszam bardzo ale zadnej informacji nie ma na temat tego ze swoich napojow nie mozna wniesc. "Kebab" wcale nie rewelacyjny. powodzenia.

    3 5 Cytuj
  • 30 mar 2011

    TAK PATRZE NA TEN SZAŁ KEBABOWY I MÓWIE JASNO SĄ TYLKO DWA W MIESCIE KEBAB 123 NR1 JEDEN I KEBAB TURCJA NR 2 RESZTE WSZYSTKIE PADNĄ BO NIE NAJĄ RUCHU I SPRZEDAJĄ PO 4- 6 KG MIESA DZIENNIE

    2 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    A co się z Istambułem dzieje? Ostatnio chyba zamknięte mieli jak przejeżdżałem. Najbardziej sprawdzona marka to 123 super panini mają, zastąpili Turcję. W NEO na rynku też spoko, tylko zależy kto akurat jest, jak taki młody chłopak to można jeść :p

    2 Cytuj
  • 20 kwi 2011

    Jadłem ostatnio kebaba w 1,2,3 po prostu sama słonina (z resztą jak pracownicy)

    2 2 Cytuj
  • 20 kwi 2011

    Niestety jakość w Neo zaczyna spadać, z Kebaba Maxi zrobił się duży a z Dużego Mały..

    Oj stracą tym sposobem klientów

    2 2 Cytuj
  • 20 kwi 2011

    ja nie lubie neo bo w kebabie jest wiecej kapuchy niz miesa. przestalem tam chodzic. kebaba w myslenicach nie kupuje. wole pizze, ale juz przyzwyczailem sie tylko do legendario, tam mi smakuje.

    1 4 Cytuj
  • 30 kwi 2011

    [quote=gość: magneti] A co się z Istambułem dzieje? Ostatnio chyba zamknięte mieli jak przejeżdżałem. [/quote]
    Może jechałeś w niedzielę? bo niestety w niedzielę zamknięte.

    1 Cytuj
  • 30 kwi 2011

    [quote=gość: patryk_k] ja nie lubie neo bo w kebabie jest wiecej kapuchy niz miesa. przestalem tam chodzic. kebaba w myslenicach nie kupuje. wole pizze, ale juz przyzwyczailem sie tylko do legendario, tam mi smakuje. [/quote]

    najlepszą pizze robi dagrasso i to nie podlega dyskusji!!! a z kebabem z neo to się zgadzam!
    Natomiast legendario to lipa może kiedyś tak ale nie dzisiaj...................

    2 2 Cytuj
  • 30 kwi 2011

    w 123 tez jest nie ciekawie. to mieso wygloda nie zachecajaco i smakuje tez nie za fajnie i ogolnie wydaje mi sie jak by tam bylo brudno.

    2 Cytuj
  • 30 kwi 2011

    [quote=gość: IWONKA] gość: patryk_k napisał/a:ja nie lubie neo bo w kebabie jest wiecej kapuchy niz miesa. przestalem tam chodzic. kebaba w myslenicach nie kupuje. wole pizze, ale juz przyzwyczailem sie tylko do legendario, tam mi smakuje. najlepszą pizze robi dagrasso i to nie podlega dyskusji!!! a z kebabem z neo to się zgadzam!Natomiast legendario to lipa może kiedyś tak ale nie dzisiaj................... [/quote]

    W dagrasso też jest dobra tortilla z pieca może to nie kebab ale chyba smaczniejsza ta tortilla niż niejeden kebab w myślenicach!!!!

    1 1 Cytuj
  • 30 kwi 2011

    a jadles tortille w greenbarze? tez niczego sobie tak samo jak panini;-)

    2 2 Cytuj
  • 30 kwi 2011

    Temat o kebabach a te imbecyle reklamują swoją da grasso gz :D

    1 2 Cytuj
  • 22 maj 2011

    do której jest otwarty kebab Turcja w Myślenicach w niedzielę?

    2 2 Cytuj
  • 18 sie 2011

    Gość rozwożący kebaby białym Seicento z kebaba na zarabiu 123 mógłby nie rozmawiać telefon podczas jazdy samochodem i uważać na pieszych na przejściu. Dwa dni temu potrąciłby mnie i moje dziecko na przejściu dla pieszych.
    Imbecylom za kierownicą mówię stanowcze NIE. Moja noga w tej firmie już się nie pojawi. Znajomym również odradzam budkę z kebabem na przeciwko Dalinu.
    Z innej beczki, dla mnie bezkonkurencyjny jest kebab naprzeciwko Cybucha i pizza z De Grasso.

    6 8 Cytuj
  • 18 sie 2011

    [quote=gość: Ktoś tam] Gość rozwożący kebaby białym Seicento z kebaba na zarabiu 123 mógłby nie rozmawiać telefon podczas jazdy samochodem i uważać na pieszych na przejściu. Dwa dni temu potrąciłby mnie i moje dziecko na przejściu dla pieszych.Imbecylom za kierownicą mówię stanowcze NIE. Moja noga w tej firmie już się nie pojawi. Znajomym również odradzam budkę z kebabem na przeciwko Dalinu.Z innej beczki, dla mnie bezkonkurencyjny jest kebab naprzeciwko Cybucha i pizza z De Grasso. [/quote]

    Dzwoń na policję !

    2 3 Cytuj
  • 19 sie 2011

    Też mnie kiedyś wpienił na drodze ten koleś z 123 ale to nie było białe seicento. Następny imbecyl za kółkiem to żółty VW z Camorry. Swego czasu był też jeden "kamikadze" na motorku z Babci Maliny ale to już historia.

    3 3 Cytuj
  • 19 sie 2011

    Ja sobie tego gościa z 123 przyuważe na mieście. Niech tylko stanie tam gdzie nie trzeba.

    Widzę, że nie tylko ja zauważyłem jego bezmyślną jazdę. Niech tylko zobaczę ten samochód na Piłsudskiego zaparkowany na drodze (lub chodniku) od razu zadzwonię na Policję i straż miejską.

    Koło tej drewniadej budy na przeciwko Dalinu jest zakaz parkowania.

    2 3 Cytuj
  • 19 sie 2011

    A jedliście ostatnio kebab w tej małej budce na ul. Rzemieślniczej- Alibi?? Zmienił sie właściciel i jest lepiej, każdy ma swój smak i gust, mi podchodzi jedzenie z tej budki. Szczególnie polecam coś zamówić jak pracują tam dwie siostry- jakość i smak gwarantowane

    4 5 Cytuj
  • 20 sie 2011

    To prawda w NEO zaczęli robić kichę i jak tam przynajmniej 2 razy na tydzień jadłem tak od dwóch tygodni tam nie chodzę. Muszę znaleźć jakieś inne miejsce skąd będę brał Kebaby i Panini. Pizzę tylko w Lisiej Łapce ew. Alibi jeszcze jest niezła, ale Da Grasso to chała, a najgorsze co tam jadłem to jakieś bez smaku przypalone kurczaczki - zgroza. Jednak sieciówka to nie to.

    1 3 Cytuj
  • 20 sie 2011

    KTO NIE PRÓBOWAŁ PIEROGÓW Z BARU MLECZNEGO....można jeść w nieznudzenie BEZ KONWULSACJI ŻOŁODKOWYCH jakich doświadczają kebabiusze:)))))) i chodzić z podniesioną głową a nie czerwienić się od fetorowych "bąkach"........itd

    5 3 Cytuj
  • 20 sie 2011

    fetorowe bąki???? "białeszaleństwo" a czułeś kiedyś pachnącego bąka??

    3 1 Cytuj
  • 20 sie 2011

    W neo były fajne duże kebaby, teraz poziom im drastycznie spadł, a ceny w góre :/

    2 2 Cytuj
  • 21 sie 2011

    Zgadzam się z opinią Kosiarza, rzeczywiście kebaby w Alibi na Rzemieślniczej są teraz dużo lepsze, a poza tym mają teraz w ofercie dowóz.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz