Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • Marek Kosiba 28 gru 2010

    Que bien, no sabia que aqui se puede encontrar mas personas, que hablan español:)

    Cytuj
  • 28 gru 2010

    yo soy cada dia por la nanana...espero

    Cytuj
  • 28 gru 2010

    Niechaj to narodowie, wżdy postronni znają
    Iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają ...

    Cytuj
  • 28 gru 2010

    nie bigdiluj mi tu po murzyńsku

    Cytuj
  • adzygmunt 28 gru 2010

    Krusiek zarumieniłem się!
    Takie przeoczenie!
    Pomyślałem, quis leget haec? i patrz "słowo wyfrunęło wróblem, powróciło wołem"!

    Cytuj
  • 29 gru 2010

    a ja znowu dzisiaj "wyfrunalem"na stok.._-troche rano bylo zimno--ale stok BOMBA...

    Cytuj
  • 30 gru 2010

    tak tak !!!! profesory !! krusiek i adzygmunt !! szacun dla gości !! chłopaki ,-) sie starają !! niema co !! oby mrozik dopisał a stoczek bedzie szerszy!!!!!! i będzie miodzio~!!!! a ci którzy mówią że jest do dupy to !!!! ------ pozdrawiam

    Cytuj
  • Marek Kosiba 30 gru 2010

    Wczoraj rano była na górze ładna pogoda, tłumy ludzi. Zrobiłem kilka panoram sferycznych, jednak nie mogę ich pokazać, bo mam zakaz zamieszczania tutaj jakichkolwiek linków. Ale za tydzień można je będzie zobaczyć na nowej stronie Urzędu Miasta.

    Cytuj
  • 30 gru 2010

    dlaczego nie możesz? olej ich i dawaj linki :)

    Cytuj
  • 30 gru 2010

    widzialem jak je robiles dlaczego nie mozesz -kto Ci zakazal??

    Cytuj
  • Marek Kosiba 30 gru 2010

    [quote=krusiek] widzialem jak je robiles dlaczego nie mozesz -kto Ci zakazal?? [/quote]
    Nie wiem kto? Podpisał(a) się "Redakcja", skasował(a) mojego posta z linkiem do zdjęcia Myślenickiego Rynku i zarzucił(a) mi spamowanie. Być może on(a) był(a) tam na tym zdjęciu w jakiejś niewygodnej sytuacji i dlatego nie pozwolił(a) żeby inni go/ją widzieli:)

    Cytuj
  • 30 gru 2010

    [quote=marfot.com] krusiek napisał/a: widzialem jak je robiles dlaczego nie mozesz -kto Ci zakazal??
    Nie wiem kto? Podpisał(a) się "Redakcja", skasował(a) mojego posta z linkiem do zdjęcia Myślenickiego Rynku i zarzucił(a) mi spamowanie. Być może on(a) był(a) tam na tym zdjęciu w jakiejś niewygodnej sytuacji i dlatego nie pozwolił(a) żeby inni go/ją widzieli:) [/quote]

    prześlij do mnie linki to wstawię.

    Cytuj
  • 30 gru 2010

    Jak mówiłem że Chełm jest the best !!!
    to co poniektórzy się śmiali. i CO jest SUPER !!!

    Cytuj
  • 4 sty 2011

    Był ktoś na stoku ostatnio? Dalej lód jak diabli czy coś się zmieniło?

    Cytuj
  • 4 sty 2011

    Byłem wczoraj:) elegancko:) lodu brak:)

    Cytuj
  • 4 sty 2011

    dzisiaj rano jak w bajce--gladziutko i mieciutko-5 cm.swiezego po ratrakowaniu-i sloneczko ale troszke zimny wiaterek..oby tak dalej.....

    Cytuj
  • 4 sty 2011

    poszezyli trase ??

    Cytuj
  • 4 sty 2011

    Poszerzają cały czas:) jestem tam 2-3 razy w tyg. i trasa jest stopniowo poszerzana.

    Cytuj
  • 4 sty 2011

    troszke na dole jest za wasko.. i troszke w niedziele nei fajnie tam bylo

    Cytuj
  • 5 sty 2011

    Jak warunki w ostatnich dniach?

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    super warunki

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    Byłem dzisiaj, z samego rana bardzo fajnie. Po 12 juz mała przyjemność z jazdy

    Cytuj
  • adzygmunt 6 sty 2011

    Zwłaszcza, że co lżejszych zdmuchiwało ze stoku!

    Cytuj
  • 7 sty 2011

    witam czy ktoś mi podpowie jakie waruneczki na stoku...jade na zarabie 1-szy raz o której godzinie jest mniej ludzi zeby sobie pośmigać ,a nie stać w kolejce..?ciekaw jestem czy górka nie spłynęła bo temperaturka podskoczyła-to straszne...

    Cytuj
  • 7 sty 2011

    górka nie spłynęła i ma się dobrze a najlepiej jest rano choć dla lubiących "zabawę" to i po południu jest fajnie !! pozdrawiam

    Cytuj

Odpowiedz