Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 21 gru 2010

    czyli miało być pięknie... a wyszło jak zawsze :(

    Cytuj
  • 21 gru 2010

    Haha Ja bylem i to ze wasko to mi nie przeszkadza, bylo super jak nigdy jeszcze

    Cytuj
  • 21 gru 2010

    co to znaczy wasko???czy ktos jezdzi od siatki do siatki?????wyczynowe trasy sa jeszcze wezsze / szczyrk,cortina,walgardena/ i wszyscy sobie chwala...
    problem by byl gdyby bylo duzo ludzi ale dzisiaj byly pustki.....
    ale trzeba ponarzekac.....

    1 Cytuj
  • 21 gru 2010

    @wytykacz ty albo jeździć nie umiesz albo mało mądry jesteś. Pierdoły jakieś piszesz!! Co na siłe otwarli?? Śniegu mają taką warstwę, że jadąc nie boje się że nagle mi sie trawa/kamienie pokażą. Spędziłem pół dnia dziś na Chełmie i grama lodu na stoku nie znalazłem a to że nie odróżniasz twardego stoku od zlodzonego to co najmniej źle o tobie świadczy. Proponuje udać Ci się do najbliższego a)serwisu naostrzyć narty/deskę b) Sieprawia po parę lekcji jazdy. Wybierz sobie którąś z opcji i przestań pierdoły pisać.

    A tak w ogóle to na Chełmie super:)

    Cytuj
  • 21 gru 2010

    z debilami się nie dyskutuje...
    na Chełmie jest the best

    Cytuj
  • 21 gru 2010

    A ja mam pytanie do włodarzy stoku:
    Czy nie dałoby się umiejscowić gdzieś pod nowym wyciągiem snowparku ???
    Tak w okolicy górnej granicy lasu,po prawej stronie stoku.

    Cytuj
  • 21 gru 2010

    Chełm jest the best !!!
    Chłopaki zapiepszały od piątku non stop!

    Cytuj
  • 22 gru 2010

    Opinia typu: "Chełm jest the best" niestety nie wnosi do rozmowy żadnych konkretów....
    natomiast to że jak to piszesz chłopaki "zapiepszały" non stop od kilku dni zupełnie o niczym nie świadczy...

    Cytuj
  • 22 gru 2010

    byłem wczoraj i twierdze że stok super przygotowany !!Bravo a tak na marginesie ci którzy nie umieją jadzic nie maja się tam po co wybierać!!!

    WYTYKACZ
    pewny jesteś ze byleś wczoraj na chełmie???????????????

    Cytuj
  • 23 gru 2010

    wytykacz !!!!!! tyś chyba nawet nie był na górce !!!!!! jesli porównujesz m-ce do spytkowic to wyluzuj !!!!! może kolej (doppelmayer) ma ta samą przepustowość , ale górka ciut insza !! pozdro i miłej jazdy na spytkowicach !!!

    Cytuj
  • 24 gru 2010

    Ci którzy chwalą Chełm to na dobrze przygotowanym stoku nigdy nie byli, "wytykacz" napisał, że lepiej jechać do Spytkowic - myślę, że chodziło mu o to, że tam zawsze jest dobrze przygotowany stok - bo jeśli chodzi o walory to nie mamy co porównywać stok na Chełmie jest o niebo lepszy, żeby tylko był przygotowany jak trzeba - chłopcy na Chełmie się dopiero uczą!!!
    W poprzednich sezonach z rana można było się dobrze zjeździć i do 11 jest zawsze luzik.
    Na otwarciu kto był o 9 to na prawdę rewelacji nie było, później trochę się rozjeździło i już było lepiej.
    pozdrawiam wszystkich sympatyków białego szaleństwa.

    Cytuj
  • 24 gru 2010

    józek aleososichozi

    Cytuj
  • 24 gru 2010

    Ja do Chełmu nic nie mam i bardzo lubię tam jeździć - górka jest sympatyczna. Nie porównywałem stoków bo tu porównania nie ma. Ci którzy na mnie naskoczyli to chyba nie byli od samego rana.
    Na temat umiejętności z wami nie dyskutuję bo podejrzewam, że was na świecie nie było jak ja w zawodach w slalomie brałem udział. A stoków parę w Europie zaliczyłem...
    pozdrawiam i nie irytujcie się na starego lisa kiedyś cieszyło mnie trochę śniegu na Plebańskiej Górze teraz stałem się wygodny a chłopcy na Chełmie jak napisał józek obserwator to rzeczywiście jeszcze trochę się muszą nauczyć!!!

    Cytuj
  • 24 gru 2010

    "bandyta" ty chyba za bardzo rozgarnięty to nie jesteś, jak byś umiał czytać to wiedział byś o co mi chodzi a po za tym to musisz jeszcze nauczyć się pisać bo na naśladowcę "PANA ZDZICHA" to ty mi nie wyglądasz a ciężko cię zrozumieć. Na lekcjach polskiego to chyba wagarowałeś.
    Przeczyta tekst jeszcze raz to zrozumiesz. A po za tym powyżej wytykacz też to dobrze ujął!!!

    Cytuj
  • 24 gru 2010

    i jeszcze jedno są Święta a za tem dla ciebie i wszystkich co lubią na nartach poszaleć wszystkiego dobrego życzę i żadnych kontuzji!!! :)

    Cytuj
  • 24 gru 2010

    szkoda że niektórzy umieją jeździć tylko po super przygotowanych stokach józku :)
    panie wytykacz skoro śmigałeś pan w tak dawnych czasach na nartach i po takich super trasach to może pora wskoczyć w ciepłe kapcie i pooglądać z okna plebańską z albumem w ręku.

    WESOŁYCH ŚWIĄT CHŁOPY

    Cytuj
  • 25 gru 2010

    co sądzicie o stoku narciarskim w Skomielnej Czarnej ?? czy nadaje się dla 7 letniego dziecka ??? (Nie chodzi o ośla łączkę bo jeździ już od 2 lat )

    Cytuj
  • 26 gru 2010

    [quote=gość: bandyta] szkoda że niektórzy umieją jeździć tylko po super przygotowanych stokach józku :)
    panie wytykacz skoro śmigałeś pan w tak dawnych czasach na nartach i po takich super trasach to może pora wskoczyć w ciepłe kapcie i pooglądać z okna plebańską z albumem w ręku.

    WESOŁYCH ŚWIĄT CHŁOPY [/quote]

    Malo sympatyczny jesteś. A co w tym strasznego ,że lubi się jeździć po dobrze przygotowanych stokach? W końcu to ma być przyjemność a nie udręka i za darmo też nie jest.

    Cytuj
  • 27 gru 2010

    Wczoraj byłem na stoku, nie było najgorzej. Ale piszę w zupełnie innej sprawie. Zna ktoś zawsze uśmiechniętą brunetkę, która pracuje u góry w karczmie? :)

    Cytuj
  • 27 gru 2010

    dzisiaj na stoku wszyscy sie usmiechali--bo bylo cudownie --gladziutko a na tym 3 cm. swiezego...do jutra

    Cytuj
  • 27 gru 2010

    czy radio na stoku nie działa czy tylko dzisiaj tak było?

    Cytuj
  • adzygmunt 27 gru 2010

    A ma działać czy nie?
    Gdyby ktoś mnie zapytał o zdanie to radio wyłączam, wolę słuchać szusu nart.

    Cytuj
  • 28 gru 2010

    adz--- a wiec zapraszam na wspolne sluchanie szumu nart--w czasie szusu....

    Cytuj
  • adzygmunt 28 gru 2010

    Cześć /przepraszam/, witaj dawno nie widziany. Kto wie, kto wie, quo sera sera !
    Lecz nie napisałeś co z tym radiem?

    Cytuj
  • 28 gru 2010

    adz--como queres podemos escribir espaniol-pero---inni nie rozumieja--/que a nie quo/zdrowko

    Cytuj

Odpowiedz