Forum » Myślenice

Kwiaciarnia w Myślenicach

  • 5 lip 2011

    A ja polecam kwiaciarnię 'Karolinka w Rynku.Jestem bardzo zadowolony z miłej obsługi,zawsze panuje tam miła atmosfera,panie umieja doradzić co na jaką okazję potrzeba i ceny jak najbardziej przystępne dla mojej kieszeni.
    pozdrawiam

    4 8 Cytuj
  • 6 lip 2011

    Ja polecam dwie kwiaciarnie z czystym sumieniem:
    - na przeciwko apteki koło ronda,
    - w Janie
    Kiedyś była jeszcze na dworcu fajna i tania, ale...była.

    BTW: Czy kwiaciarnia to nie sklep? To czemu jest osobny temat? :-))))

    1 10 Cytuj
  • 16 lip 2011

    "Marko" - Kwiaciarnia z dworca jest teraz na Rzemieślniczej

    6 7 Cytuj
  • 17 lip 2011

    A wy co sadzicie o kwaiaciarni 'Karolinka ? na rynku onaa się znajduje

    1 6 Cytuj
  • 19 lip 2011

    witam, a gdzie znajduje się bukieciarnia koło gimnazjum? w którym to miejscu jest?

    6 Cytuj
  • 20 lip 2011

    ja zamawiałam bukiety na swoj slub na przeciko apteki kolo ronda i bardzobylam zadowolona. bukieciki piękne zwłaszcza mój, wszystkim się podobały i dodam jezszcze ze wszedzie mówili mi drożej niż tam.

    4 7 Cytuj
  • 20 lip 2011

    Ja polecam kwiaciarnię na Rzemieślniczej (jak tu było wyżej napisane, to ta co była na dworcu pks). Ceny przystępne i zawsze wychodziłam zadowolona:)

    3 10 Cytuj
  • 21 lip 2011

    Moim zdaniem nigdzie w Myślenicach nie dostanie się tak oryginalnych bukietów jak w Janie. Cena to cena, ale za storczyka czy innego dziwoląga zawsze trzeba więcej zapłacić, w każdej kwiaciarni. Natomiast kiedy się jest stałym klientem dostaje się 5, czy 10% rabatu. Natomiast oskarżanie kogoś, że ma fantazje przy cenie końcowej... To, że ktoś się raz pomylił nie robi reguły, poza tym następnym razem trzeba pytać ile mniej więcej wyjdzie za bukiet z takich i takich kwiatków, labo powiedzieć, że chce się np. do 50 zł ;)

    3 12 Cytuj
  • 27 lip 2011

    Sorry @JA! ale fantazje to ty też masz pisząc powyższego posta.
    Nic w tych bukietach oryginalnego nigdy nie widziałem, ot zwykłe bukiety, czasami mniej lub więcej "ociepkowate", kwiaty czasami świeże , częściej jednak lekko podwiedłe. Ogólnie z kilku bukietów tam kupionych w rożnych odstępach czasu większość "padła" na drugi dzień. Ceny normalne jak u innych, może ciut wyższe. Kwiaciarnia ma tylko jeden plus - lokalizację :)

    4 1 Cytuj
  • 28 lip 2011

    Niestety ale ja również musze się zgodzić z "niezadowolonym". W 100% prawda. Moj mąż kupił tam kiedyś 2 razy bukiety i stwierdził że sam mógłby zrobić dużo ładniejsze, nie wspomnę o tym że kwiaty zwiędły po 2 dniach!. Jedyne naprawdę oryginalne i przepiękne bukiety robi Pani Sabina z Bukieciarni (obecnie przeniosła się koło Siódemki). Ostatnio zrobiła mi bukiet gdy szłam na wesele i ludzie nie mogli oderwać od niego wzroku. Posiadam cudna fotę do wglądu, bo bukiet mówi sam za siebie...

    4 4 Cytuj
  • 28 lip 2011

    Zgadzam się z całkowicie z zosia i gosciem1. Bez chwili zastanowienia polecam Bukieciarnię Sabiny Smoleń. Kiedy zobaczyłam wiązankę ślubną, butonierki oraz bukiety dla rodziców jakie dla mnie zrobiła szczęka mi opadła. W maju byłam też na Komunii do której ubierała Kościół i czegoś takiego jeszcze nie widziałam w Myślenicach. Ta kobieta ma naprawdę talent i aż żal z tego nie korzystać. Ceny według mnie bardzo w porządku. Zawsze pyta mnie dokładnie co chcę, z czego, za ile, wszystko, żebym była zadowolona. Bukieciarnia jest otwarta od rana do wieczora, ale czasami umawiam się z Panią Sabiną na telefon. Kiedyś specjalnie w niedzielę przyjechała mi zrobić bukiet. Poza tym jest teraz w samym centrum Myślenic i nawet warto iśc zobaczyć sam lokal, bo jest prześliczny :)

    3 12 Cytuj
  • 2 sie 2011

    tylko nie na rzemieslniczej masakra

    6 3 Cytuj
  • 4 sie 2011

    Masakra to to co wyprawia na tym forum ekipa z kwiaciarni w Janie :-)

    3 4 Cytuj
  • 5 sie 2011

    Widzę że pojęcie zdrowej konkurencji w naszym mieście jest abstrakcją !!!! Kwiaciarnia w " Starej cegielni" jest na rynku od lat ma na prawdę bardzo dużą rzeszę klientów. Oczywiście jak wszędzie może się znaleźć niezadowolony klient. Ale wypisywanie takich bzdur na forum i wyłącznie tylko jednej kwiaciarni może świadczyć o jednym!!!! Pani Smoleń powinna się tym zainteresować co piszą i jak piszą Jej "klienci", uważam że to tylko wpływa na jej kwiaciarnie i markę niekorzystnie.
    Do "NIEZADOWOLONY" co to znaczy bukiet mniej lub bardziej " ociepkowaty" Nie potrafię sobie tego wyobrazić ! Od lat kupuję w kwiaciarni W Starej Cegielni. Zawsze są tam świeże i piękne bukiety, z kwiatów jakie w innych kwiaciarniach w Myślenicach nie można spotkać. Piękne hortensje, ananasy, lwie paszcze, kaliny, gloriozy ..... i wiele innych kwiatów z których są robione wysmakowane i eleganckie bukiety . Zawsze w ładnej oprawie, profesjonalnie wykończone! Jeśli Pan czy Pani '"Niezadowolony" twierdzi że to ociepki, proponuję test.: Kupić bukiet którykolwiek, umówić się z fachowcem ( Na przykład w Krakowie szkoła florystyczna u pani Korzekwy) i spytać się czy dany bukiet jest profesjonalnie czy "ociepkowato" wykonany.
    Co do ceny przy zakupie każdego bukietu jestem pytana dla kogo ma być bukiet, na jaką okoliczność i przede wszystkim za ile!!!! Nigdy się nie zawiodłam !!!!!
    Tak że oczernianie bezpodstawne jednej z najlepszych kwiaciarni w mieście świadczy tylko i wyłącznie o niezdrowej konkurencji!!!!!

    7 7 Cytuj
  • 5 sie 2011

    Brawo Stała Kientko ;) poatrzyłas okiem klienta choc raczej jestes fachowcem w branży ...owszem o tym czy bukiet jest wykonany poprawnie technicznie stwierdzic może tylko fachowiec ...i to raczej nie taki domorosły :)...lecz musimy też brać pod uwage subiektywna ocene klienta tzw wizualną , a gusta sa różne .Tyle opinii ile osób ogladnie kompozycje.Owszem prawdą jest to że w wielu kwiaciarniach pracują osoby do tego "przyuczone" .Jeśli uczą sie u fachowca pół biedy ale jesi ucza sie od osoby która te,z nie ma wiedzy teoretycznej już gorzej .
    Niemniej całkiem niefajnie robi się wtedy gdy na forum publicznym zaczyna o sobie pisać konkurencja.Moi drodzy może niech kazdy z was robi swoje DOBRZE , FACHOWO ...znajdzie jakąś wlasna nisze na rynku zamiast sie obsmarowywać ...florysta to piekny zawód dla ludzi z dusza a nie dla kłótliwych bab jarmacznych ...
    i ja juz dawno w mądrej ksiażce napisano..łatwiej zobaczyc zdzbło w czyimś oku ...
    I pamietajcie nie popełnia błędów tylko ten który nic nie robi ...
    i na koniec jeszcze coś dla fachowcow ...nie bójcie sie własnej wizji ..nawet jesli ona nie do konca jest poprawna florystycznie ....bo jesli juz poznamy zasady i nauczymy sie porwanosci wtedy możemy je łamac .
    Pokazujcie klientom nowosci , to WY wy możecie zmienić ich gust i może wtedy znikna z Myślenickiego rynku foijki i sizalki :)
    Życze wam zawsze zadowolonych klientów

    PS... nie pracuje w Mysleickiej kwiaciarni :)

    7 2 Cytuj
  • 5 sie 2011

    Dokladnie o tym mowilem, ehh szkoda slow!

    2 2 Cytuj
  • 8 sie 2011

    Widać, że uczciwe kwiaciarnie bez pseudo marketingu na forum, nie mogą się wybić wśród Myślenickich "rekinów bezwzględnego florystycznego biznesu".... Rozumiem jeszcze polecenie którejś z nich, ale oczernianie?! Jestem ciekaw jak wzrosły by obroty niektórych sklepów, gdyby opublikowano dane autorów wybranych. oszczerczych wypowiedzi. Dowodów co prawda nie ma, więc mogę tylko stwierdzić, że istnieje DUŻE PRAWDOPODOBIEŃSTWO, że Ci oburzeni klienci sami robią bukiety parę przecznic dalej. Jeśli jednak uważają, że są lepiej wykonane niż u konkurencji niech po prostu dadzą to ocenić klientom... Chytry dwa razy traci:)

    3 1 Cytuj
  • 9 sie 2011

    Moja rodzina zawsze w kwiaty zaopatruje się w Janie. Na początku, bo pod ręką, a teraz z przekonania przez duże "P" :-)

    2 9 Cytuj
  • 10 sie 2011

    ja i moi znajomi korzystają z kwiaciarni Karolinka (na rynku ),miła obsługa jak również ciekaw pomysły np, z różnymi doniczkami . Ogólnie podoba mi się ta Kwiaciarnia bo jest taka elegancka,inna od tych w myślenicach

    9 Cytuj
  • 17 sie 2011

    Ja też polecam "Karolinkę"przede wszystkim za oryginalność pomysłów jeśli chodzi o prezenty na 18-stki czy Dzień Matki , takze za duży wybór towaru-kolorowe świeczki ,doniczki,szkliwo itd.,plusem jest także miła i fachowa obsługa.

    1 5 Cytuj
  • 18 sie 2011

    jako fachowiec polecam Bukieciarnie ...ogladalam to co wynosza i jestem zachwycona ...Florystyka na duzym poziomie:) ...cen nie znam ale ...rece pani tam pracujacej sa wiele warte .
    i jest to moja obiektywna ocena

    2 5 Cytuj
  • 22 sie 2011

    ja nie kupowalam, ale dostalam wiazanke z Bukieciarni i tak oryginalnego i slicznego bukietu jeszcze nie widzialam!

    2 3 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    PILNA rada potrzebna!!!!! ukogo polecalibyscie wiazanke slubna?troche sie zagapilam z ta sprawa i musze jak najszybciej kogos znalezc.pochodze pewnie po kilku kwiaciarniach ale chetnie poslucham rad od osob, ktore same juz zamawialy.

    1 2 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    pnno mloda ...to zalezy czy oczekujesz standartow czy tez moze najnowszego trendy...
    Ja kiedys wdepnelam do kwiaciarni przy ul Rzemieslniczej ....jest taki test florystow "rozmawimy z fachowym florysta czy sprzedawca w kwiaciarni " ...pytamy o bukiet slubny glameliowy .Jesli obsluga nie wie o co chodzi odpowiedz znamy .... wiec na Rzemieslniczej PANI zrobila wielkie oczy i stwierdzila "nie wiem co to za kwiaty a prosze dzwonic do szefowej " ....no gratulacje dla szefowej ;)

    nastepna kwiaciarnia to ta przeniesiona z dworca ...i sytuacja identyczna , Pani splaoszona twierdzi ze szefowa robi buliety slubne , ma jakies czasopisma ale gdy chce zobaczyc zdjecia wiazanek ktore wykonywala kwiciarnia klops.
    \\Slub mam byc wyjatkowym dniem wiec warto zadbac o to zeby kwiaty byly odpowiednio przygotowane, wiazanka wytrzymala ceremonie i sesje zdjeciowa i kwiaty nie wypadaly po drodze z kompozycji co niestety nie jest wyjatkiem.
    Jesli trafisz do kwiaciarni i pani zapyta jaka suknie bedziesz miala , jaki kolor ...to znaczy ze trafilas na osobe ktora jest fachowcem ...bo kwiaty dobiera sie do karnacji typu urody , sukni oraz pozostalej oprawy slubu .
    Jesli sama wczesniej wybierzesz bukiet a florystka zacznie Ci go odradzac warto czasami posluchac argumentow ;) ...zamiast po fakcie stwierdzac na zdjeciach ze calosc wyglada okropnie .

    Nie bede polecala jakiejkolwiek kwiaciarni bo reszty myslenickich nie znam...ale na Boga pamietajcie ze jesli zamawiacie bukiet w mikrofonie raczka ma byc starnnie wykonczona wstazka dobrana kolorystycznie do calosci ...niestety jest w Myslenicach kwiaciarnia ktora wydaje bukiet z plastikowa raczka ...wrrr

    2 2 Cytuj
  • 22 lis 2011

    Ej Florystko!
    Wypowiedź dobra,rady mądre, ale co to jest ten bukiet glameliowy?!
    Chyba kameliowy...
    No i te błędy - ortografia się kłania.
    pozdrawiam

    3 5 Cytuj

Odpowiedz