Forum » Myślenice

Awarie/naprawy

  • 15 kwi 2011

    Tom, z opróżnieniem problemów być nie powinno, są firmy zajmujące się wywozem ciekłych odpadów komunalnych, jeśli nie trafisz na żadną firmę, poddam jakieś propozycje. Gorzej będzie z przeróbką, nikt nie przychodzi mi do głowy. Pozdrawiam!

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    [quote=adzygmunt] Tom masz problem Wykop dziurę pod szambem i problem sam zniknie. Na "Porabiu" większość działkowiczów tak ma. Problem znika i Kraków go nie dostrzeże, bo mają oczyszczalnię/uzdatnialnię wody. W Myślenicach i okolicznych wsiach jest inaczej?
    Czy widział ktoś straż miejska jak sprawdza kwity wywozu szamba? Szukasz problemów!
    Jak pytają mnie, czy mi się to podoba odpowiadam NIE! [/quote]

    hehehe ale pojechałeś Adzygmunt. Spultałeś się. Nie zawsze na forum oczekuje się ironizowania. Są tacy, którzy chcą dyskusji merytorycznej. POPRAW SIĘ!

    1 Cytuj
  • adzygmunt 15 kwi 2011

    Co za słowa mamuniu, co za słowa! Słownik poprawnej polszczyzny się kłania.
    Masz w jednym rację. Nie wszyscy pojmują co to jest "ironia". Zobacz w słowniku Kopalińskiego.
    Skoro Ty także nie widzisz problemu "wyciekających" szamb w Myślenicach i okolicy, to może trzeba założyć temat? Jak myślisz?
    Może to będzie moja poprawa, a może "wespół w zespół" jednoznacznie wyartykułujemy i nagłośnimy problem?
    A w ogóle lubię takich adwersarzy, którzy nie przejmują się normami etycznymi.
    Na swój sposób pokazują mi w jakim otoczeniu żyję.
    Kiedy pytają mnie, czy mi się to podoba odpowiadam NIE!

    1 Cytuj
  • 15 kwi 2011

    Wyciekające szamba nie są jedynym problemem w dziedzinie ochrony środowiska, przynajmniej tym najważniejszym. Pewnie i tak pójdziemy w kierunku przydomowych oczyszczalni i prawnie nas tutaj docisną tak, że albo akwarium (kanalizacja gminna) albo rybka (przydomowa oczyszczalnia, na której budowę można dostać dofinansowanie z UE). Robi się jednak dyskusja zamiast konkretnej pomocy.

    Cytuj
  • 16 kwi 2011

    Czy ktoś wie dlaczego nie będzie konkursu palm na naszym rynku?To taka piękna tradycja,szkoda że się kończy.Może jest to przyczyną jakiejś awari,ciekawe co nawaliło?

    Cytuj
  • 10 maj 2011

    Komus odbiła palma! :)

    Cytuj
  • 31 sty 2012

    Kto w Myślenicach naprawi mi maszynę do pisania, Łucznik 1303?

    Cytuj
  • 31 sty 2012

    szukam naprawiacza maszyny do pisania... prosze o jakis namiar!

    Cytuj
  • 31 sty 2012

    Ciężko będzie, ale na tym forum są spostrzegawczy ludzie, może ktoś Ci pomoże.

    Cytuj
  • 31 sty 2012

    Proszę podać markę maszyny ,oraz w przybliżeniu rodzaj usterki . Odpowiem

    Cytuj
  • 31 sty 2012

    [quote=gość: naprawy] Proszę podać markę maszyny ,oraz w przybliżeniu rodzaj usterki . Odpowiem [/quote]
    łucznik 1303, zakurzona, stał kilka lat nieużywana, do srodka pod wałek wpadło coś....

    1 Cytuj
  • 15 cze 2012

    Czy u Was też w tym momencie nie ma wody w kranie (centrum)? Na stronie MZWiK nie ma żadnego komunikatu.

    1 Cytuj
  • 15 cze 2012

    Temat nieaktualny, już jest :).

    Cytuj

Odpowiedz