Forum » Myślenice

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

  • 11 mar 2012

    Ale cudo piękne .
    Dodaj może do ogłoszeń, tam więcej ludzi chyba zagląda i jak masz to na facebooka .

    2 Cytuj
  • 11 mar 2012

    [quote=Malgorzata___]Bardzo proszę o pomoc, mam czas do poniedziałku żeby znaleźć dom tymczasowy dla psa, w przeciwnym wypadku będzie musiał wrócić na ulice albo trafi do schronu gdzie pewnie spędzi resztę życia za kratkami :(
    Gdyby ktoś miał wolny kąt w piwnicy albo nawet w pokoju ;)
    Pies zachowuje się w domu bardzo grzecznie, sygnalizuje potrzebę wyjścia , jest grzeczny i cichy .

    zdjecie

    [/quote]
    A ja ponawiam prośbę o kąt dla tego psiaka ...
    Psiak był u weterynarza, jest zdrowy, został zaszczepiony przeciwko wściekliźnie, to taki mikrusek waży 8 kg , dogaduje się z innymi psami, w domu jest grzeczny , naprawdę nikt nie jest w stanie go przygarnąć na jakiś czas :(

    2 Cytuj
  • Monika Suchowiak 20 mar 2012

    [quote=Malgorzata___]Buuu usunęli mi albo przenieśli gdzieś mój wątek o domach tymczasowych :( dlaczego ?[/quote]
    Nie wiem czy się dowiesz :(

    Cytuj
  • 1 kwi 2012

    przygarnę małego kudłatego szczeniaczka ...

    1 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    A coś więcej :) Jaki ma być mały docelowo ? Piesek czy suczka ?

    Cytuj
  • 1 kwi 2012

    tak mały kundelek taki w domu ,aby był lepiej pieseka a jka bedzie suczka tez może być:)

    Cytuj
  • 1 kwi 2012

    W tym momencie wiem o psiaku około rocznym, szuka domu , można go zobaczyć w gabinecie weterynaryjnym Dobry Weterynarz- bardzo przyjacielskie psisko , trochę trzeba z nim popracować - nauczyć chodzić na smyczy itp ale szybko się chłopak uczy

    tak wygląda :)
    https://picasaweb.google.com/MalgorzataRudzia/28Marzec2012?authkey=Gv1sRgCJ2ah7T8mJ6lsAE#5725070467753795138

    https://picasaweb.google.com/MalgorzataRudzia/28Marzec2012?authkey=Gv1sRgCJ2ah7T8mJ6lsAE#5725297906710516338

    A teraz doczytałam , ze kudłatego ...

    1 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    no własnie:(

    Cytuj
  • 1 kwi 2012

    Jak masz konto na fb to wyszukaj sobie stronę Kudłacze do adopcji - są tam jakieś szczeniaki , tylko nie wiem czy aktualne ...

    Cytuj
  • 1 kwi 2012

    oki dziękuje slicznie

    Cytuj
  • 1 kwi 2012

    Jak będę wiedziała coś o jakimś małym kudłatku odezwę się ;)

    Cytuj
  • 1 kwi 2012

    A ja szukam super domów dla takich dzieciaków :) Nie do budy, nie do koja ...
    2 sunie Bella i Donna docelowo średniej wielkości ( ok. 20 kg może troszkę więcej )

    https://picasaweb.google.com/MalgorzataRudzia/BellaIDonna?authkey=Gv1sRgCKyK5N6Nl6-DPQ

    Cytuj
  • 2 kwi 2012

    nie ja takie maleństwo szukma:)

    Cytuj
  • 2 kwi 2012

    [quote=gość: ona330] przygarnę małego kudłatego szczeniaczka ... [/quote]
    Wczoraj rano ktoś podrzucił nam do ogródka małego szczeniaka, na oko może mieć kilka tygodni (pierwsze zęby mu zaczynają wyrastać). Szukamy mu nowego domu gdyż sami mamy już jednego psa i dwa w tym momencie to dla nas kłopot.

    1 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    jak wygląda ten szczeniaczek, czy jest kudłaty? to piesek czy suczka?

    Cytuj
  • 6 kwi 2012

    Ok godziny temu przyczepił sie do mnie golden retriver wiek ok.3 lat biszkoptowy, chodzil ze mna po miescie, w koncu doszlismy do osiedla staregi i ruszyl przed siebie jakby poznal okolice. Na obrozy nie mial adresu ani numeru. Czy znalazl swojego pana ????

    1 1 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    [quote=gość: memo] Ok godziny temu przyczepił sie do mnie golden retriver wiek ok.3 lat biszkoptowy, chodzil ze mna po miescie, w koncu doszlismy do osiedla staregi i ruszyl przed siebie jakby poznal okolice. Na obrozy nie mial adresu ani numeru. Czy znalazl swojego pana ???? [/quote]
    hycel go złapał i dobrze mu tak na tłuszcyk

    1 7 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    [quote=Malgorzata___] Malgorzata___ napisał/a:Bardzo proszę o pomoc, mam czas do poniedziałku żeby znaleźć dom tymczasowy dla psa, w przeciwnym wypadku będzie musiał wrócić na ulice albo trafi do schronu gdzie pewnie spędzi resztę życia za kratkami :(
    Gdyby ktoś miał wolny kąt w piwnicy albo nawet w pokoju ;)
    Pies zachowuje się w domu bardzo grzecznie, sygnalizuje potrzebę wyjścia , jest grzeczny i cichy .
    JA TEGO KUNDLA PRZYGARNE ZGOTUJE MU PSI RAJ NA ZIEMI

    A ja ponawiam prośbę o kąt dla tego psiaka ...
    Psiak był u weterynarza, jest zdrowy, został zaszczepiony przeciwko wściekliźnie, to taki mikrusek waży 8 kg , dogaduje się z innymi psami, w domu jest grzeczny , naprawdę nikt nie jest w stanie go przygarnąć na jakiś czas :( [/quote]

    Cytuj
  • 6 kwi 2012

    [quote=gość: maranos von pzdzioch] gość: memo napisał/a: Ok godziny temu przyczepił sie do mnie golden retriver wiek ok.3 lat biszkoptowy, chodzil ze mna po miescie, w koncu doszlismy do osiedla staregi i ruszyl przed siebie jakby poznal okolice. Na obrozy nie mial adresu ani numeru. Czy znalazl swojego pana ????
    hycel go złapał i dobrze mu tak na tłuszcyk [/quote]

    Ale smieszne!!! buahhaaa !!!!!!!!!!!!!!!!

    3 1 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    przygarnę małego kudłatego szczeniaczka ...

    1 1 Cytuj
  • 7 kwi 2012

    przygarnę małego kudłatego szczeniaczka ...

    1 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    W dniu 9 kwietnia 2012r w Jaworniku k. Kościoła znaleziono sukę owczarka niemieckiego . Suka ma obroże skórzaną brązową z jasnymi przeszyciami . Jest łagodna, przymila się do człowieka .
    Pilnie szukamy właściciela , gdyż w miejscu w którym jest nie może ostać długo i zostanie wywieziona do schroniska w Nowym Targu .

    1 1 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    W dniu 9 kwietnia 2012r w Jaworniku k. Kościoła znaleziono sukę owczarka niemieckiego . Suka ma obroże skórzaną brązową z jasnymi przeszyciami . Jest łagodna, przymila się do człowieka .
    Pilnie szukamy właściciela , gdyż w miejscu w którym jest nie może ostać długo i zostanie wywieziona do schroniska w Nowym Targu .

    Tu są jej zdjęcia https://picasaweb.google.com/MalgorzataRudzia/ONkaJawornik?authkey=Gv1sRgCOyEt-PD2sWMbA

    1 Cytuj

Odpowiedz