Forum » Myślenice

Myślenickie busy przenoszą na dworzec czy zostają?

  • 2 mar 2011

    Myślenickie busy przenoszą na dworzec czy zostają? jak myślicie? może ktoś coś wie? bo różnie ludzie mówią, jesteście za tym by je przenieśli? ja jestem przeciw! powinny zostać tu gdzie są, nikt nie będzie z dworca szedł do rynku!

    1 1 Cytuj
  • 3 mar 2011

    Tutaj gdzie są powinien powstać [u]kilkupoziomowy parking[/u] !

    Busy muszą się stąd wynieść !

    1 6 Cytuj
  • 3 mar 2011

    bo pewnie nimi nie jeździsz . Czemu Polska to kraj egoistów ? może lepiej się nad tym zastanowić?

    3 1 Cytuj
  • 3 mar 2011

    No to najprościej będzie na dole busy na górze parking !

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 3 mar 2011

    Dlaczego nie odwrotnie? hi, hi!

    1 Cytuj
  • 3 mar 2011

    [quote=naslu] nikt nie będzie z dworca szedł do rynku! [/quote]

    Wydaje mi się, że droga z dworca do rynku i droga spod obecnego postoju busów niewiele się różnią długością

    2 4 Cytuj
  • 3 mar 2011

    Dlaczego nie odwrotnie ??? Bo czekającym ludziom nie będzie za kołnierz kapało w czasie deszczu.
    Kiedy byłem piękny i młody to pamiętam też była dyskusja czemu dworzec tak daleko od rynku, a potem wszyscy jakoś chodzili i było.

    1 1 Cytuj
  • 3 mar 2011

    Tak samo jak parking może powstać na działce KUPCÓW koło byłego dworca, lup pod GALERIĄ P. KOŹMIŃSKIEGO.

    2 Cytuj
  • adzygmunt 3 mar 2011

    Ale jak wysiądę z auta to mnie będzie kapało!
    A może tę "górę" zadaszyć jak np parking przed "Selgrosem" w Krakowie?
    No to już wszystko "umeblowaliśmy" po naszej myśli.
    Tylko co na to inni?

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    no to jak się chodziło to parking wielopoziomowy na dworcu a busy zostają jak ktoś wyżej napisał droga prawie taka sama hahahah czemu ludzie nie mieszkający w myślenicach się wypowiadają? ale w sumie droga z myślenic do krk samochodem a z myślenic do katowic też w sumie taka sama idąc tym samym tokiem myślenia.

    1 Cytuj
  • 3 mar 2011

    Ano wyjdzie jak zwykle w myśl zasady"dobrze żarło i zdechło"!!

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Ja słyszałam ze busy mają przenieść na busy a tam gdzie są busy ma być tylko przejezdny przystanek, a jeśli chodzi o parking to wogóle gdzie indziej ma byc! , parking ma byc na miejscu targu!

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    busy i autobusy powinny odjeżdżać z jednego miejsca. Wybieramy wtedy przewoźnika który nam pasuje w danym momencie a nie gonimy do dworca z busami i z powrotem na dworzec PKS. Dotyczy to głównie tzw przyjezdnych którzy nie orientują się w godzinach odjazdów.Zwiększy to na pewno standard świadczonych usług. A koło Carrefoura można utrzymać przystanek dla wsiadających i wysiadających. Należałoby by się zastanowić ponadto czy wyjazd z terenu obecnego dworca busów jest tak do końca bezpieczny

    1 Cytuj
  • 4 mar 2011

    a co z ceerfurem koło busów? bez nich ten sklep nie istnieje! Nie można od tak tez przenieść busów! ludzie też mają cos do powiedzenia, a nię ze burmistrz bedzie robić co chce bo busami sie nie wozi!

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    tylko biedaki jeżdżą busami!

    4 Cytuj
  • 6 mar 2011

    Tak busy i autobusy winny odjeżdżać z dworca pks ,wtedy będzie zdrowa konkurencjia

    2 Cytuj
  • 6 mar 2011

    A gdzie będzie dworzec?
    Na Słonecznej budują hipermarket i jakiś prywaciarz a nie PKS.
    Chyba że to kolejny filantrop i wybuduje na swojej działce dworzec dla PKS.

    1 Cytuj
  • 6 mar 2011

    Przecierz to nawet nie dowrzec sie buduje! tylko uboga galeria handlowa, nawet ciezko to nazwac galerią, będą tam sklepy takie jak rossman , apteka, buty ccc, i jakis spozywczak, także czarno to widze haha, zresztą pisze jak by " tu powstaje galeria handlowa z dworcem pks a nie na odwrót" wiec jakis prywaciarz sobie otwiera któremu szybko braknie kasy bo ludzi niestety nie będzie:)

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    Parking dwupoziomowy...i po co? Żeby kochane władze miasta ściągały haracz jak teraz za każdą ulicę w centrum?

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    co z parkingu dwupoziomowego jak samochodów jest tak dużo? skoro juz mają robic to niech będzie pięcio poziomowy! oczywiście za darmo! Ostrowski niech wyskoczy z naszej kasy gminnej, którą dość nachapał!

    1 Cytuj
  • 10 mar 2011

    pani z wyzszej polki ale jestes walnieta pani a bielizna z ciucholandu biedniejszy tez czlowiek

    Cytuj
  • 20 maj 2011

    Pozwólcie że sprostuje....Na słonecznej budują galerię Myslenice i jest to własność PKS Łódź. przeniesienie busów nie pomoże w zaden sposób zdrowej konkurencji, bo w umowie kupna PKS Łódź ma zapewnioną kontrolę nad prywatnymi przewoźnikami. Dojdzie do tego, że PKS będzie ustalał rozkłady dla busów prywatnych, małe busy będa płacić za miejsce przy nowym dworcu, co podniesie ceny biletów, do tego dojdzie płatna zakopianka. aż w końcy wykonćzą małe busiki i PKS obejmie całkowit kontrolę nad przewozem lokalnym. a co to oznacza !!!! Będzie miał nieograniczone możliwośic cenowe. TEGO CHCEMY....

    1 Cytuj
  • 20 maj 2011

    a jeżeli chodzi o parking dwupoziomowy macie racje od razu 15 pięter postawcie... Ludzie czy wy macie choć odrobinę zdrowego rozsądku KTO WAM POSTAWI taki parking..... chyba święty Mikołaj he he h e
    Nie rozumiem jednego dlaczego wypowiadają się tutaj ludzie którzy nie jeźdża busami, przecież tutaj w szczególności chodzi teraz o pasażerów busów a nie otych którzy mają własny samochód. i to nie prawda że tylko BIEDNI jeżdża busami ....ten kto to napisał jest ograniczony do minimum....
    osobiście uważam że to nieprawda....

    Cytuj
  • 20 maj 2011

    No byla opcja zeby cos zmienic na tym busowisku, ale wladze sie nie zgadzaly nawet kibla postawic, a bez ich zgody nic sie nie da zrobic. przeniesienie busow to tylko nabicie kasy prywatnemu przewoznikowi z lodzi. Nie chodzi o jakies bezpieczenstwo, czy wyglad, tylko o nabicie klientow w nowej galeri.Jakies dyrdymaly o bezpieczenstwie czy pogubieniu sie skad co jedzie dla mnie brzmia trywialnie. Nie wiem kto naopowiadal ze bedzie parking kilkupoziomowy... miasto nie ma pieniedzy... kto i za co wybuduje ? zostawia tak jak jest, jakis prywaciarz wezmie to w dzierzawe i po sprawie. nie wiem kto tam liczyc bedzie mogl na parkowanie, skoro miejsc tam bedzie jak kot naplakal. juz teraz zaparkowanie tam graniczy z cudem. Jak dla mnie mogli by ogarnac troche to miejsce i bylo by ok. juz widze tam te tlumy na dworcu przeciskajace sie przez sloneczna....

    Cytuj
  • 20 maj 2011

    aaa jak chcesz prostować to najpierw poczytaj o sprawie, którą opisujesz. Pewno następnym razem napiszesz, że galeria z dworcem jest własnością PKS Gdańsk czy PKS Białystok.

    Co do likwidacji konkurencji przez PKS to jakiś żart, którzy tak piszą. Przecież to te małe busiki i inni przewoźnicy będą kurą znoszącą złote jaja. Busików może być jeszcze dwa, trzy razy tyle co teraz, a złotych jajek będzie jeszcze więcej dla PKS.
    PKS jakby myślał o komunikacji to nie wysprzedawałby majątku i kierowców nie zwalniał. Teraz zwalnia około dwudziestu.

    Cytuj

Odpowiedz