Forum » Myślenice

To ile zjeliście już pączków?:)

  • 3 mar 2011

    ja 3 :)

    1 Cytuj
  • 3 mar 2011

    ja dwa ale jeden z nich był pęknięty to nie wiem czy go liczyc;))

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    a ja 0 i tego będę się trzymać:)

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    to się nie liczy!!Musisz to nadrobić w takim razie i to szybciutko, szybciutko:)

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Algida

    0??? jak tak mozna??dziś dzien bez pączka to dzień stracony....ja sięgam właśnie po 4-tego mmmm..:))

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Spokojnie,spokojnie jeszcze cały dzień przede mną:) A jak na razie nie miałam okazji iść do sklepu,gdzie z pewnością "zapachowe" wystawy skuszą mnie na jednego lub dwa:) Wieczorem tutaj zajrzę i przyznam się ile ich pochłonęłam.
    A Twój wynik jest już całkiem pokaźny:D 3 pączki przed południem:)

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Dzisiaj jest hardcore przedcukierniowy :)
    Kierowcy uważajcie na pieszych (i myślcie jak parkujecie)!
    Piesi uważajcie na samochody i... pączki!
    Smacznego!

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Algida
    Ja tak czasu nie tracę jak Ty, po pączki pojechałam przed pracą, to dla nich sie poświęciłam i wstałam o godzinie 7 rano ( nigdy tego nie robię tylko dla nich robię wyjatek) Wykupiłam te najpiękniejsze, najwieksze, najbardziej oblane lukrem takze dla Ciebie zostały juz te mniej dorodne ale i tak życze smacznego;)

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    ja lubię tradycje i tłusty czwartek własnie robię sobie kawke i sięgam po pączusia;)
    Smacznego wszystkim;)

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    No przynajmniej czarna kultywuje za mna ta cudowna staropolska tradycję, smacznego czarna:) Wstydźcie się!

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Hahahaha,to widzę,że już nie mam po co iść do sklepu:) Spokojnie,spokojnie.Ja zawsze odwiedzam kilka cukierni w każdej kupuje po jednym pączku a później w domu degustuję(żeby nie napisać "obżeram się"):)

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    userman

    nie mądrkuj tu się tylko przynaj sie ile już zjadłes:)

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    zrób ankiete na najlepszego pączka;) Ciekawe która cukiernia wygra ;)

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Algida

    pączki z roznych cukierni?ooo Ty cwana lisico :))

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    ja już 6 zjadłem i z godzinke zrobie sobie przerwy :P

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    O tak! Dobry pomysł:) Cukiernia która posiada najlepszego pączusia dostanie darmową reklamę ode mnie,tu na forum:)
    No to nic mi nie pozostaje,jak rozpocząć swoje poszukiwanie TEGO JEDYNEGO....pączka:)

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    xxx

    a ze tak spytam z ciekawości,rapaholin masz w torebce??hehhe

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Ja kupiłam u Dziadkowca sa dobre, nic im nie brakuje ale jednak najpyszniejsze pączki sa na ul stolarskiej w Krakowie. Bardzo stara cukiernia odtsraszająca swym wyglądem ale pączki mają przepyszne.

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Uwaga Myślenickie cukiernie! polowanie na najlepszego pączka rozpoczęte;))

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    a nie wiecie czemu 7-ka jest zamknieta w tłusty czwartek?

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Ja właśnie "wtłaczam" trzeciego i popijam pyszną kawką, a przede mną jeszcze cały talerz pączków. Gdzie to wszystko zmieścić :-)

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    qleeg mam ten sam problem:) Poki co jestem po 4 i już ledwo dycham, no a przecież wypadałoby zjeśc przynejmniej 6 pączków nie?:)

    Ale wiecie co, mam pomysł będziemy się tutaj motywować wzajemnie...stwierdzam ze grupa wsparcia w tym dniu jest jednak konieczna:)

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Haha, grupa wsparcia to będzie potrzebna jutro jak żołądki zaczną to wszystko trawić. Ja już mam w zanadrzu system herbatek na trawienie :-D

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    dziś jest popyt na pączki a jutro na papier toaletowy,,, ja tam wole troche odpuscic, poki co mówie pączką stop!;))

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    I co tam u was?
    Ja wypiłam kawę z mleczkiem i juz pooowoli, powoooli zaczynam zerkac nieśmiało w stronę pączków wyłozonych na talerzu...
    Jeszcze co prawda nie sięgam po 5-tego ale myślę że to jest juz dobry znak:)))

    Cytuj

Odpowiedz