Forum » Myślenice Poseł Marek Łatas

 • Roman 09.03.2011 - 10:52
  http://sejmometr.pl/Marek-Latas
  Ciekawa strona przedstawiająca statystyki na temat Naszego posła... Co pierwsze rzuca się w oczy to nieobecności i niesamowicie niska ilość wypowiedzi, grubo poniżej klubowej średniej.
  Czyżby Pan Poseł miał lepsze zajęcia niż wykonywanie pracy za którą mu płacą? Daleko Panu Posłowi do tytanów nieobecności z różnych partii (nie tylko PiS), ale obijanie się "swojego" posła boli bardziej niż cudzego...
  Pozdrawiam
  R.
  Cytuj Zgłoś
 • 09.03.2011 - 10:55
  pewnie jest zajęty pielęgnowaniem sadu z Łatasówkami ;P dlatego rzadko się udziela na forum sejmu.
  1 1 Cytuj Zgłoś
 • 09.03.2011 - 16:14
  Słaby (i nudny) już ten żart...
  1 Cytuj Zgłoś
 • 09.03.2011 - 16:37
  Tak, jak słaby (i nudny) jest poseł.
  1 Cytuj Zgłoś
 • 09.03.2011 - 16:42
  To fakt też nie jestem fanem Łatasa ale ciągłe docinki z tymi jabłkami to skrajne prostactwo.
  Cytuj Zgłoś
 • 09.03.2011 - 17:13
  zbliżają się jesienne wybory do parlamentu to zobaczycie jak się będzie udzielał pan poseł....ważne że jak coś w myślenicach 'otwierają' lub świętują to pan Łatas będzie na foto i to na 1 stronie gazety myślenickiej.niedługo bo w maju będą otwierać nowy dworzec a na otwarciu i na zdjęciach kto?pan Łatas,potem przyjdzie czas na ronda,biblioteke koło MDK-u i co w związku z tym?zdjęcia,poczęstunek i impreza więc ludzie kojarzą go z tego gdzie był na zdjęciach przy jakiej okazji a nie z tego co mówił i zrobił...żałosne to że znów go wybiorą!
  Cytuj Zgłoś
 • 09.03.2011 - 17:46
  Roman napisał/a:
  Co pierwsze rzuca się w oczy to nieobecności i niesamowicie niska ilość wypowiedzi, grubo poniżej klubowej średniej.
  Mnie najbardziej rzuca się w oczy fakt, że mamy posła, mamy senatora i tak naprawdę - jako Myśleniczanie - z tego nie mamy NIC !


  Nooo... sorry, byłbym skłamał... mamy parę ładnych zdjęć z nimi przecinającymi wstęgi...
  Cytuj Zgłoś
 • 09.03.2011 - 20:10
  Do wszystkich obrońców posła. Z czego jest u Nas i w Polsce znany MŁ ? Z jabłek i picia - wszystko w temacie.
  Cytuj Zgłoś
 • 09.03.2011 - 21:41
  Bolek napisał/a:
  Słaby (i nudny) już ten żart...
  Na taką opinię sobie zapracował sam... Mnie to wcale nie nudzi... Uważam, że takie rzeczy NALEŻY takim ludziom wypominać. Jak by miał trochę oleju w głowie (o honorze nie wspomnę) to by złożył rezygnację...

  A olewającą pracę - NALEŻY piętnować. Wiedział czego się podejmuje to i pracować w tym Sejmie powinien. Mało ma czasu? - są inni... to nie jest praca pod przymusem.
  Cytuj Zgłoś
 • 09.03.2011 - 21:51
  Sam się zastanawiam co skłoniło mieszkańców Myślenic do głosowania na Łatasa? W sumie to się zastanawiam dlaczego pis wygrywa w mce? rozumiem że cytując klasyka "ciemny lud wszystko kupi" ale bez przesady...po 2latach ich rządów mam nadzieję że ludzie już nie popełnią oddania głosów na tą partię. Skoro tak dobrze było za ich czasów (swoją drogą wiele zawdzięczają temu że rok przed ich rządami weszliśmy do UE) to dlaczego ludzie na nich nie głosują? Chyba że po prostu nie chcemy pomników, Smoleńska bo jakby nie było to od tego ani bogatsi ani szczęśliwsi nie będziemy.
  1 Cytuj Zgłoś
 • 09.03.2011 - 21:51
  W sprawie posła należy naszą społeczość uświadamiać, ciekawe dane..
  Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 1:20
  Gratuluję głosującym na PiS, Sld, Psl , PO - to dzieki Wam jest tak jak jest - fundujecie nam to od lat 90 - ale o sprzedawcach, sklepach i innych ludziach potraficie pisać na forum. Na te 4 duże partie rządzące nieprzerwanie od 89 roku głosowała większość z Was. Piszecie na forum , macie wiedzę , krytykujecie - śmiech na sali... To Wy wybraliście Łatasów, Tusków, Olejniczaków - więc przynajmniej nie ośmieszajcie się, krytykując coś co sami nam załatwiliście ... Zadajcie sobie pytanie : Ilu z Was głosowało kiedyś na AWS, PC, KLD itp...?
  1 Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 1:24
  I jeszcze jedno... Według mnie ludzie dzielą się na Wojowników i tchórzy... Większośc z Was to wojownicy... Szkoda, że internetowi...
  1 Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 8:16
  gość: jks napisał/a:
  Do wszystkich obrońców posła. Z czego jest u Nas i w Polsce znany MŁ ? Z jabłek i picia - wszystko w temacie.
  Nie, zapominacie jeszcze jak Poseł spał w trakcie obrad...
  Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 8:59
  alrauna, twoja wypowiedz smierdzi mi korwinizmami..
  Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 9:08
  Gość nie jest z mojej bajki, ale myślę, że ten temat jest niesmaczny i tyle ! Macie coś do niego to powiedzcie to otwarcie, podpiszcie się imieniem i nazwiskiem.
  Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 9:20
  wesoły strażaku, owszem... smaczny nie jest, zwłaszcza dość prostackie docinki co do jabłek... ale zważ też na to że:
  1) kłamstwo czy nie - ale statystyka taka właśnie jest... aktywność mała, absencja spora...
  2) afera z jabłkami - to fakt
  3) poseł śpiący w czasie obrad - to fakt (tv często kłamie, ale to nie był fotomontaż)
  Niestety powyższy wątek o ile nie będzie pomawiał naszego Posła, jest ceną za bycie osobą publiczną.
  1 Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 10:48
  Może i racja, ale kopać leżącego..........
  1 Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 11:18
  Z tym kopaniem to już przesadziłeś. Kopie to Pan Poseł Ciebie - w Twoje 4 litery, ale jak widać Ty tego nie dostrzegasz....
  Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 11:42
  Dlaczego nie dostrzegam ??? Widzę to codziennie tylko bardziej w wykonaniu jego jaśnie oświeconego Prezesa. Czasem to boję się otworzyć lodówki żeby nie usłyszeć tam o Smoleńsku i katastrofie. Zauważyłeś jak przez ostatni rok mało mówiło się o podwyżkach, reformach, ekonomii ? Ciągle tylko obrażony prezes, pomniki i Smoleńsk.
  Ja tym panom już dziękuję ! PO zresztą też!
  Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 12:30
  Wesoły strażak napisał"Zauważyłeś jak przez ostatni rok mało mówiło się o podwyżkach, reformach, ekonomii ? Ciągle tylko obrażony prezes, pomniki i Smoleńsk.
  Ja tym panom już dziękuję ! PO zresztą też!"
  Chłopie ale przywaliłeś sobie w kolano-przecież to na rękę twoim ulubieńcom ,to codziennie Tusk Vision Network i inne media grzmią o Smoleńsku i PiS aby przykryć nieudolność władzy.Ale trzeba być zaślepiony nienawiścią do PiS aby nie widzieć co dzieje się wokół.Ale jeżeli ktoś wierzy tylko w to co powie Stokrotka czy Fox i uważa ich za najbardziej obiektywnych dziennikarzy to współczuję.
  Nienawiść do PiS umiejętnie podsycana prze media bierze się głównie stąd że zajęli się sprawą lustracji i dobrali się trochę do "służb".
  NIKT NIE LUBI ABY MU WYPOMINANO ŻE ON CZY KTOŚ Z JEGO RODZINY NALEŻAŁ KIEDYŚ DO PZPR,ORMO CZY DONOSIŁ NA SĄSIADÓW I KOLEGÓW BĘDĄC TW.
  Także lepiej dla władzy gdy media zajmują się Jarosławem a nie Rychami,Zdzichami czy tym jak po raz kolejny zrobiono w balona miliony ludzi.Raz zmuszając ich do przystąpienia do OFE a teraz w majestacie prawa robiąc skok na nie.
  A GDZIE "TANIE PAŃSTWO" ŻE O IRLANDII JUŻ NIE WSPOMINAM ABY NIE WYWOŁYWAĆ WILKA Z LASU???????
  1 Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 12:40
  A ja uważam, że Pan Premier to wspaniały człowiek i nie wiem dlaczego Wesoły Strażaku tak szybko zmieniłeś zdanie i go teraz krytykujesz. Czy mało orlików zostało wybudowanych? A ile strzelnic i hal sportowych? I co że są jakieś podwyżki? Przecież żyje Nam się wszystkim lepiej, jeździmy po lepszych drogach, mamy wspaniały rynek pracy, wysokie zarobki i rozwijającą się dzięki reformom PO gospodarkę. Popatrz jak wiele zrobiono udogodnień dla przedsiębiorczości. A co z tego że zatrudnienie w administracji wzrosło za PO o 17%. Za PiS też by wzrosło, i za SLD też. To źle, że nasze rodziny mają zatrudnienie po próżnych urzędach zanim jeszcze zdobędą doświadczenie? A gdzie mają je zdobywać, u jakichś krwiożerczych przedsiębiorców?
  Ja bardzo szanuję Pana Premiera i nawet mogła bym mu się oddać b jest bardzo przystojny. W ogóle zauważyłam, że jak polityk jest przystojny i piękny to najczęściej jest też mądry tak jak u Nas w Myślenicach Pan Burmistrz i Pan Starosta.
  Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 12:53
  Hehe,
  mi się kiedyś spodobał artykuł w gazecie, coś mniej więcej tak, że jeśli pojawiają się kontrowersyjne tematy, trudne sprawy dla Myślenic to poseł bynajmniej nie chowa się jak nasz zacny senator, który nigdy nie zabrał głosu w tych beznadziejnych sprawach - a ta najbardziej beznadziejną jest chyba nasz szpital. Mimo naproszeń nigdy nie uświetnał swoja obecnością ani jednej sesji i nie zabiera głosu w takich tematach, jeśli chodzi o gminę to wypowiada się tylko przy okazji przecinania wstąg

  I coś w tym chyba jest, bo faktycznie nigdy nie widziałem, żeby stanął po jednej czy po drugiej stronie. Senator woli być po obu - aby mieć poparcie jednych i drugich.

  oh obłudo!
  Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 12:54
  Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 13:49
  Już gdzieś kiedyś pisałem na forum, że PO PIS dla mnie to jedna wielka .... "grupa fachowców" z AWS która nam zaserwowała 4 piękne reformy z którymi musimy się dziś bujać.....
  I tyle......
  Choć pewnie jak nie będzie wyboru to i tak postawię na PO.....
  Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 14:49
  gość: wesoły strażak napisał/a:
  Może i racja, ale kopać leżącego..........
  Ale on się położył z własnej woli, na własne życzenie...
  Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 15:21
  No ale pewnie PREZES uratuje jego, nas i caaaaaaały kraj !!!!!!
  Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 16:56
  Wesoły strażaku jak sprytnie potrafisz uciekać od niewygodnych tematów gdy udowodni ci się że nie masz racji.
  Tak na marginesie władza takimi którzy na siłę włażą jej w tyłek gardzi tak że na wiele więcej co od niej dostałeś nie licz.Chociaż ty potrafisz się przystosować i jak kiedyś przyjdą nowi też będzie ci z nimi po drodze.
  Pozdrawiam.
  Pesymista i nie tylko
  Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 19:53
  Znaczy w czym nie miałem racji ???
  Czy w tym że mam PIS i PO w głębokim poważaniu, czy w tym, że nie ma sensu kopać leżącego choćby się sam położył ?
  Zastanawiam się też cóż takiego ta władza miałaby mi dać? Wiem jedno, jak sobie sam nie zarobię to nie mam, a wszyscy to bardziej chcieliby brać. Więc nie mów mi tu kazań o przystosowaniach i włażeniu w tyłek.
  Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 21:11
  W tym że piszesz że to jakoby wina PiS że w mediach tylko Smoleńsk.
  Za kim są media widać na co dzień a to że PO zrobiło z was idiotów to fakt.
  Wiocha nie dała się nabrać na puste hasła .
  Fakt dla niektórych to niewiele ale są tacy że nawet za to tracą twarz o ile ją kiedykolwiek mieli.
  Cytuj Zgłoś
 • 10.03.2011 - 21:29
  Faktycznie, cały ten comiesięczny cyrk pod pałacem to robota prasy i telewizji do spółki z PO.
  Choć jeśli chodzi o media to zgodzę się z tobą, to sępy co czyhają na każdą padlinę.
  Cytuj Zgłoś
 • 11.03.2011 - 10:50
  Niech Ci śmierdzi moja wypowiedź czym chce - zastanów się, czy aby nie mam racji... Z Korwinem czasami się zgadzam, ale taki a nie inny wniosek jest efektem moich przemyśleń...
  Cytuj Zgłoś
 • 12.03.2011 - 13:28
  Dzisiejszy Dziennik pisze, że namawiają Gowina do startowania w wyborach parlamentarnych.
  Myślę że przy jego wyniku na burmistrza już możemy zacząć składać gratulacje Łatasowi.
  A swoją drogą to ciekawe ilu z Was nie jechało nigdy na kacu???
  Cytuj Zgłoś
 • 12.03.2011 - 18:37
  Pewnie, że...bagatelizujmy sobie, jeździjmy na kacu, nie naprawiajmy dróg, do tego nadmierna prędkość i dziwmy się, że tyle wypadków?
  Cytuj Zgłoś
 • 28.03.2011 - 22:19
  Pamiętajmy, że Marka Łatasa wybrać na trzecią kadencję to byłby obciach totalny i kompromitacja powiatu myślenickiego. Po tym co wyprawia............
  Cytuj Zgłoś
 • 28.03.2011 - 23:29
  gość: tussek napisał/a:
  Pamiętajmy, że Marka Łatasa wybrać na trzecią kadencję to byłby obciach totalny i kompromitacja powiatu myślenickiego. Po tym co wyprawia............
  może rozwiniesz te swoje "wypociny" ? kłapać dziobem to każdy umie ale żeby już konkretne argumenty podać to czarna magia...
  1 Cytuj Zgłoś
 • 29.03.2011 - 7:56
  Ja nie chcę mieć takiego państwa, które ma więcej posłów niż USA. Chcę państwa z jednomandatowymi okręgami wyborczymi do wszystkich instytucji wybieralnych. Chcę państwa z wolnymi kwotami podatkowymi porównywalnymi z innymi rozwiniętymi krajami Europy, Ameryki Północnej. Chcę likwidacji rad nadzorczych w firmach państwowych i wielu innych zbędnych instytucji i struktur. Chcę likwidacji nieopłaconych przywilejów emerytalnych górników, nieopłaconych emerytur służb mundurowych i innych oraz nieopłaconych stanów spoczynku sędziów i prokuratorów. Chcę państwa normalnego, sprawiedliwego.
  Cytuj Zgłoś
 • adzygmunt 29.03.2011 - 9:03
  To zbyt ogólne by o tym dyskutować.
  Aczkolwiek idea słuszna!
  Cytuj Zgłoś
 • 29.03.2011 - 9:34
  Ja głosowałem poprzednio na Łatasa bo z Myślenic itd. Teraz jednak uczynię wszystko aby nie wygrał PIS i nie będę na niego głosował.
  1 Cytuj Zgłoś
 • 29.03.2011 - 9:37
  Zgadzam się w stu procentach z tussekiem, chociaż nie jestem wyborcą PO. Wybranie Łatasa na kolejną kadencję to będzie kompromitacja Myślenic.
  Do Bolka
  Komuna zniszczyła Polakom rozum, zniszczyła pojęcia odpowiedzialności, godności i honoru. Szanujący się polityk po takich wpadkach sam złożyłby mandat, żeby nie przynosić dalszego wstydu swojej społeczności.
  Tym bardziej, że ocena merytorycznego działania tego Pana też budzi wątpliwości. PiS ma Szlachetkę, który jest nową twarzą, aktywny politykiem, dosyć ambitnym, mógłby na niego postawić. Możesz sobie Bolek pisać co chcesz ale poseł na gazie za kierownicą, niezależnie czy z PO z PiS czy SLD to sytuacja niedopuszczalna.
  Posłów jest może za dużo ale nie aż tak dużo żeby nie wymagać od tych ludzi minimów.
  Cytuj Zgłoś
 • 29.03.2011 - 13:02
  Żeby ten Szlachetka jeszcze z PISu nie startował to byłoby już super!!!!
  Cytuj Zgłoś
 • 29.03.2011 - 18:04
  A nam bardzo pomógł Pan Poseł Marek Łatas Pomół nam w obronie szkoły przed likwidacją. Bardzo dziękujemy Panie Pośle za wsparcie. Wygraliśmy! Życzymy dużo zdrowia . Zapraszamy do Makowa Podhalańskiego
  1 Cytuj Zgłoś
 • 29.03.2011 - 23:31
  Bolku, czy potrzebujesz jeszcze bardziej "konkretnych argumentów" aniżeli podany w poście pierwszym link co do statystyk sejmowych. Na tapczanie siedzi leń...
  Cytuj Zgłoś
 • 29.03.2011 - 23:39
  gość: ciamciaramcia napisał/a:
  Zgadzam się w stu procentach z tussekiem, chociaż nie jestem wyborcą PO. Wybranie Łatasa na kolejną kadencję to będzie kompromitacja Myślenic.Do BolkaKomuna zniszczyła Polakom rozum, zniszczyła pojęcia odpowiedzialności, godności i honoru. Szanujący się polityk po takich wpadkach sam złożyłby mandat, żeby nie przynosić dalszego wstydu swojej społeczności.Tym bardziej, że ocena merytorycznego działania tego Pana też budzi wątpliwości. PiS ma Szlachetkę, który jest nową twarzą, aktywny politykiem, dosyć ambitnym, mógłby na niego postawić. Możesz sobie Bolek pisać co chcesz ale poseł na gazie za kierownicą, niezależnie czy z PO z PiS czy SLD to sytuacja niedopuszczalna.Posłów jest może za dużo ale nie aż tak dużo żeby nie wymagać od tych ludzi minimów.
  Jesli chodzi o Jarka Szlachetkę...pełna zgoda, tez uważam Go za abitnego i aktywnego polityka, przede wszystkim nie zepsutego moralnie(jeszcze-:), ale w chwili obecnej nie pozostaje nam nic innego jak oddać głos na Marka Łatasa...bo zawsze to jest dobrze mieć "swojego" posła aniżeli obcego.
  1 Cytuj Zgłoś
 • 29.03.2011 - 23:49
  chyba żartujesz? Kandydatów na "swoich posłów" może być kilku. Jaki on swój, co ten człowiek zrobił dla nas za dietę którą bierze z naszych pieniędzy?
  Cytuj Zgłoś
 • 29.03.2011 - 23:53
  to inaczej zapytam: kto wg Ciebie byłby alternatywą dla posła Łatasa?
  Cytuj Zgłoś
 • 29.03.2011 - 23:57
  Kandydaci na pewno się wyłonią, trzeba cierpliwie poczekać. DLA DEMOKRACJI NAJZDROWSZA JEST ZMIENNOŚĆ OSÓB NA STANOWISKACH - pamiętajmy wszyscy o tym
  Cytuj Zgłoś
 • 30.03.2011 - 0:06
  gość: tussek napisał/a:
  Kandydaci na pewno się wyłonią, trzeba cierpliwie poczekać. DLA DEMOKRACJI NAJZDROWSZA JEST ZMIENNOŚĆ OSÓB NA STANOWISKACH - pamiętajmy wszyscy o tym
  I tu sie z Tobą zgadzam...tylko kto to będzie? dla mnie najodpowiedniejszą osobą byłby Jarek Szlachetka, ale niestety bedziemy musieli jescze trochę poczekac...
  1 Cytuj Zgłoś
 • 30.03.2011 - 8:12
  Poprosmy Macieja zeby startowal... Patrzac na to co robi w gminie ( niekoniecznie w zgodzie z prawem), Myslenice beda sie plawic w luksusie.... Ja bede na niego glosowal!
  Cytuj Zgłoś
 • Zdzichó Kowal PJN 30.03.2011 - 9:43
  A nie pomyślo o Pan Zdzich? Gdybysz tylko chciano w jaki parti zaraz by pokazano w pamlamemcie gdzie zimowuje rak!
  Wiadomosz rze Pan Burmiszcz w oddaniu dla miast Myślenice nie wystartmnie w pamlamemt. Szczemściem z pewnościo pojawio siem inne spaniałe persony - jakobysz Pan Kudas Rafał partia SLD albosz Pan Prezes Rzelazna Remka Kturen Czyści Wode partia PJN.
  Sama znakomitoś!
  Nieh zazgłosujo mieskańcy i wybioro do pamalament cztery muskietery myślenickie - Pan Łatas, Pan Órbański, Pan Kudas i Pan Zdzicxh jako czerńkoń!
  zezpowarzamniem
  Zdzichó
  Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz