Forum » Myślenice

Poseł Marek Łatas

  • 1 kwi 2011

    No i mamy niespodziewankę:
    http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-myslenicki/1132309-tajna-umowa-po-wyborach.html

    Teraz już wiemy jak to się stało, że PiS poparł w wyborach Ostrowskiego...

    Szczegóły w dzisiejszym Dzienniku Polskim

    Cytuj
  • Pablo 3 kwi 2011

    No to mamy odpowiedź jak wygląda nasza lokalna polityka. Nie ma się więc co dziwić, że w naszym mieście nigdy nic się udać nie może... Zarabie sport - długi ciągną się za tą inwestycją i jest to świetny sposób na odstraszanie okolicznych narciarzy, a przede wszystkim krakowskich narciarzy. Kolejny - dworzec autobusowy - wszystko sprzedane a w Święta dostać się do Krakowa graniczy z cudem. Dziwne, ze Bochnia sobie poradziła z tym problemem i tam co 5 min bus jedzie - zarówno przez Aleje jak i przez Dietla.... Każde większe przedsięwzięcie bierze w łeb zanim się jeszcze zacznie. Ale czytając poprzedniego posta - chyba już wiem czemu....

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    Ale Was Dziennik Polski zrobił w balona. Po tym widać jak trafne są uwagi niektórych co do lokalnej polityki. Niech żyje inteligencja!

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    Ojj, nieładne układy 'dla dobra wyborców'. Do kiedyż to mamy będziemy ludzi utrzymywać? - Dbałość o swoje prywatne dobro aż kipi.

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    Sprostowanie: do kiedyż to będziemy tych ludzi utrzymywać?

    Cytuj
  • 22 cze 2011

    Niestety jabłuszko znów będzie kandydował :)

    6 1 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    No i proszę, znów nasz szanowny Pan Poseł zawitał na łama internetowej społeczności tym razem jako przykład w ciekawym atrykule przyrodniczym. Polecam gorąco komentarze pod tekstem;
    Uwaga na pijane zwierzęta!

    3 3 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    E tam pisałem o tym już . (chyba 10.09)

    1 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    Nie kopie się leżacych.

    1 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    Posła nie ma co żałować, jeśli będziecie żałować, to oczywiście on odpłaci się wam bezczynnym posłowaniem w kolejnej kadencji - wybierajcie.

    1 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    @nieoświecony - kłopot w tym że całkiem prawdopodobne jest że w/w pan przez kolejne 4 lata nie będzie leżał, tylko siedział sobie leniwie w ławach sejmowych.

    1 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    Według mnie nie ma szans,za duży okręg.
    Uważam że lepiej nie mieć posła ze swojego rejonu.

    2 3 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    PIS w Myślenicach niestety zaprzecza swojej ogólnopolskiej idei. Nie są już partią wartą poparcia, a dobrze się zapowiadali. Nie nadają się do niczego. Kompromitacja w wykonaniu pana Łatasa zasługuje na mistrzostwo świata.

    2 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    Żeby tylko w Myślenicach :) a Podhale? Sławny senator Skorupa, co to wiatraki chciał budować i któremu marne 10tys. miesięcznie na dobry garnitur nie starcza, niby kandyduje jako niezależny, ale całe małopolskie PiS go popiera. Pewnie w każdym okręgu jakiś kwiatek by się znalazł. Choć PO z Rychem, Zbychem, Mirem albo Piesiewiczem też nie lepsza. Panowie się powymieniają, jak nie do Warszawki to na stanowiska lokalne, i dalej będą sobie hasać. Przecież Ci ludzie w większości NIC innego nie potrafią robić poza zajmowaniem mniej lub bardziej eksponowanych stołków.

    2 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    [quote=freshman] PIS w Myślenicach niestety zaprzecza swojej ogólnopolskiej idei. Nie są już partią wartą poparcia, a dobrze się zapowiadali. Nie nadają się do niczego. Kompromitacja w wykonaniu pana Łatasa zasługuje na mistrzostwo świata. [/quote]
    Zważ, że poseł Marek Łatas NIE JEST już posłem PiSu !

    1 Cytuj
  • 13 wrz 2011

    [quote=gość: wesoły strażak] E tam pisałem o tym już . (chyba 10.09) [/quote]
    Faktycznie, pisałeś. Przeoczyłem, mea culpa. ;)

    1 Cytuj
  • 13 wrz 2011

    [quote=gość: znający się] freshman napisał/a: PIS w Myślenicach niestety zaprzecza swojej ogólnopolskiej idei. Nie są już partią wartą poparcia, a dobrze się zapowiadali. Nie nadają się do niczego. Kompromitacja w wykonaniu pana Łatasa zasługuje na mistrzostwo świata.
    Zważ, że poseł Marek Łatas NIE JEST już posłem PiSu ! [/quote]

    Jak to nie jest posłem PiS-u?

    Cytuj

Odpowiedz