Forum » Myślenice

Poseł Marek Łatas

  • Roman 9 mar 2011

    http://sejmometr.pl/Marek-Latas
    Ciekawa strona przedstawiająca statystyki na temat Naszego posła... Co pierwsze rzuca się w oczy to nieobecności i niesamowicie niska ilość wypowiedzi, grubo poniżej klubowej średniej.
    Czyżby Pan Poseł miał lepsze zajęcia niż wykonywanie pracy za którą mu płacą? Daleko Panu Posłowi do tytanów nieobecności z różnych partii (nie tylko PiS), ale obijanie się "swojego" posła boli bardziej niż cudzego...
    Pozdrawiam
    R.

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    pewnie jest zajęty pielęgnowaniem sadu z Łatasówkami ;P dlatego rzadko się udziela na forum sejmu.

    1 1 Cytuj
  • 9 mar 2011

    Słaby (i nudny) już ten żart...

    1 Cytuj
  • 9 mar 2011

    Tak, jak słaby (i nudny) jest poseł.

    1 Cytuj
  • 9 mar 2011

    To fakt też nie jestem fanem Łatasa ale ciągłe docinki z tymi jabłkami to skrajne prostactwo.

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    zbliżają się jesienne wybory do parlamentu to zobaczycie jak się będzie udzielał pan poseł....ważne że jak coś w myślenicach 'otwierają' lub świętują to pan Łatas będzie na foto i to na 1 stronie gazety myślenickiej.niedługo bo w maju będą otwierać nowy dworzec a na otwarciu i na zdjęciach kto?pan Łatas,potem przyjdzie czas na ronda,biblioteke koło MDK-u i co w związku z tym?zdjęcia,poczęstunek i impreza więc ludzie kojarzą go z tego gdzie był na zdjęciach przy jakiej okazji a nie z tego co mówił i zrobił...żałosne to że znów go wybiorą!

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    [quote=Roman] Co pierwsze rzuca się w oczy to nieobecności i niesamowicie niska ilość wypowiedzi, grubo poniżej klubowej średniej. [/quote]
    Mnie najbardziej rzuca się w oczy fakt, że mamy posła, mamy senatora i tak naprawdę - jako Myśleniczanie - z tego nie mamy NIC !

    Nooo... sorry, byłbym skłamał... mamy parę ładnych zdjęć z nimi przecinającymi wstęgi...

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    Do wszystkich obrońców posła. Z czego jest u Nas i w Polsce znany MŁ ? Z jabłek i picia - wszystko w temacie.

    Cytuj
  • Pablo 9 mar 2011

    [quote=Bolek] Słaby (i nudny) już ten żart... [/quote]

    Na taką opinię sobie zapracował sam... Mnie to wcale nie nudzi... Uważam, że takie rzeczy NALEŻY takim ludziom wypominać. Jak by miał trochę oleju w głowie (o honorze nie wspomnę) to by złożył rezygnację...

    A olewającą pracę - NALEŻY piętnować. Wiedział czego się podejmuje to i pracować w tym Sejmie powinien. Mało ma czasu? - są inni... to nie jest praca pod przymusem.

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    Sam się zastanawiam co skłoniło mieszkańców Myślenic do głosowania na Łatasa? W sumie to się zastanawiam dlaczego pis wygrywa w mce? rozumiem że cytując klasyka "ciemny lud wszystko kupi" ale bez przesady...po 2latach ich rządów mam nadzieję że ludzie już nie popełnią oddania głosów na tą partię. Skoro tak dobrze było za ich czasów (swoją drogą wiele zawdzięczają temu że rok przed ich rządami weszliśmy do UE) to dlaczego ludzie na nich nie głosują? Chyba że po prostu nie chcemy pomników, Smoleńska bo jakby nie było to od tego ani bogatsi ani szczęśliwsi nie będziemy.

    1 Cytuj
  • 9 mar 2011

    W sprawie posła należy naszą społeczość uświadamiać, ciekawe dane..

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    Gratuluję głosującym na PiS, Sld, Psl , PO - to dzieki Wam jest tak jak jest - fundujecie nam to od lat 90 - ale o sprzedawcach, sklepach i innych ludziach potraficie pisać na forum. Na te 4 duże partie rządzące nieprzerwanie od 89 roku głosowała większość z Was. Piszecie na forum , macie wiedzę , krytykujecie - śmiech na sali... To Wy wybraliście Łatasów, Tusków, Olejniczaków - więc przynajmniej nie ośmieszajcie się, krytykując coś co sami nam załatwiliście ... Zadajcie sobie pytanie : Ilu z Was głosowało kiedyś na AWS, PC, KLD itp...?

    1 Cytuj
  • 10 mar 2011

    I jeszcze jedno... Według mnie ludzie dzielą się na Wojowników i tchórzy... Większośc z Was to wojownicy... Szkoda, że internetowi...

    1 Cytuj
  • 10 mar 2011

    [quote=gość: jks] Do wszystkich obrońców posła. Z czego jest u Nas i w Polsce znany MŁ ? Z jabłek i picia - wszystko w temacie. [/quote]
    Nie, zapominacie jeszcze jak Poseł spał w trakcie obrad...

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    alrauna, twoja wypowiedz smierdzi mi korwinizmami..

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    Gość nie jest z mojej bajki, ale myślę, że ten temat jest niesmaczny i tyle ! Macie coś do niego to powiedzcie to otwarcie, podpiszcie się imieniem i nazwiskiem.

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    wesoły strażaku, owszem... smaczny nie jest, zwłaszcza dość prostackie docinki co do jabłek... ale zważ też na to że:
    1) kłamstwo czy nie - ale statystyka taka właśnie jest... aktywność mała, absencja spora...
    2) afera z jabłkami - to fakt
    3) poseł śpiący w czasie obrad - to fakt (tv często kłamie, ale to nie był fotomontaż)
    Niestety powyższy wątek o ile nie będzie pomawiał naszego Posła, jest ceną za bycie osobą publiczną.

    1 Cytuj
  • 10 mar 2011

    Może i racja, ale kopać leżącego..........

    1 Cytuj
  • Pablo 10 mar 2011

    Z tym kopaniem to już przesadziłeś. Kopie to Pan Poseł Ciebie - w Twoje 4 litery, ale jak widać Ty tego nie dostrzegasz....

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    Dlaczego nie dostrzegam ??? Widzę to codziennie tylko bardziej w wykonaniu jego jaśnie oświeconego Prezesa. Czasem to boję się otworzyć lodówki żeby nie usłyszeć tam o Smoleńsku i katastrofie. Zauważyłeś jak przez ostatni rok mało mówiło się o podwyżkach, reformach, ekonomii ? Ciągle tylko obrażony prezes, pomniki i Smoleńsk.
    Ja tym panom już dziękuję ! PO zresztą też!

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    Wesoły strażak napisał"Zauważyłeś jak przez ostatni rok mało mówiło się o podwyżkach, reformach, ekonomii ? Ciągle tylko obrażony prezes, pomniki i Smoleńsk.
    Ja tym panom już dziękuję ! PO zresztą też!"
    Chłopie ale przywaliłeś sobie w kolano-przecież to na rękę twoim ulubieńcom ,to codziennie Tusk Vision Network i inne media grzmią o Smoleńsku i PiS aby przykryć nieudolność władzy.Ale trzeba być zaślepiony nienawiścią do PiS aby nie widzieć co dzieje się wokół.Ale jeżeli ktoś wierzy tylko w to co powie Stokrotka czy Fox i uważa ich za najbardziej obiektywnych dziennikarzy to współczuję.
    Nienawiść do PiS umiejętnie podsycana prze media bierze się głównie stąd że zajęli się sprawą lustracji i dobrali się trochę do "służb".
    NIKT NIE LUBI ABY MU WYPOMINANO ŻE ON CZY KTOŚ Z JEGO RODZINY NALEŻAŁ KIEDYŚ DO PZPR,ORMO CZY DONOSIŁ NA SĄSIADÓW I KOLEGÓW BĘDĄC TW.
    Także lepiej dla władzy gdy media zajmują się Jarosławem a nie Rychami,Zdzichami czy tym jak po raz kolejny zrobiono w balona miliony ludzi.Raz zmuszając ich do przystąpienia do OFE a teraz w majestacie prawa robiąc skok na nie.
    A GDZIE "TANIE PAŃSTWO" ŻE O IRLANDII JUŻ NIE WSPOMINAM ABY NIE WYWOŁYWAĆ WILKA Z LASU???????

    1 Cytuj
  • 10 mar 2011

    A ja uważam, że Pan Premier to wspaniały człowiek i nie wiem dlaczego Wesoły Strażaku tak szybko zmieniłeś zdanie i go teraz krytykujesz. Czy mało orlików zostało wybudowanych? A ile strzelnic i hal sportowych? I co że są jakieś podwyżki? Przecież żyje Nam się wszystkim lepiej, jeździmy po lepszych drogach, mamy wspaniały rynek pracy, wysokie zarobki i rozwijającą się dzięki reformom PO gospodarkę. Popatrz jak wiele zrobiono udogodnień dla przedsiębiorczości. A co z tego że zatrudnienie w administracji wzrosło za PO o 17%. Za PiS też by wzrosło, i za SLD też. To źle, że nasze rodziny mają zatrudnienie po próżnych urzędach zanim jeszcze zdobędą doświadczenie? A gdzie mają je zdobywać, u jakichś krwiożerczych przedsiębiorców?
    Ja bardzo szanuję Pana Premiera i nawet mogła bym mu się oddać b jest bardzo przystojny. W ogóle zauważyłam, że jak polityk jest przystojny i piękny to najczęściej jest też mądry tak jak u Nas w Myślenicach Pan Burmistrz i Pan Starosta.

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    Hehe,
    mi się kiedyś spodobał artykuł w gazecie, coś mniej więcej tak, że jeśli pojawiają się kontrowersyjne tematy, trudne sprawy dla Myślenic to poseł bynajmniej nie chowa się jak nasz zacny senator, który nigdy nie zabrał głosu w tych beznadziejnych sprawach - a ta najbardziej beznadziejną jest chyba nasz szpital. Mimo naproszeń nigdy nie uświetnał swoja obecnością ani jednej sesji i nie zabiera głosu w takich tematach, jeśli chodzi o gminę to wypowiada się tylko przy okazji przecinania wstąg

    I coś w tym chyba jest, bo faktycznie nigdy nie widziałem, żeby stanął po jednej czy po drugiej stronie. Senator woli być po obu - aby mieć poparcie jednych i drugich.

    oh obłudo!

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    Już gdzieś kiedyś pisałem na forum, że PO PIS dla mnie to jedna wielka .... "grupa fachowców" z AWS która nam zaserwowała 4 piękne reformy z którymi musimy się dziś bujać.....
    I tyle......
    Choć pewnie jak nie będzie wyboru to i tak postawię na PO.....

    Cytuj

Odpowiedz