Forum » Myślenice GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

• 11.01.2010 - 20:12
    a co myślicie o restauracji Cydron?? Byłam tam kilka razy, jedzenie mają dobre i dużo, wszystko świeże i szybko podane, ale co do wystroju sali dla niepalących to niezbyt mi się podoba - jest taka niedopracowana i pusta :/
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 11.01.2010 - 20:19
    Jak dla mnie jedna z lepszych w Myślenicach, jak gdzieś sie wybrać to tylko tam !! Polecam, aczkolwiek rzeczywiście sala dla niepalących jest bardzo pospolita...
    5 Cytuj Zgłoś
  • 11.01.2010 - 20:23
    A podawała tam pieczona sowa w sosie ziemniaczano-jabłkowym na słodko?
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 11.01.2010 - 20:26
    oj tego to nie wiem, ale podawała tam pieczona pstrąg z ziemniaki w mundurkach ;P
    Cytuj Zgłoś
  • 11.01.2010 - 20:37
    Pewnie nie mieć sowa. Rzadko która restauracja mieć sowa na potrawkę. Niektóra próbować zamienić na kura, kaczka czy gołąb ale wy pamiętać: tylko prawdziwa sowa gwarantować niepowtarzalna smak przepisy wg moja babka. Burmistrz Ostałowska zawsze odwiedzać mnie w moja doma kiedy ja podawać pieczona sowa w sosie ziemniaczano-jabłkowym na słodko. On wtedy mówić: Józef, Twoja kuchnia nie mieć równa w Polsce!
    4 5 Cytuj Zgłoś
  • 11.01.2010 - 20:42
    AniuD. nie można w jednym temacie dyskutować o restauracjach tylko musisz mnożyć te tematy i w każdym inny lokal ? !
    Cytuj Zgłoś
  • 11.01.2010 - 20:53
    można, ale na tym forum i tak się nic nie dzieje więc nie zaszkodzi ;P
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 11.01.2010 - 20:59
    Pewnie nie ma jak zrobić burdel żeby się coś działo. Fajnie jest AniaD tak popsocić tu i tam cio? Słiiiitaśna Jola Rutowicz normalnie. A gdzie masz jednorożca :>
    2 Cytuj Zgłoś
  • 11.01.2010 - 21:02
    Ooooo Gość!
    Jeśli ty jeszcze jedna raz zaatakować niewiasta AnnaD. to ty niechybnie poznać smak zimna stal moja samurajska miecza!!!
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 14.01.2010 - 21:59
    AniaD. napisał/a:
    a co myślicie o restauracji Cydron?? Byłam tam kilka razy, jedzenie mają dobre i dużo, wszystko świeże i szybko podane, ale co do wystroju sali dla niepalących to niezbyt mi się podoba - jest taka niedopracowana i pusta :/
    sala jest niedopracowana i pusta taka jak ty

1 1 Cytuj Zgłoś
  • 15.01.2010 - 8:37
    a gdzie to jest ta restauracja
    Cytuj Zgłoś
  • 15.01.2010 - 8:51
    Wuj józef ty mnie nie denerwować bo ja ci miecz przetopić na felgę stalową w mojej własna galwanizernia i nie pomóc ci wtedy ani sowa po bengalsku ani nawet Ostałowska z samurajami.
    4 Cytuj Zgłoś
  • 15.01.2010 - 8:56
    na Rynku, koło 'toto lotka' ;P
    Cytuj Zgłoś
  • 15.01.2010 - 12:48
    wystrój-rewelacja
    jedzenie-rewelecja

natomiast ten babsztyl(chyba włascicielka) to istny dramat....
    gdyby nie ona to ta knajpka by o wiele lepiej prosperowała.....
    3 Cytuj Zgłoś
  • 15.01.2010 - 12:50
    Świetny lokal takie coś a'la krakowski clubik :P jedzenie mają bardzo dobrze. Tylko czasem jest taka lipa że jak wchodzimy wieczorem na piwko to w sali przy barze mogą tylko siedzieć Ci co zamawiają jedzenie a na drugiej sali znowu palić nie można :/ muszą coś z tym zrobić ale poza tym zajebisty lokal polecam
    Cytuj Zgłoś
  • 15.01.2010 - 13:55
    Bolek , Ty też sam możesz coś z tym zrobić! Rzuć palenie! To na prawdę same korzyści, a jak upraszcza życie... :P
    Cytuj Zgłoś
  • 15.01.2010 - 14:49
    Kto to widzial palic przy jedzeniu? Trudno to ogarnac mojemu malemu rozumkowi.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 15.01.2010 - 20:47
    wystrój-rewelacja
    jedzenie-rewelecja

natomiast ten babsztyl(chyba włascicielka) to istny dramat....
    gdyby nie ona to ta knajpka by o wiele lepiej prosperowała.....
    ja tam nie wiem, ale słyszałam że właścicielami są te chłopaczki - kelnerzy ?
    Cytuj Zgłoś
  • 16.01.2010 - 0:49
    No spoko ale skoro w sali w której sie zamawia jedzenie (tylko! samego piwa tam nie podają) można palić to w takim razie skreślają ludzi którzy palą i chcą wypić piwo (bo na drugiej sali gdzie można pić np. tylko piwo palić nie można) :) a więc wychodzi ze tam można palić tylko na tej sali gdzie ludzie jedzą ;) troche dziwne. Chociaż oczywiście można wyjśc na szluga na tzw. granice między salami :P

renaw właśnie myśle o tym ;)
    Cytuj Zgłoś
  • 16.01.2010 - 9:00
    nie wiem jak to jest, ale ja siedziałam w sali dla nie palących - nie paliłam i piłam piwo... ;P sala dla palących jest o niebo ładniejsza, ale tam siedzi mnóstwo małolat znajomych kelnerka i się chichają.. więc trochę się odechciewa siedzieć w takim towarzystwie.
    Cytuj Zgłoś
  • 16.01.2010 - 11:19
    Oj Aniu wzbudzasz wszystkich absurdalną złość ,a lasnsujesz się na prostocie i szczeniactwu . Kim Ty ku*** jesteś ??
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 16.01.2010 - 13:00
    AniaD. bo na sali dla palących trzeba coś zamówić do jedzenia żeby siedzieć ;) piwa samego się tam nie napijesz. Chociaż kiedyś tam piłem a nagle wyskoczyli że tam tylko ludzie zamawiający jedzenie mogą siedzieć. Aaa dobra koniec tematu. Cydron jest fajnym lokalem jednym z lepszych w Myślenicach pozdro
    Cytuj Zgłoś
  • 16.01.2010 - 13:45
    Oj Aniu wzbudzasz wszystkich absurdalną złość ,a lasnsujesz się na prostocie i szczeniactwu . Kim Ty ku*** jesteś ??
    zakładanie nowego tematu to lans...?? dobrze wiedzieć XD
    Cytuj Zgłoś
  • 16.01.2010 - 14:14
    Aniu - jesteś głupia, płytka i płaska
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 16.01.2010 - 14:17
    jak wyzej , Twoje podobizny to głupie piz** i tyle
    1 Cytuj Zgłoś
  • M G 17.01.2010 - 12:00
    Powiedzcie mi albo mnie poprawcie bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem...?
    Czy do Cydronu można poprostu wpaść napić się piwa albo czegoś tam innego i posiedzieć , czy trzeba koniecznie jakieś jedzonko zamówić?? a pivvkiem popić... ;)
    Byłem tam ale dosyć dawno...
    Cytuj Zgłoś
  • 17.01.2010 - 12:14
    hmm można przynajmniej tak mi się wydaje... Bo ja często przebywam w cydronie i nie raz widziałem jak ktoś pił piwko:)
    Cytuj Zgłoś
  • 17.01.2010 - 13:03
    chyba można, choć ja zawsze tam coś jadłam, ale nie dlatego że mi ktoś kazał ;P
    obsługa faktycznie jak ktoś napisała wyżej - na najwyższym poziomie :)
    Cytuj Zgłoś
  • 17.01.2010 - 13:16
    Można wejść i zamówić piwo jak w każdym barze ;)
    Cytuj Zgłoś
  • 17.01.2010 - 13:38
    Bolek ale nie zapominajmy ze to restauracja i jedna z lepszych w Myślenicach więc nie róbmy z tego jakiegoś baru:)
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 17.01.2010 - 14:50
    No tak wiem wiem :D:D A orientuje się ktoś ile kosztuje wynajęcie jednej sali w Cydronie ?
    Cytuj Zgłoś
  • 17.01.2010 - 15:18
    to zależy potrzebujesz rezerwacje czy co? wynajęcie całej sali nic ci nie policzą jak będziesz miał wyższy rachunek... a na pewno nie na sam alkohol tylko coś do jedzenia ewentualnie później jakiś alkohol
    Cytuj Zgłoś
  • 18.01.2010 - 0:01
    podejrzewam że ok. 20 osób zrobi "wyższy rachunek" ;)
    Cytuj Zgłoś
  • 18.01.2010 - 9:36
    to najlepiej iść do właścicielki i z nią porozmawiać:)
    Cytuj Zgłoś
  • 18.01.2010 - 20:24
    mialam stycznosc z wlascicielka.. troche nerwowa i niezdecydowana kobieta, w jeden dzien kogos zatrudnia a wieczor dzwoni ze kogos innego znalazla.. niepowazna baba
    1 Cytuj Zgłoś
  • Karolina 19.01.2010 - 22:25
    nawet tam nie było musze odwiedzić :p
    Cytuj Zgłoś
  • 01.02.2010 - 11:49
    W takim temacie jak ten( i kilku podobnych) nigdy całej prawdy sie nie dowiemy. Tu może się wpisami wyszumieć konkurencja lub ludzie związani z Cydronem. Prawda jak zwykle leży po środku. Zainteresowani powinni się wybrać i wyrobić sobie własną opinie.
    Cytuj Zgłoś
  • 13.02.2010 - 8:04
    Ten Cydron to jakaś pomyłka w Walentynki mają zamknięte podobno właścisielka tak zdecydowała ze to jakieś Amerykańsie świeto i ona robi Dzień Kobiet bo bardzo chciała by być kobietą.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 13.02.2010 - 10:44
    Słownictwo tu pierwsza klasa. Ostatnio byłam w Cydronie w tej malutkiej sali nikt nie palił i się siedziało rewelacja z grzanym piwkiem Cydron polecam dobre herbatki owocowe też dobre tylko proszę się nie rozczarować jak wybierzecie jakąś i się okaże, że nie ma. Jedzenie hm w karcie nic takiego rewelacyjnego nie znalazłam barszcz czerwony z uszkami i krokietem,zupa cebulowa, żurek. Dufinki chciałam spróbować ale niestety szef kuchni przypalił i się okazało, że więcej już nie ma. Znajomy tam kiedyś był na obiedzie dobre ale żadna rewelacja. Jeżeli chodzi o mnie to w karcie nic dla siebie nie znalazłam może jestem wybredna za bardzo. Ogólnie miła atmosfera, przytulnie, cicho.
    Cytuj Zgłoś
  • 14.02.2010 - 11:19
    czesc wszystkim bylem tam ostatnio wcale mi sie nie podoba nie mila obsluga a jedzenie bez rewelacji :(
    Cytuj Zgłoś
  • 22.02.2010 - 17:09
    Byłam kilka razy w Cydronie. Jedzenia maja naprawde bardzo dobre. Wystrój maja ok. Jasmin ty sie zastanow wogole co ty piszesz bo np. ja wogole cie nie rozumiem, więc pisz bardziej z sensem.
    Cytuj Zgłoś
  • 25.02.2010 - 8:05
    Nie rozumiesz "Misiu" bo jesteś młodziutki ta pseudo restauracja jest ok. ale patrząc z boku,na selekcję jaka się tam odbywa to dramat biorąc pod uwagę brak jakiej kolwiek obsługi.Wchodząc do lokalu to ty jesteś panem ,to ty chcesz zostawić tam swoje pienidze a ludzie którzy tam pracują nie chcą tego zrozumieć,chyba są zbyt płytcy.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 09.03.2010 - 21:26
    o daunusie szkoda was ale jesteście marni a ten facet co pokazał ci cztery litery to jest de best.Musisz obstawić więcrj wódy żeby chłopaki miałty odwaę coś zrobić na razie to ty jesteś na przegranej.
    Cytuj Zgłoś
  • 10.03.2010 - 12:58
    jak wam troszkę marnie niemacie już od kogogrosika porzyczyć.
    Cytuj Zgłoś
  • 10.03.2010 - 13:04
    den Cydron to jakaś lipa może porozmawiamy o Egipcie Cydrn już chyba zamkli
    1 Cytuj Zgłoś
  • 30.03.2010 - 0:38
    Będą zmiany w końcu otwiera się nowy lokal na poziomie
    będzie o czym pisać bo faktycznie otym Cydronie to już nudy.
    Blisko starego galalitu powstaje fantastyczna pizzeria
    piwka też tam się będzie mozna napić, to juz chyba będzie gwóżdz do trumny dla tego ponurego Cydrona.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 16.04.2010 - 23:02
    Uf byłem , widziałem i jak najszybciej chcę zapomnieć.Zero atmoswery "kelnerzy" faktycznie bardzo zajęci , ale rozmowami z koleszkami przy bufecie doczekać się na kogoś by zamówić to wieczność no i o 22 "wynocha zamykamy", nie polecam bardzo bardzo nie polecam.A i te ceny zapomniałem jak w hotelowej restauracji , a to przecież zwykła kiepska jadłodajnia zestaw obiadowy za 12,90 ludzie taniej niż w barze mlecznym piętro wyżej dajcie spokój.
    Cytuj Zgłoś
  • 17.04.2010 - 9:45
    Do cydrona potrzebują kelnerów więc nowe miejsca pracy się otwierają
    1 Cytuj Zgłoś
  • 17.04.2010 - 9:56
    do Wioli
    Jaka pizzeria kolo galalitu skad takie info masz??
    To ma byc superbajerancka restauracja srodziemnomorska a nie setna pizzeria w Myslenicach
    Cytuj Zgłoś
  • 20.04.2010 - 19:46
    No wiesz Kajka miejsca pracy w Cydronie ? - przecierz tam nikt nie chodzi
    ceny kosmiczne właścicielka okropna kto chciałby tam pracować.
    Ta knajpa nie ma przyszłości lada chwila i będą ją zamykać słyszałem , że ledwie zipie.
    Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz