Forum » Myślenice

park na Zarabiu

  • Urszula Sadowińska- Pardyak 20 kwi 2011

    DRODZY RADNI CZY TAM CHCECIE WYPROWADZAĆ NA SPACER SWOJE DZIECI???!
    http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/217428_194443580599242_100001008044026_495267_3275232_n.jpg

    1 Cytuj
  • 20 kwi 2011

    O, czyżby w ramach tej jakże "intensywnej" rewitalizacji parku nasadzono jakąś nową odmianę krokusów...???

    A tak poważnie, to brakuje po prostu słów na to co się tam dzieje...

    Cytuj
  • 20 kwi 2011

    W Parku młodzież zawsze piła, pije i będzie pić i wątpie żeby coś w tej kwestii się zmieniło. Chyba że monitoring będzie ale coś nie chce mi się w to wierzyć ;) zresztą jak będą sprzątać po sobie to ja nie mam nic przeciwko, niech sobie wypiją po piwie

    1 Cytuj
  • 20 kwi 2011

    Przecież park jest rewitalizowany, dopiero jest i inwestycja ta nie jest skończona wiec o co wam ludzie chodzi. Poczekajcie na efekty, nie da się wszystkiego na raz...

    1 1 Cytuj
  • 20 kwi 2011

    Wiesz co TactusAbsonus masz racje, po co posprzątać w parku lepiej zaczekać na następną powódź może zabierze na zalew i tam zostawi śmieci.
    A efekty rewitalizacji same sie zrobią.

    Cytuj
  • 20 kwi 2011

    kostka brukowa jest najgorsza dla stawów , niech położą asfalt albo coś podobnego , najlepiej klasyczne zielone ławki bo są najwygodniejsze i pasują do otoczenia pozatym to barwy Myślenic , wycofać projekt monitoringu i fontanny , w zamian za to uatrakcyjnić/odbudować okolice plaży trawiastej.

    Cytuj
  • 20 kwi 2011

    [quote=Bolek] W Parku młodzież zawsze piła, pije i będzie pić i wątpie żeby coś w tej kwestii się zmieniło. Chyba że monitoring będzie ale coś nie chce mi się w to wierzyć ;) zresztą jak będą sprzątać po sobie to ja nie mam nic przeciwko, niech sobie wypiją po piwie [/quote]

    Gdybyś spacerował po Zarabiu wiedziałbyś, że to nie młodzież zostawiła taki syf. To grupa tzw. "zarabskich meneli" przypuszczam, że dobrze znanych Straży Miejskiej i Policji. Ale niestety tym służbom nie chce się jechać na Zarabie, bo po co? Chyba, że na kebaba (bo tam często stoją). A gdyby spod kebaba "rzucili okiem" do parku ławo by zobaczyli lokalny folklor.

    1 Cytuj
  • 20 kwi 2011

    A ja myślę taki gościu ze porządku w parku nie powinna pilnować straż miejska czy policja a ekipa porządkowa, której tam nie ma i nigdy nie było...
    Zastanawia mnie w ogóle jak ta sprawa bedzie rozwiązana po rewitalizacji??Bo jeśli tak jak dotychczas to naprawdę szkoda tych 2 mln złotych które sa na ten cel przeznaczone.

    Cytuj
  • 20 kwi 2011

    Masz rację, że ekipa porządkowa jest od sprzątania w parku, ale od karania śmiecących czy wandali są Ekipy Porządkowe (czyli te, które mają dbać o prządek SM i Policja)

    Cytuj
  • 20 kwi 2011

    kiedyś były w parku na Zarabiu drzewa. potem zrewitalizowano park ale ...

    http://www.youtube.com/watch?v=1-sJEOBRHO0

    ... śmieci jak były tak są nadal

    Cytuj
  • 20 kwi 2011

    [quote=TactusAbsonus] Przecież park jest rewitalizowany, dopiero jest i inwestycja ta nie jest skończona wiec o co wam ludzie chodzi. Poczekajcie na efekty, nie da się wszystkiego na raz... [/quote]
    TactusAbsonus, wiesz co ???
    Czytając Twoje posty mam pewną dobrą radę dla Ciebie:
    Dobrze się rozpędź (od budowanego ronda na Zarabiu aż do parku nabierzesz odpowiedniej prędkości) i dobrze przy******l w któreś z ocalałych z rewitalizacji drzew, może zaczniesz myśleć i pisać logicznie !

    1 Cytuj
  • 20 kwi 2011

    [quote=gość: doradca] TactusAbsonus napisał/a:Przecież park jest rewitalizowany, dopiero jest i inwestycja ta nie jest skończona wiec o co wam ludzie chodzi. Poczekajcie na efekty, nie da się wszystkiego na raz... TactusAbsonus, wiesz co ???Czytając Twoje posty mam pewną dobrą radę dla Ciebie:Dobrze się rozpędź (od budowanego ronda na Zarabiu aż do parku nabierzesz odpowiedniej prędkości) i dobrze przy******l w któreś z ocalałych z rewitalizacji drzew, może zaczniesz myśleć i pisać logicznie ! [/quote]

    czy to prawda ze za mostem będzie rondo???nie no zaraz padnę, po cholerę tam rondo?

    Cytuj
  • 20 kwi 2011

    Panie radny Zalubowski, panie radny Kielan, co z wami? Przed wyborami to wielkie obietnice były, że jak was się wybierze to będzie lepiej a co jest? dalej taki sam syf jak wcześniej ale was to już nie obchodzi bo jesteście przy korycie?

    1 Cytuj
  • 21 kwi 2011

    [quote=gość: nonoj] gość: doradca napisał/a:TactusAbsonus napisał/a:Przecież park jest rewitalizowany, dopiero jest i inwestycja ta nie jest skończona wiec o co wam ludzie chodzi. Poczekajcie na efekty, nie da się wszystkiego na raz... TactusAbsonus, wiesz co ???Czytając Twoje posty mam pewną dobrą radę dla Ciebie:Dobrze się rozpędź (od budowanego ronda na Zarabiu aż do parku nabierzesz odpowiedniej prędkości) i dobrze przy******l w któreś z ocalałych z rewitalizacji drzew, może zaczniesz myśleć i pisać logicznie ! czy to prawda ze za mostem będzie rondo???nie no zaraz padnę, po cholerę tam rondo? [/quote]

    Jak to po co ? P.Os... Nie ma na co kasy wydawać .

    A co powiecie o rondzie koło US i przy moście Osieczańskim !!! PARANOJA !!!!

    Cytuj
  • 21 kwi 2011

    [quote=gość: Milenka] gość: nonoj napisał/a:gość: doradca napisał/a:TactusAbsonus napisał/a:Przecież park jest rewitalizowany, dopiero jest i inwestycja ta nie jest skończona wiec o co wam ludzie chodzi. Poczekajcie na efekty, nie da się wszystkiego na raz... TactusAbsonus, wiesz co ???Czytając Twoje posty mam pewną dobrą radę dla Ciebie:Dobrze się rozpędź (od budowanego ronda na Zarabiu aż do parku nabierzesz odpowiedniej prędkości) i dobrze przy******l w któreś z ocalałych z rewitalizacji drzew, może zaczniesz myśleć i pisać logicznie ! czy to prawda ze za mostem będzie rondo???nie no zaraz padnę, po cholerę tam rondo? Jak to po co ? P.Os... Nie ma na co kasy wydawać .A co powiecie o rondzie koło US i przy moście Osieczańskim !!! PARANOJA !!!! [/quote]

    myślałam ze to jakieś żarty, a to jednak prawda:D
    Rondo za mostem na co komu potrzebne?czy ktoś miał tam problem z jadzą czy wyjazdem ?
    Jak to możliwe trwonić tak publiczne piniądze bez zastanowienia?

    Cytuj
  • 21 kwi 2011

    kierowca
    mieszkam na zarabiu i jakoś nigdy nie miałam problemów z włączeniem się do ruchu. To że w okresie letnim jest troche bardziej to utrudnione i musisz przepuścić parę samochodów to az taki dla ciebie problem?Budować rondo tylko na okres letni?nie no SUPER:D

    1 Cytuj
  • 21 kwi 2011

    i tylko dla paru kierowców wyjeżdzających z mostowej?Gratuluje toku myślenia. Wyobraz sobie ze są potrzeby wyższego rzędu w naszym miasteczku a nie rondo dla garstki osob wyjeżdzających z ul. mostowej.Nim cos napiszesz to się zastanów.
    To tyle w tym temacie.

    Cytuj
  • 21 kwi 2011

    Wczoraj byłem pieszo na Zarabiu i doprawdy nie mam pojęcia na co poszły te 2 mln, które tak wszędzie wyczytać można, iż zostały wydane. Prac przeprowadzonych jest tak niewiele. Zarabie ciągle wygląda jak po powodzi. Syf, gnój, politowanie. Ciekaw jestem czy w ciągu dnia cokolwiek się tam dzieje. Chyba jedynie mur oporowy robią, bo widać było, że świeży beton wylano w jednym miejscu.

    Wakacje niedługo. Czym Myślenice mają przyciągnąć turystów ? Strzelnicą i halą chyba jedynie :/

    1 Cytuj
  • 21 kwi 2011

    [quote=nomad] Wakacje niedługo. Czym Myślenice mają przyciągnąć turystów ? Strzelnicą i halą chyba jedynie :/ [/quote]

    strzelnicą i halą do których jest fatalny dojazd. fatalny to mało powiedziane

    Cytuj
  • 21 kwi 2011

    nonoj:

    zwroc uwage ze mostowa sie nie konczy na paru domach, tylko przechodzi w lokalna i jest trasa awaryjna do zakopianki. Napisales ze mieszkasz na zarabiu wiec jadac przez most w jedna czy druga strone nie miales problemu z przejazdem... Nim cos napiszesz sie zastanow.... :)

    Pierwsza rzecza na ktora zwrocilem uwage jest ograniczenie predkosci i ulatwienie wlaczenia sie do ruchu, a Ty sie czepiasz "mostowiakow"

    Innym sprawa dotyczy infrastruktury teletechnicznej ktora tam robia przy okazji.

    Cytuj
  • 21 kwi 2011

    Tamto skrzyżowanie było bardzo proste i funkcjonalne , ale jak się zdaje prawo jazdy w tym czymś przypominające samochód , to się nie dziwię. Kolejny element przestrzeni publicznej która była ok xzostanie wgnieciony w ziemię, gdyby nie było dofinansowań z totalitarnego Związku Socjalistycznych Unii Europejskiej to nie powstałyby takie paranoje (które także zadłużają miasto ) jak:
    - strzelnica
    - rewitalizacja parku
    - 3 niepotrzebne ronda (jedno jest uzasadnione to na Kazimierza / Reja / Żeromskiego.
    - upustynnienie SP2
    Oczywiście można byłoby rozsądnie wydać te pieniądze - ale Łunia lubi takie molochy inwestycyjne zresztą już sam parlament europejski wygląda jak niedokończona wieża Babel.
    A to jeszcze nie wszystko .

    2 Cytuj
  • 21 kwi 2011

    A prawdziwe atrakcje turystyczne Myślenic takie jak
    - wyciąg
    - wieża widokowa na Chełmie
    - górny jaz

    zostały zamienione na
    - tonę złomu w środku lasu
    - wieże telekomunikacyjną sieci Polkomtel
    - elektrownie z oficjalnym zakazem kąpieli w najbardziej reprezentatywnej turystycznie części miasta.

    2 2 Cytuj
  • 21 kwi 2011

    kierowca

    nie to Ty sie zastanów nim coś napiszesz...
    To że mieszkam na zarabiu i głównie korzystam z jazdy przez ul. Piłsudkiego, a tylko od czasu do czasu z mostowej to nie znaczy że nie wiem co tam się dzieje, to po pierwsze.
    Przecież jeżdżac tam codziennie po kilka razy widzę jak mało aut tamtedy jeździ więc co za róznica czy to lokalna i awaryjna do zakopianki?Nie widziałam nigdy żeby stało tam wiecej niż jedno gora 2 auta które czekają na włączenie się do ruchu. Wiec skoro tak, to po cholerę to rondo się pytam?

    Zrobić można wszystko , jestem jak najbardziej na tak tylko trzeba wziąść pod uwagę że sa rzeczy ważneijsze i mniej ważne a to rondo zdecydowanie do najważniejszych nie należy!

    Cytuj
  • 21 kwi 2011

    wqd

    pelen szacun ... podpisuje sie pod tym co piszesz obiema rekami ... :)
    ot demokracja ... :) ... nic tylko zaplakac ...

    Cytuj

Odpowiedz