Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 10 sty 2011

    POSZUKUJE PILNIE TEL DO W.SOBIERAJ!!! na ubezpieczenie

    4 Cytuj
  • 18 sty 2011

    dr sobieraj nie ma kontraktu z nfz.trzeba za wszystko placic

    4 Cytuj
  • 18 sty 2011

    Koleżanka poleciła mi gabinet koło wypożyczalni kaset Relax przy ul. Mickiewicza i powiem szczerze, że miała rację- jestem zadowolona z ich usług. Wszystko przebiegło szybko, miło i bezboleśnie tak więc polecam innym.

    2 Cytuj
  • 18 sty 2011

    polecam gabinet koło dziadkowca i cafe 7

    2 Cytuj
  • 19 sty 2011

    Proszę mi dać namiar, gdzie w Myślenicach zrobią mi protezę na NFZ , zaznaczam że to moja pierwsza proteza, słyszałam że raz na pięć lat można taką otrzymać, będę bardzo wdzięczna za informację.

    Cytuj
  • adzygmunt 19 sty 2011

    Z tym raz na lat pięć masz rację.
    Musisz poszukać gabinetów, które mają podpisana umowę z NFZ
    Np Ośrodek Zdrowia w Trzemeśni.
    Tutaj info www.inicjatywatrzemesnia.republika.pl

    Cytuj
  • 30 sty 2011

    Czy ktoś się orientuje czy w Osieczanach przyjmują na NFZ czy prywatnie?

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    Odpowiadam na post Marzeny z dn. 21.05.2009 - 21:03 odnośnie dentysty w Stróży.

    Nie rozumiem jak możesz polecać komukolwiek tego rzeźnika i jeśli tylko do niego chodzisz to radzę szybko iść do innego dentysty, nim będzie za późno. Dlaczego? Już śpieszę z wyjaśnieniami,

    Pan "doktor" nie szanuje prawa pacjenta - prosiłem o znieczulenie - nie dał mi go, co przeszedłem na tym fotelu to moje, borowanie na żywym zębie - polecam absolutnie każdemu.
    Nie został użyty ssak więc prawie się dławiłem śliną, wodą, krwią.

    Osobnik ten założył mi lekarstwo, które w ciągu tygodnia odpadło i uszkodziło mi dziąsło, tak że mam krwawienie z dziąsła.

    Ale najlepsze zostawiłem na koniec. Przyszedłem do tego pożal się boże stomatologa z bólem dolnej szóstki, ba miałem zdjęcie tego zęba i wiedziałem, że jest do leczenia - co zrobił pan doktor? W trakcie 'przeglądu' kazał zaznaczyć tą szóstkę jako zdrową !!! A ten ząb bolał mnie najbardziej. U innego dentysty od razu pani doktor stwierdziła, że ta szóstka jest do roboty i przeleczyła mi zęba kanałowwo - okazało się, że miałem opuchniętą tą część twarzy, bo pod zębem była ropa.

    Nie pojmuje skąd bierze się ta pozytywna opinia o stomatologu, który przyjmuje w Stróży. Jakby był taki "dobry" jak pani Marzena napisała to miałby kolejkę do siebie, a nikt tam nie chce chodzić (poza osobami nie wiedzącymi jak to się odbywa, lub masochistami).

    PS. W trakcie robienia przeglądu pan doktor nie miał rękawiczek na sobie.
    PS2. W gabinecie śmierdziało papierosami.

    2 Cytuj
  • 31 sty 2011

    Ja polecam doktor Bubak. Przyjmuje w Centrum koło Domu Rzemiosła

    1 1 Cytuj
  • 2 lut 2011

    Witam, czy ktoś się orientuje gdzie i w jakich dniach przyjmuje dr Sobieraj?z góry dzięki za informacje

    Cytuj
  • 2 lut 2011

    u sobieraja trzeba za wszystko płacić i to słono bo nie ma kontraktu z nfz

    5 Cytuj
  • 3 lut 2011

    Wiem z pewnego źródła, że Scentrum dostało kontrakt narazie tylko na chriurgie, czyli do dr
    Sobieraja, poczekamy zobaczymy co będzie dalej, bo wiem że nadal się starają ! Jezeli chodziliście do tamtejszych dentystów i korzystaliście z usług założenia plomby światło-utwardzalnej itp ( nie chodzi mi o amalgamat, tą zwykłą szarą) to spokojnie możecie dalej korzystać z tych usług, ponieważ ich cena nic się nie zmieniła, nawet w związku z tym kontraktem :)

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    Pani dr Loręcik jest bardzo dobrą specjalistką od usuwania zębów.

    1 4 Cytuj
  • 3 lut 2011

    [quote=gość: annna1122] jeszcze raz powtarzam u sobieraja trzeba placic , a plomby u nich to syf [/quote]
    Pierwsze kilka osób (nie wiem ile dokładnie) nie płaci (ostatnio trzeba było ale dostali ten nowy kontrakt) . A ja jakoś nie mam zastrzeżeń do ich plomb.

    2 Cytuj
  • 3 lut 2011

    Blondi nie wprowadzaj ludzi w błąd .Oni nawet na szyldzie napisali , że leczenie jest odpłatne.

    3 Cytuj
  • 3 lut 2011

    annna1122 - to Ty wprowadzasz ludzi w bład. Dr Sobieraj dzisiaj wyrywał mi 6 - stkę. Nie zapłaciłem nic, a w rejestracji proszą o ubezpieczenie - wszystko jest na NFZ znieczulenie również.
    Chirurg szczękowy jest tam za darmo - czyli za wizytę u doktora Sobieraja się NIE PŁACI.

    I bez dyskusji w tym temacie.

    4 Cytuj
  • 4 lut 2011

    [quote=gość: HmHmHm] annna1122 - to Ty wprowadzasz ludzi w bład. Dr Sobieraj dzisiaj wyrywał mi 6 - stkę. Nie zapłaciłem nic, a w rejestracji proszą o ubezpieczenie - wszystko jest na NFZ znieczulenie również.
    Chirurg szczękowy jest tam za darmo - czyli za wizytę u doktora Sobieraja się NIE PŁACI.

    I bez dyskusji w tym temacie. [/quote]

    Nie wprowadzam ludzi w błąd, piszę jak jest a wiem dobrze jak jest:) Masz racje "HmHmHm"

    1 1 Cytuj
  • 6 lut 2011

    A wie ktoś może ile kosztuje plomba u PANI BOCHENEK na ul.niepodległosci?
    Prosze o szybką odpowiedz ;)

    Cytuj
  • 6 lut 2011

    ok 100zł

    Cytuj
  • 6 lut 2011

    To dużo, znam gabinety gdzie taniej i lepiej robią ...

    2 Cytuj
  • 6 lut 2011

    np. ? ;)

    1 Cytuj
  • 7 lut 2011

    ajj..umówiłam sie do doktora Stopy..był ktoś u niego? Zwykle chodziłam do P.Seweryn ( do mamy nie córki ) Może ktoś wie cos na jego temat? Strasznie boje sie dentysty..brrr duzo przeszłam z zębami..;/

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Witam! Mam prośbę - czy ktoś umiał by mi powiedzieć czy dr Sobieraj dobrze robi "most'y"? i czy cenę da się przełknąć?? Bardzo proszę o odpowiedź bo chcę się jak najszybciej udać gdzieś po uzupełnienie zęba ;( a tylko o nim znam opinię...

    1 Cytuj
  • 17 lut 2011

    czyli co przyjmuje wkoncu sobieraj na nfz???bo juz sie pogubilam w tym

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    sobieraj jest chirurgiem i nie robi dobrze mostów

    1 1 Cytuj

Odpowiedz