Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 2 lis 2010

    A orientuje sie ktos w jakich godzinach i czy codziennie przyjmuje p.Sobieraj w cechu? nie ważne czy z nfz czy prywatnie byle by było wyrwane :D

    Cytuj
  • 3 lis 2010

    witam orientuje sie ktos gdzie najlepiej usuwaja kamien dobrze i nie drogo

    Cytuj
  • 4 lis 2010

    polecam gama dent

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Doktorostwo Stopowie. Sympatycznie, profesjonalnie. Mają też świetnego chirurga (sorki, ale nie pamiętam nazwiska), przy trudnych zębach trochę mruczy pod nosem przekleństwa, ale jak się zamknie mocno oczy, to nic nie czuć ;-)

    5 Cytuj
  • 16 lis 2010

    Czy ktoś z państwa zna panią stomatolog Siwek.Proszę o odpowiedź czy dobry lekarz i czy miła :)

    2 Cytuj
  • 16 lis 2010

    Byłem u dr Siwek ostatnio parę razy i jest ok, jeśli coś się pojawi ( a u dentysty jak u mechanika- zawsze jest coś do zrobienia) to mam zamiar wybrać się właśnie do niej. Nie polecam natomiast takiej młodej (chyba A.D.) która kłapie jęzorem przez cały czas, a której żarty są na poziomie depresji w Żuławach wiślanych. Nie wie biedna o tym chyba tylko dlatego, że niestety pacjenci nie bardzo mogą jej to uświadomić siedząc na fotelu z rozdziawioną paszczą.

    ale to tylko moje zdanie...

    3 Cytuj
  • 20 lis 2010

    polecam stomatologie nowo otwartą w osieczanach nawet rentgen tam na miejscu jest ceny nawet przystępne,szybko miło i solidnie:)

    1 4 Cytuj
  • 21 lis 2010

    Polecam dr. Adamczyk jak bałem się chodzić do dentysty to teraz ten strach przed dentystami mi minoł byłem u niej pare dni temu i nic nie bolało więcej takich miłych dentystek.

    Cytuj
  • 21 lis 2010

    a co powiecie o dr.Lorencik?

    2 Cytuj
  • 21 lis 2010

    [quote]polecam stomatologie nowo otwartą w osieczanach nawet rentgen tam na miejscu jest ceny nawet przystępne,szybko miło i solidnie:)[/quote]

    A jaki dentysta przyjmuje w Osieczanach ??? Jakie ceny ???

    1 Cytuj
  • 22 lis 2010

    W Osieczanach przyjmuje pani dr Anna Siwek, bardzo polecam ją, jestem stałą pacjentką. Bardzo miła, delikatna. Jeśli ktoś by chciał skorzystać z usług stomatologicznych dr Ani numer kontaktowy do gabinetu to 502 545 827

    3 Cytuj
  • 23 lis 2010

    ponawiam pyt o dr. Loręcik?

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    znam dr Lorencik z gabinetu z Trzemeśni, masakra, osobiście po moich doświadczeniach nie polecam, a wręcz odradzam! Kompletnie nic dobrego się po niej nie ostało,
    że mam słabe zęby przeszłam przez szereg dentystów, aktualnie leczę się w p. Justyny Ryszki i jak narazie jestem b. zadowolona, ale jeśli coś będzie nie tak to będę zmieniać dalej
    :)

    1 Cytuj
  • 25 lis 2010

    Do którego dentysty najlepiej pójśc z dzieckiem 5-letnim, którego boli ząb. Pewnie będzie borowanie, czy może ktoś używa innych, bezbolesnych metod, np. żelu?? Czy poleci ktoś kto był ze swoim dzieckiem? Nie chciałabym zrazić dziecka do dentystów...

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    Dr Lorencik odradzam, zęby miałem robione u niej gdy jeszcze byłem dzieckiem, w ciągu 4 lat wszystkie plomby do wymiany... Osobiście polecam Panią Makłowicz, bardzo miła i fachowa.

    3 Cytuj
  • 25 lis 2010

    Czy ktoś wstawiał w Myślenicach implant? Kogo polecacie i ile ta przyjemność?

    Cytuj
  • adzygmunt 25 lis 2010

    Doskonałe podejście ma pani Cebula prywatny gabinet w Ośrodku Zdrowia w Trzemeśni Przyjmuje dwa razy w tygodniu pon i czw od 13 i 15

    2 Cytuj
  • 25 lis 2010

    ludzie nie straszcie mnie mam umówioną wizyte do dr.Loręcik

    2 2 Cytuj
  • 26 lis 2010

    to lepiej sobiie tę wizyte odpuść u dr.loręcik...., a byl ktoś z was w Osieczanach w nowej stomatologii slyszałam od znajomej ze jest całkiem OK;>

    1 1 Cytuj
  • 5 gru 2010

    A czy dr Sobieraj tylko wyrywa zęby czy także je bezboleśnie leczy? Proszę o odpowiedź

    2 Cytuj
  • 11 gru 2010

    Mam pytanie-czy mam się bać doktor WITKOWSKIEJ??:)Która przyjmuje na ul.Niepodległości?

    1 Cytuj
  • 11 gru 2010

    Osobiście odradzam Ci wizytę na ul. Niepodległości- byłem raz i już tam nie wrócę, ale twoje zęby twoja decyzja :-)

    1 Cytuj
  • jan cupał 13 gru 2010

    [quote=gość: Mikołajek] Osobiście odradzam Ci wizytę na ul. Niepodległości- byłem raz i już tam nie wrócę, ale twoje zęby twoja decyzja :-) [/quote] a ja polecam dr witkowska

    1 Cytuj
  • 13 gru 2010

    w gama dencie na niepodleglosci maja gaz rozweselajacy dla dzieci , które sie boją .super sprawa polecam

    1 Cytuj
  • 10 sty 2011

    hej a moglabys przeslac mi num tel do niego zeby sie zarejestrowac,i on leczy zeby w ramach uslug z nfz???to jest moja poczta jbaranowska1990@interia.pl z gory dzieki i czekam na odp

    Cytuj

Odpowiedz