Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 3 sie 2010

    jeszcze raz nie polecam dr sobieraja . sama zobaczysz.

    4 Cytuj
  • 3 sie 2010

    polecam sobieraja sikora jak mi usuwał 6 to tak spartolił że przez 5 dni byłam nienaturalnie spuchnięta i tak zmasakrował że policzko miałam siwe

    5 Cytuj
  • 3 sie 2010

    czy polecacie orto-dent na slonecznej wraz z p. dudek i p. dutka i p. sikora.
    jakie macie opinie na temat tego gabinetu?

    2 Cytuj
  • 4 sie 2010

    witam wszystkich:) dzisiaj właśnie usunęłam 8 i zrobiłam to u dr. sobieraja z nfz więc zupełnie za darmo:) było dużo lepiej niż się spodziewałam znieczulenie dosyć nieprzyjemne ale za to samo rwanie bezbolesne szybkie i fachowe ja jestem zadowolona ale myśle że jak na temat każdego lekarza ile pacjentów tyle opinii. Co do orto-dentu to ja słyszałam o nim od znajomych same pozytywne opinie chociaż osobiście jestem pacjentką dr.justyny ryszko-piotrowskiej skąd inąd byłej właśnie pracownicy orto-dentu.

    5 2 Cytuj
  • adzygmunt 4 sie 2010

    Po bólu i strachu!

    1 Cytuj
  • 5 sie 2010

    witam,polecam orto-dent na słonecznej,przemiła i fachowa obsługa chodze tam od 3 lat usunięto mi kilka zebów do aparatu,potem go założona i teraz sa prościuteńkie,właśnie zabieram sie za wybielanie.
    Polecam wszystkim.

    1 Cytuj
  • adzygmunt 5 sie 2010

    http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=25&ved=0CDIQFjAEOBQ&url=http%3A%2F%2Fwizaz.pl%2Fforum%2Fshowthread.php%3Ft%3D16300&ei=B1paTIPJOKK60gS589hb&usg=AFQjCNHyV4uxW1k_D6uDWUQTIBb93E-ixg&sig2=52g5fmfDh0QiFjYB5CmKWw

    Swego czasu dużo interesowałem się wybielaniem zębów. To nie jest zupełnie nieszkodliwe dla uzębienia.
    Zanim cokolwiek zaczniesz sprawdź czy warto!

    1 Cytuj
  • 5 sie 2010

    Aniacx ale ja zarabiam tysiąc zł. miesięcznie i raczej nie mam po co iść na słoneczną ,bo jak poszłam ze skierowaniem zrobić tylko zdjęcie , to już nie miałam za co wyleczyć tego zęba. Więc ja bardzo dziękuję ale nie skorzystam w obecnej chwili , chyba że moje zarobki w zrosną do dwóch tyś.

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    w gama dencie na nipodleglosci wybielałam zęby lampą beyond za 650zl i w ciagu 1 godz byly bielusienkie .

    1 Cytuj
  • 6 sie 2010

    macie szczęście ja trafiłem na rzeźnika sadystę- do dziś boję sie o tym mysleć

    1 Cytuj
  • 7 sie 2010

    gdzie dzis o tej godzinie mozna szybko tanio i bezbolesnie wyrwac zęba ???

    Cytuj
  • 8 sie 2010

    czy wie ktoś u kogo w niedzielę wyrwę zęba ?? jeśli tak to prosze o nr tel do dentystki . dzieki ;)

    Cytuj
  • 10 sie 2010

    Polecam dr. Adamczyk Magdalene miła sympatyczna ładna i młoda

    Cytuj
  • 18 wrz 2010

    polecam Doktora w Wisniowej pana Pawaa!! Super

    2 3 Cytuj
  • 20 wrz 2010

    Czy ktoś jeszcze ma opinię na temat pani dr Gruszeckiej? Muszę wybrać sie z 7-letnią córką na wizytę i nie chciałabym źle trafić, gorąco prosze o pomoc!!!
    Pozdrawiam:)

    4 Cytuj
  • 20 wrz 2010

    Bardzo miła Pani i dobrze wykonuje swoją pracę, chodzę do niej od dłuższego czasu. Polecam ;)

    1 Cytuj
  • 20 wrz 2010

    Sobieraj wyrywa najlepiej zęby

    3 1 Cytuj
  • 21 wrz 2010

    witam. czy był ktoś może u dentysty z Optimadent? do jest mały prywatny zakład w rynku (trzeba przejsc na dziedziniec koło apteki pod arkadami, lub dojsc od końskiego rynku). Słyszałam ze tam niedrogo i mila obsluga. sama sie wybieram gdzies gdzie nie trzeba czekac miesiac na wizyte.

    6 Cytuj
  • 21 wrz 2010

    nie polecam optimadent .super kiepscy lekarze.ja chodze na niepodleglosci 12 do dr witkowskiej .goraco polecam

    1 2 Cytuj
  • 6 paź 2010

    Witam, ja jeżdżę do krakowa leczyć zęby, Od dluższego czasu korzystam z usług lekarzy w indexmedica. jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam. Ostatnio korzystałem nawet z zabiegów 'upiększających' na zęby i efekt mnie zadziwił. Świetne miejsce.

    Cytuj
  • 6 paź 2010

    Najlepszy profesjonalista dr. Krzysztof Święch wszystkie dziedziny od wyrwnia, plombowania posiada podejscie niesamowite jego stoicki spokój pozytywnie wpływa na pacjenta leczy zarówno dzieci jak i dorosłych

    6 Cytuj
  • 6 paź 2010

    Czy wie moze ktoś ile kosztuje usuniecie zeba o doktora Sobieraja prywatnie i w jakie dni przyjmuje po poudniu ?

    Cytuj
  • 13 paź 2010

    dr. sobieraj rules!!! dziś wyrwałem u niego zęba 0 bólu 100% satysfakcji!!

    5 Cytuj
  • 30 paź 2010

    Witam
    widzę że piszecie tutaj dużo dobrego na temat gama dent w Myślenicach na ul. Niepodległości. A co powiecie konkretnie o Pani Joannie Pabian??

    Cytuj
  • 30 paź 2010

    Super dentystka byłam dziś u niej ,nic nie bolał :)oby tak dalej

    Cytuj

Odpowiedz