Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 13 sty 2010

    polecam w 100% gama dent .super lekarki i ceny tez ok

    1 1 Cytuj
  • 14 sty 2010

    gama dent na ul niepodleglosi polecam w 100% nie boli i jest super

    3 Cytuj
  • 14 sty 2010

    dokladnie mogl by ktos przyblizone ceny w gama dencie??????????????

    1 Cytuj
  • 15 sty 2010

    czy ktoś leczył zęby u doktor Katarzyny Ostrowskiej, gabinet na niepodległości, mam umówioną wizyte i jestem ciekawa a nikt o niej nie wspomina?????

    Cytuj
  • 15 sty 2010

    dr katarzyna ostroska jest barzdzo dokładna.leczylem u nie 2 zęby i wszystko było super.umowilem sie na kolejna wizyt.polecam

    1 Cytuj
  • 18 sty 2010

    POLECAM gabinet na niepodległości ceny może nie najniższe ale miło i nie boli, miałam robione dwójki wyszły ślicznie aż chce sie uśmiechać :))))) kosztowały mnie po 90 zł każda + usuwanie kamienia 80 zł

    3 1 Cytuj
  • 26 sty 2010

    Ja polecam Panią doktor Kusiak Annę. Przyjmuje teraz u siebie w domu ul Solidarności koło kościoła na osiedlu na NFZ. Sprzęt ma dobry i wcale nie jest droga. Polecam

    5 9 Cytuj
  • 4 maj 2010

    A ja polecam dr. Witkowska z Gamma Dent.
    Po wielu latach zaniedbań stomatologocznych (z mojej strony !!!),
    stwierdziłem, że za moją głupote trzeba płacić - i zalplacilem.
    Leczenie i odbudowe uzebienia postanowilem powierzyc dr. Witkowskiej.
    Zrobione zostalo to PERFEKCYJNIE i biorec pod uwage ceny konkurencji - TANIO.
    Chce zaznaczyc, ze moje leczenie ( a wstyd sie przyznac, ze tak zaniedbalem zeby !!)
    Zaczelo sie od 'leczenia kanalowego', potem 'rwanie lub wyrywanie', nastepnie ...
    Skonczylo sie na implantach ...
    Polecam dr. Witkowska - bo Ta PANI jest PROFESJONALNA, PERFEKCYJNA i co najwazniejsze - lubi sój zawód !
    W zaleznosci od problemu - zawszwe wskaze wlasciwa droge !

    3 3 Cytuj
  • 4 maj 2010

    Następna darmowa reklama ...

    każdy może sobie napisać co chce ...

    jedni chwalą siebie, drudzy oczerniają innych i biznes się kręci.

    2 Cytuj
  • 25 maj 2010

    Niestety,
    to nie reklama - to moje doświadczenia i odczucia.
    Chcesz wiecej wiedziedziec - to na adres seko@onet.pl
    Pozdrawiam serdecznie !

    1 1 Cytuj
  • ania 4 cze 2010

    a ile taki implancik teraz kosztuje bo by mi się 6-ka przydała

    1 Cytuj
  • 8 cze 2010

    Witam!
    bardzo proszę o polecenie mi dentystki, która ma dobre podejście do dziecka,córka ma niecałe 4 lata i panicznie boi się wizyty u stomatologa,a prawdopodobnie trzeba będzie ząbek leczyć,bardzo proszę o poradę ,do kogo się udać(adres)dziękuję ogromnie!

    Cytuj
  • 8 cze 2010

    Witam!
    bardzo proszę o polecenie mi dentystki, która ma dobre podejście do dziecka,córka ma niecałe 4 lata i panicznie boi się wizyty u stomatologa,a prawdopodobnie trzeba będzie ząbek leczyć,bardzo proszę o poradę ,do kogo się udać(adres)dziękuję ogromnie!

    Cytuj
  • 8 cze 2010

    Polecam dr Gruszecką ma gabinet na ul. Klakurki.
    Sam chodzę do niej z moim dzieckiem i jestem więcej niż zadowolony.

    7 3 Cytuj
  • 8 cze 2010

    Do gościa aaaa.
    Bardzo dziękuję za poradę,proszę mi tylko powiedzieć gdzie ta ulica jest(blisko czego)?nie jestem z Myślenic,byłabym wdzięczna również za podanie ceny za leczenie ząbka,tak orientacyjnie,rozumiem ,że jest to prywatny gabinet i nie trzeba się umawiać?ufam ,że Pani ta ma super podejście do dzieci,bo mój uparciuch boi się tragicznie,pozdrawiam!!

    Cytuj
  • 15 cze 2010

    [quote=anula]a ile taki implancik teraz kosztuje bo by mi się 6-ka przydała[/quote]

    Idz do dr.Witkowskiej - ona Ci powie czy potrzeba implancika,
    i wcale nie nalega, by w przypadku braku 6 trzeba od razu implantami sprawe zalatwiac !
    Co do ceny - www.google.pl :
    Co do strachu przed zabiegiem - NIC nie BOLI !

    1 Cytuj
  • 2 sie 2010

    polecam z całego serca dr. Justynę Ryszko-Piotrkowską cudowna miła i fachowa opieka lecz niestety mam też do usunięcia 8 i szczerze mówiąc bardzo się boje wybieram sie do dr. Sobieraja czy ktoś wyrywał u niego właśnie 8 i z jakim skutkiem?

    3 2 Cytuj
  • 2 sie 2010

    jak chcesz usunac 8 to tylko do dr witkowskiej na niepodleglosci 12 .co do dr sobieraja to odradzam.mojej kolezance tak spartaczyl usuwanie ze hej

    4 7 Cytuj
  • 2 sie 2010

    kurcze to teraz ja już nie wiem co robić:( moja mama usuwała u sobieraja i jak większość osób bardzo go sobie chwaliła... a czy ta dr. witkowska jest chirurgiem szczękowym? i rozumiem że to gabinet prywatny wiec ile kosztuje takie usunięcie 8? jeśli ktoś usuwał ósemkę to proszę o radę gdzie się udać

    3 Cytuj
  • adzygmunt 2 sie 2010

    Na Batorego w Krakowie. Tylko tam!!!

    1 4 Cytuj
  • M G 2 sie 2010

    [quote]kurcze to teraz ja już nie wiem co robić:( moja mama usuwała u sobieraja i jak większość osób bardzo go sobie chwaliła... a czy ta dr. witkowska jest chirurgiem szczękowym? i rozumiem że to gabinet prywatny wiec ile kosztuje takie usunięcie 8? jeśli ktoś usuwał ósemkę to proszę o radę gdzie się udać[/quote]
    Posłuchaj mamy!

    5 Cytuj
  • adzygmunt 2 sie 2010

    Usuwałem na Batorego Tam jest właściwa placówka w dodatku NFZ

    2 Cytuj
  • 3 sie 2010

    dziękuje wszystkim za pomoc jak już usunę tą 8 to obiecuje podzielić się doświadczeniami:)

    Cytuj
  • 3 sie 2010

    dot a gdzie ja usunelas i za ile

    Cytuj
  • 3 sie 2010

    jeszcze jej nie usónełam planuje to zrobić jutro dzwoniłam dziś do orto-dentu ale niestety dr.sikora ma wszystkie terminy zajęte więc zostaje mi dr. sobieraj mam nadzieje że pujdzie gładko i wmiare bezboleśnie

    1 Cytuj

Odpowiedz