Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 2 wrz 2009

    W Gama-dent na Niepodległości leczyłam zęba, było to leczenie kanałowe, zwykle bardzo bolesne, ale tam wizyty to sama przyjemność, piszę to szczerze. Ja akurat chodzę do dr.Justyny Nalepy, która tam pracuje, i bardzo polecam, miła, sympatyczna i bardzo dokładna. Ze znieczuleniem nie ma problemu, zawsze zaaplikuje gdy jest potrzebne. Kolor plomby dobierany jest do koloru zęba. W moim przybadku czyli: leczenie kanałowe, plomba i odbudowa zęba (ząb wygląda jak nowy), to były w sumie trzy wizyty i zapłaciłam w sumie ok. 300 zł, może i dużo ale warto, i z przyjemnością umówiłam się na kolejną wizytę. Z terminami owszem jest ciężko, ale dlatego, że mają bardzo dużo pacjentów. Nie wiem jak jest w innych gabinetach, ale ja napewno zostanę przy Gama-dent.

    2 4 Cytuj
  • 3 wrz 2009

    Faktycznie Gama-Dent na ul.Niepodległości jest jak najbardziej w porządku:) miło i sympatycznie:)

    1 1 Cytuj
  • 8 paź 2009

    Nie polecam dr Joanny Szlagi-Makłowicz!!! Nie chodźcie tam, bo bo już za dużo ludzi tam chodzi. Terminy będą 3 miesięczne a ja chciałbym sie tam w miarę szybko dostać!!!

    A tak poważnie to odkąd tam chodzę to zapomniałem co to strach przed dentystą. Raz mi się zdarzyło, że prawie zasnąłem na fotelu. Pani dr cosik mi robiła z zębem powolutku, delikatnie (bez znieczulenia) i w pewnym momencie się zorientowałem ,że mam takie odruchy jak w pierwszej fazie snu.
    Szczerze nie polecam ;)

    7 3 Cytuj
  • 8 paź 2009

    W Myślenicach dentyści mają przestarzałe metody. Powiedziano mi u 3 myślenickich polecany tutaj z resztą dentystów że konieczna jest koronka. Pojechałam do polecanej krakowskiej kliniki Indexmedica i jak powiedziałam im o koronce to się zanieśli śmiechem. Wcale nie tak drogo, rewelacyjni lekarze, przyjemne miejsce, można sobie posłuchać muzyczki w trakcie leczenia, każdy gabinet ma inną gamę kolorystyczną- z czystym sumieniem polecam.

    Cytuj
  • 9 paź 2009

    Ja leczę się w Orto-dencie dr Dudek od zawsze i jestem ogromnie zadowolony!!!! Fachowa opieka, super sprzęt, miłe panie. Jeśli masz problem PIENIĄDZE W BŁOCIE to wróć tam z reklamacją- masz do tego prawo. Jak chodzi o fotki rtg to przy leczeniu kanałowym jest to normalna procedura - jeśli nie wiesz- a na pewno nie będziesz świecił, bo mają tam super aparat, więc bez obaw :-) Życzę szerokiego i zdrowego uśmiechu !!! :-D

    1 Cytuj
  • 14 paź 2009

    bardzo poleca P. Bochenek (koło dziadkowca) Jest prze sympatyczna, ma podejście do pacjęta i potrafi uspokoić. To i tak zależy od zębów czy będzie bolało czy nie, ale robi bardzo delikatnie. I NIE BOJĘ SIĘ JUŻ DENTYSTY :)

    3 1 Cytuj
  • 9 lis 2009

    polecam Zdzisława Kopiałke ten gosc nigdy ci za mocno wiertło do gęby nie wsadzi

    1 Cytuj
  • 10 lis 2009

    Bardzo proszę o opinie na temat dr Bogusławskiej-Miśkiewicz. Czekam na wizytę u niej... i troszkę się boję :(

    1 Cytuj
  • 11 lis 2009

    dr agnieszke bogusławską gorąco polecam.dobry lekarz

    3 Cytuj
  • 11 lis 2009

    Wie ktoś może w jakich godzinach przyjmuje Pani Seweryn ???
    Prosił bym o szybką odpowiedz

    7 4 Cytuj
  • 12 lis 2009

    Wielkie dzięki :)

    1 Cytuj
  • adzygmunt 30 lis 2009

    Ja z czystym sumieniem polecam gabinet prywatny w Trzemeśni dr Cebula. Pani doktor jest niezwykle delikatna. Ma wspaniałe podejście do dzieci. W gabinecie przyjmuje dwa razy w tygodniu poniedziałki czwartki po południu. Ceny bardzo przystępne. Tylko, że tam są dłuższe terminy oczekiwania.

    2 5 Cytuj
  • 1 gru 2009

    [quote]Zdecydowanie nie polecam Pani Wójcik, która ma gabinet przy ul. Piłsudskiego na przeciwko krainy pierożków. Jest miła, ale bardzo niedokładna Miesiąc temu wymieniałam tam uzupełnienie i okazało się, że jest nieszczelne, wygląda to bardzo nieestetycznie, a ząb się psuje, najgorsze jest to, że zapłaciłam za tę usługę 120 zł. :(( [/quote]

    I do ttego jakie ceny - 130 zł za nieduża plombe a 80 zł za zdjecie kamienia z ok 6 zebow

    2 1 Cytuj
  • 6 gru 2009

    Dr Sobieraj bezdyskusyjny wirtuoz kleszczy dentystycznych i chyba nie ma lepszego w okolicy ;)

    9 2 Cytuj
  • 21 gru 2009

    Witam:)chciałam zapytać czy ktoś z Was chodzi może do dr Piotrowskiej?? przyjmuje chyba na ul. Słonecznej niedaleko dworca. Ten gabinet nazywa się JR-Dent czy jakoś tak.

    1 1 Cytuj
  • 22 gru 2009

    Gorąco polecam dr Justynę Ryszka-Piotrowską na ul. Słonecznej w M-cach!!!!!!!!!!!! Zaufałem jej już dawno i jestem uśmiechniętym pacjentem, bo dzięki niej mam zęby :-D Zatem NEVADA śmialutko!

    3 2 Cytuj
  • 22 gru 2009

    Hehe "abcde" przekonałeś mnie:P dzięki za info:)

    1 Cytuj
  • 23 gru 2009

    A czy ktoś leczył zęby u dr Bryt? będę wdzięczna za info.

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    Witam. Orientuje się ktoś jakie są możliwości usuwania kamienia nazębnego u nas w Myślenicach, tzn. jakimi metodami, gdzie i ewentualnie w jakich cenach ? Jakiego dentystę i gdzie polecacie do takiego zabiegu ?

    Cytuj
  • 3 sty 2010

    [quote]Witam. Orientuje się ktoś jakie są możliwości usuwania kamienia nazębnego u nas w Myślenicach, tzn. jakimi metodami, gdzie i ewentualnie w jakich cenach ? Jakiego dentystę i gdzie polecacie do takiego zabiegu ?[/quote]

    Kamień zawsze usuwa się ultradżwiękami a koszt w prywatnym gabinecie ok.80 zł ale można na NFZ za friko bo raz do roku przysługuje usuwanie kamienia w ramach ubezpieczenia zdrowotnego :)

    2 Cytuj
  • 4 sty 2010

    Witam, dziś po raz pierwszy z duszą na ramieniu i na miękkich nogach zaliczyłam wizytę u dr Ryszka - Piotrowskiej, polecam wszystkim - zero stresu, bardzo przyjemnie i profesjonalnie.

    1 Cytuj
  • 4 sty 2010

    [quote]A czy ktoś leczył zęby u dr Bryt? będę wdzięczna za info.[/quote]

    Tak , ja leczyłam zęby u dr Ani Bryt i mogę ją śmiało polecić. Jest super fachowcem. Jest tylko jeden problem, ma tylu pacjentów , że już chyba więcej nie przyjmuje. Ale warto się o to postarać.

    Cytuj
  • 4 sty 2010

    Sam przekonałem się,że ortodontka p.Anna Szafraniec jest niemiła w przychodni.

    3 Cytuj
  • 13 sty 2010

    Mógłby ktoś powiedzieć orientacyjne ceny w Gama-dencie? Był ktoś tam już?

    Cytuj
  • 13 sty 2010

    Ja polecam Panią M. Szybowską w Rabie, za to odradzam Panią Loręcik w Domu rzemiosła i Pana Ryszarda na 2-m pietrze 'pod arkadami'.

    2 Cytuj

Odpowiedz