Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 17 lut 2011

    koka ale pieprzysz glupoty

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    nie znasz problemu to nie mow czy pieprze glupoty czy nie, gdybys byla w mojej sytuacji to nie pieprzylabys glupot tu na forum

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    koka jak masz problem to idz do sadu.nie dbasz o zeby i juz , a dr maklowicz jest super fachowcem

    1 Cytuj
  • 18 lut 2011

    ja nie dbam o zeby? nie badz smieszna . a co ty taka obronczyni? Moze kolezanka pani doktor jestes?

    1 1 Cytuj
  • 18 lut 2011

    idz do sadu i juz.

    1 Cytuj
  • 19 lut 2011

    kokan nie m asz zebów i tyle

    2 Cytuj
  • 20 lut 2011

    Po tych wpisach widzę, że w Gama - Dencie na ul. Niepodległości nie za bardzo dbają o pacjentów ... :-(

    Cytuj
  • 20 lut 2011

    [quote=gość: Alves] pa [/quote]
    jak ci sie nie podoba gama dent to masz wybor. idz np np do dr swiech . dr stopy , albo do samego diabła

    5 2 Cytuj
  • 20 lut 2011

    Jakiego polecacie taniego dentystę w Myślenicach? Albo najlepiej takiego, który ma kontrakt z NFZ?

    Cytuj
  • 20 lut 2011

    Ja polecam p. dr Grażynę Loręcik- ma kontrakt z NFZtem, chodzę do niej od kilku lat a przyjmuje przy Ogrodowej koło placu zabaw na Osiedlu.

    1 5 Cytuj
  • 21 lut 2011

    A ja chciałem wyrazić swoje rozczarowanie obsługą u dra Stopy. Nie wchodzę już w szczegóły jego diagnoz (bo słyszałem już o chęci wyrywania zębów które można wyleczyć - ale protetycy chyba tak już mają), mnie one nie zniechęciły - jestem wieloletnim pacjentem i póki co komplet a to co robione nie przysparzało problemów.
    Ale obsługa... odkąd przychodnia się rozrosła, mam wrażenie że doktor pracuje na "odczepkę", zdarzyło mi się to kilka razy pod rząd, dlatego nie pisałem od razu bo pomyślałem że każdy może mieć gorszy dzień, ale zdecydowanie nie tędy droga... będzie to chyba powodem zmiany przychodni. Pozdrawiam tych co mają więcej szczęścia... ;)

    1 Cytuj
  • 21 lut 2011

    Anetko, masz do owej doktor numer telefonu?

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    mam do usunięcia chirurgicznie ósemkę i polecono mi dr Sobieraja czy ktoś wie ile płaci się za tą usługę czy może można załapać się z NFZ, a jeśli tak to jak wcześnie trzeba się zarejestrować?

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    jeśli chodzi o wyrywanie to ja polecam dr Sobieraja to jest kwota 100zl plus szycie ale ile szycie kosztuje to nie wiem, korzystałam też z usług pana stopy ale niestety nie polecam

    2 Cytuj
  • 24 lut 2011

    gama dent jest ok

    1 Cytuj
  • 25 mar 2011

    czy pani dr Gruszecka ma nowocześnie wyposażony gabinet ,czy dobrze leczy zęby u dzieciaków?

    1 Cytuj
  • 26 mar 2011

    a czy ktos orientuje sie gdzie przyjmuje dr Sobieraj prywatnie?

    Cytuj
  • 3 kwi 2011

    jest ktos moze kto by mogl sie wypowiedziec na temat pani Kozłowskiej??

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    ja nie polecam

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    a ja polecam dr natalie kozłowska

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    widzę że mało osób się wypowiedziało. tak czy inaczej dzięki i może ktoś coś powie jeszcze o Pani Kuczyńskiej?

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    dr kuczyńskiej raczej nie polecam droga i nie leczy za dokładnie

    1 1 Cytuj
  • 4 kwi 2011

    Mógłby się ktoś wypowiedzieć o dr. Wójcik? Mam zamiar się u niej leczyć a słyszałam mieszane opinie.

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    pani Wójcik nie polecam, robi szybko i niedokladnie. Prywatnie bardzo droga, ja leczyłam zęby na fundusz i widze że to co ona robiła szybko się psuje, poprostu czysci niedokładnie. proponuję poczekać dłuzej na termin u dobrego stomatologa.

    3 1 Cytuj
  • 4 kwi 2011

    zgadzam się w 100% z kriss11

    1 1 Cytuj

Odpowiedz