Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 4 kwi 2011

    dobrego to znaczy jakiego?

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    A co powiecie o dr Musiał???

    1 Cytuj
  • 4 kwi 2011

    Dr Natalia Kozłowska MISTRZ !!!!! Dzięki tej Pani lubie chodzić do dentysty :):* :D

    2 1 Cytuj
  • 6 kwi 2011

    ponawiam swoje pytanie. Co sadzicie o dr Joannie Musiał

    1 Cytuj
  • 6 kwi 2011

    dr musial jest nie dokładna, nie polecam

    1 Cytuj
  • 7 kwi 2011

    witam poraz kolejny!
    za pare godz ide do P Kozlowskiej i wtedy napisze czy jak dal mnie jest dobra czy moze lepiej unika:) nie dawno bylem wyrywac zeba u P Sobieraja i jesli chodzi o kwestie wyrwania to polecam P Sobieraja w 100% fachowiec!! jesli chodzi o zwykla stomatologie bede mogl sie wypoiwedziec troche pozniej!!

    Cytuj
  • 7 kwi 2011

    mam nadzieje ze dr Kozlowska bedzie dobrym fachowcem i bede mogl ja polecic dalej! ale to jak pisalem za pare godz. czyli kolo godz 15 moze troche pozniej:) wierze i ufam naszym specjalistom ze jest i bedzie dobrze:) tak ze ..... jesli chce ktos cos wiedziec trzeba troche wytrzymac:) przynajmnije jak ja wroce:)

    1 Cytuj
  • 7 kwi 2011

    P. Kozłowska bardzo fachowa specjalistka a do tego sympatyczna:)

    Cytuj
  • 21 kwi 2011

    a gdzie przyjmuje dr. Kozłowska???

    Cytuj
  • 21 kwi 2011

    gama dent niepodleglosci 12 dr natalia kozłowska

    Cytuj
  • 21 kwi 2011

    Ja natomiast polecam dr. Loręcik, ma kontrakt z NFZtem, teraz przyjmuje na ul. Mickiewicza koło wypożyczalin DVD, leczę u niej zęby kilka lat i wszystko jest w porządku :D

    3 Cytuj
  • 21 kwi 2011

    lorecik to d n o

    10 Cytuj
  • 22 kwi 2011

    A według mnie Kozłowska to dno ...

    1 1 Cytuj
  • 22 kwi 2011

    A tak w ogóle to nie polecam tego Gama Dentu na Niepodległości- poszedłem do innych to zrobili mi taniej i lepiej zęby :P

    1 Cytuj
  • 22 kwi 2011

    Gama dent to żadne cuda. Zatrudniają dentystów i tyle. Dentyści pewnie nienajlepsi bo dobry lekarz nie idzie pracować do kogoś tylko robi na własną rękę. Moim zdaniem jak ktoś sam prowadzi własną firmę to na pewno się więcej stara i może mieć mniejsze ceny bo się z nikim nie dzieli zyskiem.

    3 3 Cytuj
  • 22 kwi 2011

    jujujeju to idz np do dr stopy albo dr swiech , a nie opowiadaj głupot o gama dencie , bo ja jestem bardzo zadowolona z leczenia w tym gabinecie

    5 2 Cytuj
  • 22 kwi 2011

    No i wolno Ci być zadowoloną. Ja zdecydowanie nie jestem. Na terenie naszego powiatu jest ponad 40 gabinetów dentystycznych a 80% tego wątku jest o Gama dencie. Ja uległem tej "forumowej reklamie" i się rozczarowałem. Ciekawe ile postów wychwalających GamaDent jest dziełem ludzi związanych z tą firmą ?

    3 Cytuj
  • 23 kwi 2011

    jujujeju masz wolny wybór jak i inni.jeden lubi łososia a drugi sardynki .j też jedtem za gama dentem i ich fachowoscia są po prostu bardzo bobrzy i juz.

    1 Cytuj
  • 2 maj 2011

    Bardzo dobrą dentystką pracującą w Myślenicach jest pani dr Bogusławska- szkoda ,że jej teraz nie będzie przez dłuższy czas ...

    Cytuj
  • 7 maj 2011

    Witam, mam takie pytanko. Czy Pan Sobieraj ( na wizycie na NFZ), wyrywa tylko jednego zęba czy jak jest konieczność może wyrwać dwa na raz na jednej wizycie?

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    potrzebuje isc z dzieckiem pierwszy raz do dentysty kogo polecacie

    Cytuj
  • adzygmunt 9 maj 2011

    W Trzemeśni dr Agnieszka Cebula prywatnie

    1 Cytuj
  • 9 maj 2011

    Dr.Święch jest super dla dzieci.Tak zabajeruje dziecko,że nie wie,że miało znieczulenie.

    7 Cytuj
  • 10 maj 2011

    a tak bez znieczulenia to kogo polecacie. to jest mega mała dziurka a mały pojdzie pierwszy raz to żeby się nie zraził

    Cytuj
  • adzygmunt 10 maj 2011

    Mam powtórzyć info?
    Wydaje się, że jesteś więcej sfrustrowana niż Twoje dziecko!

    1 Cytuj

Odpowiedz