Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 10 maj 2011

    ale mi chodzi o myslenice. nie dam rady nigdzie jezdzic.

    Cytuj
  • 10 maj 2011

    Piszę kolejny raz dr.Święch!Przyjmuje w Myślenicach i jest super do dzieci

    6 Cytuj
  • 10 maj 2011

    Dobre podejście ma też dr Makłowicz w Gama-Dent moja córka była zachwycona bo wszystko jej pokazywała i tłumaczyła. Nie robiła nic za pierwszym razem tylko najpierw pokazała gabinet, pozwoliła usiąść na fotelu, pokazała narzędzia, później zapytała czy pokaże co ma w buzi, a później to już poszło spokojnie.

    2 1 Cytuj
  • 11 maj 2011

    Dziekuje!!!!

    Cytuj
  • 12 maj 2011

    gama dent na niepodleglosci 12 jest super

    4 Cytuj
  • 16 maj 2011

    a ile kosztuje wizyta w przypadku gdyby dziecko nie dalo sobie nic robic

    Cytuj
  • 16 maj 2011

    e[quote=gość: 123www] a ile kosztuje wizyta w przypadku gdyby dziecko nie dalo sobie nic robic [/quote]

    chodzi mi o wizyte w gama dent kiedy tam przyjmują i gdzie to dokladnie jest

    Cytuj
  • 16 maj 2011

    proszę bardzo o kontakt komórkowy z dr sobieraj ważna sprawa

    2 Cytuj
  • 16 maj 2011

    Gama Dent - Myślenice ul. Niepodległości numeru nie znam, ale za cukiernią Dziadkowca i apteką, dokładnie między sklepem spożywczym a sklepem z jakimiś klamkami do drzwi i nie tylko. Z tego co wiem to przyjmują codziennie, tylko są różne dentystki i każda ma swój grafik.

    1 Cytuj
  • 17 maj 2011

    Do dziecka zdecydowanie polecam Krzysztofa Święcha.
    Przyjmuje w rynku za arkadami.
    Tyle ile ten gość ma cierpliwości do dzieciaka który za nic nie chce otworzyć paszczy....... , no podziwiam , ja bym nerwów jednak nie miała.
    Sadza na fotel , podnosi , opuszcza , pokazuje lustereczko w kształcie zęba , pokazuje jak pstryka woda do buzi itd. ,naprawdę świetnie oswaja z gabinetem dentystycznym!

    Nie wiem jak liczy jak dziecko nie da sobie nic zrobić:/ - nie mam wiedzy w tym temacie ,bo moja bratanica po 20 minutach zachęt w końcu zgodziła się otworzyć paszczunię:)
    Na pierwszy raz nie robi nic inwazyjnego -żeby nie zniechęcić dziecka , mówi ,że jak dzieciak ochłonie i przetrawi pierwsza wizyte to można dopiero robić coś powazniejszego.

    Naprawdę świetne podejscie do dzieci!

    8 1 Cytuj
  • 24 maj 2011

    Ma ktoś namiary na tego dr Sobieraja??? Jak on ma na imię? Z tego co czytam to wszyscy go polecają, więc mama nadzieje że nie porzałuje.
    PS: panicznie boje się dentystów ;((

    1 Cytuj
  • 24 maj 2011

    Witam! Mam pytanie odnosnie doktor kozlowskiej,czy ktos moze zwrocil uwage jakiego jest stanu cywilnego??I jak wyglada,kolega byl u niej na leczeniu I powiedzial ze "fajna laska" czy moglby ktos mi ja opisac bo jakos mu nie ufam :) panicznie boje Sie dentysty I jesli juz zdecyduje sie na wizyte to chcialbym zeby to byla kobieta,zebym zamiast strachu poczul mila I pogodna atmosfere!
    Z gory dziekuje!

    1 Cytuj
  • 24 maj 2011

    [quote=gość: Pawel W.] Witam! Mam pytanie odnosnie doktor kozlowskiej,czy ktos moze zwrocil uwage jakiego jest stanu cywilnego??I jak wyglada,kolega byl u niej na leczeniu I powiedzial ze "fajna laska" czy moglby ktos mi ja opisac bo jakos mu nie ufam :) panicznie boje Sie dentysty I jesli juz zdecyduje sie na wizyte to chcialbym zeby to byla kobieta,zebym zamiast strachu poczul mila I pogodna atmosfere!
    Z gory dziekuje! [/quote]

    szukasz żony dentystki czy chcesz zrobić z zębem ;0
    może być stanu wolnego jednocześnie będąc w stałym związku i co, co Ci z takiej informacji ?
    i najważniejsze :jaka "laska "by nie była , wolna czy nie wolna, Ty możesz jej się nie podobać!
    Zejdż człowieku na ziemię

    4 Cytuj
  • 25 maj 2011

    Masz racje,co to za roznica wazne zeby zab byl wyleczony! Dziekuje za rade
    Pozdro- muka

    Cytuj
  • 30 maj 2011

    słuchajcie czy Dr.Święch przyjmuje może dzieciaki w ramach NFZ a jeśli tak to gdzie?

    3 Cytuj
  • 30 maj 2011

    jeszcze jedno - ile u dr Święch kosztuje naprawa mleczaka u dziecka

    3 Cytuj
  • 30 maj 2011

    dlaczego dawniej leczyło się zęby zupełnie za darmo, a teraz nawet na nfz trzeba dopłacać, i to jeszcze ile trzeba na termin czekać - chory kraj!

    Cytuj
  • 30 maj 2011

    To dalej głosujcie na PO to będzie się nam wszystkim żyło lepiej :-)

    6 1 Cytuj
  • 30 maj 2011

    statystyki podnosi naiwna młodzież , która zwiedziona obietnicami i postępem głosuje w kazdych wyborach na PO.

    4 2 Cytuj
  • toksyk@wp.pl 31 maj 2011

    Sytuację natomiast pogarszają zakompleksieni zgredzi, głosujący w każdych wyborach na inną partię, lub co gorsza na PiS który nawet po wygranych wyborach byłby w opozycji do wszystkiego a na koniec obraziłby się nawet na wyborców. Jjuik I po co takie bezsensowne wypowiedzi, kompletnie nie na temat?

    Ja chodzę do dentystki Joanny Makłowicz na ul. Niepodległości i z ręką na sercu moge ją polecić. Szybko, bezstresowo, bezboleśnie (o ile to możliwe). 100 zł za plombę pewnie nie jest najniższą ceną ale ja jestem zadowolony.

    2 4 Cytuj
  • 1 cze 2011

    Polecam Panią Annę Szafraniec - ortodontę, świetna lekarka i perfekcyjnie podchodzi do leczenia i samego pacjenta. Wyciągnęła moje zęby z ciężkiej wady... POLECAM. Wiem że posiada także gabinet w Krakowie więc to na prawdę nie byle jaki lekarz. Sam się przekonałem. Ludzie piszący zle opinie o tym że jest niemiła niech lepiej sami się zastanowią nad sobą. Sam raz byłem światkiem jak jakaś młoda kobieta robiła jej awanturę twierdząc że ma jej natychmiast "oddać" kartę pacjenta a chyba owa Pani nie wie że z karty można dostać tylko odpis! I to za własnoręcznym potwierdzeniem a karta pacjenta jest własnością gabinetu. Radzę poczytać przepisy!

    1 8 Cytuj
  • 1 cze 2011

    Leczyłam się około 3 lata temu inaczej nie wyrażałabym się na forum w tej sprawie. I nie miałam żadnych problemów.

    1 Cytuj
  • 2 cze 2011

    polecam Doktora Pawła Bubulę z Wiśniowej - ale raczej oblegany przez pacjentów i ciężko się dostać. Najlepszy dentysta u jakiego byłem.

    16 9 Cytuj
  • 2 cze 2011

    Ależ tu dużo pochwał GAMADENTU na Niepodległości chyba z 90% postów w tym wątku. Byłem sprawdziłem i się zdziwiłem bo niczego nadzwyczajnego nie zobaczyłem. No może poza kosmosem cenowym. Wszystkim naiwniakom wczytującym się w te (i inne) pochlebstwa polecam przeczytać ten tekst: http://biznes.onet.pl/uwaga-na-opinie-w-sieci,18562,4402091,1,news-detal

    1 1 Cytuj
  • 2 cze 2011

    Posiadanie gabinetu w Krakowie nie gwarantuje jakości..... Uwaga dotyczy ortodontki Anny Szafraniec!!!!

    2 1 Cytuj

Odpowiedz