Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 14 mar 2012

    [quote=anula] gość: jars napisał/a:Nie polecam p. Banaś. jars a jakie masz konkretnie powody? tak z ciekawości [/quote]
    jars to na 99% konkurencja , więc sama sobie daj odpowiedz

    7 17 Cytuj
  • ania 14 mar 2012

    [quote=gość: marianpazdzioch] anula napisał/a:gość: jars napisał/a:Nie polecam p. Banaś. jars a jakie masz konkretnie powody? tak z ciekawości jars to na 99% konkurencja , więc sama sobie daj odpowiedz [/quote]

    no tak,

    8 16 Cytuj
  • 14 mar 2012

    [quote="pacjentka"]Gama-Dent rozpoczyna świąteczną akcję reklamową i promocyjną na forum :-)
    Chyba pacjentów nie mają :-D[/quote]
    No wiadomo święta idą :-)

    22 8 Cytuj
  • 15 mar 2012

    a jakie specjalizacje mają ci "najlepsi specjaliści"??...tak z ciekawości

    5 Cytuj
  • 16 mar 2012

    [quote=gość: myslenice] a jakie specjalizacje mają ci "najlepsi specjaliści"??...tak z ciekawości [/quote]
    proktolog

    8 Cytuj
  • 16 mar 2012

    sa najlepszymi specjalistami w wisnowej od kolonoskopii

    9 3 Cytuj
  • 16 mar 2012

    [quote=gość: lupek] sa najlepszymi specjalistami w wisnowej od kolonoskopii [/quote]
    kolonoskopie wykonuja przez mikroskop nic nie boli tylko trszke w bzuchu wierci strach i kontrast, goraco polecam . dr bubula jest najlepszy w tym/

    11 4 Cytuj
  • 16 mar 2012

    dr Bubula jest odważny, a jak leczy, można iść i przekonać się na własnych ząbkach...

    3 23 Cytuj
  • 16 mar 2012

    [quote=gość: ttt] dr Bubula jest odważny, a jak leczy, można iść i przekonać się na własnych ząbkach... [/quote]
    poszedłem i straciłem zęba , oto jak leczy . nie polecam

    22 3 Cytuj
  • 20 mar 2012

    ja też

    16 3 Cytuj
  • 20 mar 2012

    wisniowa to jakis absurdalny mit. dr bubule i jego klike zajetych samych saba , a nie pacjntami odradzam i nie polecam .p.s, wisniowa niech sobie zrobi wlasne forum

    24 2 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Cześć , mam pytanie czy może mi ktoś powiedzieć czy w Myślenicach lub gdzieś w okolicach nawet w Krakowie jest gabinet stomatologiczny nowoczesny , gdzie nie stosuje się stereotypów .
    <div>Chodzi o to że mam dentofobie ... i najlepiej czuje się w nowoczesnym gabinecie jestem na luzie... kiedyś byłem w takim gabinecie z zębem ale to było 300 km stąd ( byłem na wakacjach żeby nie było że specjalnie tam pojechałem ) . Dziś jednak mam problem z ósemką ... muszę wyrwać a jak pomyślę o stereotypach które gdzie nigdzie nadal są jest strach , jeżeli ktoś coś wie o nowoczesnych gabinetach stomatologicznych proszę o odpowiedź . </div>

    3 14 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Nie wiem jak rozumieć Twój post. Co znaczy "nie stosuje sie stereotypów" ? Wszystko zależy od stomatologa. Jeśli mogę, podam przykład: kiedys byłem u stomatologa w naszym mieście (zaznaczam że wcześniej bałem sie dentysty jak ognia)... po pierwszej wizycie u tego Pana wróciłem na kolejną i zrobiłem z wszystkimi zębami- do tej pory mam spokój. Poleciłem ten gabinet koledze. trafił na jakąś Panią, podziękował za poradę, powiedział że już tam nie wróci, tak go wymęczyła. Niestety Pan który tam przyjmował jest chyba stworzony do tej pracy- w 15 minut!! zrobił mi dwa zęby, i do tej pory wszystko jest ok, a było to z 4 lata temu. Ja osobiście do wyrywania mogę polecić dr. Sobieraja- gwarantuje Ci że nic nie poczujesz, a z gabinetów w naszym mieście, gabinet przy ul. Niepodległości, vis-a-vis "siódemki", kiedyś dobry był również "Eudent" przy ul. Mickiewicza, choć nie wiem jak jest teraz. Ale spróbuj coś wygooglac.

    Już z tych gabinetów coś można wybrać. Teraz wizyta u stomatologa naprawdę nie boli, nie ma się czego bać :) Powodzenia

    8 13 Cytuj
  • 27 mar 2012

    mao , dziękuję za odpowiedź , stereotypy chodzi mi o gabinet... podejście do pacjenta , nie stosowanie głupiego jasia lub narkozy , w tych nowych nowoczesnych gabinetach to już jest , nawet na suficie masz telewizje i oglądasz przy wyrywaniu itd ... i to miłe łagodne szczere dobre podejście do pacjenta jest fajne .
    Dr Sobieraja znam byłem u niego ale dawno temu niestety cholernie miałem problem po wyrwaniu zęba , odważyłem się co u mnie w przypadku Sobieraja to sukces i idę do niego parę dni mam nie przespanych już mam dość tego bólu ... Dzięki za miłą odpowiedź MAO

    2 15 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Dobra więc i ja teraz jestem godny polecić Dr Sobieraja , poradził sobie z zębem moim pomimo że nie chciał wyjść O_o , jestem można powiedzieć dumny z tego że w Myślenicach jest taki człowiek , miły sympatyczny facet podchodzący z pełnym profesionalizmem . Do tego zmieniło się o 360 stopni w gabinecie u Dr Sobieraja. W końcu człowiek czuje się tam lepiej , kiedyś było tam szaro przed sobą miało się ścianę ... teraz i asystentka piękna , milutka i co najlepsze bardzo stara się by pacjent miał jak najlepiej to jeszcze sam dr Sobieraj po prostu świetny chirurg szczękowy .

    9 23 Cytuj
  • 27 mar 2012

    [quote="Ila"]A jest jakiś dentysta który dobrze leczy a nie jest Dr Sobierajem lub z gama-dentu? Bo mam wrażenie że oni razem prowadzą tu dyskusję...[/quote]
    No czytając ostatnie posty też mam takie wrażenie.

    13 7 Cytuj
  • 27 mar 2012

    ja sobieroj usuwam korzenie. i blombuje amalgamem prywatnie

    12 1 Cytuj
  • Aga Kowalska 31 mar 2012

    NIE POLECAM ORTO-DENT na słonecznej szczególnie Panią Małgorzatę Dudek. Chodziłam przez kilka lat i naciągali mnie na pieniądze. Tylko za to że otworzysz usta- zapłacisz. Ostatnio przyszłam żeby umówić się na wizytę i zapytałam o cenę tej usługi u Pani M. Jak wychodziłam to wymagali u mnie 40 zł za "poradę". Byłam zszokowana ich bezczelnością. odmówię wizytę i zmienię doktora. Rozmawiałam wczoraj ze znajomymi - też opowiadali mi historii o naciąganiu w Orto Dent

    14 10 Cytuj
  • 31 mar 2012

    A co myślałaś, że ci ktoś za darmo zrobi bo ty piękana jesteś ha ha ha. Za darmo to nawet po gębie w pcimiu na dyskotece nie dają.

    12 7 Cytuj
  • 31 mar 2012

    Przystępne ceny i dobra jakość miła obsługa na Niepodległości u Pani Makłowicz polecam!

    8 17 Cytuj
  • 8 kwi 2012

    hej mam problem ....... moje siedmioletnie dziecko bardzo boli ząb i powiedźcie gdzie w poniedziałek wielkanocny znajde dentystę dla dzieci..........
    bardzo prosze o rade....

    1 3 Cytuj
  • 8 kwi 2012

    wątpie żeby ktoś otworzył gabinet w święto, ja miałam taką sytuację i musiałam męczyć się całe święta a potem też nie było łatwo o przyjęcie bo wszyscy mieli zajęte terminy. Powodzenia w szukaniu i napisz czy znalazłeś kogoś kto was przyjął

    2 Cytuj
  • 8 kwi 2012

    masakra jaks... ja nawet do szpitala dzwoniłam ale nic mi nie poradzą.... kurcze... najgorsze to to ze jutro mam uroczystośc rodziną i tak mi sie to wysypało a synek masakrycznie cierpi...... podeszla mu ropka....... a powiedz jakie mu przeciwbólowce podawalaś.......

    1 1 Cytuj
  • 8 kwi 2012

    Weź obcęgi i mu wyrwij sam - przynajmniej się nie będzie bał. Bo dentysty się na pewno boi bo gdyby się nie bał to nie doszło by do takiego stanu, że go ząb boli. Życzę ci żebyś znalazł dentystę i pierońsko dużo zapłacił - przynajmniej będziesz miał nauczkę i dowiesz się co to PROFILAKTYKA. A dziecku współczuję że ma takich rodziców co prostych rzeczy u dziecka nie dopilnują.

    5 13 Cytuj
  • 8 kwi 2012

    posłuchaj moje dzieci szczotkuja minimu trzy razy dziennie zeby........... jak nie wiesz jak wygląda sytuacja to nie komentuj bo ciebie nikt o to nie prosil........... moje dziecko ma mleczaka i obok niego wychodzi mu nowy ząb który wypycha tego mleczaka niestety podeszla ropka a pani stgomatolog w myslenicach na ogrodowej poweidziala ze musze poczekac az mu ten zab wyjdzie .......... pech chcial ze sie teraz w swieta wdał stan zapalny wiec nie mów jak nie wiesz......... moje dzieciaki nie boja sie stomatologa.......

    7 2 Cytuj

Odpowiedz