Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 9 kwi 2012

    [quote=gość: felek] posłuchaj moje dzieci szczotkuja minimu trzy razy dziennie zeby........... jak nie wiesz jak wygląda sytuacja to nie komentuj bo ciebie nikt o to nie prosil........... moje dziecko ma mleczaka i obok niego wychodzi mu nowy ząb który wypycha tego mleczaka niestety podeszla ropka a pani stgomatolog w myslenicach na ogrodowej poweidziala ze musze poczekac az mu ten zab wyjdzie .......... pech chcial ze sie teraz w swieta wdał stan zapalny wiec nie mów jak nie wiesz......... moje dzieciaki nie boja sie stomatologa....... [/quote]
    wiec jedz do niej naq ogrodowa i podziekuj za dobra rade buahaha

    3 4 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    jedz do krk do Denta Medu na getta (zjazd)....tam jest pomoc 24 na dobe.. powinni przepisac antybiotyk dziecku ,otworzyc zeba lub go usunac...pozdrawiam

    1 1 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    [quote=gość: powodzenia] Weź obcęgi i mu wyrwij sam - przynajmniej się nie będzie bał. Bo dentysty się na pewno boi bo gdyby się nie bał to nie doszło by do takiego stanu, że go ząb boli. Życzę ci żebyś znalazł dentystę i pierońsko dużo zapłacił - przynajmniej będziesz miał nauczkę i dowiesz się co to PROFILAKTYKA. A dziecku współczuję że ma takich rodziców co prostych rzeczy u dziecka nie dopilnują. [/quote]

    zastanow sie co piszesz;/ rozni sa lekarze i rozne zeczy mowia ...rozni sa ludzie,nie koniecznie musza sie znac... wiecej pokory

    4 1 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    [quote=gość: myself] jedz do krk do Denta Medu na getta (zjazd)....tam jest pomoc 24 na dobe.. powinni przepisac antybiotyk dziecku ,otworzyc zeba lub go usunac...pozdrawiam [/quote]
    koszt ok 200-250 zł

    2 3 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    ale zawsze cos

    3 1 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    dzięki wszystkim za rady....szczególnie komus o nicku "powodzenia".... jak nie wiesz o co chodzi i co się dzieje to nie oceniaj ludzi bo sam napewno nie jest ideał....

    znalazłam w Kalwarii Zebrzydowskiej panią stomatolog która dziś rano nas przyjeła.... zaaplikowała antybiotyk, pomogło..... i nawet nie była droga i bardzo fajna babka sama zaproponowała ze nie bedzie stresować dziecka tylko zeby sie udac jutro do swojej pani doktor która syn już zna i jutro tak zrobie....
    pozdrawiam

    4 2 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    czyli jednak w Myślenicach nikogo nie znalazłeś? Niby tyle gabinetów a jak potrzeba jest to echo. Tak jak wyżej napisałam tez to kiedyś przerabiałam i widzę , że nic się nie zmieniło

    2 1 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    tak............ w myslenicach żadna pani/pan stomatolog a dzwoniłam do kilku nie chcieli mnie przyjąć.... a przecież nie chciałam za darmo.... chciałam tylko dziecku ulżyć.... a że jestem z Sułkowic to szukałam w okolicach i podzwoniłam i widzisz w kalwarii mimow ze tam mega obchody swiąteczne to bez problemu powiedziałam zebym przyjechała.... kasę wzieła w rozsądnych granicach... wiec ok... powiem ci ze jak byliśmy rano dała mu antybiotyk to jeszcze się nie zająkną ze go boli a rano mieliśmy juz taką sytuacje ze go zaczynało ucho boleć ........... jutro sie okaze w krakowie co z tym dalej zrobic......

    3 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    to życzę powodzenia

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    [quote=gość: felek] dzięki wszystkim za rady....szczególnie komus o nicku "powodzenia".... jak nie wiesz o co chodzi i co się dzieje to nie oceniaj ludzi bo sam napewno nie jest ideał....znalazłam w Kalwarii Zebrzydowskiej panią stomatolog która dziś rano nas przyjeła.... zaaplikowała antybiotyk, pomogło..... i nawet nie była droga i bardzo fajna babka sama zaproponowała ze nie bedzie stresować dziecka tylko zeby sie udac jutro do swojej pani doktor która syn już zna i jutro tak zrobie....pozdrawiam [/quote]

    raczysz żartować, szpikujesz 7-letnie dziecko antybiotykami bo "świetna" pani stomatolog zamiast wyrwać zęba, który musi być wyrwany i to pilnie przepisała leki?

    1 8 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    [quote=gość: kaczka] gość: felek napisał/a:dzięki wszystkim za rady....szczególnie komus o nicku "powodzenia".... jak nie wiesz o co chodzi i co się dzieje to nie oceniaj ludzi bo sam napewno nie jest ideał....znalazłam w Kalwarii Zebrzydowskiej panią stomatolog która dziś rano nas przyjeła.... zaaplikowała antybiotyk, pomogło..... i nawet nie była droga i bardzo fajna babka sama zaproponowała ze nie bedzie stresować dziecka tylko zeby sie udac jutro do swojej pani doktor która syn już zna i jutro tak zrobie....pozdrawiam raczysz żartować, szpikujesz 7-letnie dziecko antybiotykami bo "świetna" pani stomatolog zamiast wyrwać zęba, który musi być wyrwany i to pilnie przepisała leki? [/quote]

    ijeszcze jedno, czy naprawdę sądzisz, że rano wzięty antybiotyk wieczorem zaczął działać? 3 dawki to minimum, żeby nastąpiła jakakolwiek poprawa, i takna przyszłość polecam Ci poszukać w necie jakie spustoszenie sieją antybiotyki podawane bez wyraźnej przyczyny. I nie gniewaj się, bo nie chciałam być złośliwa

    1 7 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    nie gniewam się ...........powiem ci tylko tyle że glównie chodzin o to że na mojego syna nie ma mocnego.... niestety;;;;; to był ząb trzonowy.......... a wszyscy wiedż jak jest z zebami trzonowymi ........ synek nie usiedzi spokojnie na fotelu... niogdy zeba nie wyrywał.... w krakowaie usuneliśmy zeba z pomocą "głupiego jasia " bo inaczej nie było mozliwosci........
    ja dobrze wim jakie antybiotyki mają działanie ale uwierz czasem nie ma wyjscia.... wazne było to dla mnie ze dziecku pomogło....... przezylismy jakos do wtorku w wtorek usuneliśmy....... poza tym bałam sie ze jak usunie mu trzonowego zeba to żeby nie dostał krwotoku.... bo i takie przypadki znam........... a weź pod uwagę ze to był poniedziałek wielkanocny........
    pozdrawiam

    2 5 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    felek @ sądząc po Twojej "pisowni" i bzdurach jakie wypisujesz to Ty chyba jesteś dzieckiem. Ewentualnie dentystka u której byłeś w święta jest jeszcze bardzo młoda albo już bardzo stara ;-)

    3 5 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    dzieckiem to jesteś ty...... czy prosił cię ktoś o komentarz??????? jak pytałam o adres dobrego stomatologa ktory przyjmie w swieta to cie nie było do komentowania....................... moja sprawa co i gdzie teraz znalazłam.............. nie wymądrzaj sie tak .............. po fakcie to zazwyczaj jest jest dużo osób z dobrymi radami ale niestety po fakcie........... spadaj

    6 6 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    a Ty Ekstra-kcjo jestes stomatologiem że się tak wymądrzasz na forum? Widać straszną przyjemność Ci sprawia wyśmiewanie się z innych... pewnie jest to jedyne miejsce gdzie możesz coś mądrego wystukać bo w realu, w swoim gabinecie nie masz nic do powiedzenia hahahahaha

    2 4 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    durnoty wypisujecie głupio czytać co do antybiotyku to pani doktor niała rację kto wyrywa żeba z ropą to normalne że dziecko wszystko będzie czuło ale pisząc o swoim dziecku że dostało GŁUPIEGO JASIA to jaką trzeba być matką ... tak się zastanawiam że to może mamusia GO powinna dostać POZDRAWIAM ...i bez dalszego komentarza pozostawiam ..

    7 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    co ty za durnoty wypisujesz........... to zaproponowała mi pani stomatolog która na co dzień pracuje w klinice stomatologicznej UJ na montelupich.............. jak nie wiesz jak to sie wszytko nie odbywa to nie sie nie odzywaj............ zrobiłam wszystko zeby dziecku ulzyć i żeby nie cierpiało.......... co ty byś zrobiła........... co miałam go uśpić???????? przywiazać pasami do fotela................???????????? pomysl czasem... sa naprawde rózne dzieci i rózne sytuacje

    1 4 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    nie przejmuj się tymi durnotami co tu wypisuje jakiś frustrat co umie się wyżyć anonimowo przed kompem- tez mi odwaga, Ty jako matka wiesz najlepiej co dobre dla dziecka i zrobisz wszystko żeby nie cierpiało , a na marginesie z tym idiotą zakończyłabym dyskusję .

    2 5 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    [quote=gość: felek] moje dzieciaki nie boja sie stomatologa....... [/quote]
    Najpierw piszesz, że sie nie boi a potem wypisujesz takie cuda:
    [quote=gość: felek]synek nie usiedzi spokojnie na fotelu... [/quote]
    [quote=gość: felek]przywiazać pasami do fotela.............. [/quote]
    Nie mówiąc już o GŁUPIM JASIU.
    Ręce opadają... Lepiej już nic nie pisz felek.

    2 3 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    Hej... mam takie pytanie, czy w Myślenicach stomatolodzy stosują znieczulenie laserowe jesli tak to gdzie ???

    4 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    [quote=gość: Maja80] Hej... mam takie pytanie, czy w Myślenicach stomatolodzy stosują znieczulenie laserowe jesli tak to gdzie ??? [/quote]
    CO ZA PYTANIE . NIE MA TAKIEGO ZNIECZULENIA , CHYBA , ZE W GWIEZDNYCH WOJNACH .BAHAHAHH

    6 4 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    dokładnie, ludzie myslą ze nastała era lasera i wszystko laser usunie, na wszystko pomoże i wszystko wyleczy. Autorka postu powinna laserowo wiedzę do głowy sobie wbić a nie pytać o głupoty.

    3 2 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    Maja80 proponuje laserowy przeszczep mózgu :)

    4 3 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    he he , to wy sie nie znacie zacofańce

    1 2 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    [quote=gość: Maja80] he he , to wy sie nie znacie zacofańce [/quote]
    TO TY SIE NIE ZNASZ , BO AKURAT JESTEM DENTYSTA . JEST TZW. SEDACJA , A LASER JEST DO OPRACOWANIA PŁYTKICH UBYTKÓW I NIE ZDAJE W 100% swojego przeznaczenia .I NIE PISZ GŁUPOT. ZNIECZULENI TO NP. UBISTEZIN FORTE , MEPIDONT CZY SEPTANEST , A LASER TO GWIEZDNE WOJNY . POCZYTAJ , A NIE PISZ IDIOTYZMÓW.

    5 4 Cytuj

Odpowiedz