Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 11 kwi 2012

    ojej mądralo , dziękujemy ci za przekazanie wiedzy o znieczuleniu laserowym . Takiej wiedzy to od największych medyków byśmy się nie dowiedzieli. Żenada

    6 4 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    [quote=gość: malinka] ojej mądralo , dziękujemy ci za przekazanie wiedzy o znieczuleniu laserowym . Takiej wiedzy to od największych medyków byśmy się nie dowiedzieli. Żenada [/quote]

    To odp oczywiście do Maja80

    1 5 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    O GROM12!! A gdzie masz gabinet bo ja lece do Ciebie umówić się na wizytę! zaimponowałeś mi wiedzą ooooch!

    4 3 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    wiecie coś na temat ortodoncji w myślenicach?? gdzie najlepiej?

    5 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    najlepij to na batorego w krakowie

    8 Cytuj
  • 13 kwi 2012

    o co chodziło z ta sedacją?

    2 1 Cytuj
  • 13 kwi 2012

    [quote=gość: rules] o co chodziło z ta sedacją? [/quote]
    Wpisz sobie w Google hasło "sedacja" to będziesz wszystko wiedział

    8 1 Cytuj
  • 15 kwi 2012

    "AN-DENT" RUDNIK. KTOŚ O TYM Z WAS SŁYSZAŁ???NOWO OTWARTY???

    An-Dent podobno super nowoczesny,ale sie przekonam bo tam sie własnie wybieram.
    Tak czytam poprzednie posty o "hurtowo" przyjmowanych pacjentach, pospiech,o tym jak którys doktor potrafił 3 pacjentów naraz "obsłużyc",a ja sie pytam? GDZIE W TYM WSZYSTKIM STERYLNOŚĆ??,liczy sie kasa czy bezpieczeństwo pacjenta?

    1 47 Cytuj
  • 15 kwi 2012

    tak nowoczesny ale napewno jest drozszy jak te w myśleniach... porównywalam ceny to tak srednio po 20% droższyyy...

    7 2 Cytuj
  • 15 kwi 2012

    Hmm.20% to nie jest jakaś odstraszajaca suma,jeżeli tylko jakośc i podejście do pacjenta idzie z tym w parze...Tak swoja droga to ten post o sterylności całkiem do rzeczy, nigdy o tym nie myslałem Chyba zaczne patrzeć lekarzom na ręce.
    A tak serio to był już tam ktoś?.Chodzi mi o żetelne opinie.

    2 25 Cytuj
  • 15 kwi 2012

    an dent drożyzna, a sterylizacje obowiazuje wszytstkie gabinety.

    30 5 Cytuj
  • 15 kwi 2012

    [quote=gość: MATEUSZ123] Hmm.20% to nie jest jakaś odstraszajaca suma,jeżeli tylko jakośc i podejście do pacjenta idzie z tym w parze...Tak swoja droga to ten post o sterylności całkiem do rzeczy, nigdy o tym nie myslałem Chyba zaczne patrzeć lekarzom na ręce.A tak serio to był już tam ktoś?.Chodzi mi o żetelne opinie. [/quote]
    To jest kolejna akcja reklamowa więc żetelnych opinii nie zobaczysz.

    30 3 Cytuj
  • 15 kwi 2012

    [quote=gość: adi] gość: MATEUSZ123 napisał/a: Hmm.20% to nie jest jakaś odstraszajaca suma,jeżeli tylko jakośc i podejście do pacjenta idzie z tym w parze...Tak swoja droga to ten post o sterylności całkiem do rzeczy, nigdy o tym nie myslałem Chyba zaczne patrzeć lekarzom na ręce.A tak serio to był już tam ktoś?.Chodzi mi o żetelne opinie.
    To jest kolejna akcja reklamowa więc żetelnych opinii nie zobaczysz. [/quote]

    nastepny "zetelny"z nedz(iel)nej szkoly

    6 2 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    ahahah Mateusz123 piszesz sobie post a potem sam sobie na niego odpowiadasz? śmieszny jesteś...ciekawe czy smsy też sobie wysyłasz? :p

    25 2 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    Czy leczenie krwawienia dziąseł wymaga konkretnego specjalisty czy do każdego dentysty można się wybrać? Proszę o pilną odpowiedź.
    Ewentualnie jakiś adres.

    4 5 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    do każdego można, a jak nie pomoże to periodontolog jest od tego

    5 7 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    [quote=jaskier] Czy leczenie krwawienia dziąseł wymaga konkretnego specjalisty czy do każdego dentysty można się wybrać? Proszę o pilną odpowiedź.
    Ewentualnie jakiś adres. [/quote]
    wiem , ze dr justyna nalepa jest periodontologiem .przylmuje na niepodleglosci kolo dziadkowca cukierni

    16 28 Cytuj
  • 20 kwi 2012

    ja chodze do bardzo fajnej higienistki w wisniowej ktora pomogla mi opanowac krwawienie.chyba ma na imie paulina

    26 34 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    a gdzie w wiśniowej jest ta higienistka ?

    13 28 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    w paolodent

    5 39 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    Witam, chciałabym Was zapytać czy w Myślenicach jest jakiś godny polecenia dentysta/ka. Obojętne czy na kasę chorych czy prywatnie. Chciałabym założyć plombę, najlepiej białą (ale nie koniecznie), światłoutwardzaną (potocznie ludzie mówią, że to laserowa). Poszukuję solidnego dentysty, po którym plomba nie wyleci mi po 3 m-cach, bo niestety tak mi się zdarzyło w poprzednim miejscu zamieszkania. Zależałoby mi również, że jeśli będzie przyjmował to żeby nie ściągnął np. 200 zł za zęba, bo to lekka przesada. No i jakby jeszcze w miarę delikatnie się obchodził przy znieczuleniu i reszcie pracy to w ogóle byłabym uszczęśliwiona:)

    1 19 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    TYLKO VESTO a reszta to w wolce kosowskiej dentysci tez ze .... na takowych nie stac

    1 9 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    nie ma takich dentystów;)

    6 2 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    w M-ach nie szukaj bo nie znajdziesz

    7 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    A ja polecam dr. Makłowicz !!!

    13 33 Cytuj

Odpowiedz