Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 28 kwi 2012

    POlecam dr Mateusza Kowala...to naprawdę świetny dentysta....

    3 40 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    [quote=gość: takaja] A ja polecam dr. Makłowicz !!! [/quote]
    taaa ta pani na pewno spełnia wszystkie kryteria tylko w druga stronę

    26 11 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    [quote=gość: Emmanuelllemm] TYLKO VESTO a reszta to w wolce kosowskiej dentysci tez ze .... na takowych nie stac [/quote]

    daruj sobie głupie zaczepki, opisałam swoje niemiłe doświadczenia z tą firmą, a z tego co wiem, to przestała istnieć .... a to pewnie kogoś boli:)

    [quote=gość: ssss] nie ma takich dentystów;) [/quote]

    są:) chodziłam do dentystki, która przyjmowała wraz z mężem, pracowali 5dni w tyg z czego 3 dni w tyg od 8 - 11 robili na NFZ potem od 12 do 20 prywatnie,
    ta pani dobierała kolor plomby do koloru zęba, profesjonalna robota, brała 100zł od ubytku... fakt, że na wizytę trzeba było się umawiać i trochę czekać (na NFZ mało realne się dostać a prywatnie od 2 do 4 tygodni czekałam), ale warto było... teraz szukam w M-cach takiego fachowca:)

    2 8 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    jak boli zabek to do krakowa za 300zł po pierwsza pomoc. i dobrze wam tak wszystkim , którzy z bólem już nie sa w stanie wytrzymać .im cieplej to bardziej boli .macie za swoje oczekiwanie .bahahhhhq

    8 12 Cytuj
  • 8 maj 2012

    Chciałbym zobaczyć jak ta "higienistka" doradza pacjentowi w sprawie tych krwawiących dziąseł. JEdzie mi tu autoreklamą na całego. Akurat ta pseudo "higa" wszystko robi żeby nic nie robić. A juz doradzic pacjentowi to jakis cud chyba.
    Lekarze raczej ok. Trochę to czekanie (wizyta np. o 12 a wchodzę o 14) jest nie na miejscu ale może z czasem będzie lepiej.

    4 37 Cytuj
  • 31 maj 2012

    Witam:) Ja z dobrą radą:)
    Jeśli by ktoś szukał super dentysty do usunięcia zęba gorąco i szczerze polecam pana ze Stróży. Pełen profesjonalizm i to na NFZ bez zapisów przyjmuje z miejsca. Wiem coś na ten temat bo wyrwał mi cztery zęby a muszę dodać ,że jestem strasznym tchórzem mimo to jestem bardzo zadowolona:)

    4 12 Cytuj
  • 1 cze 2012

    Witam
    Ja ostatnio chodzę koło targu.Tam jest( tak mi się wydaje po wizytach )bardzo miły i uprzejmy dentysta, Nie wiem jak sie nazywa .Chodzę na NFZ. Nawet znieczulenie przy leczeniu zęba miałam za darmo.Trzeba czekać około trzech tygodni.

    1 9 Cytuj
  • 6 cze 2012

    Powiedzcie mi gdzie mogę znaleść w Myślenicach dobrego dentystę ? Oczywiście na NFZ...  Dużo się tych gabinetów porobiło i nie wiem który wybrać...  Stracłam zaufanie do dentysty gdy po założeniu lekarstwa na drugi dzień odpadło mi ono razem z  zębem...  Polećcie coś błagam...

    1 3 Cytuj
  • 6 cze 2012

    [quote=gość: czytający forum] Chciałbym zobaczyć jak ta "higienistka" doradza pacjentowi w sprawie tych krwawiących dziąseł. JEdzie mi tu autoreklamą na całego. Akurat ta pseudo "higa" wszystko robi żeby nic nie robić. A juz doradzic pacjentowi to jakis cud chyba.
    Lekarze raczej ok. Trochę to czekanie (wizyta np. o 12 a wchodzę o 14) jest nie na miejscu ale może z czasem będzie lepiej. [/quote]

    Chcialbym zobaczyc kiedy ta Pani rejetratorka która pisze takie głupoty wkoncu wezmie sie do roboty pracujac a nie oczerniajac pracowników ktorzy tam pracuja jak i lekarzy...

    osobiscie gabinet Paolodent polecam w 100% za jakość wykonywanych usług..

    13 13 Cytuj
  • 8 cze 2012

    Mama pytano czy dr. Beata Bubak przyjmuje dalej na ul. Ogrodowej ?

    5 Cytuj
  • 9 cze 2012

    tydzien temu jeszcze przyjmowała

    1 1 Cytuj
  • 10 cze 2012

    Zdaje mi się że na tym forum jest rozmowa między lokalnymi dentystami i ich złośliwymi pracownikami i nikt niczego sensownego się tu nie dowie bo każdy z piszących poleca siebie a oczernia konkurencje niekoniecznie mając pojęcie na temat tego jak leczy i jaki jest ten " oczerniany" żal...

    8 6 Cytuj
  • 10 cze 2012

    [quote=gość: czytający forum] Chciałbym zobaczyć jak ta "higienistka" doradza pacjentowi w sprawie tych krwawiących dziąseł. JEdzie mi tu autoreklamą na całego. Akurat ta pseudo "higa" wszystko robi żeby nic nie robić. A juz doradzic pacjentowi to jakis cud chyba.
    Lekarze raczej ok. Trochę to czekanie (wizyta np. o 12 a wchodzę o 14) jest nie na miejscu ale może z czasem będzie lepiej. [/quote]

    aha czyli pacjent który przychodzi na wizyte nie jest obslugiwany?tylko siedzi i patrzy jak np ta "pseudo higa" maluje paznkocie i godzi sie na to? hmm radzilabym opanowac ten jadzik i skupic sie na swojej "skromnej" osobie.jak lekarze sa dobrzy to i czekac tyle warto:):):):)

    13 3 Cytuj
  • 11 cze 2012

    Stomatologia w Myślenicach doprowadziła mnie do rozpaczy !!! W Piątek szukałam poradni stomatologicznej , która przyjmie mnie z bólem zęba trwającym od już 4 dni. Na ul. Ogrodowej powiedziano mi, że mnie nie przyjmą bo za dużo ludzi, koło placu targowego o godzinie 11 rano nie było już dentysty , tak samo z poradnią stomatologiczną na ul. Niepodległości. Odwiedziłam ok. 6 poradni na NFZ i wszędzie mi odmawiano: albo za dużo pacjentów albo nie ma dentysty albo proponowano mi prywatną wizytę. Koszmar ! W końcu zdesperowana postanowiłam udac się prywatnie do dr. Seweryn. Co prawda czekałam w kolejce dośc długo, ale bynajmniej bezproblemowo mnie przyjęła. Licząc na poradnie NFZ pewnie do tej pory męczyła bym się z zębem .. A dodam także , że na ul. Ogrodowej pani z rejestracji nie była dla mnie zbyt miła... Mam wrażenie, że z bólem zęba do poradni NFZ można dostać się bez terminu tylko wtedy, gdy się ma znajomości albo ze stomatologami albo z personelem ... :( :(

    17 3 Cytuj
  • 28 cze 2012

    przeczytałam całe forum i nie znalazłam nic o dr Zych. Co o niej myślicie????

    14 7 Cytuj
  • 28 cze 2012

    zasmucona pewnie nie byłaś u dentysty na niepodległości w takim żółtym budynku po prawej stronie koło galalitu?mnie tam kilka razy przyjeli bez problemu jak ząb bolał bez wcześniejszej rejestracij

    3 5 Cytuj
  • 16 lip 2012

    Wie ktoś może w jakie dni przyjmuje dentysta w Stróży w Strażnicy?? Nigdzie numeru telefonu nie mogę znaleźć.

    2 5 Cytuj
  • 16 lip 2012

    [quote=gość: k1k2] Wie ktoś może w jakie dni przyjmuje dentysta w Stróży w Strażnicy?? Nigdzie numeru telefonu nie mogę znaleźć. [/quote]

    Wtorek od 8.00 chyba do 16.00
    czwartek od 11.00 chyba do 17.00
    piątek od 8.00 chyba do 16.00

    2 2 Cytuj
  • 17 lip 2012

    Od dwóch dni mam założoną dolną protezkę. Dentystka powiedziała,że na początku może mnie troszkę uwierać. Tymczasem strasznie mnie bolą dziąsła, nie mogę jeść a nawet się uśmiechnąć. Nie próbowałam jej zdjąć gdyż boję się ,że nie założę jej z powrotem. Mam ktoś może jakoś radę jak przetrwać ten trudny okres, jak sobie pomóc by mniej bolało?

    1 3 Cytuj
  • 17 lip 2012

    [quote=gość: cierpiąca] Od dwóch dni mam założoną dolną protezkę. Dentystka powiedziała,że na początku może mnie troszkę uwierać. Tymczasem strasznie mnie bolą dziąsła, nie mogę jeść a nawet się uśmiechnąć. Nie próbowałam jej zdjąć gdyż boję się ,że nie założę jej z powrotem. Mam ktoś może jakoś radę jak przetrwać ten trudny okres, jak sobie pomóc by mniej bolało? [/quote]
    a robilas ja na nfz ?

    1 3 Cytuj
  • 17 lip 2012

    [quote=gość: freedi] gość: cierpiąca napisał/a: Od dwóch dni mam założoną dolną protezkę. Dentystka powiedziała,że na początku może mnie troszkę uwierać. Tymczasem strasznie mnie bolą dziąsła, nie mogę jeść a nawet się uśmiechnąć. Nie próbowałam jej zdjąć gdyż boję się ,że nie założę jej z powrotem. Mam ktoś może jakoś radę jak przetrwać ten trudny okres, jak sobie pomóc by mniej bolało?
    a robilas ja na nfz ? [/quote]

    Tak...ale kilku moich znajomych też robiło w tym miejscu i nikt nie narzekał wręcz przeciwnie...

    1 4 Cytuj
  • 17 lip 2012

    [quote=gość: cierpi%u0105ca] gość: freedi napisał/a: gość: cierpiąca napisał/a: Od dwóch dni mam założoną dolną protezkę. Dentystka powiedziała,że na początku może mnie troszkę uwierać. Tymczasem strasznie mnie bolą dziąsła, nie mogę jeść a nawet się uśmiechnąć. Nie próbowałam jej zdjąć gdyż boję się ,że nie założę jej z powrotem. Mam ktoś może jakoś radę jak przetrwać ten trudny okres, jak sobie pomóc by mniej bolało?
    a robilas ja na nfz ?
    to masz pecha , bo proteza jest zle zrobiona , a nastepna przysługuje tobie za 5 lat.proponuje isc z reklamacja moze to cos da , a jk nie to czekaj 5 lat lub idz prywatnie

    Tak...ale kilku moich znajomych też robiło w tym miejscu i nikt nie narzekał wręcz przeciwnie... [/quote]

    3 Cytuj
  • 17 lip 2012

    to masz pech , bo protezka zle zrobiona , a nastepna przysługuje ci za 5 lat.idz z reklamacja , a jak nic nie da to musisz zrobic nowa prywatnie albo papki dla niemowlat jesc przez 5 lat w oczekiwani na przydział nowej protez.a który lekarz ci to zrobił?

    3 2 Cytuj
  • 21 lip 2012

    Możecie polecić dobrego ortodontę z Myślenic lub okolic?

    8 Cytuj
  • 28 lip 2012

    czy zna ktoś jakiegoś dentyste który przyjmuje w soboty i niedziele ?

    7 Cytuj

Odpowiedz