Forum » Myślenice

Urolog- jakiego polecacie ?

  • 2 sty 2012

    Witam wszystkich. 
    Jakiego urologa polecacie w naszym mieście a jakiego lepiej omijać?

    11 4 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Witam, polecam dr. Maciukiewicza, niestety tylko prywatnie - koszt wizyty 100zł

    18 13 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Gdzie dr.Maciukiewicz przyjmuje? Ja chodziłam prywatnie do nefrologa w Telefonice 1,5 roku szprycował mnie antybiotykiem wizyty co 2 tyg. - 80 zł i żadnej poprawy a wciskał ciemnotę że jest coraz lepiej...On przyjmuje również w szpitalu.......

    7 2 Cytuj
  • adzygmunt 2 sty 2012

    Zapisz się do Wiśniowej. W zasadzie krótkie terminy, NFZ. Młody lekarz, sprawdź sobie w internecie, robi doktorat, Dalmata. Usg ma w gabinecie i go wykorzystuje. Ja polecam.

    11 6 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Wiśniowa ok, dr Maciukiewicz (jakby kto nie wiedział szef urologii w Rydygierze i konsultant wojewódzki jednocześnie) - jeszcze bardziej ok.

    9 15 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Co powiecie na temat Kwinty albo urologów z "Certusa" ? Mógłby ktoś powiedzieć coś więcej na temat lekarza z Wiśniowej ?

    6 7 Cytuj
  • 3 sty 2012

    ja polecam dr Kwintę, ale nie tego myslenickiego, tylko z Krakowa dr Adama Kwintę, przyjmuje prywatnie, ale także na NFZ. Prywatnie przyjmuje: Szpital Bonifratrów w Krakowie
    ul. Trynitarska 11 a także prywatnie i na NFZ w NZOZ "Grzegórzki" Sp. z o.o.
    poradnia urologiczna Kraków. Lekiem za 10 zł wyleczył mojego męża z nawracających zapaleń nerki:). Za pierwszą wizyte płaciliśmy (zdecydowaliśmy, że będzie to wizyta prywatna), ale Pan dr stwierdził, że nie ma co płacić i żeby przynieść skierowanie od lekarza rodzinnego. POLECAM!!
    Jeżeli chodzi o urologów z Certusa, to bez rewelacji, kilka wizyt, każda płatna i problem z nawracającymi zapaleniami nerki nieustanny...

    2 7 Cytuj
  • 7 sty 2012

    A po kiego ktos ma ci macac moszne i wacława POMYSL ZANIM NAPISZESZ 100 lat temu nikt nie macał terozki tez nie trza HEY

    6 13 Cytuj
  • 11 sty 2012

    co myślicie o lekarzu który przyjmuje w ośrodku zdrowia w wiśniowej

    3 9 Cytuj
  • 7 sty 2013

    Poszukuję prywatnego urologa na terenie Myślenic. Najlepiej by posiadał USG.

    Jeśli ktoś z Państwa miał do czynienia z urologiem Władysławem Kwintą z ul. Sikorskiego w M-cach to prosiłabym o opinię. To samo dotyczy Centrum Medycznego.
    Żadnych innych gabinetów urologicznych nie namierzyłam. Jeśli ktoś wie o istnieniu jakichś jeszcze proszę o zostawienie na niego namiarów.

    5 12 Cytuj
  • 7 sty 2013

    dr n. med. Piotr Maciukiewicz
    Ordynariusz oddziału urologi w szpitalu Rydygiera
    przyjmuje w poniedziałki chyba od 15 - 19
    adres: Żwirki i Wigury 14
    kod pocztowy: 32-400
    telefon kontaktowy: 0 12 272 20 32

    15 24 Cytuj
  • 18 mar 2014

    A czy ktoś mógłby powiedzieć jak dostać się do dr Maciukiewicza, mam pilną sprawę a nie mogę dodzwonić się pod ten stacjonarny numer. dzwonię codziennie, ale nikt nie odbiera.

    14 15 Cytuj
  • 9 cze 2015

    Witam chciałbym odnowić temat i zapytać
    Który Urolog w powiecie przyjmuje na NFZ .
    Nie polecam urologa z Wiśniowej jak i z Myślenickiego szpitala .
    W Medice wiem prywatnie , może ktoś powiedzieć coś o tamtejszym urologu .

    5 5 Cytuj
  • 5 mar 2016

    Chciałam zapytać o opinie o dr Sulisławskim? Albo o dr Górniaka? Muszę wybrać do którego z nich iść z synem, a o Prokocimiu i dr Sulisławskim słyszałam nie najlepsze opinie :/

    5 1 Cytuj
  • 24 paź 2016

    Maciukiewicz - Zabierzów kolejowa szybkie terminy

    2 8 Cytuj
  • 4 lip 2017
    firmek napisał/a:

    Maciukiewicz - Zabierzów kolejowa szybkie terminy

    potwierdzam w Zabierzowie dr Maciukiewicz bardzo szybkie terminy.

    2 7 Cytuj
  • 30 lis 2017

    Pan Witold Smolensk to jeden z lepszych urologów w Krakowie. Jest bardzo dobrym i konkretnym lekarzem, pełen profesjonalizm i indywidualne leczenie. Polecam

    1 3 Cytuj
  • 30 lis 2017

    A co? zapomnieliście o dr. KWINCIE specjalista urolog z 50-cio letnim stażem w dziedzinie urologii w Myślenicach.

    5 13 Cytuj
  • 1 gru 2017

    bardzo dobry lekarz w Prokocimiu dr Sulisławski i dr Chrzan, bardzo nam pomogli

    Cytuj
  • 24 lut 2018

    Polecam
    Lek. med. Witold Smoleński, urolog.
    bardzo fajny miły pan.
    Adres do pana lekarza to: ul wodociągowa 47
    30-206 Kraków
    ja leczyłem tj.:
    ELEKTRORESEKCJA PROSTATY
    zapłaciłem za zabieg Ok/ 4000ZŁ
    Łagodny rozrost stercza BPH

    2 Cytuj
  • 3 mar 2021

    Doktor Sławomir Letkiewicz. Szczerze? To według mnie nie ma lepszego urologa. I nie tylko mam tutaj na myśli wiedzę i doświadczenie, ale też takie podejście do pacjenta. Ja jeździłem do niego do zakładu Urogen. Warto tam zadzwonić i się umówić na wizytę.

    1 1 Cytuj
  • 12 lis 2021

    Ponawiam pytanie
    Który urolog w Myślenicach lub okolicy najlepszy?
    Kogo polecacie?
    Co sądzicie o W.Kwincie ?

    1 3 Cytuj
  • 15 lis 2021

    Zwrócę tylko uwagę że urolog a nefrolog to nie jest to samo. Urolog drogi moczowe nefrolog stricte nerki. Ja do nefrologia chodzę do szpitala uniwersyteckiego w Krakowie (na Jakubowskiego) i tam mam za każdym razem zlecane pełne badania. Mają też swoje USG. Ogólnie zależy z czym idziesz. Mi wizyty u dr Maciukiewicza niewiele dały bo moje choroby nie da się wyleczyć a trzeba ciągle monitorować co jest dosyć kosztowne przy leczeniu prywatnym

    1 Cytuj
  • 10 sty 2022

    Dzień dobry,
    Czy posiada ktoś nr telefonu do dr Maciukiewicza. Nie ma w internecie. Podobno teraz przyjmuję na Jagiellonskiej 11.

    7 Cytuj

Odpowiedz