Forum » Myślenice

Po rynku nie da się chodzić.

  • Franek Woźniak 23 maj 2009

    Kto jest za tym, aby z płyty rynku usunąć kamienie, po których nie da się chodzić i zamienić je na płaskie płyty? Przynajmniej na tych fragmentach, gdzie chodzi się najczęściej. Myślę, że wiele Pań /szpilki/ poprze taką inicjatywę :)

    4 10 Cytuj
  • 23 maj 2009

    Może jeszcze wysadzić Tatry w powietrze żeby się na Słowację po równym przejeżdżało? Jeżeli ktoś nie lubi chodzić po "kocich łbach" może sobie na około chodniczkiem postukać w szpilkach, japonkach albo laczkach. Nie dajmy się zwariować!!!

    6 Cytuj
  • 24 maj 2009

    Nie ukrywajmy rynek jest beznadziejny,wielka duża płyta z tymi kocimi łbami,w lecie jak gorąco to patelnia ,służy tlko do przechodzenia w tę i we wtę.Przy tej powierzchni rynku to jest wielkie pole manewru dla architektów ,no a pod rynkiem parkin i zero samochodów na górze i dużo zieleni,skwerki jakieś kawiarnie itp.

    4 Cytuj
  • 24 maj 2009

    fajnie by było, jakby w Rynku było dużo zieleni...

    2 Cytuj
  • 24 maj 2009

    [do] frank566

    Nie tylko panie w szpilkach miałyby łatwiej ale też matki z dziećmi, czy nawet niepełnosprawni o kulach i w wózkach inwalidzkich.

    [do] globusnc

    Nie demonizuj. Żeby zrobić drogę przez Tatry nie trzeba wysadzać w powietrze gór, wystarczy zrobić tunel :)

    Cytuj
  • 24 maj 2009

    Proponuję wybetonować jescze Rabę bo za dużo kamieni jest

    2 Cytuj
  • 24 maj 2009

    Dobre - proponuję jeszcze od razu zniwelować całą powierzchnię, bo rynek jest lekko pochyły i na tej równej płycie mogą się owe wózki dziecięce zsuwać ...

    Pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 24 maj 2009

    [quote=frank566] Kto jest za tym, aby z płyty rynku usunąć kamienie, po których nie da się chodzić i zamienić je na płaskie płyty? Przynajmniej na tych fragmentach, gdzie chodzi się najczęściej. Myślę, że wiele Pań /szpilki/ poprze taką inicjatywę :)[/quote]
    od człowieka "dojrzalego" można wymagać jednak trochę wiecej powagi...
    są wazniejsze problemy niż problem z rynkiem, mam gdzies panie w szpilkach, wiekszym problemem jest BRUD i ŚMIECI, a nie rynek....

    pomyśl pan zanim coś napiszesz.

    1 Cytuj
  • 24 maj 2009

    Posuwając się tym tokiem myślenia to jeszcze trzeba wyasfaltować ul. Kościuszki, ulicę w rynku pod Urzędem Miasta dalej Klakurki nie wspomnę już o drodze do kościoła i naokoło ...wyasfaltujmy wszystko !! będzie równo .... :)

    Cytuj
  • 24 maj 2009

    Niektórzy to chyba nawet mózgi mają całkiem gładkie...

    1 Cytuj
  • 24 maj 2009

    Dajcie już spokój i nie wypisujcie tu takich bzdur bo chyba nie o to chodziło autorowi tego postu.

    Cytuj
  • 24 maj 2009

    jako pani stwierdzę, że "nierówna" płyta rynku wcale mi nie przeszkadza... wystarczy umieć chodzić... na szpilkach oczywiście... Kostka nadaje urok naszemu małemu rynkowi, dlatego rozważania nad zmianą podłoża są dla mnie bezsensowne... :)

    Cytuj
  • 24 maj 2009

    Ludzie, czy wy umiecie coś więcej niż wyśmiać temat i wykpić autora? Potraficie coś więcej niż rzucanie obelg o "wypłaszczonym mózgu" i "dojrzałości"?

    Już nie słoma a gnój z butów Wam wypływa... żenada!

    1 Cytuj
  • 25 maj 2009

    przed zmianą płyt na rynku to ja proponowałbym usunąć z rynku samochody PSEUDO inwalidów, którzy w wiadomy sposób załatwili sobie znaczek na dziadka czy kogoś tam w rodzinie i stoją po całej szerokości... w piątek to już przeszli samych siebie auta stały od kiosku jarzynowego po pomnik niepodległości !!!

    Cytuj
  • Franek Woźniak 25 maj 2009

    [quote]jako pani stwierdzę, że "nierówna" płyta rynku wcale mi nie przeszkadza... wystarczy umieć chodzić... na szpilkach oczywiście... Kostka nadaje urok naszemu małemu rynkowi, dlatego rozważania nad zmianą podłoża są dla mnie bezsensowne... :)[/quote]
    Droga Pani, ależ ja tylko zaproponowałem zmianę na tych "ciągach", gdzie chodzi się najczęściej. A -gwarantuję- uroku rynkowi to nie ujmie. Pozdrawiam ;)

    Cytuj
  • 25 maj 2009

    KronoS czy ty czasami na jednym forum nie podpisujesz się Kronos KBC

    Cytuj
  • 25 maj 2009

    Wiele razy widziałem na rynku w Myślenicach jak dzieci czy też starsze osoby się przewracały na tych wystających kamieniach jeszcze teraz dodatkowe utrudnienie polowa płyty rynku jest zajęta przez samochody nie wiem czy straż miejska nie widzi?? powinien być absolutny zakaz wjazdu na płytę rynku. A z tym wybiegiem knajpy to już przegięcie

    Cytuj
  • 25 maj 2009

    A ja bym w ogóle zabronił wstępu na rynek paniom w szpilkach. Szpilki pań kreślą na płycie rynku nieprzywoite wzory. Panowie potem nie mogą się skupić na mszy.
    Panie po rynku powinny chodzić boso... albo w trampkach.

    Cytuj
  • Franek Woźniak 25 maj 2009

    [quote=cyrk]A ja bym w ogóle zabronił wstępu na rynek paniom w szpilkach. Szpilki pań kreślą na płycie rynku nieprzywoite wzory. Panowie potem nie mogą się skupić na mszy.
    Panie po rynku powinny chodzić boso... albo w trampkach.
    [/quote]
    Dobre, he, he, he :D

    Cytuj
  • 25 maj 2009

    [quote=frank566] Kto jest za tym, aby z płyty rynku usunąć kamienie, po których nie da się chodzić i zamienić je na płaskie płyty? Przynajmniej na tych fragmentach, gdzie chodzi się najczęściej. Myślę, że wiele Pań /szpilki/ poprze taką inicjatywę :)[/quote]

    Mieszkam w Myślenicach od urodzenia i przemierzam nasz Rynek kilka razy dziennie i w życiu by mi do głowy coś podobnego nie przyszło!Kiedy idę w szpilkach to idę po gładkiej powierzchni a kiedy w trampkach lub boso to mi wszystko jedno po jakiej.
    A Ty Frank chyba w Myślenicach nie mieszkasz ,to co Ci te krzywizny tak przeszkadzają?

    Cytuj
  • 26 maj 2009

    Jestem za pozbyciem się kocich łbów z rynku. Moim zdaniem powinno być tam więcej zieleni i jak pisze Frank płaskie płyty. Chodzi się niewygodnie, a małe dzieci to wogóle trudno same puścić, bo co chwilę się potykają. Upadek na te kamienie może być niebezpieczny....
    Natomiast panie w szpileczkach wszędzie gdzie idą kreślą "nieprzyzwoite wzory", a panowie jak to panowie pomarzyć zawsze mogą;)
    Ps. Określenie, że wzory są "nieprzyzwoite" świadczy chyba o lęku przed kobiecym sexapilem;)

    1 Cytuj
  • 26 maj 2009

    [quote]KronoS czy ty czasami na jednym forum nie podpisujesz się Kronos KBC[/quote]

    nie

    Cytuj
  • 26 maj 2009

    Przecież wkoło rynku i przez środek są płaskie chodniki z płyt i można przejść przez rynek omijając te obszary z kamienia.
    Co do paniach w szpilkach to czasem mi się chce śmiać jak widzę niektóre panie którym chodzenie na szpilkach sprawia niemałe trudności na płaskiej powierzchni.
    W końcu, jakby nie było trzeba atrakcyjnie wyglądać ;-)

    1 Cytuj
  • 28 maj 2009

    [quote=frank566] Kto jest za tym, aby z płyty rynku usunąć kamienie, po których nie da się chodzić i zamienić je na płaskie płyty? Przynajmniej na tych fragmentach, gdzie chodzi się najczęściej. Myślę, że wiele Pań /szpilki/ poprze taką inicjatywę :)[/quote]

    Cytuj
  • 28 maj 2009

    czasy ci się pomieszały, w Tokarni sobie zmieniaj "rynek" jak masz, a egzekutywy już nie ma chociaż pewnie tęsknisz ? ludzie pamietają !

    Cytuj

Odpowiedz