Forum » Myślenice Dietetyk

  • 24.11.2016 - 13:04
    Brawo, brawo, brawissimo! Brawo, brawo, brawissimo! Brawo, brawissimo, brawo, brawissimo. Brawo, brawo, brawissimo!
    1 Cytuj Zgłoś
  • 23.12.2016 - 12:58
    Szczególnie zimą łatwo przybrać na wadze ;/ Coś o tym wiem.
    Cytuj Zgłoś
  • 23.12.2016 - 22:18
    basiulka2795 napisał/a:
    Ile kosztuje wizyta w Natur House ? I ustalenie jadłospisu?
    placisz 100 - 150 na kazdej wizycie co miesiac plus tabletki , wspomagacze itp
    2 Cytuj Zgłoś
  • 27.12.2016 - 7:23
    Ale po co, skoro przy określonym wysiłku fizycznym i mniejszej ilości spożywanych kalorii można osiągnąć zamierzoną wagę. Po prostu trzeba szukać produktów, które nie są aż tak kaloryczne. Np nie jadać śmieciowego jedzenia typu kebaby które są bombą kaloryczną, tylko coś bardziej soft... Np taki hamburger jak ten tutaj http://sports-med.pl/blog/zdrowy-hamburger-naprawde-istnieje/
    1 Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2017 - 11:48
    Mojemu tacie dietetyk ułożyła fajną dietę na nadciśnienie. Teraz mój tata zaczął o siebie dbać! kupiliśy fajny aparat do mierzenia ciśnienia z diagnosis. Robi dokładny pomiar. Teraz zastanawiamy się nad wprowadzaniem ziół dodatkowo by bardziej regulować ciśnienie.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2017 - 11:52
    teraz warto zabrac sie za siebie :D ja niestety troszke przytylam ;(
    Cytuj Zgłoś
  • Jerry Kaszel 27.12.2017 - 4:07
    Tylko Kraków. Polecam iść do lekarza i poprosić o skierowanie. Następnie umówić się w Centrum Leczenia Otyłości w Krakowie. Wizyty są totalnie bezpłatne, refundowane przez NFZ.
    2 Cytuj Zgłoś
  • Szczadoniecki 27.12.2017 - 12:17
    Up
    Cytuj Zgłoś
  • Anna Kozłwosk 07.02.2018 - 10:14
    Też myślałam o dietetyku, ale stwierdziłam, że będzie to ostateczność. Trochę przytyło się zimą i przez niewłaściwą dietę pojawiły się problemy z zaparciami. Na szczęście moja mama pije zioła FibraVitale, więc zaczęłam je podbierać, bo opakowanie jest bardzo duże. Pije od kilku tygodniu i czuję się o wiele lepiej. Bardzo odciążyły mój organizm i uregulowały prace jelit przez to, że zawierają dużo błonnika. Musiałyśmy z mamą kupić kolejne opakowanie, ale na szczęście jak sie kupi w zestawie to jest tańsze, co się opłaca.Nie jest za tanie ale bardzo wydajne, także bardzo się opłaca :)
    7 Cytuj Zgłoś
  • 07.02.2018 - 22:13
    Ja nie byłąm w naturhause ale jestem w programie zdrowego odżywiania i schudlam juz 22 kilo :D w 5 miesiecy :)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 08.02.2018 - 21:17
    Jaki to program?
    Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz