Forum » Myślenice Tutaj uważaj

• 17.04.2012 - 10:37
    gość: Labalbal napisał/a:
    starosty Tomala, ale może ktoś z forumowiczów posiada i udostępni nam wszystkim. Może się w końcu facet dowie co się dzieje u niego na drogach.
    Przecież ma samochód, i co... nie widzi ???
    A może jeździ po "jabłkach" i wtedy wszystko jedno ?
    6 Cytuj Zgłoś
  • 17.04.2012 - 11:50
    W Polsce już tak jest, że urzędnicy są ślepi bo wygodnie się na stołeczku siedzi dopóki nikt nie gnębi, nie zgłasza. Dlatego trzeba zgłaszać, dzwonić, e-mailować (jeszcze lepiej bo dowód zgłoszenia jest na piśmie).
    3 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 17.04.2012 - 15:13
    taki_gość "zezarło" mi jedną literkę - cholipa!!! K jak kufel - "hop szklanka piwa"!
    Aby nie spamować Piłsudskiego poprawiają? Czy tylko dlatego, że rozkopują?
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 17.04.2012 - 15:22
    adzygmunt napisał/a:
    Piłsudskiego poprawiają?
    Piłsudskiego nie trzeba poprawiać, od Niego trzeba się uczyć !

A tak na serio, nie pamiętasz, ADZ, jak było z drogą do Osieczan ?
    Też już była zrobiona...
    6 Cytuj Zgłoś
  • 18.04.2012 - 10:03
    POd starym ośrodkiem zdrowia na Kaźmirza WIELKIEGO uważaj, żebyś zawieszenia nie zgubił.
    ISTNA droga przez mękę :(
    6 Cytuj Zgłoś
  • 18.04.2012 - 13:02
    Coś się ruszyło i zaczęli łatać dziury w mieście: Słoneczna, Cegielskiego zasypane kamyczkami i asfaltem/
    Pewnie starosta czyta forum
    3 Cytuj Zgłoś
  • 18.04.2012 - 13:05
    Słoneczna, Cegielskiego zasypane kamyczkami i asfaltem/
    Znowu będą auta upaprane po szyby jakimś dziadostwem :(
    6 Cytuj Zgłoś
  • 18.04.2012 - 15:51
    I żebym nie zapomniał: tragiczny odcinek ulicy Kazimierza Wielkiego między rondem a ulicą Słoneczną. Wygląda jak zbombardowany. Niemal pod samym nosem starosty!!!
    hehe ;) dziś łatali
    chyba czytają forum
    2 Cytuj Zgłoś
  • 20.04.2012 - 10:28
    Po II osiedlu, po ul. 3 Maja, czasem Średniawskiego jeździ jakiś szalony motocyklista. Osiedle jak i wymienione ulice mają ograniczenia prędkości z uwagi na wiadome zagrożenie.

Jeśli władze nie zrobią z tym porządku to niech ten szaleniec się nie zdziwi jak się spotkamy na ulicy.

Ciekawa jestem jak zareaguje na "wtargnięcie" pieszego na jezdnię ?
    7 4 Cytuj Zgłoś
  • 20.04.2012 - 10:43
    gość: mama napisał/a:
    Po II osiedlu, po ul. 3 Maja, czasem Średniawskiego jeździ jakiś szalony motocyklista. Osiedle jak i wymienione ulice mają ograniczenia prędkości z uwagi na wiadome zagrożenie.

Jeśli władze nie zrobią z tym porządku to niech ten szaleniec się nie zdziwi jak się spotkamy na ulicy.

Ciekawa jestem jak zareaguje na "wtargnięcie" pieszego na jezdnię ?
    to Cię będzie bolało!!! wez aparat tfu kamere nagraj i na policje!!!
    6 Cytuj Zgłoś
  • 20.04.2012 - 12:48
    gość: frywolny napisał/a:
    to Cię będzie bolało!!! wez aparat tfu kamere nagraj i na policje!!!
    He he, gościu będzie dalej sobie pomykał a ja zostanę bez szyb w mieszkaniu ?
    W takiej wiosce jak M-ce nic anonimowo nie zdziałasz !
    Policja z pewnością zna te przypadki ale zapewne nic nie robi bo to czyjś kolega sobie jeździ.
    7 2 Cytuj Zgłoś
  • 21.04.2012 - 8:05
    Policjanci także mają szyby w oknach!!!
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 21.03.2013 - 8:57
    Przestrzegam przed schodami w domu handlowym przy ul. Reja (apteka, spożywczy, poczta, gracja) jak mógł zarządca doprowadzić do takiego stanu !!!!!zęby w najlepszym wypadku można wybić nie mówiąc o groźniejszych kontuzjach!!!!!!Zupełnie zniszczone w wielu miejscach nie przypomijają już schodów
    7 Cytuj Zgłoś
  • TRUSICA TRUSICA 21.03.2013 - 15:38
    Pod starą cegielnią dziurska jak fiks! nie idzie dojechać....
    15 Cytuj Zgłoś
  • 21.03.2013 - 18:32
    trusica napisał/a:
    Pod starą cegielnią dziurska jak fiks! nie idzie dojechać....
    Podobnie pod Dekadą (ul. Słoneczna). Na skrzyżowaniu Gałczyńskiego ze Słowackiego też dziura, że zawieszenie można uszkodzić.
    8 Cytuj Zgłoś
  • 21.03.2013 - 20:33
    ja poruszę inną sprawę chodzi o przejście od dworca busów w stronę galerii może to nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem ale tam się nie da chodzić jedno wielkie błoto w deszczowe dni szedłem dzisiaj tam i się przekonałem może szanowna władza położyła by tam kawałek chodnika albo podsypała żwirem całkiem inaczej by się chodziło
    13 Cytuj Zgłoś
  • 21.03.2013 - 21:23
    wszystkie drogi do remontu, gdzie my żyjemy! rozpacz!
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 21.03.2013 - 21:29
    zwieprzony napisał/a:
    Zwracam szczególną uwagę wszystkim kierowcom poruszającym się po nowym rondzie!!
    Większość oczywiście wie co to kultura jazdy , ale duża część z nich wjeżdża na rondo jakby nikogo na nim nie było... , i na nic nie zważając pakują się w najlepsze z impetem w skrzyżowanie 'zapominając chyba' że pierwszeństwo mają ci którzy na rondo już wjechali. Ja rozumiem że trzeba śmiało włączać się do ruchu by nie tworzyć korków , ale nie w taki sposób by wymuszać na innych pierwszeństwo. Już parę razy miałem sytuację kiedy to spokojnie poruszając się po kole ktoś pakował się przede mnie i zmuszał do hamowania. I co poniektórzy mogli by jeszcze przypomnieć sobie zasady używania kierunkowskazów na rondzie bez świateł.
    Pamiętaj że jeśli przed rondem nie ma znaku ustąp pierwszeństwa to pierwszeństwo nie należy do tych na rondzie...
    w Myślenicach nie ma takich sytuacji no chyba że ktoś zniszczy znak
    2 Cytuj Zgłoś
  • 21.03.2013 - 21:34
    Napisałem w zeszłym roku skargę na Dyrektora J. i ZDP do Starosty, ponieważ na drodze panowały fatalne warunki z 2-3 cm lodu zero piaskarki. to dostałem odpowiedź że powinienem bardziej uważać na drodze a ZDP jest w porządku i nie ma nic sobie do zarzucenia. Ale jak można jechać bardziej uważniej jak nie przekraczałem 30 km/h! Nie dało się jechać inaczej i szybciej na takiej szklance.
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • 21.03.2013 - 22:32
    pawka napisał/a:
    ja poruszę inną sprawę chodzi o przejście od dworca busów w stronę galerii może to nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem ale tam się nie da chodzić jedno wielkie błoto w deszczowe dni szedłem dzisiaj tam i się przekonałem może szanowna władza położyła by tam kawałek chodnika albo podsypała żwirem całkiem inaczej by się chodziło
    Tam ludzie bez przerwy łażą po ulicy i w końcu dojdzie do nieszczęścia. Tak trudno jest przejść na drugą stronę jezdni i chodnikiem iść skoro tą stroną się nie da? Skoro "władza" nie zadba o bezpieczeństwo to ludzie powinni sami zadbać o swoje własne bezpieczeństwo i przechodzić na drugą stronę jezdni. Codziennie tamtędy przejeżdżam samochodem i codziennie muszę omijać pieszych idących ulicą.
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • Piotrek 21.03.2013 - 22:52
    [cytat=Tam ludzie bez przerwy łażą po ulicy i w końcu dojdzie do nieszczęścia. Tak trudno jest przejść na drugą stronę jezdni i chodnikiem iść skoro tą stroną się nie da? Skoro "władza" nie zadba o bezpieczeństwo to ludzie powinni sami zadbać o swoje własne bezpieczeństwo i przechodzić na drugą stronę jezdni. Codziennie tamtędy przejeżdżam samochodem i codziennie muszę omijać pieszych idących ulicą.[/cytat]zgadzam się z tobą. Mało tego pakują się prosto pod koła jadących samochodów bez patrzenia.
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 22.03.2013 - 9:05
    Uważajcie parkując samochód na parkingu Tesco w dni w których jest mokro na drogach, chodzi głownie o jakieś 3-4 miejsca po lewej stronie od wózków sklepowych! Przed nimi na ul.Słonecznej jest dziura w której zbiera się (brudna) woda. Każdy samochód który tej dziury nie ominie lub nie ma takiej możliwości zapewni niechcianą kąpiel waszemu pojazdowi. Napewno nikt nie chciałby przyjśc ze sklepu i mieć brudnego samochodu a co gorsza gdyby akurat odprysnął jakiś kamień.
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 22.03.2013 - 18:28
    pikuś napisał/a:
    zgadzam się z tobą. Mało tego pakują się prosto pod koła jadących samochodów bez patrzenia.
    Dokładnie
    1 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 22.03.2013 - 23:24
    Po zmianie strony parkowania na Kościuszki, kostka urywa się z kraju jezdni, a dobrzy ludzie układają ją na chodniku pod oknami sklepów. Potkniesz się i głową wybijesz szybę!
    1 Cytuj Zgłoś
  • baron nk klasa 03.04.2013 - 20:29
    jak ktos wjezdza na parking pod tesco to proponuje objechac dziure z lewej strony tak samo jazda prosto lewa strona dziura jest tak mala ze prawie urwalem rure czy ktos zrobi z tym porzadek do kogo ta droga nalezy
    6 Cytuj Zgłoś
  • baron nk klasa 04.04.2013 - 15:17
    dzisiaj okolo 11 zasypano zwirem obie wielkie dziury na slonecznej ta przy wjezdzie na parking i ta kolo szubryta ale o 14.30 zaczynaja od nowa jezdzic po dziurach bo zwir sie wysypal podobno ze nie ma pieniedzy na zalatanie ale jak beda codziennie zasypywac zwirem to jak licze po miesiacu bedzie ich to kosztowalo wiecej niz masa ale podobno nie ma pieniedzy cha cha cha
    7 Cytuj Zgłoś
  • 04.04.2013 - 19:25
    A przecież nie wiecie ze w Polsce żyjemy to czego tu sie spodziewać :)
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 04.04.2013 - 21:29
    Uwaga na samobójców !

Przed ok. pół godziny jechałem ulicą Kniaziewicza w stronę 3-go maja i omal nie rozjechałem dwóch "samobójców". Idą po ciemku w ciemnych ubraniach po ulicy zamiast przejść na drugą stronę i wejść na chodnik.

Radzę tam na prawdę uważać !
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • baron nk klasa 05.04.2013 - 15:01
    ulozyli koske na tej dziurze przy wjezdzie na parking pod dekade i kolo sklepow nie chce myslec jak sie kostka zapadnie albo peknie i odstrzeli lepiej zeby nikogo tam nie bylo
    1 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 05.04.2013 - 17:17
    Wjazd do Rynku /możliwy tylko od Słowackiego/ luźna kostka brukowa na całej długości przy krawężnikach. Uważaj by nie przydzwoniła ci w nogi albo w karoserię!
    Rynek - granitowe płyty przy wjeździe na parking a także w parkingu "chodzą" pod stopami" Uważaj, bo w najlepszym razie możesz tylko skręcić kostkę!
    1 Cytuj Zgłoś
  • 12.04.2013 - 10:20
    Jadąc rano do pracy widziałem, jak panowie drogowcy łatali dylatacje na moście na Zarabiu... W tą poprzeczną dziurę, która powinna być dylatacją włożone zostały deski i zasypane jakimś piachem! Masakra.
    7 Cytuj Zgłoś
  • 12.04.2013 - 15:30
    Łatali łatali bo się targi w hali zarabskiej jutro zaczynają to się robi prowizorkę
    4 Cytuj Zgłoś
  • 12.04.2013 - 16:03
    anpe napisał/a:
    Jadąc rano do pracy widziałem, jak panowie drogowcy łatali dylatacje na moście na Zarabiu... W tą poprzeczną dziurę, która powinna być dylatacją włożone zostały deski i zasypane jakimś piachem! Masakra.
    te deski to jest majstersztyk :) A może dowiemy się jak nazywa się firma, która to "dzieło" stworzyła?
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 19.07.2013 - 21:34
    Wyjazd pod górkę z "Biedronki" na Słowackiego. Do tej pory była jedna potężna dziura. Teraz są dwie. Nieszczęścia "chodzą parami"? Chociaż może trójkami, dołączyłbym odpowiadającego za stan parkingu!
    10 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 19.09.2013 - 12:38
    Droginia - radosna łobuzeria z z gładziutkim jak szyba mini mózgiem odwróciła znak ograniczenie 40 km /od strony Łęk/
    Do szkoły jeszcze z 200m /za skrętem/ i auta mogą sobie pozwolić na prędkość powyżej 40 tki.
    Czy ta pederastająca młodzież nie może pojąć, że za chwilę siostra, brat, babunia, mamuś i tatuś. może stać może się stać ofiarą jego smarkatej zabawy?
    Tutaj trzeba uważać, oj trzeba!
    Minusy na start, albo lepiej, wykręćcie więcej znaków, tak aby w DROGINI nikt nie czuł się bezpiecznie!
    A może rozkopcie nowy chodnik?
    12 2 Cytuj Zgłoś
  • 19.09.2013 - 13:18
    Minusy na start, albo lepiej, wykręćcie więcej znaków, tak aby w DROGINI nikt nie czuł się
    bezpiecznie!
    A może rozkopcie nowy chodnik?[/cytat]Nie podpuszczaj bo debile gotowe to zrobić
    6 3 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 19.09.2013 - 14:31
    adzygmunt napisał/a:
    Droginia - radosna łobuzeria z z gładziutkim jak szyba mini mózgiem odwróciła znak ograniczenie 40 km /od strony Łęk/
    Do szkoły jeszcze z 200m /za skrętem/ i auta mogą sobie pozwolić na prędkość powyżej 40 tki.
    Czy ta pederastająca młodzież nie może pojąć, że za chwilę siostra, brat, babunia, mamuś i tatuś. może stać może się stać ofiarą jego smarkatej zabawy?
    Tutaj trzeba uważać, oj trzeba!
    Minusy na start, albo lepiej, wykręćcie więcej znaków, tak aby w DROGINI nikt nie czuł się bezpiecznie!
    Ten znak jest obrócony już dobrych kilka tygodni. Pocieszeniem może być fakt, że na tym odcinku i tak samochody nie powinny jechać szybciej, niż 50km/h, bo jest tam obszar zabudowany (niestety rzeczywistość często mocno mija się z ograniczeniami).
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 20.09.2013 - 13:01
    alapatala napisał/a:
    Minusy na start, albo lepiej, wykręćcie więcej znaków, tak aby w DROGINI nikt nie czuł się
    bezpiecznie!
    Nie podpuszczaj bo debile gotowe to zrobić[/cytat]A może wał rozdubcyć i zalać droginie też będzie fajnie.
    3 Cytuj Zgłoś
  • 20.09.2013 - 14:29
    Wara Wam od Drogini. To mówię ja - mieszkanka
    10 Cytuj Zgłoś
  • 20.09.2013 - 20:05
    Łobuzeria ^.^
    2 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 16.10.2013 - 9:00
    Zawsze podobała mi się ulica Klakurki z jej zabytkowym brukiem. Niestety już przestała być tylko urokiem z XIX wieku nawierzchnią.
    Od kiedy zaczęło się tam "budowanie" nawierzchnia ulicy uległa potwornej degradacji.
    Od zawsze jeździłem tam testować zawieszenie. Teraz już nie, bo w miejsce określenia: "testowanie" bezwzględnie trzeba wpisać: uszkodzenie!
    6 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 17.10.2013 - 10:40
    Droginia - centrum ładnie się zrobiło!
    A jednak mi żal, że zmieniono układ komunikacyjny. Nie ma możliwości jazdy na wprost od Łęk w dół do drogi w stronę Dobczyc przez Brzezową. To moim zdaniem utrudni komunikację.
    Starosta mógłby pochwalić się tam jeszcze jednym rondem po ustawieniu odpowiednich znaków.
    Niestety przebudowa skrzyżowania tę możliwość zniweczyła.
    Mimo to jest zdecydowanie ładniej.
    Brawo ludzie i radny Drogini.
    1 4 Cytuj Zgłoś
  • 17.10.2013 - 11:15
    Bardzo potrzebne inwestycje które ułatwiają życie mieszkańcom i powodują wzrost miejsc pracy.
    By żyło się lepiej.
    Teraz kolej na Trzemeśnię też by wam pasował jakiś obelisk w stylu tego z Osieczan a wnuki będą spłacać kredyty.
    2 Cytuj Zgłoś
  • Inżynier Monk 17.10.2013 - 15:04
    krowka123 napisał/a:

Teraz kolej na Trzemeśnię też by wam pasował jakiś obelisk w stylu tego z Osieczan a wnuki będą spłacać kredyty.
    Za obelisk? Wnuki?...
    Weź nie przeginaj...
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 17.10.2013 - 15:10
    W zasadzie racja! Na trasie Myślenice - Poręba obeliski wyrosły, oj wYrosły.
    Po drodze mają Osieczany, ma Droginia, pusto, pusto, ma Poręba!
    Trzemeśnia do spółki z Łękami SZABLE W DŁOŃ, HAJDA NA KOŃ !!!!!
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • andrzej 17.10.2013 - 17:25
    Kierowco- uważaj na MYślenice.
    Miasto przyjazne tylko dla swoich.
    Jesli możesz to omijaj Myslenice z daleka. Kierowcy z rejestracją miejscowa mogą liczyć na bezkarność zarówno policji jak i straży miejskiej. Mogą parkować gdzie zechcą nawet na płycie rynku, zatrzymywać się w każdym miejscu celem wysadzenia rodziny, parkować na zakazach, łukach skrzyżowań. Wystarczy jednak przyjechać samochodem z obcą rejestracją a nic nie będzie darowane, natychmiast znajdzie się funkcjonariusz, który zmierzy odległość parkującego samochodu od skrzyzowania, parkującego samochodu na chodniku i pozostawionego miejsca, ukarze kuriera który zatrzymał się wydać paczkę, żadne uchybienie przepisom nie będzie darowane i musi być ukarane. Trzeba wykonać plan mandatów za wszelką cenę, ale nie narażając się mieszkańcom gminy, bo może się np okazać ,że funkcjonariusz narazi się na kłopoty , gdyż całe miasto jest skoligowane i ma wszędzie krewnych i znajomych a wszystko toczy się w tym miasteczku po kumotersku.
    Myslenice- miasto nieprzyjazne dla obcych!
    Kierowco uważaj!
    29 5 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 17.10.2013 - 21:29
    Do moich czerwonych minusów
    ble, ble, ble! Znacie czytanie ze zrozumieniem?
    Aby nie spamować.
    Jadąc koło sklepu "Jędrocha" bardzo uważajcie na kałużę z którymi nasi drogowcy od wielu pokoleń nie radzą sobie Ona tam jest jak ten kleks!
    Pojedziesz trochę za szybko popłyniesz albo oblejesz przechodniów.
    Na ten staw - kałużę nie ma mocnych?
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • 17.10.2013 - 22:31
    Co do kałuży znaleźli sposób,jak pada deszcz ustawiają Seicento które każdy musi omijać i nie wjeżdża w kałużę.Naprawdę miał ktoś super pomysł,że nikt przez tyle lat na to nie wpadł?
    Panie inżynierze miałem na myśli cały koszt inwestycji .
    3 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 12.02.2014 - 19:57
    Jeżdżę autem i zżymam się na likwidowanie miejsc do parkowania.
    Tutaj uważam jest to konieczne!
    Ulica Słoneczna to zatłoczony bałagan. To co dzieje się na przestrzeni od wyjazdu z Dekady po wjazd na zajezdnię busów to granat z wyciągniętą zawleczką trzymany przed wyrzuceniem Prawa strona drogi w stronę K. Wielkiego na tym odcinku nie ma chodnika tzn miejsce jest, dzisiaj to bagnisty postój aut. Piesi wychodzący z Dekady idący w stronę busów MUSZĄ wejść na jezdnię. Tylko chwila dzieli nas od poważnych wypadków. KONIECZNIE na tym odcinku powinien być bezwzględny zakaz parkowania a miejsce wysypane grubszym żwirem. Ułożenie chodnika w tym miejscu jest konieczne ale póki nie ma zapowiadanego remontu Słonecznej to może tylko tak czasowo zlikwidować bagno, by umożliwić przejście w miarę suche i BEZPIECZNE!!!
    10 2 Cytuj Zgłoś
  • 12.02.2014 - 22:00
    tam tylko pięć taczek żwiru wystarczy i załatwione
    1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz