Forum » Myślenice

Już za rok wybory ...

  • 2 sty 2010

    do goscia, sprobuję dowiedzieć się kiedy przyjmuje dr rutkowska ,będziesz mial zdecydowanie bliżej.

    Cytuj
  • adzygmunt 2 sty 2010

    Do niej są długie kolejki.
    Moja "babiczka co pochodzi z Chrzanowa", zastosowałaby kubeł zimnej wody. Taniej, radykalniej, skuteczniej, natychmiastowo. I nie byłoby żadnej reklamacji!!! :D

    Cytuj
  • 5 sty 2010

    A ja myślę, że to nie chozi o Mnietka :D

    Myślę, że jest inny "naznaczony" i wyglądałoby jak u sąsiadów: niby Miedwiediew prezydentem ale rządzi Putin, tutaj - Urbański burmiSZCZem a rządzić będzie obecna GMO :D

    Cytuj
  • 5 sty 2010

    Całkiem możliwy ten scenariusz z dyrektorem UP. Tym bardziej że tzw opozycja pomimo szumu jaki zrobiła nie ma tak naprawdę swojego kandydata. Przynajmniej dotąd się oficjalnie taki nie ujawnił.

    Cytuj
  • 6 sty 2010

    Pam Maciek brata swojego wystawi zobaczycie...

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 6 sty 2010

    Pacząc na dokonania to nie ma lepszego kontrkandydata niż Pan Maciej. No chyba rze wejście w wyrzszą karierę do senatu albo na ministerstwo. Wtedy najlepiej bliski współpracownik co już przyuczony np Pan Urbański. Ale wtedy Pan Maciej musialby zabrać ze sobą swoją pomoc rzeby posprzątać bałagan na stanowisku po innym Panu Ministrze, zwłaszcza Panią Małgosię i Pana Stanisława. A to by była już tragedia i płacz dla miasta nie do uwierzenia. Ale z drugiej strony jakie dokonania dla Polski? Olimpiada i wszędzie kanalizacja.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 6 sty 2010

    Z Urbańskim popłyniemy jak te ścieki, szkoda gadać...

    Jedno pięć z GMO i nic się nie zmieni a tutaj trzeba GŁĘBOKICH reform (czytaj: rewolucji wręcz) !

    Cytuj
  • 6 sty 2010

    Nie doceniacie " człowieka z grzywką" - czyli obecnego Miłościwie panującego starosty w wyścigu o fotel Burmistrza. Kiedyś znajomy mi mówił, że po ogłoszeniu wyników tamtych wyborach na burmistrza (a jego nazwisko też krążyło na giłdzie wyborczej,ale on sam nie zdecydował się kandydować) miał ponoć zadzwonić z gratulacjami do Pana Kielana i powiedzieć nieskromnie, że skoro Pan Kielan uzyskał taki wynik, to gdyby on startował na ten urząd to wynik byłby prawdopodobnie jeszcze bardziej korzystny i na pewno by wygrał.
    Ile w tym jest prawdy nie wiem - ale facet może być tym "czarnym koniem" w Wielkiej Myślenickiej, a że nie od dziś wiadomo o jego zażyłościach z gminą może znów rządzić ( nie daj Panie Boże) zakulisowo GMO.

    Cytuj
  • 6 sty 2010

    Znów będzie dbał o Jawornik jako że tam jego korzenie ?

    Ode mnie ma na NIE :D

    Cytuj
  • 6 sty 2010

    NIE NIE NIE tylko nie ten PAN starosta mialem z nim pare razy do czynienia i wiem ze to typowy karierowicz potrzebny nam jest spolecznik a nie zarozumialy ...

    Cytuj
  • Marek Stoszek 6 sty 2010

    Czym tak się stresujecie ja jak już pisałem mam tzw. "spokój grabarza". Czy będzie na liście czy nie/to Go dopiszę/ głosuje na byłego naczelnika Stanisława Kota. Przecież tak wpływowe gremia za nim stoją , to nic że porządzi trzy miechy,dobre i co. A jakich ma gwardzistów cho cho strach się bać! Do dziś trzęsę porami przed jednym komuchem co mnie nim straszył. Mówiąc z niemieckiego "Kot uber alles!!!" Żaden tam Maciej, Mieczysław , Józef czy nawet Wiktor tylko Kot może nas ocalić i poprowadzić wraz ze swoimi gwardianami do dobrobytu.

    Cytuj
  • 6 sty 2010

    Usuneli mojego Posta

    Mietek na Burmiszcza !

    Hej

    Cytuj
  • 6 sty 2010

    WIeszcie mi - coś w tym było!
    A skoro wywalili to pewnie duszo prafdy!
    al-Zarkawi

    Cytuj
  • 7 sty 2010

    No a co na to starosta? Mietek u niego robi.
    Rośnie mu więc konkurencja pod bokiem.

    Cytuj
  • 7 sty 2010

    W polityce nie ma sentymentów! Dziś przyjaciel - jutro najgorszy wróg.
    Mnie najbardziej przeraża, że obecna ="polytyka" oparta jest w 95% na tzw." swobodnej interpretacji" czyli takie zdanie polityka jak wiatr zawieje.
    "Ja" zastępuje samorządowe "My".
    I to jest największy problem.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 7 sty 2010

    Nie dobrze się stało i chyba bez własciwego doradzenia Panu Stanisławowi rze się promuje Pana Staroste na zdjęciach w Gazecie Myślenickiej. Wszyscy wiedzą rze morze sie Pan Starosta zdecydować na kandydowanie przeciwko Panu Burmiszczowi a to tylko niepoczebne podzielenie poparcia Pana Senatora. Chociaż znając jaki Pan Senator dobry człowiek to on każdego poprze z życzliwością nawet Pana Architekta (niech ręka boska broni!). Rzeby to przyszło Panu Senatorowi do głowy namuwienie Pana Starosty do nie kandydowania przeciwko Panu Maciejopwi z motyką na słońce o to ja się pomodlę w sobote w kościele.
    pozdrawiam
    Zdzichó
    Ps.Czeba oszczec Pana Stanisława przed nieostrożnością z Panem Starostą!

    Cytuj
  • 7 sty 2010

    oj tak dyrektora szpitala mamy tchee best jak przyszedl do nas byl inzynierem kanalizacji wiec na kompaktach sie znal i wiedzial jak mozna bylo podwladnym zagrac ale taka sama sytuacja jest z burmistrzem i jego podwladnymi jedna wielka rodzina i mafia .

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    Będziemy strzelać w nowej strzelnicy do podobizny Pana Burmistrza!!!

    Cytuj
  • 17 sty 2010

    Pyskujecie, narzekacie, jęczycie , wyzywacie. No to może ktoś z jęczydupów wskaże konkretnego kandydata na burmistrza. Jeżeli nie macie to zamilczcie i nie kompromitujcie Myślenic.

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    co słychać?

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    na burmistrza tylko zbycho

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    proponuje na burmistrza soltysa z bysiny

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 25 sty 2010

    Muwi się o Panu Architekcie Wiktór Kielan jako o kontkandydacie. Tutaj chyba niewiarygodność tej plotki bo Pan Kielan w dobrej komitywie z Panem Burmiszczem Maciejem i raczej nie wystartuje przeciw przyjacielu, tym bardziej jeśli bez szans bo mało znany. A z niespodzianki to chyba tylko brat Pana Senatora albo Pan Mieczysław z Urzędu Pracy.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    Czy Pan Wiktor nie wystartuje to bym nie był taki pewny. Jeden pozytyw to że ,nie ukrywam że po moim poście ,przestali mu szkodzić co tu kryć jego psełdo gwardziści nazwijmy to średnio inteligentnymi postami. Nie wynikało to zapewne z ich złej woli a raczej niezbyt przemyślanych działań. Najważniejsze ze przestał pisać Cyrk bo nawet przy postach Grety było to żenujące widowisko. Nieco z opóźnieniem ale jak zwykle sumiennie przeczytałem ostatnie Sedno jak zwykle zajmująca lektura. Jedna uwaga kto to jest Wit Balicki?/mam nadzieje że to psełdonim/. Ten jego pożal się Boże artykuł o sztucznym boisku to konwulsyjno- drgawkowa próba wstrzelenia się w klimat nieudolnej opozycji. Zrywałem boki czytając to coś a zupełnie zostałem znokautowany wiadomością że boisko ma uzyskać certyfikat FIA. Czemu federacja automobilowa ma wydać certyfikat dla boiska piłkarskiego :-))))))))))))). Kto jak kto ale Pan red. Hołuj to chyba wie jaka jest różnica między FIA a FIFA. Może się czepiam ale nie dopuszczajcie takich dyletantów do pisania. Pozdrawiam

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 25 sty 2010

    Pięknie napisane Panie Miastowy i tu chyba nie ma osoby do niezgodzenia się w fahowości Pana opisu. O Panu artyście muwi się rze niezbyt w inteligencji.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj

Odpowiedz