Forum » Myślenice

Już za rok wybory ...

  • 18 gru 2009

    Burmistrz ?!

    A kto to taki ? Mamy w Myślenicach Burmistrza ? Widział go ktoś ?!

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    Dziwne pytanie zadał pan Kielan - Zastanawiam się według jakiego klucza w Myślenicach "piastuje się funkcje" i "siedzi na urzędach". Co trzeba robić albo raczej czego nie robić, żeby zostać STAROSTĄ, WICESTAROSTĄ albo BURMISTRZEM. Czy warto być fachowcem w jakiejś dziedzinie, czy wręcz odwrotnie.

    Stanowiska te są funkacjami politycznymi i w tej dziedzinie trzeba byc fachowcem, żeby je piastować (po prostu najpierw trzeba wygrac wybory, żeby byc starostą lub burmistrzem).
    Pytanie powinno brzmieć dlaczego w Myślenicach to nauczyciele są najlepszymi poltykami a nie np. architekci (pan Kielan nie jest pierwszym architektem w lokalnej polityce).

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    skarbie a możę SEdno :)

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    skarbie a możę SEdno se robi kampanie Kielanowską :)

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    Słyszałem ze sedno jest wspierane przez sycylijską mafie, i tak naprawdę to chcą wypromować Pana Rafała który jest artystą na prezydenta, a Grete J na laskę marszałka

    Cytuj
  • 19 gru 2009

    Ooooooo niedoczekana!!!!!!!!!!
    Ruda Zwyrodnialca nie zostanie być nawet sołtysa w Bęczarka!

    Burmistrz Ostałowska i jego służba ma ewidentna dowoda na ta artysta, udokumentowana zboczenia i przestępstwo do siódmego pokolenia wstecz!

    Cytuj
  • 19 gru 2009

    Wóju juzefie piszesz tak skomplikowanie ze jak 1 raz przeczytalam ( ruda zwyrodnialca) to o kims innym pomyslalam

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 19 gru 2009

    Ja również słyszalem o tym Panu Redaktorze (wiadomo o kogo chodzi jak się pisze o kolorze włosów), rze choduje w piwnicy niedźwiedzie do walki i posiada nielegalne zdjęcia homofobii.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 21 gru 2009

    Podobno Pana Kielana zupełnie nie kręci jakikolwiek sport w Myślenicach w przeciwieństwie do M.O. tylko ten drugi Pan trochę zapomina o Naszym ukochanym klubie piłkarskim .Przecierz wystarczyło by poukładać wszystko po "staremu" ,wrócić do ludzi kompetentnych i sprawdzonych ,a M.O miałby znaczące poparcie od kibiców,zawodników,prawdziwych członków klubu.Co tam jakiś Kielan.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 21 gru 2009

    Ja słyszalem rze Pan Kielan jest zagożałym kibicem sportu łucznictwa. W kręgach opozycji gdzie mam znajomego muwi się rze po wyborach zamierza zamienić Dalin na klub łucznikowy. Wszystkie sekcje. I stok na Chełmie.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 21 gru 2009

    Zdzichó z Suwałk - jak tak dobrze znasz plany tego Pana ,to pewnie się z nim bliżej znasz więc poproś Go by użył swoich wpływów i jak najszybciej załatwił Ci kurację w Kobierzynie,najlepiej jeszcze przed świętami.

    Cytuj
  • 21 gru 2009

    Jestem ZA. Pobyt Zdzicha w tym uroczym zakątku napewno wpłynie na powyzszenie jego IQ, a juz napewno podniesie jego podupadłe ego.

    Cytuj
  • 21 gru 2009

    A ja nie! Bez Zdzicha forum stanie się bezbarwne- chyba, że Zdzichó dostanie w psychuszce komputerek i internecikiem. Wtedy będzie częściej umilać nam życie na forum.

    Cytuj
  • 21 gru 2009

    Zal mi tego Zdzisia biedny stara sie jako moze ale nic mu tu nie wychodzi, blazenade odstawia ...

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 21 gru 2009

    Jeśli Państwo chcą mnie wysłać do Kobierzyn to śpieszę poinformować rze sie nie nadaje. Odbyłem już badania na ten temat u dr. Konopkiewicza ale nie w związku z podejrzeniami tylko z uwagi na odpowiedzialność mojej pracy, który nie stwierdził rze coś tutaj jest na opak z moim rozumem. Jeśli więc Panowie oceniają mnie na podejrzenie nienormalności a specjaliści na odwrut, a Panowie oceniają siebie na zdrowych to tu też pewnie zachodzi sytuacja na odwrut w faktach. Dlatego z niepokoju o zdrowie piszących nade mną zapraszam do przebadania się u dr. Konopkiewicza, ktory chetnie pomaga w przypadku niedysponowania władzami umyłowymi.
    Wracając do wątku to Pan Kielan ze swoimi protestami przeciwko wszystkiemu łącznie z protestem na sport, jest zagrorzeniem dla miasta ale chyba mniejszym niż Pan Starosta, który ma zamiar chyba do kandydowania. Nie rozumiem skąd u ludzi do pomyślenia rze mogliby wyprzedzić Pana Burmiszcza w dokonaniach o których pisze Pan Stanisław. Wszyscy mogą doświadczyć rze to raczej niemożliwe po tych wszystkich inwestycjach. Wszyscy czeźwo myślący.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 21 gru 2009

    Moje zdanie jest takie obecny burmistrz pokazal swoje , mysle ze nadeszla odpowiednia pora na zmiany!

    Cytuj
  • 21 gru 2009

    Zdzichó wszystkiego najlepszego z okazji Świąt i dużo optymizmu w przyszłym roku.

    Cytuj
  • 21 gru 2009

    Zdzich wilekie YO ;)

    Cytuj
  • 22 gru 2009

    Zdzichó, zmień lekarza bo ten Cię okłamuje.

    Cytuj
  • 22 gru 2009

    ciekawe czy odważył(a)byś się powiedzieć to prosto w twarz to pozim tego forum jak małe dzieci przekomażają sie w piaskownicy żenada

    Cytuj
  • 22 gru 2009

    tu wszyscy odważni bo anonimowi, więc co niektórzy plotą co im ślina na język przyniesie, no ale każdy sposób żeby się dowartościować jest dobry. Po prostu SAMI TWARDZIELE ŻE HO HO!!!!!

    Cytuj
  • 22 gru 2009

    WIeśniaku a Ty co?
    Gdzie Twoja odwaga !
    Burack z Ciebie straszny

    Cytuj
  • 22 gru 2009

    a nie mówiłem następny twardziel, nie bój się podpiszę się nazwiskiem wtedy co ty, ale przynajmniej staram się nie obrażać wszystkich naokoło i znam słowo PRZEPRASZAM.

    Cytuj
  • 2 sty 2010

    Witam wszystkich serdecznie
    Jestem pracownikiem Urzędu i mam nadzieję, że w nadchodzących wyborach wygra ktoś normalny, bo mam wrażenie iż przebywam w Kobierzynie. Nasz pan i władca przechodzi samego siebie a Gosia mu wtóruje. Pojawił się też nowy pupilek naszego wszechmocnego „farbowany lisek”, zajmujący się głównie donoszeniem na pozostałych pracowników. I jak tu nie ze świrować.

    Cytuj

Odpowiedz