Forum » Myślenice

Oficjalnie, przestępstwo - ceny wody

  • 17 sie 2015
    bill napisał/a:

    Gascan to przynajmniej w jednym jesteśmy zgodni. Co do tego na kogo w najblliższych wyborach głosować. Ale nie pisz że tak zupełnie przypadkowo wchodzisz na profil jakiegoś tam niedoszłego burmistrza i starosty w jednym.

    J. Szlachetka udostępnił link ze swojego prywatnego konta na fb. Zdradzę Ci wielką tajemnicę, jak się ma kogoś w znajomych na facebooku, to wyświetla się nam co dana osoba udostępnia. Nie trzeba przypadkowo wchodzić na niczyj profil.

    9 Cytuj
  • 17 sie 2015

    aaa niektórzy mają kłopoty ze zrozumieniem tekstów innych niż w Gazecie Myślenickiej a że całą karierę zawdzięczają obecnej władzy to bronią jej jak niepodległości.Wiadomo w normalnej sytuacji posada parkingowego czy kanara to dla niektórych byłoby maksimum na co mogą liczyć.

    12 5 Cytuj
  • 17 sie 2015

    aaa no to cytat z twojego cytatu:
    "Zdaniem Prezesa UOKiK naruszenie mogło polegać ...... "
    No i znowu mamy MOGŁO i żeby nie było - to twój cytat.

    5 13 Cytuj
  • 17 sie 2015

    bill, i znowu udajesz, że widzisz tylko to. Widać, że ktoś taki jak Ty mierny ale wierny będzie bronił tych co zawdzięcza im karierę, choćby łamali prawo.
    krówka 123 tylko, że niektóre kanary działając wg, fałszu i obłudy po znajomościach dochrapali się władzy.

    11 3 Cytuj
  • 17 sie 2015

    aaa widzę słowo MOGŁO choćbym nie wiem jak patrzył, a ty jeśli go nie dostrzegasz to chyba czas pójść do okulisty.

    5 12 Cytuj
  • 17 sie 2015

    To patrz dalej, nie będę ci przeszkadzał.

    8 4 Cytuj
  • 17 sie 2015

    aaa - całe rodziny kanarów

    6 4 Cytuj
  • 18 sie 2015

    Bill celuje w rozmydlaniu sprawy, manipuluje faktami i całą dyskusję sprowadza do bzdetów. Istotę sprawy umiejętnie omija. Może wypowie się na temat owego "pikniku ekologicznego", biby związanej z otwarciem stacji uzdatniania, banerów i publikacji... To wszystko opłacili odbiorcy w cenie wody. A mowa o jakich kwotach? Te utajniono!

    11 6 Cytuj
  • 18 sie 2015

    Nadal nic, lokalne media wolą przemilczeć sprawę.

    9 4 Cytuj
  • 18 sie 2015

    tekla bo cała sprawa to jeden wielki bzdet wytworzony na potrzeby propagandowe Szlachetki. Nic nie wnosi i nic nie zmienia, a sprowadza się wyłącznie do bicia piany przez zwolenników niedoszłego burmistrza i przyszłego ministra od moralności.
    Gascan sprawdzałeś już co twój mentor ogłosił dziś na facebooku? Jaką przyniósł nową rewelację? Może jego prezydent wypłaci obiecane 500 zł to będzie na rachunki.

    5 17 Cytuj
  • 18 sie 2015
    bill napisał/a:

    tekla bo cała sprawa to jeden wielki bzdet wytworzony na potrzeby propagandowe Szlachetki. Nic nie wnosi i nic nie zmienia, a sprowadza się wyłącznie do bicia piany przez zwolenników niedoszłego burmistrza i przyszłego ministra od moralności.
    Gascan sprawdzałeś już co twój mentor ogłosił dziś na facebooku? Jaką przyniósł nową rewelację? Może jego prezydent wypłaci obiecane 500 zł to będzie na rachunki.

    Strasznie jesteś upośledzony człowieku, widzisz tylko swój świat i nie wnosisz nic do dyskusji poza swoimi pustymi wywodami .

    12 4 Cytuj
  • 18 sie 2015

    Jak widzicie bill widzi tyko ,,MOGŁO", to taki cynik z którym nie ma co dyskutować bo to strata czasu. Jest takim przykładem obecnie rządzących. UOKiK przeprowadził postępowanie, wydał decyzje, a dla billa winny jest Szlachetka. To takie odwracanie kota do góry nogami i wprowadzanie fałszu, zakłamania dla osiągnięcia pewnego celu, swojego celu. On się ciesz jak ma tyle minusów bo wie że go czytają i może wprowadzać swoje teorie dla zmylenia opinii. Podobnie postępują podczas wyborów puszczając plotkę na konkurenta, która po wyborach okazuje się kłamstwem, tyko to już jest za późno a cel maja osiągnięty. Wygrane wybory.

    12 5 Cytuj
  • 18 sie 2015

    bill biedaczku, nawet plusa musisz sobie sam dać.

    11 5 Cytuj
  • 18 sie 2015
    bill napisał/a:

    Gascan i aaa ale mój mózg przynajmniej nie jest zwichrowany i się nie stopił, a dzięki temu nie muszę powtarzać bredni po idiotach.

    Gdzie widzisz brednie?
    Brakuje argumentów, więc znowu odchodzisz od sedna sprawy.
    Ponawiam moje wcześniej zadane pytanie
    Co z zatajonymi wydatkami, ukrytymi w cenie wody?

    14 3 Cytuj
  • 18 sie 2015

    aaa jesteś tak rozgarnięta że nawet nie zauważyłaś, że nie można sobie samemu dać plusa
    tekla ja cały czas jestem w sednie sprawy tylko w przeciwieństwie do ciebie nie uprawiam tu populizmu, no i nie chowam się za twoim mentorem z PIS-u. A co do zatajonych wydatków to myślę że spec od tajnych zamachów Macierewicz powinien się tym zająć (może niedługo poseł Szlachetka nam to wyjaśni - w końcu do trzech razy sztuka).

    7 18 Cytuj
  • 18 sie 2015

    bill ja zauważam więcej niż ty. Pewno jak wylogujesz się i dasz sobie plusika to już nie jesteś billem tylko de.....? Z początku pisałem z dużej litery ,,Ty", ale zszedłem do twojego poziomu.

    12 6 Cytuj
  • 19 sie 2015

    the bill

    5 9 Cytuj
  • 20 sie 2015

    Czekam na obniżkę taryf za wodę i ścieki

    17 3 Cytuj
  • 22 sie 2015

    Polecam do przeczytania w Dzienniku Polskim artykuł << czy wodociągi nadużyły pozycji monopolisty ? >>>

    7 2 Cytuj
  • 22 sie 2015

    Dobry artykół o .............. 3 grosze.

    4 11 Cytuj
  • 22 sie 2015
    bill napisał/a:

    Dobry artykół o .............. 3 grosze.

    TaaK? To teraz sobie przelicz 35 tys mieszkańców x 0,03 x średnia zużycia wody na gospodarstwo domowe x 12 miesięcy.

    10 2 Cytuj
  • 22 sie 2015

    No właśnie Gascan ......... przelicz sobie. Tylko dlaczego 35 tysięcy?

    3 9 Cytuj
  • 22 sie 2015

    Bill napisał < dobry artykuł /ó/ o 3 grosze>>
    Tylko nie wiem dlaczego chodzi o 3 grosze, a nie np. 3 złote?
    Mam nadzieję ,że bill mi to grzecznie wytłumaczy.

    10 3 Cytuj
  • 22 sie 2015

    Poczytaj decyzję UOKiK-u.

    3 9 Cytuj
  • 23 sie 2015

    A wy całą swą energie poświecicie na wypisywanie tutaj różnych pierdoł zamiast zebrać się do kupy i pogonić to tałatajstwo.
    Ale przecież władza w naszym kraju co rusz podsuwa nam jakiś temacik do głupiej dyskusji abyśmy brali się za łby i nie patrzyli jej na ręce.
    Każdemu z nas wydaje się że jest taki mądry nie rozumie zatem skąd takie a nie inne wybory.

    9 5 Cytuj

Odpowiedz