Forum » Myślenice

.NOWOCZESNA w Myślenicach. Jak się przyłączyć ?

  • 10 mar 2016

    Dla mnie łamanie konstytucji to łamanie konstytucji. W każdej sytuacji trzeba interweniować. Koniec kropka. Czy mniejsze czy większe to już inna sprawa. A to co PO popsuło przez 8 lat rządzenia to ciężko nawet z czymkolwiek porównywać. Z resztą - ostatnie wybory były wyznacznikiem oceny działań poprzednich rządów.

    10 8 Cytuj
  • 10 mar 2016

    Niech się jeden z drugim z .Nowoczesnej uderzy w pierś i przyzna jaką partie popierał przez ostatnie lata. Jak rozwalali kraj to wtedy żaden się nie odzywał.

    10 10 Cytuj
  • 10 mar 2016
    darlet napisał/a:

    Dla mnie łamanie konstytucji to łamanie konstytucji. W każdej sytuacji trzeba interweniować. Koniec kropka. Czy mniejsze czy większe to już inna sprawa. A to co PO popsuło przez 8 lat rządzenia to ciężko nawet z czymkolwiek porównywać. Z resztą - ostatnie wybory były wyznacznikiem oceny działań poprzednich rządów.

    No dobra a dlaczego ówczesna opozycja (PiS) nie interweniowała ? A jak poskładali to potem wycofali bo "naczelnik" stwierdził że lepiej rozwalić TK niż go naprawiać. Rolą opozycji wtedy było interweniować. Ale sam powiedz w głowie się chyba nikomu nie mieściło by nie wydrukować orzeczenia, a tu już druga taka próba. Jasne za pierwszym razem był inny prokurator generalny i strach w oczy patrzył, teraz jest "spoko" swój człowiek na miejscu - sprawy nie będzie.

    9 7 Cytuj
  • 10 mar 2016
    Gascan napisał/a:

    Niech się jeden z drugim z .Nowoczesnej uderzy w pierś i przyzna jaką partie popierał przez ostatnie lata. Jak rozwalali kraj to wtedy żaden się nie odzywał.

    Wiesz co gdybym miał tylko do wyboru PiS i Korwina to bym się i tak zastanowił :) .

    7 4 Cytuj
  • 10 mar 2016

    A w którym miejscu stwierdziłem, że popieram działania PiS? Moją krytykę kieruje zarówno w jedną jak i drugą stronę - w kierunku PiS również. Każda władza robi dokładnie to samo, jak tylko dorwie się do rządzenia. Stanie jednak w jednym szeregu z P.Schetyną i "bronienie demokracji" oraz TK zakrawa na czystą kpinę.
    A tak z innej beczki - śmieszy mnie trochę bronienie TK. Większość obrońców nie wiedziała jeszcze 3 miesiące temu, że coś takiego w ogóle istnieje, a reszta miała to głęboko gdzieś :) A teraz będę życie za TK oddawać :)

    7 4 Cytuj
  • 10 mar 2016
    darlet napisał/a:

    A tak z innej beczki - śmieszy mnie trochę bronienie TK. Większość obrońców nie wiedziała jeszcze 3 miesiące temu, że coś takiego w ogóle istnieje, a reszta miała to głęboko gdzieś :) A teraz będę życie za TK oddawać :)

    Należę niestety do tych co wiedzieli wcześniej co to TK i nawet kilkukrotnie czytałem wyroki.
    Na studiach nauczyli mnie łączenia mikro ekonomii z makroekonomią. Popatrz na Państwo przez pryzmat firmy. Jak działa dobrze to rada nadzorcza (jak to teraz ładnie mówią rządzący - suweren) zbiera się nie często (powiedzmy co 4 lata) i decyduje o dalszej drodze i rozwoju firmy, patrzy rada nadzorcza, wnioskuje, decyduje i głosuje. Ale jeśli firma jest prowadzona w miarę poprawnie to rada się nie wtrąca, jeśli jednak firma idzie w złym kierunku to rada musi zbierać się częściej i podejmować trudne decyzje.
    Jak już kiedyś pisałem podobnie jest z budżetem kraju to jest jak budżet w domu. Z tym że w domowym nie masz drukarki do pieniędzy i jakoś trudniej "sprzedać domowe obligacje" ale możesz dzieciom obiecać wszystko że w tym roku kupimy nowy samochód, wybudujemy dom z basenem i pojedziemy na Karaiby mimo że zarabiamy minimalną krajową (europejską) to obiecać możesz wszystko. Tylko dzieci później mogą być zawiedzione gdy tego nie zrobisz. Możesz to też zrobić dlaczego nie weźmiesz kredyt na 50 lat, hipoteka we frankach (jak doradzają banksterzy) , i spełnić wszystko co obiecałeś. Potem niestety jakiś zawał czy inne dziadostwo i dzieci będą Twoje wakacje czy inne szaleństwa spłacać i też będą Ci już w duchu bardzo dziękować.

    Niezależnie od skali działa to podobnie. Dlatego powinno się bronić TK, bronić prawa i jego przestrzegania by firma jakoś tam funkcjonowała, by akcjonariusze i rada nadzorcza była zadowolona i spokojna o dalszy rozwój firmy. Pewnie można rzucić wszystko, można stwierdzić że obietnice są ważniejsze, że doraźne naginanie i okłamywanie dzieci jest OK, a potem zostawić wszystko i wyjechać na niebieską polanę ale jakoś wolę patrzeć perspektywicznie.

    Chciałbym bardzo zobaczyć jak zarządzają własnym budżetem politycy którzy zarządzają budżetem Państwa, analizując ich dochody i posiadany majątek z oświadczeń wolę o tym nie myśleć.

    Wracając do TK i do firmy. Zniszczenie TK to jak nie wpuszczenie do tej firmy dowolnej kontroli - czy w działalności gospodarczej taki numer przejdzie ? Spróbuj nie wpuścić inspekcji handlowej, inspekcji pracy czy urzędu skarbowego - powodzenia (inna sprawa że tego jest sporo), a tutaj mówią Ci wprost nasza firma nie podlega kontroli, my tu rządzimy, prezes naszej firmy jest nieomylny.

    Tak więc zadbajmy jednak by nasza firma miała kontrolę, to dobrze wpływa na konkurencyjność, prawa pracowników pracujących na rzecz tej firmy i stabilność naszych dochodów.

    8 10 Cytuj
  • 10 mar 2016

    Jeśli TK ma niby być takim strażnikiem wszelakich cnót, to ja bardzo dziękuje za takiego obrońcę. Z tego co pamiętam, to TK zatwierdził kradzież pieniędzy z naszych OFE. Dla mnie jest to kolejny upolityczniony twór, który nie podejmuje decyzji broniących dobra obywateli, tylko działa zgodnie z opcją polityczną rządząca w kraju w danej chwili. Dlatego PiS tak bardzo zależy na przejęciu TK, a PO na jego obronie. I nie chodzi tu wcale o bronienie żadnej demokracji tylko o bronienie partyjnych interesów.

    10 7 Cytuj
  • 10 mar 2016
    BartekA napisał/a:

    Nie godzimy się na łamanie ładu konstytucyjnego przez Prawo i Sprawiedliwość, dlatego zbieramy podpisy pod petycją “Obywatele w obronie Konstytucji”. Wydrukuj jej treść i tabelę (w załącznikach poniżej), zbierz podpisy i zanieś do najbliższego biura Nowoczesnej w Twoim regionie.

    http://nowoczesna.org/obywatele-w-obronie-konstytucji-podpisz-petycje/

    a z tą petycją to trzeba było jakieś 4 lata wcześniej gdy w istotny sposób i szkodliwy dla społeczenstwa była łamana konstytucja,
    Trybunał to mnie tyle obchodzi co.....,

    “Obywatele w obronie Konstytucji”.- a co mieli obywatele do powiedzenia gdy PO-PSL odrzucała wszystkie wnioski o referendum????????????,gdzie w tedy był Trybunał Konstytucyjny??? obywatele mieli wymaganą ilość podpisów i rzadzacy musieli ogłosić referendum,a jak było to wszyscy pamietaja co było pod sejmem

    6 4 Cytuj
  • 10 mar 2016

    BartekA
    Skala to pojęcie względne w tym wydaniu. Dla ciebie na nie dla kogoś na tak..

    5 4 Cytuj
  • 10 mar 2016
    BartekA napisał/a:

    Chyba jednak nie ta skala i przynajmniej potrafili wziąć na siebie błąd, bo niestety PiS jest nieomylny. Nawet w tej chwili nie przeszło by mi przez głowę porównać to co robiło PO z tym co robi PiS. To co PO popsuła to jak zabawa dzieci w piaskownicy to co robi PiS to armagedon.

    ale co to za wytłumaczenie????jaka zabawa w pisakownicy,w czerwcu wybory 3 sedziów do TK były nielegalne bo ich kadencja kończyła sie juz po wyborach,PO wiedziała ze nie wygra i dlatego w czerwcu nielegalnie skróciła ich kadencje i wybrała na nastepny okres? i ty to uwazasz za normalne?

    tylko odpowiedz konkretami a nie "pisakownicami"

    a przypomnij sobie ile razy PO złamała konstytucje i ile razy nie wykonała wyroków TK,dlaczego wytedy nie pisaliscie petycji i nie demonstrowaliscie? ,bo wam nie chodzi o TK tylko to kto jest przy władzy

    jak sam widzisz ludzie nie są głupcy i nie nabierają sie na wasze hasła,przez wasze awantury PIS w sondażach zyskuje a nowoczesna traci, nawet to nieszczesne PO ja wyprzedziło

    6 4 Cytuj
  • 10 mar 2016

    Trybunał to cię zacznie obchodzić jak będzie już za późno !
    Naprawdę nie rozumiem tej kretyńskiej logiki: PO psuło to PiS ma prawo psuć jeszcze bardziej !!
    Kolejna dobra zmiana - zobaczcie co pisiołki próbują zrobić z ustawą o ziemi, koszmar jakiś !!!

    5 10 Cytuj
  • 10 mar 2016
    t-34 napisał/a:

    Zresztą masz parę pierwszych z brzegu perełek żeby nie było, że mi się nie chce a PiS to prawy i sprawiedliwy (5 min szukania):

    To jest tak naprawdę cham nieuczciwy" - Neli Rokita (PiS) o Januszu Palikocie (2010)
    "Przykładem takiego typu "pustaka" jest premier Donald Tusk" - Zbigniew Ziobro (PiS) o premierze
    "Trzeba tego faceta powiesić na najbliższej gałęzi" - Adam Hoffman (PiS) o Januszu Palikocie (2010)
    Pani poseł K Pawłowicz do posła Marka Balta (SLD) rzuciła w czasie sejmowej debaty o związkach partnerskich: „*****!”. O marszu przeciwko stygmatyzacji ofiar przemocy seksualnej mówiła: „Ulica nie należy do dziwek, *****, alfonsów. Te baby... po prostu szmaty”. Ostatnio wezwała do bojkotu Wielkiej Orkiestry, bo Owsiak „to człowiek, który zwalcza Kościół i chrześcijaństwo”, a także agitowała podczas ubiegłotygodniowego wykładu ks. Dariusza Oko w Sejmie w sprawie gender: „Niedemokratycznie wybrany rząd wywala nam naszą polską obyczajowość budowaną od Mieszka I. Patologia, zboczenia, szaleństwo mają w Polsce szansę”.
    Hofman całą karierę zbudował na chamskich atakach. PiS dostrzegło jego potencjał, gdy jako młodzieżowy aktywista krzyczał na wiecu, że takim jak Kwaśniewski „golono za okupacji głowy”. Jako poseł PiS i rzecznik tej partii mówił, że „Palikota trzeba wieszać na najbliższej gałęzi”, Tusk to „zwykły chuligan polskiej polityki”, a posłowie PSL to „chłopy, które wyjechały ze wsi i kompletnie im odbiło. Zdziczeli, zbaranieli”.
    Artur Górski (PiS) po wyborze Baracka Obamy na prezydenta USA z sejmowej mównicy obwieścił „koniec cywilizacji białego człowieka”.
    Najgorszy sort Polaków" – to słowa, które na pewno przejdą do klasyków wypowiedzianych przez Jarosława Kaczyńskiego. I choć faktyczny wydźwięk jego wypowiedzi został nieco źle zrozumiany i zniekształcony, jest wątek poboczny całej sprawy. Otóż okazuje się, że – nie po raz pierwszy – PiS robi coś, czym przeczy sam sobie. Tymi kilkoma słowami Jarosław Kaczyński po prostu wbił gigantyczną szpilę sobie, swojej partii i swojemu prezydentowi.
    Posłanka Krystyny Pawłowicz. O 92-letnim prof. Bartoszewskim: "Pastuch. Jest to pastuch, powiedziałabym, słabej klasy. No i niech pastuch się schowa i już nie poucza ani bydła, ani nikogo innego - mówiła, dodając, że "osoby w starszym wieku powinny dać sobie spokój".
    Pawłowicz zrównywała już homoseksualistów z pedofilami i zoofilami, pary chcące zawrzeć związek partnerski określiła mianem związków niepożytecznych, w arogancki i obraźliwy wypowiadała się również na temat posłanki Twojego Ruchu Anny Grodzkiej. Ostatnio komisja etyki poselskiej ukarała ją za nazwanie flagi unijnej "szmatą".

    I tyle....
    Choć osobiście za pierwszego z niewyparzoną gębą i tak uznaję Niesiołowskiego.
    A jeśli chodzi o Rydzyka to proszę cię ............... nie mów głupot.

    Twoje przykłady pomijając fakt że nie podajesz żadnych źródeł są zwyczajnie śmieszne. A to że porównujesz je do obrazy urzędującego Prezydenta (za co jest paragraf) świadczy o tym że w ogóle nie pamiętasz tamtego okresu.
    Wypowiedzi o palikmiocie są właśnie spowodowane jego zachowaniem ( chamskim) w stosunku do L. Kaczyńskiego i jego małżonki.
    Najgorszy sort Polaków to odniesienie do ludzi działających na szkodę tego Państwa. I było to powiedziane w tym kontekście. Oczywiście dalej zmanipulowane do potęgi.
    Rydzyk, powtarzam to jeszcze raz nie jest żadną osobą publiczną i nie piastuje żadnego stanowiska w Rządzie. Widzę że ciężko ci to rozróżnić. To już wojewódzki i ten jego parobek są lepszymi przykładami tyle że oni właśnie kpili z L. Kaczyńskiego.

    6 4 Cytuj
  • 10 mar 2016

    a w czym mi ten TK pomógł? czemu mi nie pomógł gdy mi bezprawnie podniesiono wiek emerytalny,czemu mi nie pomógł gdy mi skradziono pieniadze odkładane na OFE

    "Naprawdę nie rozumiem tej kretyńskiej logiki: PO psuło to PiS ma prawo psuć jeszcze bardziej !!"-- to czemuś sie nie czepiał PO jak psuło??? gdyby PO nie psuło PIS nie musiał by psuć jeszcze bardziej.....,dalej tego nie rozumiesz?

    miała prawo PO wybrać sedziów w czerwcu gdy ich kadencja mijała dopiero w pażdzierniku po wyborach?-odpowiedz t-34, ODPOWIEDZ!!!!

    10 6 Cytuj
  • 10 mar 2016
    t-34 napisał/a:

    Trybunał to cię zacznie obchodzić jak będzie już za późno !
    Naprawdę nie rozumiem tej kretyńskiej logiki: PO psuło to PiS ma prawo psuć jeszcze bardziej !!
    Kolejna dobra zmiana - zobaczcie co pisiołki próbują zrobić z ustawą o ziemi, koszmar jakiś !!!

    Tylko ty właśnie stoisz po stronie kodowców, po i reszty teraz a wcześniej ci to nie przeszkadzało..

    5 6 Cytuj
  • 10 mar 2016
    Walker84 napisał/a:

    Twoje przykłady pomijając fakt że nie podajesz żadnych źródeł są zwyczajnie śmieszne. A to że porównujesz je do obrazy urzędującego Prezydenta (za co jest paragraf) świadczy o tym że w ogóle nie pamiętasz tamtego okresu.
    Wypowiedzi o palikmiocie są właśnie spowodowane jego zachowaniem ( chamskim) w stosunku do L. Kaczyńskiego i jego małżonki.
    Najgorszy sort Polaków to odniesienie do ludzi działających na szkodę tego Państwa. I było to powiedziane w tym kontekście. Oczywiście dalej zmanipulowane do potęgi.
    Rydzyk, powtarzam to jeszcze raz nie jest żadną osobą publiczną i nie piastuje żadnego stanowiska w Rządzie. Widzę że ciężko ci to rozróżnić. To już wojewódzki i ten jego parobek są lepszymi przykładami tyle że oni właśnie kpili z L. Kaczyńskiego.

    Właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałem panie Walker, właśnie takiej.................. Oczywiście, że moje przykłady są śmieszne i nieważne bo są moje. A TWOJE są ważne i poważne bo są TWOJE. I tyle pisiaczku mój . No a do Rydzyka to fakt, no bo kto to jest ten Rydzyk ???? jakiś samotny ojciec co dostał ostatnio parę baniek za usługę i nie ma NIC do gadania w waszej Wolsce.

    3 8 Cytuj
  • 10 mar 2016
    t-34 napisał/a:

    Właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałem panie Walker, właśnie takiej.................. Oczywiście, że moje przykłady są śmieszne i nieważne bo są moje. A TWOJE są ważne i poważne bo są TWOJE. I tyle pisiaczku mój . No a do Rydzyka to fakt, no bo kto to jest ten Rydzyk ???? jakiś samotny ojciec co dostał ostatnio parę baniek za usługę i nie ma NIC do gadania w waszej Wolsce.

    a ty miałes odpowiedziec na pytanie.....
    czy PO miała prawo wybrac sedziów do TK w czerwcu gdy ich kadencja upływała dopiero w październiku? po wyborach ....

    4 6 Cytuj
  • 10 mar 2016

    Od dawna piszę, że PO i PiS ta ta sama "ogólnie szanowana grupa polityków" i mam o nich takie samo zdanie, od dawna piszę, że to właśnie PO wpakowało nas w to gówno ! Ale nie znaczy to, że PIS przez gówniane działania PO ma prawo robić to samo !!!! Czy to jest jasne ?????
    A wcześniej nie pisałem bo nie znałem tego forum i tyle.
    Tak jak PO nie miało prawa wtedy tak PIS nie ma prawa teraz.
    My się tu szczujemy na siebie, za chwilę ktoś pewnie złoży jaki donosik do Ziobry, że tu takie lewaki.
    A naszym politykom tylko o to chodzi. Myślisz, że jak coś się grubszego stanie (restrykcje unii, ograniczenia w handlu albo co innego) to oni to odczują ????
    RACZEJ MY NA WŁASNEJ DOOPIE!

    4 4 Cytuj
  • 10 mar 2016

    Trybunał uznał że obecna kwota wolna od podatku jest za niska, PO - PSL i Nowoczesna już o tym nie pamięta, że nikt nie respektował wyroku trybunału. TK to było jest i będzie narzędzie pod publiczke i telewizje dopóki nie zostanie zmieniona konstytucja i sposób wyboru sędziów.

    7 4 Cytuj
  • 10 mar 2016

    ale to ty agitujesz i bronisz TK,skoro PO zrobiła gówno wybierająć 3 sedziów w czerwcu to PIS nie łamie TK tylko naprawia to gówno powołujac 3 sedziów w zgodnym terminie,rozumiesz już to? czy dalej mam tłumaczyć

    cała ta akcja KOD i Nowoczesnej z TK jest tylko pretekstem do stawiania PIS w złym swietle,nie udało im sie zmydlić oczu polakom to wywoża to za granice,aby na polske były nałożone jakies sankce tylko po to aby zaszkodzic gospodarce a przez co i wizerunkowi PIS....i myślisz ze KODowcy i ci z Nowoczesnej to odczuja....? oni mają to w doopie,

    a co do najgorszego sortu polaków to chodziło o tych co obalili rzad olszewskiego i o tych którzy szkodza na arenie miedzynarodowej polsce czyli KOD Nowoczesna i PO i zgadzam sie z Kaczyńskim ,gdyby Kaczyński o nich tak nie powiedział sam bym tak o nich pomyslał....

    8 7 Cytuj
  • 10 mar 2016

    Trzech wybrała dobrze o ile pamiętam, a dwóch dalszych bezprawnie, co zresztą po złożonej skardze TR stwierdził. Dlaczego więc Prezydent nie przyjął ich przysięgi, tylko Jarosław kazał wybrać trzech kolejnych ??? Teraz wszyscy znają się na prawie najlepiej ,( tak jak na leczeniu, nauczaniu, gospodarce itp.) a każdy prawnik który mówi PISowi, że robi źle jest wyzywany od lewaków spiskowców PO itd.. Mało tego na świecie też jakoś nikt PISu nie broni. A Węgry to co innego bo oni wprowadzili zmiany zgodnie z konstytucją.
    Mówię wam WSZYSCY obudzimy się z ręką w gównie, a nasi pożal się Boże politycy z sejmu wypną się na nas na swych tłustych posadkach i emeryturkach. (i daj Boże żebym się mylił !!)
    Szczują nas na siebie bo tak łatwiej rządzić !!!!

    4 7 Cytuj
  • 10 mar 2016

    na świecie? tylko niemieckie gazety zlarzeczą PISowi ,tylko niemcom nie jest na reke polska rzadzona przez PIS,
    "...Mówię wam WSZYSCY obudzimy się z ręką w gównie..."- ale wszyscy przez 8 lat trzymali tą ręke w gównie i chcieli realnej zmiany
    Nowoczesna??? niech czeka na swoją kolej,niech zamiast teraz sie awanturować układa program i wizje polski aby przed wyborami mieć argumenty i nimi przekonywać polaków,a nie straszyć PISem,z tym że jeśli Nowoczesna ma byc PO-bis trudno cieżka bedą mieli kampanie

    "Szczują nas na siebie bo tak łatwiej rządzić !!!!"- kto szczuje? jak na razie szczucie słychac tylko z jednej strony z barykady ,szczuje i podskakuje..."kto nie skacze ten jest z PISu...."

    8 7 Cytuj
  • 10 mar 2016

    No w sumie w Stanach to tylko coś tam nieoficjalnie jakieś tam grupy kogoś tam coś bredziły. No ale Stany to nie świat. A jeżeli chodzi o szczucie to faktycznie język nadprezesa to sama łagodność i nadstawianie drugiego policzka.
    Pierwsze cztery lata PO to chyba jednak były w miarę Ok w końcu bez problemów wygrali wybory (no chyba że były sfałszowane) ale potem faktycznie dali ciała..................
    Inna sprawa to przeświadczenie PISu, że tylko oni to prawdziwi Polacy, a reszta to płatne pachołki drugiego sortu.

    1 3 Cytuj
  • 10 mar 2016

    A tak przy okazji, głupia wypowiedź Komorowskiego w czasie wyborów do jakiegoś młodego człowieka któremu radził zmienić prace i wziąć kredyt (czy tak jakoś, dokładnie nie pamiętam) za co PIS znęcał się za to nad nim strasznie. Dla porównania błyskotliwa wypowiedź chyba z dnia dzisiejszego;
    Krystyna Pawłowicz do emerytki: Jest pani zwykłą zadrośnicą

    Poseł Krystyna Pawłowicz z PiS niespecjalnie wzruszyła się niską emeryturą pani Zofii
    Pani Zofia napisała zaczepnie na facebookowym profilu Krystyny Pawłowicz: "Co tam projekt wyroku - dostałam podwyżkę emerytury 5,46 brutto, a mój mąż - 5,34 brutto. Posłanko, co ty na to, skoro bierzesz emeryturę dobrą i poselskie. Ja pracowałam 50 lat".

    Na odpowiedź Krystyny Pawłowicz nie trzeba było długo czekać.

    "Jest pani zwykłą zazdrośnicą. Leniwą? Proszę wziąść się (pisownia oryginalna - przyp. red.) też jeszcze za jakiś zajęcie, to i zazdrość pani minie" - napisała polityk.

    "Zazdrości mi pani? Ciężkiej pracy całe życie? Wyczerpującej pracy poselskiej? Z zazdrości chce pani, bym była biedna, chora i zdana na dobroć i łaskawość innych?" - dopytywała Pawłowicz.

    I radziła:

    "Trzeba było Pani Zosiu też sobie życie organizować, uczyć się i studiować nieustająco, nie stać z boku i starać się poprawiać życie wokół".

    Czytaj więcej na http://dzikikraj.interia.pl/wyjete-z-sieci/news-krystyna-pawlowicz-do-emerytki-jest-pani-zwykla-zadrosnica,nId,2161092#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

    3 4 Cytuj
  • 11 mar 2016

    Kolega t-34 znów odlatuje. Porównanie wypowiedzi Prezydenta na publicznym wypadzie do jakiegoś młodego człowieka z Krystną co to żadnej funkcji nie sprawuje oprócz tego że jest posłem do jakiejś wirtualnej zoffiiii na fejsbuczku. Śmiech na sali.
    Równie dobrze mógł to napisać t-34..

    6 2 Cytuj
  • 11 mar 2016
    t-34 napisał/a:

    No w sumie w Stanach to tylko coś tam nieoficjalnie jakieś tam grupy kogoś tam coś bredziły. No ale Stany to nie świat. A jeżeli chodzi o szczucie to faktycznie język nadprezesa to sama łagodność i nadstawianie drugiego policzka.
    Pierwsze cztery lata PO to chyba jednak były w miarę Ok w końcu bez problemów wygrali wybory (no chyba że były sfałszowane) ale potem faktycznie dali ciała..................
    Inna sprawa to przeświadczenie PISu, że tylko oni to prawdziwi Polacy, a reszta to płatne pachołki drugiego sortu.

    Pierwsze 4 lata rządów dobre? Faktycznie pamięć zawodzi..

    6 Cytuj

Odpowiedz