Forum » Myślenice .NOWOCZESNA w Myślenicach. Jak się przyłączyć ?

• 17.03.2016 - 12:10
    Proponuję wycieczkę do USA i tam zorganizowanie demonstracji w obronie demokracji,widać mają podobny problem a jako mocarstwo nie wypada im prosić o pomoc UE czy Merkel.Jako sojusznikowi wypada pomóc w rozwiązaniu problemu
    http://wyborcza.pl/1,75477,19776834,obama-nominowal-sedziego-merricka-garlanda-na-czlonka-sadu-najwyzszego.html?disableRedirects=true
    8 4 Cytuj Zgłoś
  • 17.03.2016 - 12:15
    "Spotkanie otwarte - zapraszamy ! Można bezpośrednio porozmawiać z naszymi liderami, posłami czy członkami .Nowoczesnej w Małopolsce."

Chętnie się wybiorę, zapytam o wasz program. Bo chyba macie jakiś, poza pyskowaniem w sejmie, na ulicy i w tvn?
    10 6 Cytuj Zgłoś
  • 17.03.2016 - 12:30
    Zapraszam bardzo serdecznie, nawet mogę zaoferować miejsce w samochodzie.
    A zarazem liczę na zapoznanie się z programem a później na merytoryczną dyskusję.

Program znajduje się na stronie : http://nowoczesna.org/nasz-program i jest tam cały czas i nie znika.
    9 5 Cytuj Zgłoś
  • 17.03.2016 - 17:28
    Dziękuję, przeczytałem. Faktycznie jest. Generalnie jak każdy program, zrobicie dobrze dla wszystkich ale tym razem nowocześnie. Ani słowa o tym jak zakończyć drenowanie polskiej gospodarki przez obce korporacje. Nic o wyprzedaży naszego narodowego majątku. Zamierzacie poprawić stosunki z Niemcami. Od lat obserwujemy jak te stosunki wyglądają. Jak my im robimy dobrze, to wtedy nas chwalą, głaskają po główce. Jak nie, to lament w niemieckich mediach polskojęzycznych jakie to złe stosunki. Teraz pewnie będzie dobry stosunek jak nam wtrynią wrogo nastawionych islamistów których zaprosili do EU. W ilości jednego miasta, na początek. Jest w planach wzrost kosztów pracy. Jestem pracodawcą i wiem że bardziej śruby dokręcić już się nie da. O rodzinie, religii nic nie znalazłem. No i fakt że ten program pisał między innymi rzecznik prasowy pewnej ciekawej fundacji... natychmiast włącza mi się czerwona kontrolka.
    Raczej ciężko będzie nam się dogadać na tym polu, mam poglądy prawicowe i konserwatywne. Raz zagłosowałem na PO i mocno się zawiodłem. Też mieli program, obietnice...
    20 5 Cytuj Zgłoś
  • 17.03.2016 - 18:58
    Wpadłbym tam na tą zajezdnię z miłą chęcią. Tylko nie wiem czy wpuszczą :)
    Posłuchał bym trochę jakie głupoty palą ci komedianci. Zwłaszcza ta Pani w okularkach.
    11 9 Cytuj Zgłoś
  • 18.03.2016 - 7:57
    Walker84 napisał/a:
    Posłuchał bym trochę jakie głupoty palą ci komedianci. Zwłaszcza ta Pani w okularkach.
    Ale poseł Pawłowicz tam nie będzie. Więc nie masz po co jechać :)
    8 7 Cytuj Zgłoś
  • 18.03.2016 - 9:23
    Każda strona ma swoich śmieszków. Kto nie skacze ten za pisem SredniPiotrze ;)
    10 5 Cytuj Zgłoś
  • 18.03.2016 - 10:00
    Walker84 napisał/a:
    Pani w okularkach zmiażdżyła Wasermanową na TVNie ostanio. Miażdżyła merytorycznie większość cześć PISu w debatach które miałem przyjemność słuchać. Mocny zawodnik z niej na scenie politycznej. Używa samych logicznych i konkretnych argumentów zamiast lania wody. Daję tej pani duży plus, znacznie lepsza od Petru.
    11 14 Cytuj Zgłoś
  • 18.03.2016 - 11:46
    Aleburza napisał/a:
    Każda strona ma swoich śmieszków. Kto nie skacze ten za pisem SredniPiotrze ;)
    Uważasz że poseł Pawłowicz jest śmieszna ? To chyba masz dziwne poczucie humoru. Ta Pani nadaje się do psychologa w minimalnej wersji. I raczej śmieszne to co wygaduje nie jest.
    13 4 Cytuj Zgłoś
  • 19.03.2016 - 10:51
    SredniPiotr napisał/a:
    Uważasz że poseł Pawłowicz jest śmieszna ? To chyba masz dziwne poczucie humoru. Ta Pani nadaje się do psychologa w minimalnej wersji. I raczej śmieszne to co wygaduje nie jest.
    To twoje subiektywne zdanie. Może jest ordynarna ale tacy są po każdej stronie. Ale czy jest jakaś wypowiedz jej wypowiedz w której można się doczepić do braku logiki? Jak w przypadku innej Profesor Płatek czy środowej.
    5 1 Cytuj Zgłoś
  • 19.03.2016 - 10:54
    m_markos napisał/a:
    Pani w okularkach zmiażdżyła Wasermanową na TVNie ostanio. Miażdżyła merytorycznie większość cześć PISu w debatach które miałem przyjemność słuchać. Mocny zawodnik z niej na scenie politycznej. Używa samych logicznych i konkretnych argumentów zamiast lania wody. Daję tej pani duży plus, znacznie lepsza od Petru.
    Pani w okularkach jest kimś w rodzaju słodkiej idiotki z bardzo dobrym umocowaniem ( stąd się tam wzięła) wygadującej rzeczy których nie rozumie. O jej wypowiedziach - kompromitacjach nie wspominam.
    12 4 Cytuj Zgłoś
  • 19.03.2016 - 11:09
    Walker84 napisał/a:
    Pani w okularkach jest kimś w rodzaju słodkiej idiotki z bardzo dobrym umocowaniem ( stąd się tam wzięła) wygadującej rzeczy których nie rozumie. O jej wypowiedziach - kompromitacjach nie wspominam.
    Pani w okularkach mówi logiczne rzeczy w przeciwieństwie do pani Wasserman.
    Wklejam linka który miałem na myśli.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/konstytucjonalista-trybunal-konstytucyjny-podlega-tylko-konstytucji,627974.html
    3 8 Cytuj Zgłoś
  • 19.03.2016 - 11:30
    m_markos napisał/a:
    Pani w okularkach mówi logiczne rzeczy w przeciwieństwie do pani Wasserman.
    Wklejam linka który miałem na myśli.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/konstytucjonalista-trybunal-konstytucyjny-podlega-tylko-konstytucji,627974.html
    Ta Pani jest zwyczajną idiotką z dobrymi plecami.
    10 4 Cytuj Zgłoś
  • 19.03.2016 - 13:19
    Walker84 napisał/a:
    Ta Pani jest zwyczajną idiotką z dobrymi plecami.
    Dla fanatyków PISu każda osoba o innych poglądach jest w najlepszym przypadku idiotą/tką. Zwyczajowo jest też gorszym sortem, ukrytą opcją niemiecką, żydokomuną itd.
    Nie dorośliście do demokracji i dialogu.
    6 10 Cytuj Zgłoś
  • 19.03.2016 - 14:14
    m_markos napisał/a:
    Dla fanatyków PISu każda osoba o innych poglądach jest w najlepszym przypadku idiotą/tką. Zwyczajowo jest też gorszym sortem, ukrytą opcją niemiecką, żydokomuną itd.
    Nie dorośliście do demokracji i dialogu.
    O tym że ta paniusia jest zwyczajną idiotką do tego niekompetentną (nie posiada podstawowej wiedzy) świadczą już tylko te dwie wypowiedzi:
    https://www.youtube.com/watch?v=E6Eq45aBidU
    https://www.youtube.com/watch?v=GsLPsSBEHv0
    Zresztą lider tej śmiesznej partii nie lepszy..
    10 5 Cytuj Zgłoś
  • 19.03.2016 - 14:17
    I nie jest tak jak piszesz w stylu bono bełkocząc coś o sortach. Np:
    Takim ludziom jak Miller , Czarzasty czy był Oleksy mimo iż to stare komuchy z poprzedniego systemu odmówić inteligencji i sensownej dyskusji nie mogłem. Jak napisałem mimo iż mi z nimi nie po drodze.
    Po prostu idiotę trzeba nazwać idiotą dla dobra nas wszystkich i naszych potomnych.
    12 4 Cytuj Zgłoś
  • 20.03.2016 - 16:56
    Nowoczesna nie ma dorobku politycznego. Jest nową partią która tworzy dopiero projekty ustaw. Pani w okularkach na ilość wypowiedzi naprawdę nie ma się co wstydzić. Bije na głowę w dyskusjach członków PISu w Kawa na Ławę w TVNie. Mówi merytorycznie i ma silne logiczne argumenty.

Za to pamiętam że PIS było opozycją przez 8 lat, pamiętam niebieską teczkę Szydło z gotowymi ustawami. I pytam się gdzie one są? Np. opodatkowanie supermarketów - wiją się z kształtem ustawy jak by byli w potrzasku. Co jest szkic to okazuje się że szkodzi którejś grupie i protesty i znowu zmiana. Amatorka i tyle.
    8 16 Cytuj Zgłoś
  • 21.03.2016 - 9:26
    Wiodąca krakowska działaczka kod. Żona Edwarda Kukieły ps. "Małpa"
    http://niezalezna.pl/77923-nie-tylko-aktywistka-kod-kim-jest-kobieta-ktora-zaatakowala-andrzeja-dude
    13 3 Cytuj Zgłoś
  • 21.03.2016 - 10:25
    Aleburza napisał/a:
    Wiodąca krakowska działaczka kod. Żona Edwarda Kukieły ps. "Małpa"
    http://niezalezna.pl/77923-nie-tylko-aktywistka-kod-kim-jest-kobieta-ktora-zaatakowala-andrzeja-dude
    Żenująca kobieta. Mam nadzieje że ta zła karma wróci do niej. Polityka polityką, poglądy poglądami ale takie wypowiedzi to już "cios poniżej pasa".

Szkoda mi tylko obsługi hotelu Wentzl. W biznese na renomę pracuje się latami a tu ta jedna wypowiedź od osoby trzeceiej jest jak antypromocyjne tsunami.
    7 7 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 21.03.2016 - 13:10
    Jak ktoś sobie sam w kolano strzela, to nie ma co żałować. A obsługa to ma pewnie gdzieś.
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 24.03.2016 - 11:13
    Apollyon napisał/a:
    Ja gdybym swoimi czynami doprowadził do ruiny innych ludzi to bym się ze wstydu spalił a nie partię zakładał. Już raz się pomylił może teraz też błądzi.
    do ruiny ludzi to doprowadziła PIS - bo to w latach 2005-2007 najwięcej było kredytów frankowych a panstwo pisu tego złodziejstwa nie kontrolowało. mozne nawet świadomie pozwalało? co wiecej PIS był przeciwko rekomendacji S KNF ograniczajacej kredyty frankowe. !!!!!
    8 8 Cytuj Zgłoś
  • 29.03.2016 - 23:14
    Cieszy fakt że w tym mieście są normalni ludzie i jest normalna partia tzn. Nowoczesna.
    Na fejsie myślenickiej Nowoczesnej informują że koło w Myślenicach już działa.
    Tak trzymać i niechże ludzie w tym naszym mieście mają jakiś inny wybór niż PiS
    7 12 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 30.03.2016 - 7:55
    Wybór będzie, ale ludzie i tak zaglosują na PiS. A jak zapytasz czemu PiS, to nie umieją odpowiedzieć. Taką ciemna masa, która sterowana centralnie idzie i głosuje. Takie lemingi (choć wyłączność na to określenie to uzurpuje sobie jedynie słuszna opcja).
    9 11 Cytuj Zgłoś
  • 30.03.2016 - 9:14
    Ja chcę wiedzieć ile płaci Nowoczesna za udział w manifestacji KOD-u. Jest nas kilku chętnych na wyjazd tylko nie wiemy dokładnie ile płacą za demonstrację.
    14 9 Cytuj Zgłoś
  • 30.03.2016 - 14:11
    Chyba już coraz mniej naiwnych wierzy w to co robi Kaczyński z kolegami.
    Rujnują Polskę i robią wstyd na arenie międzynarodowej, czyniąc z naszego kraju ciemnogród.
    Nadzieja w takich partiach jak NOWOCZESNA.
    Tylko czekać do wyborów samorządowych i już wtedy zobaczycie jak dużo stracił PIS a jak wiele zyskała NOWOCZESNA.

I jeszcze jedno - przestańcie oglądać "Wiadomości" w TVP, bo brednie jakie tam wygadują sięgają dna,
    bo pomału forsują newsa, że to Jarosław Kaczyński stał na czele Solidarności w latach 80 - tych, a za chwilę dowiecie się, że to Jarosław wygrał II wojnę światową mimo że nie było go jeszcze na świecie.
    5 13 Cytuj Zgłoś
  • 30.03.2016 - 14:19
    manifista napisał/a:
    Rujnują Polskę i robią wstyd na arenie międzynarodowej, czyniąc z naszego kraju ciemnogród.
    Tylko czekać do wyborów samorządowych i już wtedy zobaczycie jak dużo stracił PIS a jak wiele zyskała NOWOCZESNA.

I jeszcze jedno - przestańcie oglądać "Wiadomości" w TVP, bo brednie jakie tam wygadują sięgają dna,
    bo pomału forsują newsa, że to Jarosław Kaczyński stał na czele Solidarności w latach 80 - tych, a za chwilę dowiecie się, że to Jarosław wygrał II wojnę światową mimo że nie było go jeszcze na świecie.
    A tym bardziej NOWOCZESNA że i PO i PSL już nic tak naprawdę nie oferują ciekawego.
    4 6 Cytuj Zgłoś
  • 30.03.2016 - 18:21
    manifista napisał/a:
    A tym bardziej NOWOCZESNA że i PO i PSL już nic tak naprawdę nie oferują ciekawego.
    Sam/sama się cytujesz?
    4 2 Cytuj Zgłoś
  • 30.03.2016 - 18:25
    Jakoś tej rujnowania nie za bardzo widzę. Na dniach ludziska dostaną po 5 stów
    Nawet u mnie w firmie podwyżki przyszły. Może ci taki obraz w tevauenach i gazetkach lisa przekazują?
    6 2 Cytuj Zgłoś
  • 30.03.2016 - 18:26
    Oho ! Walker skończył święta !!!!!
    No to coś na czasie na początek !!

Prezes PiS stracił kontrolę nad Andrzejem Dudą. "Jest nad Atlantykiem i nie odpowiada na komendy”

Najczarniejszy scenariusz rodem z horroru właśnie się ziścił Jarosławowi Kaczyńskiemu. Antoni, mamy problem!

Alarmujące wieści z MON. Jarosław Kaczyński właśnie stracił łączność z Andrzejem Dudą, który od pół godziny nie odpowiada na komendy - dowiaduje się ASZdziennik.

Do utraty łączności doszło nad Atlantykiem, gdzie znajduje się obecnie prezydencki samolot zmierzający do Nowego Jorku.

– Z maszyną wszystko jest w porządku, jedynie Andrzej Duda nie działa ignorując kolejne polecania o ułaskawienia i nominacje sędziowskie – mówi nasz informator.

Niech o mierze kryzysu świadczy to, że spin–doktorzy partii zastanawiali się początkowo nad rozpisaniem przyspieszonych wyborów prezydenckich, ale okazało się, że prezydent pozostanie jeszcze tylko kilka godzin poza zasięgiem fal elektromagnetycznych.

– Narodzie, nie obawiaj się! Prezydent Andrzej Duda działa obecnie w trybie samolotowym – ogłosiła w specjalnym orędziu premier Beata Szydło. – Po udanym lądowaniu klub "Gazety Polskiej" w Chicago przywróci z nim łączność.

– Do tego czasu, jasne – podaje w wątpliwość słowa premier nasz informator z Nowogrodzkiej. – Czy ona nie wie, ile samodzielnych decyzji zdesperowany człowiek może podczas tych kilku godzin podjąć?

To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty zostały zmyślone.
    2 6 Cytuj Zgłoś
  • 30.03.2016 - 18:53
    t-34 napisał/a:

Prezes PiS stracił kontrolę nad Andrzejem Dudą. "Jest nad Atlantykiem i nie odpowiada na komendy”

Najczarniejszy scenariusz rodem z horroru właśnie się ziścił Jarosławowi Kaczyńskiemu. Antoni, mamy problem!

Alarmujące wieści z MON. Jarosław Kaczyński właśnie stracił łączność z Andrzejem Dudą, który od pół godziny nie odpowiada na komendy - dowiaduje się ASZdziennik.

Do utraty łączności doszło nad Atlantykiem, gdzie znajduje się obecnie prezydencki samolot zmierzający do Nowego Jorku.

– Z maszyną wszystko jest w porządku, jedynie Andrzej Duda nie działa ignorując kolejne polecania o ułaskawienia i nominacje sędziowskie – mówi nasz informator.

Niech o mierze kryzysu świadczy to, że spin–doktorzy partii zastanawiali się początkowo nad rozpisaniem przyspieszonych wyborów prezydenckich, ale okazało się, że prezydent pozostanie jeszcze tylko kilka godzin poza zasięgiem fal elektromagnetycznych.

– Narodzie, nie obawiaj się! Prezydent Andrzej Duda działa obecnie w trybie samolotowym – ogłosiła w specjalnym orędziu premier Beata Szydło. – Po udanym lądowaniu klub "Gazety Polskiej" w Chicago przywróci z nim łączność.

– Do tego czasu, jasne – podaje w wątpliwość słowa premier nasz informator z Nowogrodzkiej. – Czy ona nie wie, ile samodzielnych decyzji zdesperowany człowiek może podczas tych kilku godzin podjąć?

Wygląda na to że ciebie natomiast puścili na chwilę z tworek..
    6 1 Cytuj Zgłoś
  • 30.03.2016 - 19:16
    No to co? nikt nie odpowie nam ile w końcu płaci Nowoczesna za udział w manifestacji w pochodzie KOD-u. Chcemy tam być zarobić kasę ,a na koniec zrobić "zadymę." I dobrze się bawić!!!!
    9 3 Cytuj Zgłoś
  • 30.03.2016 - 19:23
    Walker84 napisał/a:
    Wygląda na to że ciebie natomiast puścili na chwilę z tworek..
    Ojojoj !!! to już nie drugi sort, komuch zapluty KODowiec reakcji czy świnia oderwana od koryta tylko WARIAT ???? To znaczy każdy co nie lubi i nie popiera pisiorków to już wariat i do Tworek go ???

PS. Nazwy miast też pisze się wielką literą o boski wyznawco partii najlepsiejszej !!!!!
    2 7 Cytuj Zgłoś
  • 30.03.2016 - 19:25
    Mądrala napisał/a:
    No to co? nikt nie odpowie nam ile w końcu płaci Nowoczesna za udział w manifestacji w pochodzie KOD-u. Chcemy tam być zarobić kasę ,a na koniec zrobić "zadymę." I dobrze się bawić!!!!
    10 kwietnia masz marsz miliona to sobie pojedź. Zarobisz kasę, a na koniec zrobisz zadymę bufetowej Hance.
    5 8 Cytuj Zgłoś
  • 30.03.2016 - 20:03
    manifista napisał/a:

masz racje,mniej naiwnych wierzy......Nowoczesna spada w notowaniach ,ale dam ci dobrą rade,nie ogladaj TVN i od razu nie zmąconym wzrokiem bedziesz patrzyl na rzeczywistość
    Czasami sie zastanawiam jaka jest różnica miedzy marihuana a TVNem,jedyną róznice jaką widze to ta że po marysce chce sie śmiać a po TVNie chce sie płakać

Endrju napisał/a:
    Wybór będzie, ale ludzie i tak zaglosują na PiS. A jak zapytasz czemu PiS, to nie umieją odpowiedzieć. Taką ciemna masa, która sterowana centralnie idzie i głosuje. Takie lemingi (choć wyłączność na to określenie to uzurpuje sobie jedynie słuszna opcja).
    jak to sterowana? kto nią sterował w czasie ostatnich wyborów? przecież wtedy centralnie sterowała PO,miala caly sejm i senat i prezydenta,i najgłośniejsze media....tylko ludzie juz tych fajtłap mieli dość i wybrali PIS
    jak słusznie zauważyłęś ciemna masa czyli lemingi dalej popieraja PO choć już w mniejszym stopniu,a zapytasz tą ciemną mase dlaczego dalej popieraja PO ....to nie umieją odpowiedzieć

BartekA napisał/a:
    Zapraszam bardzo serdecznie, nawet mogę zaoferować miejsce w samochodzie.
    A zarazem liczę na zapoznanie się z programem a później na merytoryczną dyskusję.

Program znajduje się na stronie : http://nowoczesna.org/nasz-program i jest tam cały czas i nie znika.
    no nareszcie doczekalismy sie programu nowoczesnej,ponad pół roku od legalizacji ale udało sie wreszcie napisać program na kolanach....ale grunt że jest,już nikt sie nie przyczepi do nowoczensnej że priorytetem tej parti jest tylko ujadanie,wyśmiewanie i donoszenie i generalnie przeszkadzanie w rzadzeniu na przekór woli obywateli,
    raczej watpie czy coś z tego programu zostanie zapamietane za 3 lata,ale jakby co....no jest i nie można sie przyczepić
    3 5 Cytuj Zgłoś
  • 30.03.2016 - 20:45
    t-34 napisał/a:

T-34 nie chce nic sugerować , ale kiedy tak klęczałeś przed komputerem , biłeś brawo do ekranu i czytałeś ,,ten,,artykuł cały w zachwycie ,zafascynowany ,podniecony na maxsa , to zadaj sam sobie pytanie co to jest ?
    7 3 Cytuj Zgłoś
  • 30.03.2016 - 22:43
    Jasmin nie chce nic sugerować , ale kiedy tak klęczałeś przed telewizorem , słuchałeś TVPiS , biłeś brawo do ekranu i słuchałeś dziennika telewizyjnego cały w zachwycie ,zafascynowany ,podniecony na maxsa , to zadaj sam sobie pytanie co to jest ?
    6 6 Cytuj Zgłoś
  • 31.03.2016 - 8:51
    t-34 odp.na Twoje pytanie ,,co to jest ?,, jest to życie w zgodzie z własnym wnętrzem , zdrowe pozytywne emocje a one tworzą zdrowe , dobre samopoczucie . t-34 postaraj się mieć pełną kontrole nad własnymi myślami i uczuciami a nie cudzymi ,po co powielasz innych ?? czy tylko na tyle Cię stać ?
    5 1 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 31.03.2016 - 12:45
    @jasmin, postaraj się stawiać przecinki poprawnie. Do szkoły nie chodziłeś?
    1 7 Cytuj Zgłoś
  • 31.03.2016 - 13:28
    zdjecie

2 kwietnia, czyli 19. rocznica uchwalenia przez Zgromadzenie Narodowe obecnie obowiązującej Ustawy Zasadniczej, będziemy rozdawać egzemplarze Konstytucji na Rynku w Myślenicach. Jednocześnie zbierać będziemy podpisy pod petycją "Obywatele w obronie Konstytucji".

Zapraszamy
    7 7 Cytuj Zgłoś
  • 31.03.2016 - 13:37
    Endrju napisał/a:
    @jasmin, postaraj się stawiać przecinki poprawnie. Do szkoły nie chodziłeś?
    Anioły do szkoły nie chodzą ,,,,,,oj Endrju , dlaczego o tym nie wiesz ?, taki stary i taki nie douczony .
    7 2 Cytuj Zgłoś
  • 31.03.2016 - 16:58
    BartekA napisał/a:
    2 kwietnia, czyli 19. rocznica uchwalenia przez Zgromadzenie Narodowe obecnie obowiązującej Ustawy Zasadniczej, będziemy rozdawać egzemplarze Konstytucji na Rynku w Myślenicach. Jednocześnie zbierać będziemy podpisy pod petycją "Obywatele w obronie Konstytucji".

Zapraszamy
    W obronie konstytucji którą pisał Kwaśniewski z Millerem?
    Trafnie sformułowane "obywatele"...
    Bo Pana partia zadba o obywateli, nie koniecznie Polaków...
    5 7 Cytuj Zgłoś
  • 31.03.2016 - 17:50
    BartekA napisał/a:

Zapraszamy
    bardzo chetnie sie przyłącze i petycje podpisze,pod warunkiem że bedzie ona dotyczyła złamania konstytucji w czerwcu 2015 roku

chyba że zbieranina hipokrytów konstytucje i rózne rzady traktuje wybiórczo
    6 5 Cytuj Zgłoś
  • 31.03.2016 - 19:18
    Goście z formacji której lider odstawia po kraju szopki z innym typkiem który nie płacił alimentów zasądzonych przez sąd RP zbierają podpisy w obronie konstytucji czy tam jej łamaniu.
    Cyrk montiego by tego nie wymyślił :)
    9 9 Cytuj Zgłoś
  • 31.03.2016 - 20:36
    Szkoda klawiatury na dyskusję,to potomkowie tych którzy jak dawniej ktoś chwalił USA mówili-ale tam biją murzynów.Jest tyle ważnych lokalnych spraw ale na forum dyskusja paru gości którzy boją się że korytko może przejąć ktoś inny.I to jest cała prawda.Zauważyliście że dla tych panów jest dobry PiS czyli poseł sadownik i zły PiS czyli aktualny poseł?Panowie ,dajcie na wstrzymanie,nikt was nie traktuje poważnie.Wam kury szczać prowadzać a nie politykę robić.
    6 3 Cytuj Zgłoś
  • 01.04.2016 - 0:31
    NOWOCZESNA !! zdrajcy narodu POLSKIEGO ! sprzedaja nas Prawdziwych Polaków Tym Szwaba ! Obudźcie się Polacy ! dość kłamstw mydlenia oczów !! ciągła propaganda przeciwko Pisowi ! wprowadzają lęk w ludziach ! będzie wojna z rosją przez smoleńsk!! Unia się odsunie od nas!! a Miejmy w du*ie całą unie !! Kłamcy złodzieje !! CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE !!
    6 9 Cytuj Zgłoś
  • 01.04.2016 - 0:33
    https://www.youtube.com/watch?v=VQL6iK-LL3k Oglądajcie ! Podawajcie dalej !!
    4 4 Cytuj Zgłoś
  • 01.04.2016 - 11:32
    Aleburza napisał/a:
    Zapowiadają się transfery z po do nowoczesnejpo. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Z-PO-odejda-czolowi-politycy-Niesiolowski-nie-planuje-wystapienia-z-PO-nie-wiem-co-zrobie-w-maju-ale-nie-sadze,wid,18245249,wiadomosc.html?ticaid=116c12
    Nic nowego. W sumie to ta sama klika. Platforma się niby rozpadnie a tak naprawdę przepoczwarzy i będzie bałamucić nowy narybek wyborczy. Zawsze tak było..
    6 7 Cytuj Zgłoś
  • 01.04.2016 - 13:02
    t-34 napisał/a:
    10 kwietnia masz marsz miliona to sobie pojedź. Zarobisz kasę, a na koniec zrobisz zadymę bufetowej Hance.
    My chcemy być na śmiesznej manifestacji KOD-u, a nie na poważnej manifestacji PiS o ,której wiemy już od dawna
    9 2 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz