Forum » Myślenice

.NOWOCZESNA w Myślenicach. Jak się przyłączyć ?

  • 17 lis 2016

    Uczucie, gdy partia bankowców i finansistów prosi o 10 złotych w poście sponsorowanym, bo nie umiała poprawnie wypełnić faktur i przelewów...

    zdjecie

    6 4 Cytuj
  • 18 lis 2016

    Ale Petru to żaden finansista ,tylko nosił teczkę za wykonawcą poleceń zachodnich korporacji a wcześniej biegał po piwo słynnemu kierowcy po Technikum Samochodowym.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Petru
    https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82adys%C5%82aw_Frasyniuk
    Kolejna partia która powstała z potrzeby chwili jak np. Samoobrona,Ruch Palikota itp. i z potrzeby chwili zniknie."Sponsorzy" doszli do wniosku że finansowanie marnego kabaretu nie ma sensu i odcięli dopływ gotówki więc trzeba żebrać.

    4 4 Cytuj
  • Andrzej 18 lis 2016

    Finansista, czy nie, kredyt przewalutował, kiedy trzeba było. Szkoda, że nie podzielił się tą informacją w TV. Miałby mój i wiele innych głosów, a tak...

    5 2 Cytuj
  • 19 lis 2016

    Nie chce mi się czytać tego wszystkiego...

    Jak w temacie: "Jak się przyłączyć" - ktoś podsumuje?

    2 3 Cytuj
  • 19 lis 2016
    marro napisał/a:

    Nie chce mi się czytać tego wszystkiego...

    Jak w temacie: "Jak się przyłączyć" - ktoś podsumuje?

    Mogę Ci podpowiedzieć ale jak się od .N odp..ić

    1 4 Cytuj
  • 19 lis 2016

    A, nie dziękuję. I co stanąć pod skrzydłem na rondzie co miesiąc?...

    4 Cytuj
  • 20 lis 2016

    Prawda jest tylko u Kaczynskiego
    Co mowi reszta nieprawda jest
    Tylko Jaroslaw zna prawde cala
    A brat Solidarnosci byl szefem od lat.
    Typowy artykul "pod" Jaroslawa zawiera mnogosc takowych slow: "klamstwo", "nieprawda", "oszustwo", "zdrada" -
    On jeden sedzia, on jeden bog.
    Wladimir Putin tez prawde ma.

    3 5 Cytuj
  • 20 lis 2016

    Przecież w 2010 roku Putin był uważany za największego przyjaciela Polski i Tuska,Unii Europejskiej i całego postępowego świata że o GW nie wspomnę?Co się takiego wydarzyło?
    Proście Boga żeby Kaczyński nie miał poparcia takiego jak Putin bo biednie byłoby z wam jakby wprowadził demokratyczne wzorce przyjaciela Tuska.
    https://www.google.pl/search?q=tusk+z+Putinem&espv=2&biw=1366&bih=662&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiY2Yy0mLfQAhVH_SwKHRfGBnUQsAQIHQ#imgrc=mvIooAuVL9-XGM%3A

    3 6 Cytuj
  • Andrzej 20 lis 2016

    Jedno zdjęcie komuś wyszło i PiSiewicze po dziś dzień nim żyją. Ot, taka mentalność.

    5 3 Cytuj
  • Pietja 25 lis 2016

    Jak ktoś nie widzi wyraziście, że .N to ratunkowa szalupa mafijnego układu Platformy i PSLu to trudno takiego sprowadzić do realu. Dobrze, że mamy tak mało KODziarzy i nowoczesnych bo świadczy to tylko o w miarę rozgarniętej społeczności.

    5 3 Cytuj
  • Andrzej 25 lis 2016

    Społeczność nie jest rozgarnięta, tylko ma to w czterech literach. Społeczność ma mieć co do garnka wsadzić i do kieliszka wlać. Większości to wystarcza. A czy rządzi PiS, czy PO, to niejednokrotnie nie widzą, kto jest kto (np. mówią, że rządzi kaczor - a jak zapytasz, jaki kaczor, to odpowiadają, no ten, Donald. Donald Tusk). Taka u nas świadomość polityczna.

    5 Cytuj
  • Pietja 25 lis 2016

    Tak, tylko że od kilku lat te rządzące "elyty", które juz zrabowały prawie wszystko posiadające jakąś wartość zaczęły schodzić z kradzieżą do niższych obszarów, które to już realnie zaczęły wpływać na życie zwykłego obywatela. Skończyły się majątki państwowe, których straty zwykły Polak nie czuł, więc zaczęto sięgać realnie do jego kieszeni a początkiem było można powiedzieć OFE. Od tego czasu zaczęło się dojenie baranków/gojów by wciąż zaspokajać swoje niekończące się żądze. Dlatego trzeba być niespełna rozumu by popierać strategię poprzedników a takie, tylko lekko zawoalowane, by utrącić czujność, stanowi nowoczesna i jej ramie "zbrojne" i propagandowe - KOD :( Pytanie, czy rządy (głównodowodzący) PiS byli przedstawicielami popierającymi taką strategię? Wg mnie nie, chociaż stara się wszystkim, na każdy możliwy sposób to wmawiać.

    3 3 Cytuj
  • 25 lis 2016
    Endrju napisał/a:

    Społeczność nie jest rozgarnięta, tylko ma to w czterech literach. Społeczność ma mieć co do garnka wsadzić i do kieliszka wlać. Większości to wystarcza. A czy rządzi PiS, czy PO, to niejednokrotnie nie widzą, kto jest kto (np. mówią, że rządzi kaczor - a jak zapytasz, jaki kaczor, to odpowiadają, no ten, Donald. Donald Tusk). Taka u nas świadomość polityczna.

    Mentalność z czasów komuny,społeczeństwo nie dorosło do demokracji i tylko salonowe elyty posiadły wszelką mądrość.Za komuny mówiono że jeżeli społeczeństwu nie podoba się władza to trzeba zmienić nie władzę tylko społeczeństwo i robiono to w piwnicach UB czy na ulicy zomowskimi pałkami.Co najgorsze dla elyt zaraza się roznosi i w takim USA też ktoś zaszczepił ciemnotę.A tam przecież nie rządzi PiS.

    4 4 Cytuj
  • Pietja 25 lis 2016

    Ja jak widziałem te skomlące ryje w TVN w noc wyborczą w USA, to aż mi się miło zrobiło na duszy :)

    5 5 Cytuj
  • 25 lis 2016
    Mohikanin napisał/a:

    Ja jak widziałem te skomlące ryje w TVN w noc wyborczą w USA, to aż mi się miło zrobiło na duszy :)

    Putin też się ucieszył. Ty zawsze na Wschód spoglądałeś. Nie zmieniaj kierunku, bo zeza dostaniesz.

    5 4 Cytuj
  • 25 lis 2016
    WKibic napisał/a:

    Putin też się ucieszył. Ty zawsze na Wschód spoglądałeś. Nie zmieniaj kierunku, bo zeza dostaniesz.

    Jak nie Obajtek to Putin,a nie mówiłam że szkoda klawiatury?
    Podsyłam linka ,może się przyda.
    https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=urlop+nauczycielski+na+poratowanie+zdrowia

    5 5 Cytuj
  • Pietja 26 lis 2016
    WKibic napisał/a:

    Putin też się ucieszył. Ty zawsze na Wschód spoglądałeś. Nie zmieniaj kierunku, bo zeza dostaniesz.

    Zapewne też się ucieszył, podobnie jak i Assad, któremu może odpuszczą wreszcie inwazję szwadrony zbrojone i szkolone przez Obamę. Ty pewnie najbardziej żałujesz Izraela, któremu niedługo się skończy bycie świętą krową Bliskiego Wschodu ;) To w sumie logiczne bo jak się kocha Szechtera to musi się i kochać Izrael i dbać o sowite emerytury dla Żydów, bo przecież Polska to kraj mlekiem i miodem płynący odpowiedzialny za cały holokaust jak to pięknie uczy Twój profesor Hartman i jego kumpel Gross :(

    5 3 Cytuj
  • 26 lis 2016
    Mohikanin napisał/a:

    Zapewne też się ucieszył, podobnie jak i Assad, któremu może odpuszczą wreszcie inwazję szwadrony zbrojone i szkolone przez Obamę. Ty pewnie najbardziej żałujesz Izraela, któremu niedługo się skończy bycie świętą krową Bliskiego Wschodu ;) To w sumie logiczne bo jak się kocha Szechtera to musi się i kochać Izrael i dbać o sowite emerytury dla Żydów, bo przecież Polska to kraj mlekiem i miodem płynący odpowiedzialny za cały holokaust jak to pięknie uczy Twój profesor Hartman i jego kumpel Gross :(

    Niestety w tym kraju jest sporo naiwniaków którzy wierzą w te pierdoły serwowane przez gównoborczą czy tevaueny . I do tego dochodzą internetowe trolle poprzedniego układu jak choćby tutaj na forum prywatnie , markos czy wkibic. Na szczęście ludzie powoli wychodzą z tego zaciemnienia.

    9 4 Cytuj
  • 2 sty 2017
    10 4 Cytuj
  • 3 sty 2017

    To po ostatnich wydarzeniach są jeszcze zainteresowani? Hahaha no nie wierzę !!!

    4 2 Cytuj

Odpowiedz