Forum » Myślenice

.NOWOCZESNA w Myślenicach. Jak się przyłączyć ?

  • 5 cze 2016

    Od wieków są dobrzy i źli policjanci ,mądrzy i głupi,wysocy i niscy.Nie wszyscy muszą lubić Kaczora jak i alimenciarza z kucykiem.

    9 9 Cytuj
  • 19 cze 2016

    Wie ktoś może ilu członków ma już .nowoczesna. w Myślenicach?

    1 10 Cytuj
  • 19 cze 2016
    tokgrey napisał/a:

    Wie ktoś może ilu członków ma już .nowoczesna. w Myślenicach?

    Pewnie z 3-4. Ile może mieć to przecież jest porażka tak samo jak kodowcy.

    15 8 Cytuj
  • 19 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Pewnie z 3-4. Ile może mieć to przecież jest porażka tak samo jak kodowcy.

    Nie doceniasz nas - to bardzo dobra informacja :-)

    6 19 Cytuj
  • 20 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Pewnie z 3-4. Ile może mieć to przecież jest porażka tak samo jak kodowcy.

    Nieraz lepiej mieć 3-4 dobrych niż armię nieudaczników, liczy się jakość nie ilość. Co widać po władzy mają sporo słabych aparatczyków i nie ma fachowców na ważne stanowiska gdzie liczy się wiedza a nie wiara że się wie i uda coś zrobić.

    7 12 Cytuj
  • 20 cze 2016
    SredniPiotr napisał/a:

    Nieraz lepiej mieć 3-4 dobrych niż armię nieudaczników, liczy się jakość nie ilość. Co widać po władzy mają sporo słabych aparatczyków i nie ma fachowców na ważne stanowiska gdzie liczy się wiedza a nie wiara że się wie i uda coś zrobić.

    Zapewne dwójka rysiek i gasiukowa to wybitni udacznicy..

    14 6 Cytuj
  • 20 cze 2016

    Ale Cie boli :) że są ludzie myślący, ale pisiorką zaszła za skórę, gdzie tylko możecie to chcecie jej dopiec. Ta kobieta was niszczy. W porównaniu z każdą bez wyjątku pisówką jest nie do pokonania.

    5 12 Cytuj
  • 20 cze 2016

    Sami Nowocześni przedsiębiorcy płacący 6 zł za godzinę na rękę - nono :)

    19 4 Cytuj
  • 20 cze 2016

    Bo o to chodzi aby było nowocześnie po staremu.

    12 4 Cytuj
  • 20 cze 2016
    Gascan napisał/a:

    Sami Nowocześni przedsiębiorcy płacący 6 zł za godzinę na rękę - nono :)

    No to musisz być niezłym frajerem jeśli za tyle pracujesz ! Nie martw się PiS podniesie ci do 12 zł a wtedy będziesz zadowolony lub ... bezrobotny, ale zawsze masz 500+ w obwodzie tylko już musisz zaczynać starać się o dzieci jeśli nie masz bo to nie na każde tylko na drugie.

    8 12 Cytuj
  • 20 cze 2016
    SredniPiotr napisał/a:

    Ale Cie boli :) że są ludzie myślący

    hahaha gdzie ? w po i nowoczesnej ? hahahahahahaha :D :D :D buahahahahahaha post roku bez kitu !! Chłopie zaszalałeś :D platfusiorstwo to stan umysłu jednak :D

    17 7 Cytuj
  • 20 cze 2016
    SredniPiotr napisał/a:

    No to musisz być niezłym frajerem jeśli za tyle pracujesz ! Nie martw się PiS podniesie ci do 12 zł a wtedy będziesz zadowolony lub ... bezrobotny, ale zawsze masz 500+ w obwodzie tylko już musisz zaczynać starać się o dzieci jeśli nie masz bo to nie na każde tylko na drugie.

    Wiesz no tak się składa że frajerem nie jestem i nie pracuje za taką głodową stawkę. Podwyższenie stawki wynagrodzenia zabolało by właśnie takich chciwych małych i średnich przedsiębiorców, którzy wykorzystują ludzi. Takich pseudo nowoczesnych przedsiębiorców w Myślenicach nie brakuje.

    Otwierasz sobie sklep z byle ciuchami, przyjmujesz 2 praktykantki ze szkoły, płacisz im potem 6 zł na rękę, a potem odjeżdżasz swoim białym Audi Q5. Co drugi myślenicki sklep tak działa.

    17 3 Cytuj
  • 20 cze 2016

    Ufff jak dobrze że mój szef ma czarne BMW bo już myślałem że o niego chodzi.

    5 6 Cytuj
  • 20 cze 2016
    Gascan napisał/a:

    Wiesz no tak się składa że frajerem nie jestem i nie pracuje za taką głodową stawkę. Podwyższenie stawki wynagrodzenia zabolało by właśnie takich chciwych małych i średnich przedsiębiorców, którzy wykorzystują ludzi. Takich pseudo nowoczesnych przedsiębiorców w Myślenicach nie brakuje.

    Otwierasz sobie sklep z byle ciuchami, przyjmujesz 2 praktykantki ze szkoły, płacisz im potem 6 zł na rękę, a potem odjeżdżasz swoim białym Audi Q5. Co drugi myślenicki sklep tak działa.

    A co stoi na przeszkodzie by każdy zainteresowany otworzył sobie sklep z ciuchami i po krótkim czasie jedził Q5? "Bogactwo" jest przecież na wyciągnięcie ręki.

    A ty to po co masz robić za jakąs tam pensję jak Q5 jest w zasięgu, sam przecież napisałeś receptę na sukces?

    Zmieniła się ekipa rządząca i od razu najazd na przedsiębiorców, bo z mało płaca podatków, bo za małe płacą pensje. Weźcie otwórzcie sobie firmy a zobaczycie co to za kawałek chleba.

    7 16 Cytuj
  • 20 cze 2016
    m_markos napisał/a:

    A co stoi na przeszkodzie by każdy zainteresowany otworzył sobie sklep z ciuchami i po krótkim czasie jedził Q5? "Bogactwo" jest przecież na wyciągnięcie ręki.

    A ty to po co masz robić za jakąs tam pensję jak Q5 jest w zasięgu, sam przecież napisałeś receptę na sukces?

    Zmieniła się ekipa rządząca i od razu najazd na przedsiębiorców, bo z mało płaca podatków, bo za małe płacą pensje. Weźcie otwórzcie sobie firmy a zobaczycie co to za kawałek chleba.

    Nie na przedsiębiorców tylko na wyzyskiwaczy którzy niestety stanowią spory odsetek tego pseudokapitalizmu po 89 roku. Na Szczęście się to stopniowo zmienia.
    Uczciwych przedsiębiorców jest coraz więcej.

    13 2 Cytuj
  • 20 cze 2016
    SredniPiotr napisał/a:

    No to musisz być niezłym frajerem jeśli za tyle pracujesz ! Nie martw się PiS podniesie ci do 12 zł a wtedy będziesz zadowolony lub ... bezrobotny, ale zawsze masz 500+ w obwodzie tylko już musisz zaczynać starać się o dzieci jeśli nie masz bo to nie na każde tylko na drugie.

    Brak znajomości czytania ze zrozumieniem. Gdzie on tutaj napisał że tyle zarabia ?

    9 3 Cytuj
  • 20 cze 2016
    SredniPiotr napisał/a:

    Ale Cie boli :) że są ludzie myślący, ale pisiorką zaszła za skórę, gdzie tylko możecie to chcecie jej dopiec. Ta kobieta was niszczy. W porównaniu z każdą bez wyjątku pisówką jest nie do pokonania.

    Nie żartuj sobie. Sprowadzasz na siebie śmieszność. Przecież wypowiedzi tej kobiety i jej auto-kompromitacje są ogólnie dostępne. I podobnie jak tego waszego ryśka- herszta .
    Aż nie mogę dziś uwierzyć że przed kilku laty miałem go naprawdę za inteligentnego człowieka mimo że jego i jego protoplastów nigdy nie popierałem. Teraz wychodzi że przy Tusku , Rokicie czy Olechowskim to chłopaczek od podawania piłek jest.
    Z takimi zawodnikami daleko nie zajedziecie.

    7 4 Cytuj
  • 20 cze 2016
    m_markos napisał/a:

    A co stoi na przeszkodzie by każdy zainteresowany otworzył sobie sklep z ciuchami i po krótkim czasie jedził Q5? "Bogactwo" jest przecież na wyciągnięcie ręki.

    A ty to po co masz robić za jakąs tam pensję jak Q5 jest w zasięgu, sam przecież napisałeś receptę na sukces?

    Zmieniła się ekipa rządząca i od razu najazd na przedsiębiorców, bo z mało płaca podatków, bo za małe płacą pensje. Weźcie otwórzcie sobie firmy a zobaczycie co to za kawałek chleba.

    Wszystko fajnie tylko z całego kontekstu wyrzuciłeś najważniejsze, czyli budowanie biznesu kosztem wyzyskiwania pracowników. Na takie polityce dorobiły się np. Bzomex, Familia, AGRO BUD, wszystkie myślenickie restauracje, masa ciuchlandów, butików, sklepów sportowych, sklepów z odzieżą dziecięcą jak i również punkty sprzedaży GSM, sklepów z butami. Wszędzie jadą na najniższej krajowej lub jeszcze gorzej. Przejdź się po sklepach na rynku i popytaj dziewczyn ile zarabiają. Jak kogoś aż tak duma rozpiera, to trudno się mu przyznać ile płaci. Jak wiem że nie stać mnie na godną płace dla pracownika to albo nie otwieram firmy albo pracuje w niej osobiście jako samozatrudnienie. Myślenickie biznesowe towarzystwo wzajemnej adoracji nigdy tego nie pojmie. Zmieniła się ekipa rządząca to przedsiębiorcy zaczynają trząść portkami o to że ktoś w końcu zacznie pilnować godnego wynagradzania. Platfusy miały na to wyjebke, Nowoczesna będzie miała tym bardziej coś takiego w poważaniu widząc wasz skład.

    9 2 Cytuj
  • 20 cze 2016
    Gascan napisał/a:

    Wszystko fajnie tylko z całego kontekstu wyrzuciłeś najważniejsze, czyli budowanie biznesu kosztem wyzyskiwania pracowników. Na takie polityce dorobiły się np. Bzomex, Familia, AGRO BUD, wszystkie myślenickie restauracje, masa ciuchlandów, butików, sklepów sportowych, sklepów z odzieżą dziecięcą jak i również punkty sprzedaży GSM, sklepów z butami. Wszędzie jadą na najniższej krajowej lub jeszcze gorzej. Przejdź się po sklepach na rynku i popytaj dziewczyn ile zarabiają. Jak kogoś aż tak duma rozpiera, to trudno się mu przyznać ile płaci. Jak wiem że nie stać mnie na godną płace dla pracownika to albo nie otwieram firmy albo pracuje w niej osobiście jako samozatrudnienie. Myślenickie biznesowe towarzystwo wzajemnej adoracji nigdy tego nie pojmie. Zmieniła się ekipa rządząca to przedsiębiorcy zaczynają trząść portkami o to że ktoś w końcu zacznie pilnować godnego wynagradzania. Platfusy miały na to wyjebke, Nowoczesna będzie miała tym bardziej coś takiego w poważaniu widząc wasz skład.

    Dobrodzieju. Załóż firmę, zatrudniaj ludzi za godną stawkę i jeździj sobie Q5. Naprawdę Ci tego życzę.

    Jak czytam takie teksty jak Twoje to przypomina mi się zawsze historia z Piotrem Dudą który jest szefem związku zawodowego Solidarność. Gość na codzień zajmuje się obroną pracowników. Tymczasem w hotelu należącym do Solidarności 40% pracowników miało umowy śmieciowe...

    http://natemat.pl/154575,hotel-baltyk-kraina-smieciowek-newsweek-opisuje-jak-zatrudniala-nadzorowana-przez-piotra-dude-firma

    Poczytaj historię bo tak się zwykle kończą postulaty ludzi podobnych do Ciebie.

    4 9 Cytuj
  • 20 cze 2016

    Newsweek nazywasz źródłem?

    PS. Strzelasz jakimiś upolitycznionymi przykładami starając się zmienić kontekst do którego zmierzam.
    W dupie mam całą politykę. Tak dokładnie, tak się kończą postulaty podobne do moich bo na wyższych stołkach zazwyczaj siedzą takie bufony jak ty.

    3 4 Cytuj
  • 20 cze 2016
    Gascan napisał/a:

    Newsweek nazywasz źródłem?

    PS. Strzelasz jakimiś upolitycznionymi przykładami starając się zmienić kontekst do którego zmierzam.
    W dupie mam całą politykę. Tak dokładnie, tak się kończą postulaty podobne do moich bo na wyższych stołkach zazwyczaj siedzą takie bufony jak ty.

    Oni tutaj regularnie cytują Newsweek-a w którym redaktorkiem jest ten pseudo-dziennikarz i klakier systemu. Podobnie podając przykłady z upadającej gównoborczej która nawet już od kilku lat nie ukrywa do czego została stworzona. Zresztą kto tym steruje.
    Ci ludzie wypisując tutaj takie przypadki sprowadzają temat do poziomu kabaretu.

    7 3 Cytuj
  • 20 cze 2016
    Gascan napisał/a:

    Newsweek nazywasz źródłem?
    PS. Strzelasz jakimiś upolitycznionymi przykładami starając się zmienić kontekst do którego zmierzam.
    W dupie mam całą politykę. Tak dokładnie, tak się kończą postulaty podobne do moich bo na wyższych stołkach zazwyczaj siedzą takie bufony jak ty.

    Kontekst jest jeden. Praca warta jest tyle ile ktoś jest w stanie zapłacić.
    Wszelkie pseudosocjalistyczne brednie kończą się zawsze tak samo ze szkodą dla wszystkich.

    Moja rada poraz kolejny: załóż firmę, zatrudniaj ludzi za godną stawkę (cokolwiek to znaczy) i jeździj sobie Q5. Mam nadzieję że będziesz lepszy od Piotra Dudy który jako szef związków zawodowych w Polsce powinien dawać przykład jak się szanuje pracowników.

    PS. Źródła o tej akcji z Dudą to masz nawet w telewizji republika i fakcie. Duda podał Newsweek do sądu w tej sprawie i przegrał...

    4 8 Cytuj
  • 20 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Oni tutaj regularnie cytują Newsweek-a w którym redaktorkiem jest ten pseudo-dziennikarz i klakier systemu. Podobnie podając przykłady z upadającej gównoborczej która nawet już od kilku lat nie ukrywa do czego została stworzona. Zresztą kto tym steruje.
    Ci ludzie wypisując tutaj takie przypadki sprowadzają temat do poziomu kabaretu.

    Mówi to gość który uważa się za obiektywnego a wkleja praktycznie linki tylko do mediów kontrolowanych przez PIS:

    zdjecie

    5 10 Cytuj
  • 20 cze 2016
    m_markos napisał/a:

    Mówi to gość który uważa się za obiektywnego a wkleja praktycznie linki tylko do mediów kontrolowanych przez PIS:

    Zacząłem tak robić od kilku dni widząc że ty i twoi kompani wklejacie tutaj linki do gadzinówki michnika i parówkowych portalików lisa. I od dawien dawna tak robicie.
    Gdybyś przejrzał te tematy wcześniej podawałem właśnie na przekór linki z twoich mediów żebyście nie mieli mi nic do zarzucenia :)
    Natemat w szczególności gdzie od pół roku 8/10 tematów służy jedynie atakowi w Kaczyńskiego.
    Z tej pseudoilustracji którą tutaj wrzuciłeś to tutaj podawałem linki tylko do "wpolityce" .
    Pozostałych nie znam i nie wchodzę na nie nawet.
    Tymczasem ty i twoich 2-3 kompanów regularnie zasypuje tematy odnośnikami do gównoborczej czy tej hałtury liska rudego.
    Skończyłem się już patyczkować. Od teraz wrzucam tutaj na co dzień linki do blogu nawet matki kurki który jedzie bo waszych równo. Wcześniej go unikałem ale skoro tutaj ludzie wrzucają ordynarną propagandę trzeba się bronić !

    13 5 Cytuj
  • 31 paź 2016
    5 9 Cytuj

Odpowiedz