Forum » Myślenice

.NOWOCZESNA w Myślenicach. Jak się przyłączyć ?

  • Andrzej 17 kwi 2016
    albert7575 napisał/a:

    wojna polsko-polska zaczyna sie zawsze gdy wybory wygra PIS,a zaczynają tą wojne zawsze osoby którym to nie pasuje,wiec "nie odwracaj kota ogonem..."

    Ale co Ty opowiadasz? Wojna polsko-polska zaczęła się w 2005 roku i cały czas trwa w najlepsze, ciągle podgrzewana przez obie strony.
    W 2010 dołączyła do rozgrywki tragedia smoleńska, jako dodatkowa karta. A my najnormalniej w świecie dajemy się rozgrywać tym podziałem na mohery i lemingi.

    Walker84 napisał/a:

    Właśnie udowadniasz moje obawy że jesteś z tego środowiska pokroju niesioła czy potrafiącego tylko obrzucać epitetami i obrażać innych nie mając żadnych sensownych argumentów.

    Odezwał się pierwszy faryzeusz forum, ten, który nie obraża nikogo i o nikim pogardliwie nie pisze , mając za mistrza Brudzinskiego czy Błaszczaka.

    4 8 Cytuj
  • 17 kwi 2016

    Tak się składa że lepszy Brudziński z Błaszczakiem niż przeszlachetny Niesioł czy Bieńkowska. Już o innych dziadkach którzy ugryzli się w język i w ten sposób zatruli się własnym jadem nie będę wspominał.

    14 3 Cytuj
  • 17 kwi 2016
    Endrju napisał/a:

    Ale co Ty opowiadasz? Wojna polsko-polska zaczęła się w 2005 roku i cały czas trwa w najlepsze, ciągle podgrzewana przez obie strony.
    W 2010 dołączyła do rozgrywki tragedia smoleńska, jako dodatkowa karta. A my najnormalniej w świecie dajemy się rozgrywać tym podziałem na mohery i lemingi.

    Odezwał się pierwszy faryzeusz forum, ten, który nie obraża nikogo i o nikim pogardliwie nie pisze , mając za mistrza Brudzinskiego czy Błaszczaka.

    Jak na razie to tacy jak ty miłośnicy platformianych obrażacie w koło ludzi o odmiennych poglądach. Począwszy od Kaczyńskiego skończywszy na jego nie żyjącym bracie. Na szczęście wszystko jest zarchiwizowane.

    11 2 Cytuj
  • 17 kwi 2016
    Endrju napisał/a:

    Ale co Ty opowiadasz? Wojna polsko-polska zaczęła się w 2005 roku i cały czas trwa w najlepsze, ciągle podgrzewana przez obie strony.
    W 2010 dołączyła do rozgrywki tragedia smoleńska, jako dodatkowa karta. A my najnormalniej w świecie dajemy się rozgrywać tym podziałem na mohery i lemingi.

    Odezwał się pierwszy faryzeusz forum, ten, który nie obraża nikogo i o nikim pogardliwie nie pisze , mając za mistrza Brudzinskiego czy Błaszczaka.

    no o tym pisałem .ze gdy tylko PIS dojdzie do władzy zaczyna sie wojna polsko-polska,z tego okresu właśnie wzieło sie okreslenie mohery,co ciekawe,teraz moherami mozna by było nazwać zaKODowanych bo tam średnia wieku to 60 lat,cała młodzież teraz albo na Korwina albo na PIS głosuje.

    Faryzeusz na forum? przeleć jeszcze raz szybciutko wszystkie tematy i posty o tematyce politycznej i policz kto ile tematów zapoczątkował i w jakiej są one narracji i ile postów napisał również w podobnej narracji.....,tylko od samego poczatku....bo to ma znaczenie

    3 Cytuj
  • Andrzej 19 maj 2016

    A czy ja drogi Albercie gdzieś napisałem, że to jedyny faryzeusz na tym forum?

    Walker84 napisał/a:

    Jak na razie to tacy jak ty miłośnicy platformianych obrażacie w koło ludzi o odmiennych poglądach. Począwszy od Kaczyńskiego skończywszy na jego nie żyjącym bracie. Na szczęście wszystko jest zarchiwizowane.

    Przepraszam, nie jestem [i]miłośnikiem platformianych[/i]. I pokaż mi 10 moich postów (jak Lot nie znalazł 10 sprawiedliwych), gdzie obrażam ludzi na tym forum, to zniknę z niego na dobre.

    3 5 Cytuj
  • 19 maj 2016
    Endrju napisał/a:

    A czy ja drogi Albercie gdzieś napisałem, że to jedyny faryzeusz na tym forum?
    Przepraszam, nie jestem miłośnikiem platformianych. I pokaż mi 10 moich postów (jak Lot nie znalazł 10 sprawiedliwych), gdzie obrażam ludzi na tym forum, to zniknę z niego na dobre.

    Zerwałeś się z choinki czy co ? Poczytaj co tutaj wypisuje Łukaszek, bono , czy t-34. Szczególnie zobacz co piszą o Macierewiczu czy Kaczyńskim. Zapomniało ci się już jak wasza opcja traktowała Lecha Kaczyńskiego ? Jak wypowiadał się o nim paligłupek , niesioł czy radziu? Masz słabą pamięć.

    6 2 Cytuj
  • 19 maj 2016

    Można nienawidzić Kaczyńskiego ale podskakiwać na demonstracji na komendę Giertycha to trzeba być idiotą.Zapomnieliście już jak skandowaliście-Giertych do wora wór do jeziora?

    8 3 Cytuj
  • Andrzej 20 maj 2016
    Walker84 napisał/a:

    Jak na razie to tacy jak ty miłośnicy platformianych obrażacie w koło ludzi o odmiennych poglądach. Począwszy od Kaczyńskiego skończywszy na jego nie żyjącym bracie. Na szczęście wszystko jest zarchiwizowane.

    Endrju napisał/a:

    Przepraszam, nie jestem miłośnikiem platformianych. I pokaż mi 10 moich postów (jak Lot nie znalazł 10 sprawiedliwych), gdzie obrażam ludzi na tym forum, to zniknę z niego na dobre.

    Walker84 napisał/a:

    Zerwałeś się z choinki czy co ? Poczytaj co tutaj wypisuje Łukaszek, bono , czy t-34. Szczególnie zobacz co piszą o Macierewiczu czy Kaczyńskim. Zapomniało ci się już jak wasza opcja traktowała Lecha Kaczyńskiego ? Jak wypowiadał się o nim paligłupek , niesioł czy radziu? Masz słabą pamięć.

    Jak to się ma do mnie, co [i]wypisuje Łukaszek, bono , czy t-34[/i]? Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? Czy może nadinterpretujesz proste wypowiedzi, jak Twoi mistrzowie?

    Poza tym, nie widzę po postach bono, Łukaszka czy t-34 więcej jadu i obraźliwych zwrotów, niż w Twoich. Ba, na pierwszy rzut oka, to Ty więcej obrażasz i deprecjonujesz polityków (jak również adwersarzy), niż wymienieni przez Ciebie forumowicze.

    EOT z mojej strony.

    4 4 Cytuj
  • 30 maj 2016
    4 6 Cytuj
  • 30 maj 2016
    krowka123 napisał/a:

    Nowoczesna czy zdarta płyta
    http://wpolityce.pl/polityka/294708-kukiz-dostrzegl-na-plakacie-unii-wolnosci-sprzed-lat-posel-gasiuk-pihowicz-juz-wtedy-po-stronie-jedynie-slusznej-linii

    Ale sensacja ! Już naprawdę PISiory nie macie co w tych biurach robić tylko tak jak krowka123 siedzieć w czasie pracy na forum ???
    Kukiz niech idzie do okulisty lub zmieni trunek, bo na zdjęciu w żadnym przypadku nie jest wskazana posłanka. A co do Uni Wolności to przecież połowa obecnego PISu tam kiedyś była.
    Co więcej posłowie czy też marszałkowie z PISu np. Marszałek Piotrowicz był prokuratorem w PRLu i był głównym oskarżycielem w procesach opozycjonistów.
    Czepiacie się każdego gówna które może dowalić Platformie, Nowoczesnej czy też PSlowi, ale to nic nie da bo część tych partii razem z KODem obalą wasze nadzieje na demolkę demokracji w naszym kraju.

    7 13 Cytuj
  • 2 cze 2016

    Jeśli ktoś ma ochotę to .Nowoczesna Małopolska zaprasza:

    zdjecie

    Szczegółowe informacje : https://www.facebook.com/events/1628665100787489/

    Zapraszamy jeśli ktoś ma ochotę.

    5 14 Cytuj
  • 2 cze 2016

    Udał się plakat ,Unia Wolności i jej pociotki świętują rocznicę historycznego dealu .Mają co świętować .A ludzie myśleli że wybierają antykomunistów?

    8 4 Cytuj
  • 2 cze 2016

    Krówka tylko bez takich EPITETÓW :D

    3 6 Cytuj
  • 2 cze 2016
    BartekA napisał/a:

    Jeśli ktoś ma ochotę to .Nowoczesna Małopolska zaprasza:

    Szczegółowe informacje : https://www.facebook.com/events/1628665100787489/

    Zapraszamy jeśli ktoś ma ochotę.

    Super inicjatywa. Brawo.

    4 16 Cytuj
  • 2 cze 2016

    Jeszcze sobie dopisała że jest ateistką :
    http://wpolityce.pl/polityka/295124-polonistka-czy-prawniczka-rzecznik-czy-fotomodelka-kamila-gasiuk-pihowicz-wyjasnia-maluczkim

    Od początku wiedziałem że ta cała "nowoczesna" to maskarada do ogłupiania i sterowania masami ludzkimi przez tą samą klikę..

    10 4 Cytuj
  • 3 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Jeszcze sobie dopisała że jest ateistką :
    http://wpolityce.pl/polityka/295124-polonistka-czy-prawniczka-rzecznik-czy-fotomodelka-kamila-gasiuk-pihowicz-wyjasnia-maluczkim

    Od początku wiedziałem że ta cała "nowoczesna" to maskarada do ogłupiania i sterowania masami ludzkimi przez tą samą klikę..

    Walker Ty jednak nie potrafisz myśleć , jak Wasz koalicjant Kukiz (pewnie niebawem część PiS) coś napisze to święte jak by to sam Kaczyński napisał :) . Jeden nie potrafi nic dobrze zrobić tylko sieje zamęt w Polsce, drugi (Kukiz) nic sobą nie reprezentuje to szuka głupot i publikuje nie sprawdzone by tylko robić dym a głupi naród (w tym Walker) to kupi.
    http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105402,20174657,kukiz-wyciaga-zdjecie-gasiuk-pihowicz-sprzed-lat-poslanka-prostuje.html

    PiSiorki lepiej byście się Pcimiem zajęli bo szwindle jada dalej :
    http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,44425,20174963,pcim-od-pol-roku-bez-wojta-po-wicewojt-rzadzi-nielegalnie.html

    Na koniec dobrego wrócił ulubieniec Antoniego nie jaki Janiger :) i znów MON ma super pracownika.

    Oj ta dobra zmiana - hehehe.

    5 14 Cytuj
  • 3 cze 2016
    SredniPiotr napisał/a:

    Walker Ty jednak nie potrafisz myśleć , jak Wasz koalicjant Kukiz (pewnie niebawem część PiS) coś napisze to święte jak by to sam Kaczyński napisał :) . Jeden nie potrafi nic dobrze zrobić tylko sieje zamęt w Polsce, drugi (Kukiz) nic sobą nie reprezentuje to szuka głupot i publikuje nie sprawdzone by tylko robić dym a głupi naród (w tym Walker) to kupi.
    http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105402,20174657,kukiz-wyciaga-zdjecie-gasiuk-pihowicz-sprzed-lat-poslanka-prostuje.html

    PiSiorki lepiej byście się Pcimiem zajęli bo szwindle jada dalej :
    http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,44425,20174963,pcim-od-pol-roku-bez-wojta-po-wicewojt-rzadzi-nielegalnie.html

    Na koniec dobrego wrócił ulubieniec Antoniego nie jaki Janiger :) i znów MON ma super pracownika.

    Oj ta dobra zmiana - hehehe.

    Nie kompromituj się tutaj średni podając linki z gównoborczej niejakiego Szechter której sprzedajność leci na łeb na szyję (na szczęście) . Co ma do sprawy Kukiz? Mam zdjęcie tej babki z młodzieżówki przybudówki UW a nawet w wikipedi jest napisane gdzie zaczynała :
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Kamila_Gasiuk-Pihowicz
    Jest nawet uwzględniona jako działaczka/" polityk " UW w wikipedi żeby było śmieszniej :
    ( pod literką G jak nie dowidzisz)
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Politycy_Unii_Wolno%C5%9Bci

    Wynika z tego że sam należysz do ogłupionej tymi pseudo-obrońcami części społeczeństwa ewentualnie dostajesz hajs żeby siać propagandę w internetach.

    11 5 Cytuj
  • 3 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Jeszcze sobie dopisała że jest ateistką :
    http://wpolityce.pl/polityka/295124-polonistka-czy-prawniczka-rzecznik-czy-fotomodelka-kamila-gasiuk-pihowicz-wyjasnia-maluczkim

    Od początku wiedziałem że ta cała "nowoczesna" to maskarada do ogłupiania i sterowania masami ludzkimi przez tą samą klikę..

    Pani w okularkach was orze nieźle. Szukacie kwitów ile możecie a tu sie okazalo ze plakat to nie był wyborczy tylko z kampani wejscia do UE. Taki własnie PIS, szukać dwuznacznych punktów i hejtować.

    3 14 Cytuj
  • 3 cze 2016
    m_markos napisał/a:

    Pani w okularkach was orze nieźle. Szukacie kwitów ile możecie a tu sie okazalo ze plakat to nie był wyborczy tylko z kampani wejscia do UE. Taki własnie PIS, szukać dwuznacznych punktów i hejtować.

    To klasyczna idiotka która jest przez kogoś popychana dosłownie i w przenośni. Już kilka razy dowodziła że nie ma zbyt dużo oleju w głowie.
    Ty natomiast znowu nie odnosisz się do faktów. Przecież masz linki do głupiej wikipedi gdzie jest napisane że należała do młodzieżówki UW . To po co wypisujesz głupoty ?

    10 4 Cytuj
  • 3 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    To klasyczna idiotka która jest przez kogoś popychana dosłownie i w przenośni. Już kilka razy dowodziła że nie ma zbyt dużo oleju w głowie.
    Ty natomiast znowu nie odnosisz się do faktów. Przecież masz linki do głupiej wikipedi gdzie jest napisane że należała do młodzieżówki UW . To po co wypisujesz głupoty ?

    Co z tego że należała do UW. To dyskwalifikuje ludzi chyba tylko u was. Plakat był robiony pod wejscie polski do UE, wtedy to nawet kościół grzmiał z ambony by głosowac na tak. Myśleliście że macie propagandowego asa w ręku a tu poraz kolejny zonk.

    Oleju to ma więcej od większości waszych pseudo posłów którzy nawet nie umieją się dobrze wysławiać. Raz po raz oglądam programy z udziałem jej. Laska praktycznie ośmiesza waszych członków w starciach dyskusyjnych dlatego jej tak nie nienawidzicie.

    6 15 Cytuj
  • 3 cze 2016

    Walker i krowka123 !!!

    Wasz język w wypowiedziach na tym forum sięgnął dna.

    Wasze obelżywe wpisy, opluwające wszystkich ludzi o innych poglądach są żenujące i godne najwyższej pogardy.

    Taki jak wasz jest właśnie dzisiaj język rozwścieczonych zwolenników PISu, zaczynacie gardzić wszystkim i wszystkimi, którzy nie są z PIS.
    Mnie też zaraz pewnie oplujecie i zwyzywacie słowami Waszego prezesa nazywając animalnym,
    ale pamiętajcie nawet najwięksi zwolennicy waszej ideologi zaczynają pomalutku przecierać oczy, które przesłoniła mgła zwana "500+" . Nawet w naszym mieście ludzie zaczynają dostrzegać, że wolność i święty spokój cenniejsze są od tych 500 zł.
    Plujcie jadem dalej, szczujcie na nas kolejne osoby z waszego środowiska - powodzenia !

    do czasu...

    9 20 Cytuj
  • 4 cze 2016
    m_markos napisał/a:

    Co z tego że należała do UW. To dyskwalifikuje ludzi chyba tylko u was. Plakat był robiony pod wejscie polski do UE, wtedy to nawet kościół grzmiał z ambony by głosowac na tak. Myśleliście że macie propagandowego asa w ręku a tu poraz kolejny zonk.

    Oleju to ma więcej od większości waszych pseudo posłów którzy nawet nie umieją się dobrze wysławiać. Raz po raz oglądam programy z udziałem jej. Laska praktycznie ośmiesza waszych członków w starciach dyskusyjnych dlatego jej tak nie nienawidzicie.

    Nie zgrywaj głupiego. Przecież od początku mówimy że nowoczesna to klon platformy , UW i KDL. To ta sama banda która chce jeszcze się przy korycie ustawić. I taka jest prawda. Jak piszesz że to nie ma znaczenia kompromitujesz się w duskusji bo to jest podstawowa teza na ich temat i tego nie da się obalić.
    To że jest idiotką sterowaną dowodzą same dwie wypowiedzi na temap kwoty wolnej od podatku i ta druga w której ta panna nawet nie wiedziała jaki ma program.
    Nie znam żadnego przypadku żeby ona kogoś pojechał. Tylko wrzask i próba zakrzyczenia oponenta. Zresztą ona dała ponad tysiąc złotych żeby jej ktoś wytłumacz ly jak ma się zachowywać przed kamerą . To kolejny dowód na jej zidiocenie.
    Ale wierz sobie naiwnie markosku dalej w jej "talent"
    Pośmiejemy się z tego.

    4 4 Cytuj
  • 4 cze 2016

    Zgadzam się że nie piszemy w języku" elyt" ale daleko nam do Niesiołowskiego czy Sikorskiego
    Nie to wykształcenie.Pierwszy z brzegu przykład hipokryzji przeciwników PiS-wypisywanie w jednym z tematów bzdur na temat programu,ośmieszanie czekających na pieniądze by w innym wątku napisać z radością że wzięło się już kasę.Tacy honorowi to oddajcie te pieniądze dla np.tak uwielbianego przez was Owsiaka?Pluć łatwo ale zachować się honorowo już gorzej.
    Cała ta demonstracja dzisiejsza też pasuje do rocznicy czerwca 1992 roku gdy w ciągu nocy obalono legalnie wybrany rząd tylko dlatego że miał czelność próbować rozliczyć kapusi.Teraz ich dzieci bronią zaciekle tego co zostawili tatusiowie.
    https://www.youtube.com/watch?v=yJrOt3wPcxE
    Jakoś nie widzę tam PiSiorów którzy ponoć są największym zagrożeniem dla Polski?

    4 3 Cytuj
  • 4 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Nie zgrywaj głupiego. Przecież od początku mówimy że nowoczesna to klon platformy , UW i KDL. To ta sama banda która chce jeszcze się przy korycie ustawić. I taka jest prawda. Jak piszesz że to nie ma znaczenia kompromitujesz się w duskusji bo to jest podstawowa teza na ich temat i tego nie da się obalić.

    Próbuję zrozumieć co jest tym wyznacznikiem że ktoś jest dla PISU "dobrym" a ktoś "złym" politykiem. Nowoczesna (klon platformy ), UW i KDL (także ormowcy, esbeki, komuchy itd) to ci źli tak wywnioskowałem z postów. Tymczasem Piotrowicz, Kryże, Jasiński czyli śmietanka PRL to Ci dobrzy. Pokręcona ta logika PIS.

    Ja nie zaprzeczam że Kamila Pihowicz była związana z Unią Wolności więc dlaczego niby się kompromituje? Przecież Andrzej Duda był związany z UW? Przecież Gowin był związany z UW? Oni dobrzy, ona zła (bo z innego obozu). Nie kumam was ani trochę.

    Unia Wolności była partią centrum którą popierała w niektórych momentach większość młodych ludzi w tamtym okresie.

    3 5 Cytuj

Odpowiedz