Forum » Myślenice

Żłobki w Myślenicach

  • 28 sie 2011

    za 200 zł to i w prywatnym już widziałam w jakimś ogłoszeniu, ale za darmo ani hu hu:)

    4 Cytuj
  • 29 sie 2011

    niedługo te państwowe będą droższe od prywatnych:) na wiejskiej myślą:))))))

    4 Cytuj
  • 30 sie 2011

    ja polecam zaglądnąć na Mostową, przyjazne miejsce i młoda, zaangazowana, rozsądna właścicielka...

    4 2 Cytuj
  • 30 sie 2011

    i cena jak na prywatny żłobek jest bardzo rozsądna...

    3 1 Cytuj
  • 31 sie 2011

    mamo mia -ile kosztuje? bo wracam z pracy bardzo,bardzo pózno- pozdro

    2 1 Cytuj
  • 31 sie 2011

    Ja pośle swoje dziecko do żłobka na Mostowej dopiero od stycznia. Dziecko przebywać będzie docelowo przez 3 pełne dni w tygodniu, co w przeliczeniu na koszty wyjdzie 500 zł miesięcznie.

    4 5 Cytuj
  • 31 sie 2011

    Akurat w EURECE za okres wakacji 120zl juz z wyzywieniem! to marne grosze jak za caly miesiac. a od wrzesnia 240zl. w porownaniu z chatka puchatka to jest o wiele tansze. przedszkole piekne i jest nawet zerowka. moj syn tam chodzi i mysle ze bedzie nadal chodzil bo mu sie tam podoba.

    1 6 Cytuj
  • 31 sie 2011

    BYłam w eurece i wale się specjalnie nie wyróżnia od innych przedszkoli.

    4 2 Cytuj
  • 31 sie 2011

    Z tego co wiem to cena na Mostowej uzależniona jest od ilości czasu jakie dziecko tam będzie spędzać, trzeba dzwonić i pytać... numer tel. można odszukać w internecie...

    5 4 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    czytałam na stronie eureki i to jest kombinatoryka .....

    . Od rodziców dzieci, którzy deklarują chęć posłania dziecka do przedszkola od września 2011 roku pobrana zostanie kaucja (wysokość czesnego za miesiące wakacyjne), która zostanie przeznaczona na opłacenie czesnego w miesiącach wrzesień i październik 2011 roku.
    a od tych co NIE? TO...Interpretacja regulaminu promocji przysługuje Dyrekcji Niepublicznego Przedszkola "EUREKA" w Myślenicach.

    3 1 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    czytałam na stronie eureki i to jest kombinatoryka .....

    . Od rodziców dzieci, którzy deklarują chęć posłania dziecka do przedszkola od września 2011 roku pobrana zostanie kaucja (wysokość czesnego za miesiące wakacyjne), która zostanie przeznaczona na opłacenie czesnego w miesiącach wrzesień i październik 2011 roku.
    a od tych co NIE? TO...Interpretacja regulaminu promocji przysługuje Dyrekcji Niepublicznego Przedszkola "EUREKA" w Myślenicach.

    Ciekawe gdzie to wyczytalas bo czegos takiego nie ma

    2 1 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    no akurat też to czytałam, ale jest to dla mnie logiczne, że pobiera się tzw. kaucję

    4 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    proponuję wszystkim właścicielom zwaśnionych podmiotów gospodarczych -POKÓJ-przynajmniej na forum,a zainteresowani niechaj korzystaj ą z internetu ,przeglądarek ,środków tele informatycznych ,tudzież telefonów i innych a nie zasry...ć forum przechwałkami.KROPKA.

    5 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    [quote=gość: interwencja www] proponuję wszystkim właścicielom zwaśnionych podmiotów gospodarczych -POKÓJ-przynajmniej na forum,a zainteresowani niechaj korzystaj ą z internetu ,przeglądarek ,środków tele informatycznych ,tudzież telefonów i innych a nie zasry...ć forum przechwałkami.KROPKA. [/quote]

    Popieram, a poza tym wakacje się już skończyły:)

    3 1 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    a dzieci gdzieś do żłobka trzeba posłać...

    3 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    A ja znalazłam w Myślenicach żłobek dla mojej Niuni za 180 zł czesne + jedzonko całodzienne i się cieszę !!!!!!!!

    5 1 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    Każdy ma własne zdanie i prawo do wyboru....A gdzie ten żłobek??:)

    1 Cytuj
  • 4 wrz 2011

    spacerując na zarabie masz dwa nowe-idz popytaj:)

    2 Cytuj
  • 4 wrz 2011

    na daszyńskiego i przy mostowej- to- dla calad

    4 Cytuj
  • 5 wrz 2011

    a teraz na osiedlu czesne ile-?podnieśli?wszędzie wielki rajwaj w mediach!

    1 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    jasne ci to chyba-zadzwoń to się zdziwisz!

    1 1 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    na mostowej pytałam telefonicznie -nie ma szans za 180 złotych za miesiąc!

    3 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    [quote=gość: mamma] na mostowej pytałam telefonicznie -nie ma szans za 180 złotych za miesiąc! [/quote]
    Szkoda, bo żłobek od środka wygląda świetnie, wszystko jest takie nowe, fajnie urządzone...

    4 4 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    Ja mam pytanie do " mamusia " gdzie jest żłobek za 180 zł czesne + jedzonko całodzienne w Myślenicach.

    5 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    na slowackiego chyba 89

    4 Cytuj

Odpowiedz