Forum » Myślenice BIEDRONKA - opinie

• 17.03.2010 - 11:02
    Witam ;) , jestem ciekaw jak oceniacie nasz Myślenicki Chipermarket .
    Ja cieszę się z tego rze jest Biedronka w Myślenicach ,czensto nawet tam bywam .
    Ceny myślę rze znacznie taniej nirz w Cerffór ,obsłoga równierz bardzo miła , po karzdym odprawienió słyszę zapraszamy ponownie . Wuzki do większosći nie czeba nawet tej symbolicznej złotuwki ,co ważne sprawne .Ochroniasz no widać rze chłopak znódzony ,nie ma gdzie patżeć to czasem mósi patrzeć na klijentuw .Parking wydaje mi się rze wystarczajoncy aczkolwiek mogę się mylić .Niestety największy minós to taki rze jest tam niestety bardzo ale to bardzo ciasno ,w kolejnce nieraz czeba stać dłógo .Mniejszy minós lokalizacja niektuży nie zmotoryzowani np z osiedla ,gurnego raczej hoćby hcieli tam nie pujdom piszo na zakópy .Mimo to moja całkowita ocena Myślenickiej Biedronki to 4,16 (max 5)
    4 13 Cytuj Zgłoś
  • 17.03.2010 - 11:42
    Ja robiłam tam zakupy raz i więcej nie pójdę. Dlatego, że: jak przyjdzie kupic cos konkretnego, to nie ma, za to jest 50 rodzajów czipsów. Produkty tylko z niskiej półki cenowej, co oznacza niestety niską jakość.
    Najgorsze jest to że nie można kartą płacić, a w poblizu bankomatu nie ma.
    Wogóle w porównaniu z innymi sklepami, bardzo mało sympatyczne wnętrze, co dla mnie ma jednak jakieś znaczenie.
    Wszystko co napisałam, jest z 10-minutowej obserwacji, jakieś 3 m-ce temu, może się coś zmieniło.
    5 11 Cytuj Zgłoś
  • 17.03.2010 - 14:38
    Biedronka jak biedronka ,niskie ceny marna jakość ,chipsy 2,99 250g ,napój colopodobna 1,5l 60gr czy piwo keninger 1,48 ale nie powiem alkohole dużo tansze od osiedlowych czy innych sklepów
    5 3 Cytuj Zgłoś
  • 17.03.2010 - 14:44
    Bankomat jest, jakieś 200 m od biedronki przy sklepie spożywczym.
    2 5 Cytuj Zgłoś
  • 17.03.2010 - 15:03
    MOIM ZDANIEM BIEDRONKA TO NAJLEPSZY SKLEP W MYŚLENICACH!!!:):):) BARDZO CZĘSTO ROBIĘ TAM ZAKUPY JAK ZRESZTĄ TYSIĄCE INNYCH LUDZI:):):)
    10 7 Cytuj Zgłoś
  • 17.03.2010 - 15:13
    Ja również dosyć często tam bywam. Mają najniższe ceny w całych Myślenicach, a co do tego że towar jest tańszy a gorszy jak to twierdza co poniektórzy to niestety ale się nie zgodzę bo jakościowo jest naprawdę dobry tak że polecam wszystkim ten sklep
    3 6 Cytuj Zgłoś
  • 17.03.2010 - 15:13
    Nie podoba mi się brak małych koszyków i spore kolejki,czasem denerwuję brak obsługi kart,ale zdążyłem się już przyzwyczaić.Reszta jest ok.
    5 5 Cytuj Zgłoś
  • 17.03.2010 - 15:33
    Robię zakupy w wielu sklepach najbliżej mam Starą cegielnię więc często tam ,ale lubię zakupy w biedronce i absolutnie nie zgodzę się że jest tam towar tylko niskiej jakości znam się na tym doskonale porównuję ceny i zawsze najtaniej w biedronce za te same produkty co w innych sklepach. Owszem sporo jest tu towaru produkowanego dla biedronki przez znanych producentów tyle że mniej nakładu na reklamę to i cena normalna. Staram się dobrą żywność kupować i w biedronce również ją znajdę jedynie nerwy ponoszą przy kasach gdy nie można zapłacić kartą bądź tylko jedna z nich sprzedaje %:)polecam biedronkę!!!
    3 4 Cytuj Zgłoś
  • 17.03.2010 - 16:21
    BIedronka wykonczy wszystkie mniejsze sklepiki maja mnostwo promocji w ogole duzo duzo tanszy towar ciesze sie ze powstala u nas Biedronka bo po co mamy przeplacac jak wlasnie w Biedronce mozna kupic duuuuużo taniej
    4 5 Cytuj Zgłoś
  • 17.03.2010 - 18:14
    nie zdziwilabym sie jakby opinie /posty/ negatywne na temat biedronki pisali wlasciciele malych sklepow ktorym biedronka odebrala wielu klientow i szlaaaaaak ich trafia
    6 3 Cytuj Zgłoś
  • 17.03.2010 - 18:15
    Alkohole tam się opłaca najbardziej kupować ale kolejki przy kasach masakra...
    7 2 Cytuj Zgłoś
  • basia 17.03.2010 - 18:55
    Nie dofinansowuje i nie utrzymuje hipermarketów które wykorzystują pracowników. Nie raz było o tym głośno w zwiazku z tym nie biorę udziału w tym procederze. Zresztą za daleko mam z osiedla. Jedynym plusem są fajne reklamy w tv:)
    4 4 Cytuj Zgłoś
  • 17.03.2010 - 19:30
    Droga klamerko023 moja znajoma tam pracuje i nie narzeka... i zarobki są w porządku z tego co mówiła.
    2 4 Cytuj Zgłoś
  • 17.03.2010 - 19:41
    Witam. Czy ktoś z Państwa nie wie czy potrzebują jakichś pracowników do Biedronki? Są tam w ogóle jakieś przyjęcia, czy raczej są tam stali pracownicy którzy się nie zmieniają?
    2 Cytuj Zgłoś
  • Marek Stoszek 18.03.2010 - 14:05
    Biedronka jak każdy sklep, ma plusy i minusy, ale który sklep ich nie ma. Na co dzień robimy zakupy w "Janie" ale raz w tygodniu jestem z Żoną w Biedronce. Po co? Po firmowe pyszne jogurty i desery różnej "maści" , po różnorodne sery żółte, białe , topione i inne, po łososia , śledzie i fajne mrożonki/zupy , warzywa na patelnie,frytki itp/. Może jest to spowodowane tym że nigdy nie aspirowałem do sztucznie tworzonych elit co w Myślenicach jest bardzo widoczne a im tam zakupów robić po prostu nie wypada, natomiast ja robię zwykłe zakupy. Nie jest to sklep moich marzeń ale raz na tydzień bardzo mi się tam podoba.
    5 Cytuj Zgłoś
  • 18.03.2010 - 14:31
    Cyt."Może jest to spowodowane tym że nigdy nie aspirowałem do sztucznie tworzonych elit co w Myślenicach jest bardzo widoczne a im tam zakupów robić po prostu nie wypada ...." więc robią zakupy w krakowskich hipermarketach.
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • 18.03.2010 - 18:07
    Często bywam w Biedronce. Nie zgodzę się co do słabej jakości towaru. To że dana rzecz jest w biedronce tańsza niż w warzywniaku to nie oznacza że jest gorsza. Choćby biorąc taką kukurydzę w puszcze Bonduelle. Fakt biedronkowa kukurydza tańsza a różni sie tylko tym od tej z warzywniaka że ma znaczek biedronki.
    4 2 Cytuj Zgłoś
  • 18.03.2010 - 18:50
    produkty produkowane dla biedronki sa marnej jakości.
    poza tym warto pamiętać, żeby zapoznać się z opisem składu produktu:

http://www.maxituning.com.pl/dieta/Nie-daj-sie-oszukac-w-sklepie-3657.html

3 4 Cytuj Zgłoś
  • 18.03.2010 - 19:10
    Biedronka to najlepszy sklep:)
    7 7 Cytuj Zgłoś
  • 18.03.2010 - 19:25
    Biedronka to najlepszy sklep:)
    4 7 Cytuj Zgłoś
  • 18.03.2010 - 19:27
    Zgadzam się z Olą
    6 6 Cytuj Zgłoś
  • 18.03.2010 - 19:29
    popieram!!!!!!!!!!!! najlepszy sklep i najtańszy!!!!!!!!!!!
    7 6 Cytuj Zgłoś
  • 18.03.2010 - 21:25
    zóhu z gurnego! mam nadzieję,że błędy ortograficzne to tak na jaja,bo jak można tak pisać!!!RATUNKU!!!
    7 2 Cytuj Zgłoś
  • 18.03.2010 - 21:44
    A mnie krew zalewa jak widzę olbrzymią kolejkę i na 5 kas jest czynna tylko jedna i tak jest zawsze kiedy jestem w biedronce
    3 6 Cytuj Zgłoś
  • 20.03.2010 - 16:04
    To prawda strasznie drażni brak koszyczków ,czasem idę do biedronki po 3-4 piwka a tu muszę tachać wielki wózek
    4 2 Cytuj Zgłoś
  • 20.03.2010 - 18:12
    biedronka jest wporządku
    1 6 Cytuj Zgłoś
  • 20.03.2010 - 18:21
    Mając do wyboru Biedronke , Cerrfuf czy też Jana , zdecydowanie stawiam na Biedronke !Widać ze ten hipermarket cenowo wybił konkurencje.
    Do Redakcji można by było przeprowadzić ankietę
    KTÓRY MYŚLENICKI HIPERMARKET JEST TWOIM ZDANIEM NAJLEPSZY ;)
    3 4 Cytuj Zgłoś
  • 20.03.2010 - 18:58
    pająk jebiedronke, a co to takiego ta dronka??
    3 7 Cytuj Zgłoś
  • Marek Stoszek 20.03.2010 - 19:13
    Strasznie prymitywny żart.
    2 5 Cytuj Zgłoś
  • 20.03.2010 - 19:21
    ja lubie biedrone ale kupuje tam tylko podstawowe produkty mleko mąka cukier. itd... pozniej jade do jana i kupuje wedline mieso owoce itd zauwazyłam ze wiele osób tak robi, spotykam w janie osoby które wczesniej były w biedronce i prxewaznie wszyscy stoją za miesem:)
    4 5 Cytuj Zgłoś
  • Zdzichó Kowal PJN 20.03.2010 - 21:26
    Pan Zdzich spodub na zakupy:
    Rano kiedy szusta wstać i do piekarnia. W nastempnie na siudmej kiosk, gdzie Nasz Dziennik a jak wew czwartek gazet Pana Staszka. O usmy śniadanie tak rzeby na dziewiomtą na dziady, jak nowy sort to cza z puł godziny wcześni. O jedenasty do Biedromka gdzie cukier, momka i piwo po złoty czterdzieści. Z Biedromka do Karfur po zwyczajną na promocji a to jusz koło południa. Za czem po powrocie obiad a puźni do Bonarka wew Krakuw. Tam na wyprzedaż spodzień po -70 procemta, kurczak w Kejefsi i za powrotem do miast Myślenice poprzez bus bo PKS nie kursuje za szkodą Państwo Kupiectwo. Tutaj to jusz tylko do Jan po tani shab na promocja.
    Wieczur prywatna sprawa Pan Zdzich, gdzie nie zdecydowano siem na opisanie.
    pozdrawiam
    Zdzichó
    1 4 Cytuj Zgłoś
  • fryderyk frywolny 21.03.2010 - 9:07
    wy jestescie niepowarzni chyba BIEDRONKA to twor oparty strikte na wciskaniu spoleczeństwu najgorszego i trującego syfu te wszystkie napoje od mineralnej o smaku cytrynki za jedyne 0.18gr po przez jakieś colocoś do whisky za jedyne 16 ciaków heehh...przecierz wszystkie te napoje powstają w jednej STODOLE!!!!! Oczywiście rozumiem kupić tam spożywcze rzeczy jak cukier mąkehehe czy przyprawy i owszem ale nie popadajmy w extaze zajebiscie tanich cen tego PRZEPRASZAM gówna!!!!!!!! Rozumiem równierz że wieleka rzesza ludzi robi tam zakupy i niestety kierynek do najlepszych zakupów określa ta je%#@a BIEDronkA!!!! Prosze nie zrozumieć mnie żle nie chodzi mi tu o kozaczenie typu KURDESZ the best a vóda na stacji nie nie tylko mając przy sobie 2zł jakoś wole kupić krople beskitu a to morze dla tego tak mam bo myśle PROSTO ;-))))))) A suszy;P POZDRO
    4 4 Cytuj Zgłoś
  • 21.03.2010 - 9:14
    ZJEDNOCZONY..gdzie ty w Myślenicach masz hipermarket?
    3 Cytuj Zgłoś
  • fryderyk frywolny 21.03.2010 - 9:14
    Ale sobie janeczek zafundował etykietke tym smętnym dowcipem o pajączku :-) Janek zostaw i nie pij tyle kawy jeszcze sie ułozy hahahahaha
    3 Cytuj Zgłoś
  • 21.03.2010 - 19:26
    to Biedronka popłynęła .... nie zgadzają się na zbiórkę żywności przed świętami. Ciekawe co stanęło na przeszkodzie, bo chyba więcej by zarobiła niż raczej straciła....
    4 Cytuj Zgłoś
  • 21.03.2010 - 19:40
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • M G 21.03.2010 - 19:43
    to Biedronka popłynęła .... nie zgadzają się na zbiórkę żywności przed świętami. Ciekawe co stanęło na przeszkodzie, bo chyba więcej by zarobiła niż raczej straciła....
    No to chyba tym razem produkty z 'Biedronki' nie polecają się na święta...
    Ojj nieładnie. ;/
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 21.03.2010 - 21:35
    StoNkaBiedronka: napisał/a:
    ]wy jestescie niepowarzni chyba BIEDRONKA to twor oparty strikte na wciskaniu spoleczeństwu najgorszego i trującego syfu te wszystkie napoje od mineralnej o smaku cytrynki za jedyne 0.18gr po przez jakieś colocoś do whisky za jedyne 16 ciaków heehh...przecierz wszystkie te napoje powstają w jednej STODOLE!!!!! Oczywiście rozumiem kupić tam spożywcze rzeczy jak cukier mąkehehe czy przyprawy i owszem ale nie popadajmy w extaze zajebiscie tanich cen tego PRZEPRASZAM gówna!!!!!!!! Rozumiem równierz że wieleka rzesza ludzi robi tam zakupy i niestety kierynek do najlepszych zakupów określa ta je%#@a BIEDronkA!!!! Prosze nie zrozumieć mnie żle nie chodzi mi tu o kozaczenie typu KURDESZ the best a vóda na stacji nie nie tylko mając przy sobie 2zł jakoś wole kupić krople beskitu a to morze dla tego tak mam bo myśle PROSTO ;-))))))) A suszy;P POZDRO
    No niestety się zgadza. Można kupić produkty neutralne właśnie jak mleko, jogurty (te markowe) cukier, mąka, zeszyty, czy inne proszki do prania (o dziwo ta sama markowa chemia jednak tańsza niż w Rossmanie) ale całość spożywki to syf jakich mało. Tego nie da się jeść.
    A tu dłuższa lektura:
    " Analiza składu chemicznego produktów spożywczych wykazała, że zawierają one nie tylko składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, ale również wiele innych substancji. Bez nich pieczywo bardzo szybko by sczerstwiało, produkty zawierające tłuszcz zjełczałyby, a większość konserwowanych owoców i warzyw straciłoby kolor i jędrność. Wiele dodatków do żywności to substancje naturalne, inne to środki syntetyczne. Oba rodzaje eliminują ryzyko zatruć pokarmowych, ułatwiają przetwarzanie żywności, poprawiają jakość i wygląd produktu, często podnoszą też walory smakowe.

Jednakże pośród setek tych związków są również i takie, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia niektóre wywołują alergie, inne są rakotwórcze.

Dlatego już od najmłodszych lat należy zwracać uwagę na skład chemiczny żywności i kupować tylko bezpieczne produkty.

Substancje dodawane do żywności dzieli się na następujące grupy:

barwniki,konserwanty,antyutleniacze,emulgatory.

W Europie wszystkie dodatki do żywności noszą symbol E + numer.

W niniejszej pracy zostaną przedstawione tylko te substancje, które są zabronione lub niebezpieczne dla zdrowia.

1. Barwniki (E 100 ...)
    Dodaje się je do żywności dla atrakcyjniejszego wyglądu, a także do przywracania produktom koloru utraconego podczas obróbki kulinarnej. Wiele barwników spożywczych otrzymuje się z produktów, w których występują naturalnie, np. czerwień buraczana, szafran i kurkuma.

Barwniki zabronione: E 103, E 105, E 111, E 121, E 125, E 126, E 130, E 152, E 161g, E 180, E 181.

Barwniki rakotwórcze:
    E 131 drażetki; kolor niebieski,
    E 132 drażetki cukiernicze; kolor niebieski
    E 142 słodycze; kolor zielony

Barwniki niebezpieczne:

E 102 napoje w proszku, esencje owocowe, sztuczny miód, musztarda
    wysypki, nerwowość, problemy z oddychaniem
    żółty

E 110 marmolady, żele, gumy do żucia, powłoki tabletek
    wysypki i ból konserwantye głowy
    żółty

E 123Różne produkty spożywcze

E 124 Wędzone ryby, cukierki pudrowe o smaku owocowym, budynie
    kłopoty z oddychaniem
    czerwony

E 127 Owoce kandyzowane, wiśnie koktajlowe
    światłowstręt, hamuje wzrost, zwiększa wyst. chorób tarczycy
    czerwony

Barwniki podejrzane:
    E 122 dżemy, marmolady, budynie, lody, napoje, polewy; k. czerwony
    E 141 groszek konserwowy; kolor zielony
    E 151 tanie odmiany kawioru, galaretki, wyroby żelowe; kolor czarny
    2. Konserwanty (E 200 ...)
    Są to związki chemiczne, zapobiegające psuciu się żywności lub opóźniające ten proces. Większość konserwantów działa na drożdże i pleśnie, a tylko niektóre (E 210 – E 215) chronią przed bakteriami. Często istnieje więc konieczność zastosowania jednorazowo więcej niż jednego środka konserwującego.

Najczęściej stosowanymi konserwantami są azotany i siarczany oraz inne związki siarki.

Konserwanty zabronione: E 222, E 223, E 224, E 232, E 234, E 241

Konserwanty rakotwórcze:
    E 210 - E 219 (kwas benzoesowy i jego związki) – napoje gazowane, majonezy, sałatki, marynaty,
    konserwy owocowe i warzywne.
    E 239 różne produkty
    E 249 E 252 wędliny, sery podpuszczkowe i topione

Konserwanty niebezpieczne:
    E 226 różne produkty
    E 231 owoce cytrusowe
    E 233 banany, owoce cytrusowe

3. Antyutleniacze, antyoksydanty (E 300 ...)
    Są to związki chemiczne, które przeciwdziałają utlenianiu się produktu lub wzmacniają działanie przeciwutleniające innych składników. Najpopularniejszym skutkiem utleniania jest jełczenie tłuszczów, niszczenie witaminy A i C w pokarmach.

Antyutleniacze niebezpieczne:

E 310 E 312 płatki ziemniaczane, błyskawiczne puree ziemniaczane, guma do żucia;
    mogą powodować wysypki.

E 320 biszkopty, rosoły w kostce, łuskane orzechy, tłuszcze piekarskie;
    powoduje zaburzenia pracy wątroby, wpływa na rozkład witaminy D; niedozwolony dla dzieci.

E 321 guma do żucia; może powodować zaburzenia pracy wątroby, u alergików wywołuje wysypkę na skórze; niedozwolony dla dzieci.

E 330 (kwas cytrynowy) różne produkty; przez niektórych uważany za rakotwórczy.[x1]

4. Emulgatory, zagęszczacze (E 400 ...)

To związki chemiczne, których zadaniem jest poprawa konsystencji produktów. Zapobiegają one rozdzielaniu się emulsji, mogą też sprawiać, że produkt, w którym występują, wygląda na bardziej pożywny niż jest w rzeczywistości. Są one potrzebne do produkcji takich produktów, jak majonezy, margaryny, oraz niskotłuszczowe produkty do smarowania pieczywa, stosowane zamiast masła. Występują też w zupach, sosach, pieczywie, ciastach i ciastkach, czekoladzie czy w deserach w torebkach.

Jeden z szeroko stosowanych emulgatorów lecytyna, występują w soi.

W zasadzie nie stwierdzono szkodliwego działania emulgatorów, jedynie związki celulozy (E 460) mogą zakłócać proc es trawienia.

5. Inne dodatki (E 500 ...)

Do tej grupy należy szereg substancji naturalnych i syntetycznych, pełniących różna funkcje. Niektóre z nich to regulatory kwasowości (związki węgla) E 500 E 504, inne to wzmacniacze smaku (E 620, E 621, E 627, E 631, E 635).

E 951 to substancja słodząca, tzw. aspartan, używany zamiast cukru. Niestety, w ostatnim czasie badania wykazały, że słodziki są szkodliwe dla naszego organizmu, a dodatkowo utrwalają słabość do słodyczy. "

Generalnie jeść coś trzeba ale należy choć pobieżnie zwrócić uwagę co to jest. Np kupcie parówki o dzwięcznej nazwie "Bobaski" z dziećmi na opakowaniu, sugerujące możliwość karmienia dzieci. Poczytajcie co mają w sobie. Dużo zdrowszy jest Indykpol. Przykładów można mnożyć.
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 21.03.2010 - 21:50
    biedronka rządzi
    4 Cytuj Zgłoś
  • 21.03.2010 - 21:56
    m nie to zastanawia , dlaczego biedronka ? Aldi czy siakaś inna lepciejsza marka a tu prosze, nawet se kartą nie można zapłacić (akurat to jest do wytłumaczenia ale wnerwiające). Chyba najlepszą propozycję mieli.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 22.03.2010 - 10:29
    Pająk je biedronkę.
    3 Cytuj Zgłoś
  • M G 22.03.2010 - 11:33
    A ciekawe ile jest cukru w cukrze z Biedronki ?? ;)
    2 Cytuj Zgłoś
  • 23.03.2010 - 11:49
    Koszyki w Janie to po prostu żenada. Trzeba się siłować żeby jechać prosto. Wyglądają, jakby leżały na zewnątrz dobrych kilka lat - połamane siedzonka dla dzieci, odstające plastiki na uchwytach - WSTYD. O braku cen produktów nie wspomnę.
    I niech nikt nie pieprzy że są czytniki i można podejść. Masz np 15 rodzajów bombonierek i chcesz kupić za ok 15 zł - dymasz z każdą do czytnika?

Biedronkę cenie za to że, niektóre produkty może mają niskiej jakości ale jest tam porządek - każdy produkt ma obok cenę. Wózki są nowe i nie trzeba się siłować.

Podsumowując - zakupy robię w Biedronce, a czego tam nie ma dokupuję w Janie.
    5 1 Cytuj Zgłoś
  • 23.03.2010 - 13:55
    Jezeli o niektore produkty chodzi to naprawde nie różnia się od tych kupionych w innym sklepie.Czasem robie zakupy w biedronce,czemu nie..denerwuje mnie tylko notoryczny brak drobnych w kasach a w szczegolnosci 1,2 grosze.Czasem nawet kasjerka nie wspomni ze nie ma tego grosza,tylko zaokrągla po prostu kwote.Nie mówie że nie może się zdażyc,ale bez przesady.
    Cytuj Zgłoś
  • 12.05.2010 - 5:49
    Cytuj Zgłoś
  • 12.05.2010 - 9:52
    to jest akurat proste, cięcia wszystkiego co wpływa na dodatkowe koszty handlu (np.zapłata kartą) oraz powrót do najbardziej tradycyjnego odzysku (bezpośrednio i jak najkrótszą drogą) wkładu pieniędzy pozwala na walkę cenową.
    Biedronka to świetny pryzmat pozwalający ocenić jak bardzo w Polsce jesteśmy niezamożni (zamożni nie), jaką grupę towarów a raczej cen wybieramy poza garstką deko bogatszych a przede wszystkim jak mocno traci siła nabywcza pieniądza z biegiem lat. Tyczy to każdej warstwy produktów : jeździmy samochodami odkupionymi z zachodu, jemy byle taniej, ubieramy się w miarę modnie ale nie markowo. Sukces biedronki pokazuje o ile mniej mamy w portfelu niż bogatsi w UE choć po wydarzeniach w Grecji i ogólnych problemach strefy EUR coraz częściej mówi się o życiu nad stan strefy EUR. Coś w tym jest, a na niedopinanych budżetach, także w płaszczyźnie mikro czyli domowych długo nikt nie pociągnie.
    Zasada jest prosta: łatwiej produktem znaleźć jeszcze biedniejszych niż przeskoczyć z jakością na poziom bardziej bogatszych :D
    1 Cytuj Zgłoś
  • 12.05.2010 - 15:00
    Obsługa Carrefoura powinna brać praktyki w biedronce, bo się ruszają jak muchy w smole...w biedronce jakoś nie trzeba tak długo stać w kolejce, w większości produkty na pułkach w biedronce są robione przez renomowanych producentów, poczytajcie czasem naklejki na produktach...i nie zgodzę się że kupują tam ludzie mniej zamożni, po prostu czemu mam wydawać więcej pieniędzy ze względu na nazwę, jak mogę kupić ten sam produkt za dużo niższą cenę
    5 1 Cytuj Zgłoś
  • 12.05.2010 - 16:46
    BIEDRONKA OK ALE TE SPRZEDAWCZYNIE TO MAJA WYGLĄD PORAŻKA:)
    1 15 Cytuj Zgłoś
  • 12.05.2010 - 17:44
    celineczka napisał/a:
    BIEDRONKA OK ALE TE SPRZEDAWCZYNIE TO MAJA WYGLĄD PORAŻKA:)
    Fajnie ,że jesteś szczera,ale jakie znacznie ma wygląd kasjerek?
    9 1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz