Forum » Myślenice

Wymiana okien, porównanie firm i ofert

  • 25 sty 2012

    [quote=gość: marian pazdzoch] nKaper napisał/a: gość: marian pazdzoch napisał/a: Kaper napisał/a: gość: marian pazdzoch napisał/a: a tak nawiasem mowiąc co za w zimie wymienia okna,bahhahahaah
    Pagen wymienia okna do minus 5 stopni Celsjusza. Po inne informacje idź do sklepu.
    auto reklama .okna pagenu rozszczelniaja sie przy minus 6 .co za dziadostwo nigdy tam nie kupie zadnego okna
    Plastik rozszczelnia się... Asinus asinorum.
    NIE PLASTIK TYLKO USZCZELKI.

    Kończę pisanie w tym temacie, bo szkoda czasu na idiotyzmy w stylu "rozszczelnianie okien przy minus 6". [/quote]

    naucz sie cytowac bo nie wiadomo o co ci chodzi. przestan spamowac

    9 1 Cytuj
  • 25 sty 2012

    dokładnie czytałam i nic nie zrozumiałam ,,,maniek kiczzzzzzzzzz

    7 3 Cytuj
  • 26 sty 2012

    [quote=gość: zaniepokojony] Czy ktoś może zamawiał okna obok P. Rakoczego ul. K. Wielkiego 1 przy rondzie, bo ja zamawiałem i już mieli przyjść wprawić po 15 października i do dziś ich nie ma. Obawiam się że się wykpią i zaliczka 1.000zł pójdzie w siną dal... [/quote]

    3 2 Cytuj
  • 26 sty 2012

    Przestrzegam wszystkich przed w/w firmą - ul. K. Wielkiego 1c najpierw działali jako "Alka", obecnie jako "OKNO-TECH". Okna i drzwi zamówiliśmy w listopadzie, wpłaciliśmy zaliczkę w kwocie 3000 zł. "Pan właściciel firmy" sprawiał wrażenie uczciwej, rzetelnej i sympatycznej osoby, zapewniał nas o szybkiej realizacji zamówienia, a nam bardzo zależało na czasie. Montaż okien miał nastąpić na początku grudnia.... minął grudzień, "pan właściciel" nie odbierał telefonów, nie można go również było zastać w biurze, pojawiał się tylko jego wspólnik, który twierdził, że on go tylko zastępuje i poza tym nic nie wie. W połowie stycznia wreszcie zastaliśmy "pana właściciela" w biurze, poinformowaliśmy go, że odstępujemy od umowy, gdyż oferował kolejne dwa tygodnie oczekiwania i zażądaliśmy zwrotu zaliczki, ale do dnia dzisiejszego nam jej nie wypłacono.

    13 4 Cytuj
  • 26 sty 2012

    Jak się teraz okazuje oszukanych i niezadowolonych z usług firmy OKNO-TECH osób jest więcej, ale człowiek dowiaduje się niestety często już po fakcie:(

    6 3 Cytuj
  • 26 sty 2012

    Jeszcz gorszy jest OK no plast

    5 1 Cytuj
  • 26 sty 2012

    OKNO-TECH na pewno nie działa. Nie dajcie się naciągnąć !!! Dzisiaj widziałem ich firmowe auto pod gruuuubą warstwą śniegu. Widać, że dawno nie było nim jeżdżone.

    5 4 Cytuj
  • 27 sty 2012

    Jestem na kupnie okien, potrzebuję informacji o sprawdzonych firmach na terenie Myślenic, bądź okolic. Pomóżcie!:)

    3 2 Cytuj
  • 27 sty 2012

    Przestrzegam wszystkich przed firmą "OK NO-TE CH" znajdującą się na ul. K. Wielkiego 1c w Myślenicach . Okna zamówiliśmy w listopadzie, wpłaciliśmy zaliczkę, bardzo zależało nam na czasie. Montaż okien miał nastąpić na początku grudnia.... minął grudzień, reprezentujący firmę nie odbierał telefonów, nie można było go również zastać w biurze i do dnia dzisiejszego nie mam okien, nie zwrócono mi również zaliczki. Jak się teraz okazuje oszukanych i niezadowolonych z usług firmy OK NO-TE CH klientów jest więcej, wystarczyło tylko rozpytać po znajomych:(

    11 3 Cytuj
  • 27 sty 2012

    Ja nie zawiodłam się jak dotąd na firmie "Janik", bardzo krótki czas oczekiwania, czekałam na okna a także ich montaż tylko 4 dni, ponieważ w/w firma okna o wymiarach standardowych ma od ręki. Z okien jestem bardzo zadowolona:)

    2 6 Cytuj
  • 27 sty 2012

    w domu posiadam okna dwóch firm-pierwsza to oknoplast zakupione i montowane przez punkt przy policji. Okazaly sie wielka porazka i mimo licznych reklamacji i regulacji przez wspomniana firme okna jakie byly takie sa. Dlatego nastepne, ktore udalo sie dobrac wrecz idealnie kolorystycznie sa z firmy Pagen-mniej znana ale o niebo lepsza. Na plus przemawiaja: latwiejsze mycie(jakosc materialow), lepsze elementy konstrukcyjne, brak problemow z regulacja, solidnosc, fachowosc ekipy montujacej.

    8 3 Cytuj
  • 27 sty 2012

    a co wy chcecie od pana w czerwonych okularach przecież on nie montuje okien

    7 4 Cytuj
  • 27 sty 2012

    pan w czerwonych okularach to pewnie pan lesio raz mu dac nr. telefonu przy zamówieniu to potem bez przerwy telefony od niego jaki dobry i nie zawodny produkt oni maja potem zaliczka pare tysiaków i tak jakby ktoś wysadził centrale komórkowa ani widu ani słychu .potem za jakis czas telefon ze okna beda ja usuna awarie na fabryce potem znowu cisza a na koncu całego tego zamieszania trzeba dołozyc do montazu ok 200 zł bo zle był policzony materiał duze dziury po starych oknach wiecej kołków a co mnie to jak sie nie umie zmierzyc okna to trudno.Koncze bo tak sie zdenerwowałem na tego pana ze musze zarzyc krople na serce bo do tego mnie doprowadziły pedalskie bryle

    21 Cytuj
  • 3 lut 2012

    [quote=Anja] Jestem na kupnie okien, potrzebuję informacji o sprawdzonych firmach na terenie Myślenic, bądź okolic. Pomóżcie!:) [/quote]

    Witam!!!

    Osobiście poleciłbym firmę Triplast z Raciechowic. Mają punkt na Cegielskiego.
    Wymieniałem okna w zeszłym roku na wiosnę. Szybko, sprawnie. Panowie montażyści zostawili po sobie porządek. Z oknami żadnych problemów (jak narazie!). Pani w punkcie tez bardzo miła i konkretna. POLECAM!!!

    1 14 Cytuj
  • 3 lut 2012

    [quote=gość: marian pazdzoch] Kaper napisał/a: gość: marian pazdzoch napisał/a: a tak nawiasem mowiąc co za w zimie wymienia okna,bahhahahaah
    Pagen wymienia okna do minus 5 stopni Celsjusza. Po inne informacje idź do sklepu.
    auto reklama .okna pagenu rozszczelniaja sie przy minus 6 .co za dziadostwo nigdy tam nie kupie zadnego okna [/quote]
    Jak to rozszczelniają się przy minus 6??? Mamy w domu okna z pagenu od 4 lat i sprawdzają się przy 30stopniowych mrozach! Na dodatek są to chyba najtańsze okna w Myślenicach.

    4 6 Cytuj
  • 27 lut 2012

    Witam !!!
    POSZUKUJĘ ludzi,którzy podobnie jak ja z mężem zostali oszukani przez firmę Okno-Tech.Mamy dokładnie taką samą sytuację jak mój przedmówca SKY -zamówiliśmy okna w listopadzie montaż miał nastąpić w II połowie grudnia "minął grudzień, reprezentujący firmę nie odbierał telefonów, nie można było go również zastać w biurze i do dnia dzisiejszego nie mamy okien".Tak bardzo zależało nam szybkim montażu stolarki ,gdyż zamieszkujemy parter a okna zamówiliśmy do nadbudowy na piętro .Niestety zostaliśmy okrutnie oszukani na kwotę 4500 zł.Może gdy nas "poszkodowanych" będzie więcej,wspólnymi siłami odzyskamy jak na razie utracone pieniądze.

    7 4 Cytuj
  • 28 lut 2012

    PIERWSZA SPRAWA ŻE PAN Z OKNO-TECHU MA NAJSŁABSZE OKNA W POLSCE ROBIONE SĄ W JEDWABNYM A TO JEST GDZIĘŚ NAD MORZEM I NIE DAJ BÓG ŻEBY SIĘ COŚ KIEDYŚ ZEPSUŁO BO NIEMA OPCJI ŻEBY KTOŚ PRZYJECHAŁ DO NAPRAWY A SAM MA TAKICH MONTAŻYSTÓW JAKICH GDZIE ZNALAZŁ JEST TO WIELKA PORAŻKA NO ALE CO ZROBIĆ JEST TAM PONIŻEJ W DUŻYM BUDYNKU RZECZNIK PRAW CZŁOWIEKA PAN BORYCZKO JEST GOŚĆ ZAWSZE ZA KLIENTEM I DO NIEGO Z TĄ SPRAWĄ A MYŚLĘ ŻE NIE ZOSTAWI CZŁOWIEKA SAMEGO W POTRZEBIE A SAM KORZYSTAŁEM Z JEGO USŁUG I JEST GOŚĆ OK

    10 6 Cytuj
  • 28 lut 2012

    KLIENT, bądź tak dobry i wyłącz Caps Locka, bo trudno się Ciebie czyta.
    Dzięki.

    6 6 Cytuj
  • 28 lut 2012

    docka przykra sprawa ale tak często bywa z pośrednikami. Ludziska zanim kupicie pytajcie czy to salon producenta zawsze później możecie dogadać się z producentem a tak to taki z Jedwabnego Wam powie... a co mnie to jak tamten nic u mie nie zamówił albo zamówił a nie zapłacił. Mam nadzieję, że pomimo wszystko odzyskasz kasę.

    2 1 Cytuj
  • 14 mar 2012

    Nowy temat ale potrzebny..mozemy wybrac najlepszego przedstawiciela - firme montującą okna - drzwi ..ogólnie stolarkę otworową - okienna...Zwracajac szczególnie uwagę na  okna PCV..jakosc okien..obsługę czas realizacji zamówienia..prosze o opinie na temat według Was jaka jest firma ..co sie WAM nie podoba.....Na naszym rynku jest wielu dealerów firm okiennych..ale najwazniejsze sa WASZE opinie  które pomogą wybrac innym którzy zamierzaja kupić okna  i szukaja porady - opini na ten temat

    3 3 Cytuj
  • 15 mar 2012

    I to jest dobre zapytanie czego oczekują klienci przede wszystkim porządek, tak w miarę termin realizacji a przede wszystkim nie podnosić ceny po robocie, niech każdy zapyta czy okna z montażem są na przykład i z obróbkami tynkarskimi czy w cenie jest wszystko np folia, tektura no to co jest potrzebne przy pracy bo zdarza się coraz więcej że klient dostaje fakturę po zakończonej pracy za materiały zużyte przy obróbkach, za kołki do montażu, za piankę bo twierdzi sprzedawca że nie miał tego jak policzyć i daje fakturę po wszystkim , a tak nie może być ponieważ ma być wszystko w cenie przed montażem wyliczone i takich firm trzeba szukać żeby było czarne na białym wytłumaczono dokładnie a jak wygląda faktura np. OKNA Z MONTAŻEM ,no właśnie jest montaż ale niema materiałów doliczonych i ta faktura jest dawana po montażu, i takich rzeczy pytać bo są różne chwyty na rynku a konkurencja jest duża.

    10 Cytuj
  • 15 mar 2012

    Ja raz tylko zamawialem witryne w Myslenicach. Wybor padl na pkt kolo policji. fakt, przyznaje sie bez bicia. Przedstawili najtansza oferte. Termin realizacji - 6 tygodni nie powalal z nog, bo wszedzie termin byl bardzo podobny. Tydzien przed montazem okazalo sie ze koszt zostal zle wyliczony i za okna musze zaplacic okolo 25% wiecej (okolo 1 tys zl). Przy takiej cenie na pewno bym sie nigdy nie zdecydowal na nich, ale nie mialem wyboru. Powiedzieli ze spokojnie wyrobia sie w termine (zadna inna firma by sie juz nie wyrobila). koniec koncow, okazalo sie ze nie udallo sie im wyrobic w terminie.... spoznili sie o 10 dni. jako rekompensate dostalem znizke w wysokosci 34zl. Od tamtej pory omijam ich szerokim lukiem. Mozecie mi mowic ze maja super jakosc i wogole, ale dla mnie zostali juz zawsze spaleni. Stolarke do domu zamawialem juz w firmie z Mszany. bylem super zadowolony, ze wzgledu na jakosc. Tutaj tez byl poslizg - pierwsza partia okien przyjechala 4 dni przed terminem, druga 2 dni po terminie. Oczywiscie po wczesniejszym skonsultowaniu tego ze mna.

    Dobrze ktos napisal powyzej, najlepiej wczesniej przejsc sie po znajomych i popytac skad brali i jaka maja opinie. To na pewno nie boli, a lepiej sie spytac niz pozniej wdepnac na jakas mine.

    11 Cytuj
  • 15 mar 2012

    świeta racja -temu Panu warto juz podziekowac...z jego praktykami ciezko powinno mu byc sprzedac wode na pustyni

    10 Cytuj
  • 15 mar 2012

    Firma OKNO - TECH to ta sama firma co ALKA....omijajcie ich z daleka...z ul.KAZIMIERZA WIELKIEGO 1 C..obok .AUTO SZKOŁY RAKOCZY..pracownicy z łapanki bez doswiadczenia bez szkolen ..ucza sie na montazach. Najlepsi w MYSLENICACH to OKNOPLUS..obok DOBOSZ - SPORT..ul.SŁOWACKIEGO..okna bardzo solidne..ładne..i w cenie jest duzo dodatkowych funkcji za które trzeba u innych dopłacać .[ obok policji ] ciepła ramka...szyba k 09...zatrzask do balkonów..

    8 6 Cytuj
  • 15 mar 2012

    [quote=gość: -docka-] Witam !!!
    POSZUKUJĘ ludzi,którzy podobnie jak ja z mężem zostali oszukani przez firmę Okno-Tech.Mamy dokładnie taką samą sytuację jak mój przedmówca SKY -zamówiliśmy okna w listopadzie montaż miał nastąpić w II połowie grudnia "minął grudzień, reprezentujący firmę nie odbierał telefonów, nie można było go również zastać w biurze i do dnia dzisiejszego nie mamy okien".Tak bardzo zależało nam szybkim montażu stolarki ,gdyż zamieszkujemy parter a okna zamówiliśmy do nadbudowy na piętro .Niestety zostaliśmy okrutnie oszukani na kwotę 4500 zł.Może gdy nas "poszkodowanych" będzie więcej,wspólnymi siłami odzyskamy jak na razie utracone pieniądze. [/quote]

    -docka- prosimy o kontakt w sprawie firmy Okno-tech (nr gg 2213523)

    Cytuj

Odpowiedz