Forum » Myślenice

Wymiana okien, porównanie firm i ofert

  • 5 lis 2011

    nie ma sie co przegadywać jak będzie robił taką będzie mił opinie to już od klientów zależy klient nasz pan

    12 1 Cytuj
  • 17 lis 2011

    MAMBA TERAZ CZYTAM TO JAK PISZESZ TO ŁADNĄ REKLAMĘ ROBISZ FIRMIE POJAWIAM SIĘ I ZNIKAM , A TAKICH FIRM W POLSCE JEST DUŻO I CO PUŻNIEJ ROBIĆ JAK FIRMA JEST I JEJ NIEMA ?????????????

    7 1 Cytuj
  • 18 lis 2011

    Czy ktoś może zamawiał okna obok P. Rakoczego ul. K. Wielkiego 1 przy rondzie, bo ja zamawiałem i już mieli przyjść wprawić po 15 października i do dziś ich nie ma. Obawiam się że się wykpią i zaliczka 1.000zł pójdzie w siną dal...

    8 4 Cytuj
  • 18 lis 2011

    [quote=gość: zaniepokojony] Czy ktoś może zamawiał okna obok P. Rakoczego ul. K. Wielkiego 1 przy rondzie, bo ja zamawiałem i już mieli przyjść wprawić po 15 października i do dziś ich nie ma. Obawiam się że się wykpią i zaliczka 1.000zł pójdzie w siną dal... [/quote]

    W tej firmie to standard. Zawsze są opóźnienia. Znajomej drzwi wewnętrzne zamiast obiecanych 6 tygodni zakładali 12.

    9 2 Cytuj
  • adzygmunt 18 lis 2011

    Interweniuj najpierw w zakładzie.
    Wydaje się, że chcesz tym postem zdyskontować konkurencję! Mam rację?

    3 3 Cytuj
  • 18 lis 2011

    Nie, nie chodzi mi o to aby kogoś zdyskontować, byłem w zakładzie i ciągle mnie zwodzą, jestem cierpliwy i wyrozumiały, bo to jest w życiu różnie i wielu rzeczy się nie przewidzi, boję się tylko aby nagle firma się nie zwinęła i na tym koniec...

    2 1 Cytuj
  • 25 lis 2011

    DOBRA RADA !!!! JAK CHCECIE KUPIĆ OKNA ZAPYTAJCIE ZNAJOMYCH RODZINE,GDZIE KUPILI I CZY BYLI ZADOWOLENI Z FIRMY U KTÓREJ KUPILI !!! A NIE KIERUJCIE SIE POSTAMI NA TYM FORUM ,BO TU EWIDENTNIE WIDAĆ ,ŻE FIRMY SIE PRZEŚCIGAJĄ W REKLAMIE SWOICH BIUR I NAJEŻDZAJA JEDNI NA DRUGICH. PODOBNIE JAK W HAŚLE GDZIE DOBRZE ZJEŚĆ W MYŚLENICACH ,TAM JEST TO SAMO!!!!

    14 1 Cytuj
  • 18 sty 2012

    Witam Czy mógłby mi ktoś powiedzieć co na temat firmy PAGEN w Myślenicach. Jakie tam maja okna i czy warto u nich kupić

    5 3 Cytuj
  • 18 sty 2012

    Końcową umowę trzeba po kilka razy przeczytać, Nie polecam montażysty ze Stojowic który z nimi być może jeszcze współpracuje .Mnie tak cyganił że szkoda nawet o nim myśleć, ogólnie mówiąc same ceny okien dość zachęcające, choć część okien była nie zgodna z moim zamówieniem ( wymiary i kształt okna ) być może był winny właśnie ten Pan , właśnie on robił końcowy pomiar i zapisywał ostateczną ich wersję .Pózniej się okazało że niema winnych trzeba brać to co przywieżli instalatorzy. ,WSZELKIE REKLAMACJE TYLKO PO WPŁACENIU PEŁNEJ KWOTY. FORMA ZGŁOSZENIA TYLKO PISEMNA I TYLKO TAKIE ZGŁOSZENIE BIORĄ POD UWAGĘ . BRAK MOŻLIWOŚCI SPRAWDZENIA BEZPOŚREDNIO PO MONTAŻU PONIEWAŻ PIANKA NIE ZASCHŁA . PLUSEM DLA TEJ FIRMY BYŁO BY SPRAWDZENIE SWOJEJ ROBOTY PO DWÓCH TYGODNIACH ..... .

    4 5 Cytuj
  • 18 sty 2012

    [quote=gość: Klijent] Końcową umowę trzeba po kilka razy przeczytać, Nie polecam montażysty ze Stojowic który z nimi być może jeszcze współpracuje .Mnie tak cyganił że szkoda nawet o nim myśleć, ogólnie mówiąc same ceny okien dość zachęcające, choć część okien była nie zgodna z moim zamówieniem ( wymiary i kształt okna ) być może był winny właśnie ten Pan , właśnie on robił końcowy pomiar i zapisywał ostateczną ich wersję .Pózniej się okazało że niema winnych trzeba brać to co przywieżli instalatorzy. ,WSZELKIE REKLAMACJE TYLKO PO WPŁACENIU PEŁNEJ KWOTY. FORMA ZGŁOSZENIA TYLKO PISEMNA I TYLKO TAKIE ZGŁOSZENIE BIORĄ POD UWAGĘ . BRAK MOŻLIWOŚCI SPRAWDZENIA BEZPOŚREDNIO PO MONTAŻU PONIEWAŻ PIANKA NIE ZASCHŁA . PLUSEM DLA TEJ FIRMY BYŁO BY SPRAWDZENIE SWOJEJ ROBOTY PO DWÓCH TYGODNIACH ..... . [/quote]

    Oczywiście podpisując umowę i załącznik graficzny nie zwróciłeś kompletnie uwagi na podział okien skoro twierdzisz że ich kształt był niezgodny z zamówieniem. Gdyby tak się okazało towar byłby niezgodny z Twoim zamówieniem i masz pełne prawo do jego wymiany. Co do formy zgłoszenia reklamacji oraz płatności owszem jest taki zapis w umowie ale wszelkie formy zgłoszenia czy tel czy w formie pisemnej są respektowane. Sprawdzenie okien po zamontowaniu odbiór oraz zgłaszanie wad jawnych odsyłam do poczytania na ten temat więcej. Każdy ma prawo do zgłoszenia reklamacji.
    Pozdrawiam wszystkich zadowolonych klientów odwiedzających nasze forum
    Z Poważaniem
    Kier. sal. sprzed.

    7 1 Cytuj
  • 19 sty 2012

    Bardzo dziękuję za informację, ale sam już nie wiem. Znajomi kupili u nich okna i są bardzo zadowoleni nie tylko z jakości ale i montażu, serwisu. No nic mi nei pozostaje jak samemu tam zawitać i ocenić sytuację. Dzięki za info.

    3 4 Cytuj
  • 19 sty 2012

    Myśleniczanie, wczoraj zauważyłem że jakieś okna pojawiły się w firmie ZIM Centrum Dekoracji koło lodziarni. Nie słyszałem nawet o takiej firmie, mają tam ponoć okna Termo profil - słyszeliście coś. Byłem w pagenie i zastanawiam się nad kupnem okien u nich. mają dobrą cenę i w miare niezszarganą opinię.
    Tych firm z oknami coraz więcej tylko zawsze pytanie jakie i gdzie kupić. Jakbyście coś słyszeli o opinii tych okien i firmie dajcie znać.

    3 3 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Z tego co widzę ideą forum stało się narzekanie na firmy.
    Osobiście zmieniałam okna 2 lata temu- zrobiła to wspomniana wyżej firma KIM i jestem bardzo zadowolona- czysto, fajnie i do porządku zrobione. Poleciłam tą firmę kolejnym znajomym i każdy z nich jest równie zadowolony jak ja. W każdej z wymienionych firm można znaleźć minusy (cena, nieuprzejmy sprzedawca, bałagan zostawiony po wymianie), moim zdaniem nie ma sensu przepłacać za okna, byle by mieć oryginalne okna. Każda z firm praktycznie proponuje to samo, a wybór należy do każdego z nas.

    6 8 Cytuj
  • 20 sty 2012

    kolejna pseudo rekmama podpisał sie ZADOWOLONY a w treści jest ZADOWOLONA
    Pani Edyto niech Pani nie przesadza już

    3 8 Cytuj
  • 25 sty 2012

    JAK PISZE PAN DAREK ŻE JEST TO AUTOREKLAMA TO NIECH PRZECZYTA OSTATNIE ZDANIE ŻE WYBÓR NALEŻY DO KLIENTA ???????????? A NIKT TU NIE ROBI REKLAMY PANI EDYTY ?????????????????????

    8 4 Cytuj
  • 25 sty 2012

    nie polecam oknoplastu koło policji na ul jagiełly.ceny kosmiczne zdzierca

    5 2 Cytuj
  • 25 sty 2012

    Polecam Pagen na 3-go Maja!
    Kupiłem u nich okna i drzwi i jestem zadowolony.
    Uprzejmi i fachowi sprzedawcy, solidne okna i dobre ceny.
    I niech nikt mi nie wciska bredni o autoreklamie, bo piszę zalogowany.
    Pozdrowienia dla Pagenu.

    13 5 Cytuj
  • 25 sty 2012

    maniek ty to masz do wszystkich żale dobrze że jest to forum tylko szkoda że inni musza to czytać

    4 1 Cytuj
  • 25 sty 2012

    [quote=Kaper] Polecam Pagen na 3-go Maja!
    Kupiłem u nich okna i drzwi i jestem zadowolony.
    Uprzejmi i fachowi sprzedawcy, solidne okna i dobre ceny.
    I niech nikt mi nie wciska bredni o autoreklamie, bo piszę zalogowany.
    Pozdrowienia dla Pagenu. [/quote]

    dokladnie tak. ja kupilem tam okno i tez jestem zadowolony. a trafilem na firmie nie dzieki forum i waszym klotniom a dzieki reklamie ktora sie tu wyswietlala. kliknalem, poszedlem na miejsce i sie dogadalem! taka kampanie to rozumiem. nie narzucaja sie jak reszta firm poprzez forum tylko reklamuja jak zawodowcy i takiej firmie zaufalem. nie zaluje!!! kaper ma racje co do fachowosci

    6 3 Cytuj
  • 25 sty 2012

    a tak nawiasem mowiąc co za w zimie wymienia okna,bahhahahaah

    2 8 Cytuj
  • 25 sty 2012

    [quote=gość: marian pazdzoch] a tak nawiasem mowiąc co za w zimie wymienia okna,bahhahahaah [/quote]

    w tym roku akurat warunki byly sprzyjajace. a myslisz ze wymiana okna w lazience trwa tydzien?

    7 1 Cytuj
  • 25 sty 2012

    [quote=gość: marian pazdzoch] a tak nawiasem mowiąc co za w zimie wymienia okna,bahhahahaah [/quote]
    Pagen wymienia okna do minus 5 stopni Celsjusza. Po inne informacje idź do sklepu.

    13 2 Cytuj
  • 25 sty 2012

    [quote=Kaper] gość: marian pazdzoch napisał/a: a tak nawiasem mowiąc co za w zimie wymienia okna,bahhahahaah
    Pagen wymienia okna do minus 5 stopni Celsjusza. Po inne informacje idź do sklepu. [/quote]
    auto reklama .okna pagenu rozszczelniaja sie przy minus 6 .co za dziadostwo nigdy tam nie kupie zadnego okna

    4 13 Cytuj
  • 25 sty 2012

    [quote=gość: marian pazdzoch] Kaper napisał/a: gość: marian pazdzoch napisał/a: a tak nawiasem mowiąc co za w zimie wymienia okna,bahhahahaah
    Pagen wymienia okna do minus 5 stopni Celsjusza. Po inne informacje idź do sklepu.
    auto reklama .okna pagenu rozszczelniaja sie przy minus 6 .co za dziadostwo nigdy tam nie kupie zadnego okna [/quote]
    Plastik rozszczelnia się... Asinus asinorum.

    Kończę pisanie w tym temacie, bo szkoda czasu na idiotyzmy w stylu "rozszczelnianie okien przy minus 6".

    18 2 Cytuj
  • 25 sty 2012

    n[quote=Kaper] gość: marian pazdzoch napisał/a: Kaper napisał/a: gość: marian pazdzoch napisał/a: a tak nawiasem mowiąc co za w zimie wymienia okna,bahhahahaah
    Pagen wymienia okna do minus 5 stopni Celsjusza. Po inne informacje idź do sklepu.
    auto reklama .okna pagenu rozszczelniaja sie przy minus 6 .co za dziadostwo nigdy tam nie kupie zadnego okna
    Plastik rozszczelnia się... Asinus asinorum.
    NIE PLASTIK TYLKO USZCZELKI.

    Kończę pisanie w tym temacie, bo szkoda czasu na idiotyzmy w stylu "rozszczelnianie okien przy minus 6". [/quote]

    3 10 Cytuj

Odpowiedz