Forum » Myślenice

Wymiana okien, porównanie firm i ofert

  • 6 wrz 2011

    To prawda Oknoplast drogi jak diabli i irytuje mnie to jak mówią , że w konkurencyjnej firmie(nie podam nazwy) z Myślenic nie mają wzmocnień zamkniętych w oknach. Ludzie nie słuchajcie ich to nie prawda!!!

    4 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    W Pagenie jest taki blondynek. Wierzyciu mu?

    1 4 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    [quote=marko] np. zamek w klamce - ponoć lepsza ochrona antywłamaniowa. Zatem nie tylko cenę, ale również inne detale trzeba porównać. [/quote]

    Zapytaj tych co montują okna, jak się je rozbiera od zewnątrz bez otwierania !!

    2 3 Cytuj
  • 24 wrz 2011

    [quote=robal] A tak z ciekawości, montował ktoś okna z firmy TRIPLAST z Raciechowic ? Mają też swoją siedzibę w Myślenicach na ul. Cegielskiego. [/quote]

    Tak, zamiawiałem w okna TRIPLAŚCIE 6 komorowe z trzecią uszczelką w środku i jestem BARDZO ZADOWOLNY.
    POLECAM w 100%.
    Ceny nie wygórowane, jakość okien i wykonanie ok. Montaż fachowo i bez problemów.
    I ważne gwarancja 8 LAT!!!

    5 7 Cytuj
  • 24 wrz 2011

    brawo lepszej reklamy nie mozna zrobić dla 3-plastu

    9 4 Cytuj
  • 26 wrz 2011

    Zgadzam się z opinią powyżej dotyczącą Triplastu z Raciechowic. Kupowałem u nich okna, a dokładnie w ich punkcie na Cegielskiego w Myślenicach. Daję im 5+ za fachowość, jakość i rzetelność. POLECAM!!!

    6 9 Cytuj
  • 27 wrz 2011

    Widziałem ostatnio reklamę Triplastu w Myślenicach, chyba nowo postawiona, bo wcześniej jej nie widziałem.Nawet nie wiedziałem, że mają punkt w Myślenicach. Moja mama zamawiała u nich w Raciechowicach jakieś 4 lata temu i jest zadowolona.
    Ja chyba też u nich zamówię, bo sprawdzeni!!!!

    4 5 Cytuj
  • 27 wrz 2011

    Naprawdę solidna firma TRIPLAST. Spokojnie można u nich kupować okna i drzwi

    4 7 Cytuj
  • 27 wrz 2011

    Jak tak rozpisaliscie sie o Triplaście, to ja tez cos napiszę.
    W tym roku zamówiłem u nich okna w Raciechowicach do nowo wybudowanego budynku.
    Miałem dylemat, bo zastanawiałem sie pomiędzy Triplastem, Justą a Oknoplastem.
    I tak; Oknoplast: trochę za drogo
    Justa: nie spodobało mi się, okna jakieś takie niedopracowane, cena trochę wygórowana
    Triplast był ok, okna fajne i cena fajna.
    NIE ŻAŁUJĘ!!! Jestem naprawdę zadowolony. Zobaczymy jak te okna beda sprawować się za 8 lat (tyle Triplast daje gwarancji), ale jak narazie wszystko ok.

    5 8 Cytuj
  • 4 paź 2011

    Taka różnica na pewno nie bierze się z niczego ! U mnie ta różnica była mniejsza. Porównaj wszytko a nie tylko cenę, klamki, uszczelki, ciepło szyby itp. Ja na to nie zwróciłam uwagi i teraz szczerze - żałuję!!!

    3 2 Cytuj
  • 4 paź 2011

    [quote=gość: Aśka] Taka różnica na pewno nie bierze się z niczego ! U mnie ta różnica była mniejsza. Porównaj wszytko a nie tylko cenę, klamki, uszczelki, ciepło szyby itp. Ja na to nie zwróciłam uwagi i teraz szczerze - żałuję!!! [/quote]
    Aska teraz weź z OKNOPLASTU. Polecam!

    1 5 Cytuj
  • 5 paź 2011

    [quote=gość: Aśka] Taka różnica na pewno nie bierze się z niczego ! U mnie ta różnica była mniejsza. Porównaj wszytko a nie tylko cenę, klamki, uszczelki, ciepło szyby itp. Ja na to nie zwróciłam uwagi i teraz szczerze - żałuję!!! [/quote]

    Zgadzam się, źe taka różnica w cenie nie bierze się z niczego.
    Zdecydowałem się na zakup okien w Triplaście nie dlatego, że byli najtańsi, bo pewnie znalazłbym tańszych. Ale dlatego, ze mają naprawde solidne okna.
    Ceny są bardzo porównywalne do innych konkurencyjnych lepszych firm.
    Tylkow Oknoplascie było dużo drożej.
    Jeśli chodzi o klamki to aluminium, okucie ROTO NT z mikrowentylacją, ciepła ramka w szybach, uszczelki wciskane i grube wzmocnienie w środku.
    Sama sprawdż to się przekonasz.

    3 3 Cytuj
  • 10 paź 2011

    A MOŻE TO SĄ LUB NA PEWNO OKNA NA PROFILU CHIŃSKIM LUB Z RECYKLINGU A WIĘCEJ JAK PEWNE BO COŚ MUSI KOSZTOWAĆ, BO NIKT NIC WAM NIE DA NIC ZA DARMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    10 2 Cytuj
  • 10 paź 2011

    [quote=gość: KLIENT] A MOŻE TO SĄ LUB NA PEWNO OKNA NA PROFILU CHIŃSKIM LUB Z RECYKLINGU A WIĘCEJ JAK PEWNE BO COŚ MUSI KOSZTOWAĆ, BO NIKT NIC WAM NIE DA NIC ZA DARMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]

    A ciekawe jak poznasz, które okna są z recyklingu a które nie? No chyba, że produkujesz okna i sam takie sprzedajesz.

    3 6 Cytuj
  • 11 paź 2011

    SELIK ?????????????? POCZYTAJ STARY, JAK WIESZ OKNA SĄ RÓŻNE NATOMIAST OKNA Z RECYKLATU SĄ DWU-KOLOROWE OD TEGO CO CI WYTŁUMACZĘ CO WCHODZI DO PIANKI JEST POD BLACHAMI TEGO CO NIE WIDAĆ I TU JEST MANIANA KOLOR PROFILU SZARY /LUB INNY KOLOR,A CHIŃSKI OKAŻE SIĘ PO CZASIE POZDRAWIAM JAK MASZ PYTANIA TO PYTAJK STARY BO JA W TYM SIEDZE OD 12-LAT POZDRAWIAM

    9 4 Cytuj
  • 12 paź 2011

    podaj różnice między profilem z recyklingu a nie z recyklingu?e

    4 Cytuj
  • 12 paź 2011

    TO PRZECZYTAJ DOSŁOWNIE I ZROZUMIALE ? TO CO PISAŁEM DO SELIKA CO I JAK WYGLĄDA OKNO Z TYŁU TO CO JEST CHOWANE W PIANCE JEST PROFIL INNEGO KOLORU NP. BIAŁE OKNO, A Z TYŁU JEST POPIELATY KOLOR LUB SZARY TAK MOŻNA OKNO NAJPROŚĆIEJ POZNAĆ POZDRAWIAM

    8 2 Cytuj
  • 12 paź 2011

    [quote=gość: KLIENT] TO PRZECZYTAJ DOSŁOWNIE I ZROZUMIALE ? TO CO PISAŁEM DO SELIKA CO I JAK WYGLĄDA OKNO Z TYŁU TO CO JEST CHOWANE W PIANCE JEST PROFIL INNEGO KOLORU NP. BIAŁE OKNO, A Z TYŁU JEST POPIELATY KOLOR LUB SZARY TAK MOŻNA OKNO NAJPROŚĆIEJ POZNAĆ POZDRAWIAM [/quote]
    I mówisz że od 12 lat w tym siedzisz? Co to za wypowiedź?Amatorska. Myślę że koledze mietek888 nie o walory estetyczne a bardziej techniczne.
    A mama mówiła żeby chodzić do szkoły.

    2 6 Cytuj
  • 13 paź 2011

    ah ah ah dokładnie! NieWa%u017Cne ma racje! wytłumacz mi jaka różnica jest TECHNICZNA miedzy recyklingiem a nie recyklingiem?e bo jeżeli tylko o jakiś kolorek którego nie widać(jak okno jest zamontowane), to po co przepłacać?

    2 6 Cytuj
  • 15 paź 2011

    panowie niema sie co głupio przegadywać bo ten gość klient ma poniekąd ma racje okna z przerobu są słabsze dlatego jak popatrzycie co można zrobić z butelki plastikowej np; folie lub z tartaku resztek drzewa np; płyty osb i można by wymieniać co można przerabiać a co nie, jednak okna powinny być z orginalnych profli BO TO SIĘ KUPUJE NA CAŁE LATA

    9 2 Cytuj
  • 16 paź 2011

    Proponuję poszukać w internecie artykułów na ten temat a nie roztrzącać to co zostało już dawno powiedziane. Pierwszy jaki znalazłem: http://www.dom.pl/profile-z-recyklingu-czy-sa-bezpieczne.html

    4 Cytuj
  • 17 paź 2011

    Ważne jest też czy firma produkująca okna posiada wszystkie badania i certyfikaty. Badania np na NORMĘ. Można robic okna z najlepszych profili na świecie ale jak się spartoli etap produkcji i montazu to nic profil nie da ;/
    Świetny tekst: http://oknotest.pl/1/okienne_abc/profile_okienne_klasy_komory_wymiary_podzialy.php
    http://oknotest.pl/Profile-okienne-PCV-Klasa-A-contra-klasa-B.php
    i jeszcze jeden:
    http://oknotest.pl/1/news/artykuly/aluplast-idealna-rewolucja.php

    7 1 Cytuj
  • 17 paź 2011

    I TO JEST GOŚĆIU ŚWIETNIE NAPISANE SZYBKO I NA TEMAT

    6 1 Cytuj
  • 3 lis 2011

    COŚ MUSZĄ DOBRZE ROBIĆ BO TAK TO I BY TU ICH NIE BYŁO ALE PISZĄC COŚ W TYM JEST JAK CHODZĄ Z MIEJSCA NA MIEJSCE I ROBIĄ KONKURĘCJE POTĘŻNYM FIRMOM

    7 3 Cytuj
  • 3 lis 2011

    ten koleś tam co pisze sprawdż tą firme to zobaczysz jak to robią , no fajnie im napycha klientów bo jak by tam kupił okna co drugi klient to już swoje zarobią i pujdą na następne biuro może gdzieś pod inną nazwą i jak tam pisze krucsa pod kolejnym biurem sie otworzą ale im może kiedyś ktoś nosa utrzeć a pierwszy jest pod ręką gruuuuuuuba ryba

    9 Cytuj

Odpowiedz