Forum » Myślenice

Wymiana okien, porównanie firm i ofert

  • 17 lip 2012

    Te nachalne posty z reklamą KIM obrażają inteligencje forumowiczów. Dajcie już spokój.

    21 25 Cytuj
  • 17 lip 2012

    Dobry towar sam się reklamuje ,więc dajcie już spokój z tymi reklamami, bo to już przesada.

    5 10 Cytuj
  • 17 lip 2012

    [quote=gość: NIEDOŚWIADCZONY KLIENT] ja też w umowie firmy PAGEN miałem wszystkie konkrety tylko co z tego jak po demontażu starych okien i zamontowaniu nowych panowie stwierdzili że owszem mogą ZGODNIE Z UMOWA dokonać obróbki tylko jeśli zrobia to w ten sposób jak oni robią tj. bez siatki, regipsów, kątowników tylko najprościej mówiąc zachlapią zaprawą to za chwilę mi to spadnie. Panowie byli nieugięci, nie pomogły moje argumenty iż skoro zamawiam okna z ich obróbka to usługa powinna być wykonana solidnie, a jako fachowcy powinni stwierdzić że jeśli akurat należy do obróbki zastosować odpowiednie materiały w celu fachowego wykonania to powinni to zrobić rzetelnie oczywiści ja za dodatkowe materiały zapłacę i nie musi to być zrobione w tym samym dniu ale niech będzie zrobione uczciwie. Na nic się zdały moje prośby. Panowie stwierdzili że dla mojego dobra okien nie obrobią , obróbkę na umowie skreślą i nie będę za nią musiał płacić. Zostałem z kłopotem. Musiałem szukać fachowca aby obrobił te okna. Teraz już wiem dlaczego tak usilnie odmówiono mi obróbki. Okazało się że panowie wstawili okna ale tak powkładali steropian i piankę wokół futryn że żeby dojść ładu trzeba było dwóch dni na jedno okno. NIE POLECAM FIRMY PAGEN. NA PEWNO JUŻ U NICH NIC NIE ZAMÓWIĘ BO WIEM ŻE PAGEN = KŁOPOTY [/quote]

    ZGADZAM SIĘ ŻE PAGEN TO PARTACZE, MIAŁEM PODOBNE DOŚWIADCZENIE, może poprostu mają różne ekipy do montowania okien i my trafilismy na te samą

    14 4 Cytuj
  • 17 lip 2012

    polecam Firmę Eko-bud.montowali mi okna. super, naprawde.

    4 24 Cytuj
  • 17 lip 2012

    ale okno plastu w zdzerstwie cenowym to nikt nie przebije.powinien dostac nagrode burmistzra maciej o , jako najdrozszy sklep z oknami miernej jakosci w myslenicach

    20 2 Cytuj
  • 17 lip 2012

    [quote=gość: freedi] ale okno plastu w zdzerstwie cenowym to nikt nie przebije.powinien dostac nagrode burmistzra maciej o , jako najdrozszy sklep z oknami miernej jakosci w myslenicach [/quote]

    popieram!!!

    18 2 Cytuj
  • 17 lip 2012

    [quote=gość: gilot] gość: freedi napisał/a: ale okno plastu w zdzerstwie cenowym to nikt nie przebije.powinien dostac nagrode burmistzra maciej o , jako najdrozszy sklep z oknami miernej jakosci w myslenicach

    popieram!!! [/quote]
    Dziekuje

    14 1 Cytuj
  • 17 lip 2012

    Te nachalne posty z reklamą KIM obrażają inteligencje forumowiczów. Dajcie już spokój.to jak cie ignorują i z ziemią równają jest ok. pozdrawiają pracownicy firmy kim :)

    24 12 Cytuj
  • 17 lip 2012

    cygnus nie pisz głupot sam sie zastanów na co jest forum tylko na obrazy ? i robienie najgorszej opini weż lepiej nie pisz .

    13 6 Cytuj
  • 17 lip 2012

    ten ktoś ma racje cygnus idz lepiej na piwo nisz pisz głupoty popre go bo faktycznie jak komuś sie noga powinie to najlepiej \\go powieśić ,ale jak coś zrobi dodrze to jest nie fer. niech piszą dobre i złe żeczy po to jest forum.

    8 4 Cytuj
  • 17 lip 2012

    Witam Jak najbardziej polecam firme KIM z osieczan P.Krzysztofa Trystułe Bardzo solidna firma.
    Były u mnie dwie firmy jedna firma po zamontowaniu okien zostawiła po sobie pianke którą musiałem sobie sam poodcinac kotwy czy jak sie to nazywa zostawili nie zaszpachlowane rok pózniej uzbierałem pieniądze wziołem firme kim dwa światy POSPRZĄTALI PO SOBIE DORADZILI WYKOŃCZYLI ŻE NIC NIE MUSIAŁEM ROBIĆ KOŁO TYCH OKIEN Ludzie którzy tam pracują naprawde znają sie na swojej pracy

    FIRMA KIM GODNA POLECENIA !!!!!!!!!!!!

    31 15 Cytuj
  • 17 lip 2012

    Jestem w 100 % przekonany do Fimy KIM ~~ POLECAM !! :D

    29 14 Cytuj
  • 17 lip 2012

    Parę słów do tych od Krzysia. Na forum jest wiele postów z przemyconą reklamą, ale KIM jest tak nachalny że aż nie smaczny. Nie mam zamiaru z Wami wojować, ale takie praktyki sa nie fair, mnie i pewnie nie tylko mnie, tak prymitywna technika reklamy zniechęca.
    Więcej byście zyskali wykupując reklame na stronie głównej portalu.

    Pzdr.

    23 18 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 18 lip 2012

    [quote=cygnus] Parę słów do tych od Krzysia. Na forum jest wiele postów z przemyconą reklamą, ale KIM jest tak nachalny że aż nie smaczny. Nie mam zamiaru z Wami wojować, ale takie praktyki sa nie fair, mnie i pewnie nie tylko mnie, tak prymitywna technika reklamy zniechęca.
    Więcej byście zyskali wykupując reklame na stronie głównej portalu.

    Pzdr. [/quote]

    masz racje cygnus. najsmiesniejsi sa ci ktorzy probuja chwalic swoje firmy w tematach na forum. ludzie nie sa tacy glupi jak wam sie wydaje, a szanujaca sie i powazna firma kupuje baner zamiast uprawiac partyzantke. a potem placza "marketingowcy" forumowi, ze ludzie ich krytykuja... nie ma sie co dziwic

    14 12 Cytuj
  • 20 lip 2012

    oknoplas wymienia okna w kosciele na zarabu .zastanawiam sie jak taka firma jak okno plast , która jest najdrozsza w myslenicach dostała takie zlecenie?ludzie chyba za duzo daja na tace.opodatkowac kosciół i juz.

    24 3 Cytuj
  • 31 lip 2012

    jak ktoś pisze dobre rzeczy to odrazu autoreklama jak złe to konkurencja.. to po cholerę zakladać forum skoro nie można powiedzieć z czego jest się zadowolonym z czego nie.. nikt tu nie pyta was o zdanie czy to auto reklama czy nie .. wiec po co się wypowiadacie?? ludziska czytają posty i sami analizują je ( te dobre opinie i te złe ) i później sami decydują co wybiorą.. po co się unosić?? :>

    Ja uważam że firma z Osieczan jest naprawdę dobra, zdarza się coś spartolić, ale później zaraz poprawią, ale to chyba normalne żadna firma nie jest bez błędna. Montowali u mnie w domu wiele okien przy jednym oknie zdarzyła się mała awaria, po telefonie odrazu ktoś przyjechał, bez wiekszych problemów, szybko poprawione naprawione i okna do tej pory, aa i jeszcze miła pani Monika która świetnie zajmuje się klientami .

    pozdrawiam

    12 8 Cytuj
  • 2 sie 2012

    Tak u mnie też firma Kim pięknie pomyła podłogi ale też zrobili małą fuszerke przy klamkach.Wybaczyliśmy za te pięknie pomyte podłogi Sorki niema idealnych ludzi .

    25 14 Cytuj
  • KRZYSZTOF TRYSTUŁA 2 sie 2012

    LEK JAK MOŻESZ TO NAPISZ GDZIE TO POSTARAMY SIE COŚ POPRAWIĆ BO MA BYĆ DOBRZE ,BO JAK TRZEBA TO ZARAZ SERWISANT (bo od tego jest ) POJEDZIE DO PAŃSTWA ......

    32 29 Cytuj
  • 2 sie 2012

    To było 2lata temu niema o czym gadać .Teraz to już świetnie robicie

    27 15 Cytuj
  • 2 sie 2012

    ;;Otwórz serce na ciszę żeby ją usłyszeć,awówczas usłyszysz wszelkie istniejące cuda.Mniej agresji a wszystko będzie ok niema się czego bać ,dla wszystkich wystarczy pracy

    7 4 Cytuj
  • 25 wrz 2012

    Witam polecam Firme KiM montowali u mnie drzwi jestem zaje..... zadowolony doradzą odradzą dobiorą obróbka poprostu do niczego nie można było sie przyczepić zresztą sam montaż drzwi pierwsza klasa polecam FIrme KiM

    28 22 Cytuj
  • Damian 29 sty 2013

    Korzystałem z usług firmy Sapor i muszę przyznać, że wszystko gra. Ładnie wytłumaczyli mi, jakie okna potrzebuję, na czym polega ciepły montaż itp. Przyjechali, zamontowali, a teraz tylko odpowiednio o te okna dbać.

    1 7 Cytuj
  • 29 sty 2013
    gość: oszukany napisał/a:

    jest taka firma na K.Wielkiego/przy rondzie/ właściciel mieszka na Słonecznej UNIKAJCIE I OMIJAJCIE osz.....t sprawdzę umowe to podam nazwę firmy i nazwisko właściciela

    Jeżeli mówicie o TRASie, to nie kumam. Ja u nich okna zamawiałem i wszystko było orajt. Może coś się zmieniło od tego czasu...

    9 3 Cytuj
  • 29 sty 2013

    zdecydowanie polecam firmę justa

    5 35 Cytuj
  • 19 mar 2013

    Polecam Oknoplast w Myślenicach, po prostu maja świetne okna a co do reszty każdy sam sobie oceni - ja jestem zadowolony

    2 19 Cytuj

Odpowiedz